Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat premium

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Polsat premium

Czy wiadomo w jakiej cenie będą dostępne kanały z LM od cyfrowego Polsatu. Podobno ma być to na tej same zasadzie co Eleven tylko w jakiej cenie?
    Ronta.pl - Europejskie Licytacje Komornicze Online

@easierone,
    Szczegółowe informacje dotyczące nowych programów zostaną udostępnione w chwili ich premiery. Podyktowane jest to chęcią informowania naszych Abonentów o zmianach już dokonanych, a nie o zamierzeniach. Platforma nc+ chce mieć gwarancję, że informacje przekazywane Abonentom są pewne i ostateczne.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Skoro w Ipli pakiet dla klientów Plusa jest za 40 zł miesięcznie, to i w ncplus jeśli się pojawi nie będzie taniej... Dla operatorów kablowych ponoć padła cena 10 euro i to dla tych co mają kanały Polsatu Sport więc łatwo sobie policzyć...
      Redaktor techniczny portalu ************

Komentarz

Informacje zostaną podane najpożniej do końca Sierpnia.

Komentarz

Na innym z forum - czytałem, że informacje mają być na dniach.
          Ale możliwe, że to tylko puste posty...
          LG 42LW570S
          LG HB905PA
          nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
          TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

Najpóźniej nie znaczy że tak będzie
            Informacja może być w każdej chwilii, zostanie podana gdy będzie wszystko wiadome a kanały pojawią się w ofercie.

Komentarz

Pozytywne zaskoczenie. Z ofertą c+ kanały będą za darmo do końca roku. W nowym roku cena nie określona, ale zgaduję, że 30 pln.
              Redaktor techniczny portalu ************

Komentarz

Brawo nc+.

Bardzo dobra wiadomość - nadal można oglądać LM i LE w dekoderach nc+.
                Cena nie jest najgorsza (można przeżyć - co prawda kolejna dopłata / ale jak ktoś nie chce oglądać - nie musi płacić).
                LG 42LW570S
                LG HB905PA
                nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
                TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

Brawo nc a już chciałem rezygnować... dla stresu ze nie będę miał lm polecam art o zdrowiu
                  https://www.spirulina.pl/algi/spirul...wierdzono.html
                  Ostatni raz edytowany przez szocik44; 2018-08-13, 14:33.

Komentarz

szocik44, staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Abonentów.
                    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Ja myślę, że skoro 30 zł, to właśnie o tyle spadnie cena pakietu z c+. Nie może być inaczej.

Komentarz

napisał(a) zyga Zobacz post
                        Ja myślę, że skoro 30 zł, to właśnie o tyle spadnie cena pakietu z c+. Nie może być inaczej.
                        ha,ha,ha nic nie spadnie przecież to platforma premium(czyt.droga)

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+