Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

promocje

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• promocje

jakie są teraz aktualne promocje w nc+?
    Ostatni raz edytowany przez Monika.W_nc+; 2016-07-21, 14:40.

@ adela66 doprecyzuj proszę jakie kanały Cię interesują.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

aktualnie nie ma praktycznie żadnych, bo wszystko wciśnięte do najwyższych abonamentów, jak Canal+ gdzie sie go nie da swobodnie kupic jak dawniej dla nowych pakiet HBO z HBO GO za 20zl dla obecnych Men Pack i Eleven w promocyjnych cenach, mysle ze tutaj chodzi o wszystkie promocje

Komentarz

Za wszystko trzeba niestety zapłacić, promocję chyba są tylko dla nowych klientów a dla stałych niestety nie ma

Komentarz

A to jak wszędzie - u każdego operatora tv i zwlaszcza operatorów telefonicznych - o stałego klienta nikt nie dba, a dla nowych klientów zawsze są promocje

Komentarz

no najlepiej jak dla mnie by było jak najmniej muzycznych i dziecinnych

Komentarz

ostatnio miałam aż 10-15 kanałów dziecinnych

Komentarz

Jakieś tam są, ale fakt, że nowi mają zawsze lepsze promocje. Z resztą wszędzie tak jest w Oragne - nowi klienci mają lepsze oferty, w bankach jak BGŻOptima - nowi klienci mają lepiej oprocentowane lokaty, nawet na siłowni - karnet dla nowych jest tańszy. Byle pozyskać nowego klienta, a stary jak już jest nie trzeba o niego dbać.

https://ncplus.pl/sklep/promocje-1?u...ugRhBkRtnBfg.1
                BGŻ Optima - opinie: lokata bezkarna, lokata bezkompromisowa i konto oszczędnościowe Smart dla nowych klientów BGŻOptima
                Ostatni raz edytowany przez Piglon; 2018-07-19, 09:17.

Komentarz

@Piglon,
                  oferty są bardzo różne. Dla Abonentów również mamy przygotowane wiele atrakcyjnych ofert. Zachęcam do sprawdzenia ofert w serwisie moje nc+.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+