Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) dizmar Zobacz post
    Jeżeli zamknęli to jaka ma być na koncie? Zamknięta i wszystko OK . Nie ma w tym nic dziwnego.

A dla mnie to dziwne, po co jest w koncie info.... , inne umowy a było ich sporo, zamknieto i z konta /moje konto/ usunięto?

Komentarz

• napisał(a) karolina136 Zobacz post
      ;dddddddddddddd
      To tyle w temacie kanałów viasat w nc+. Post "wisi" od 27 czerwca i chyba najwyraźniej podoba się moderatorom.
      PAKIET SUPERPREMIUM+
      +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
      Rodzinny HD

Komentarz

• o co chodzi z tą złotą myślą ? Ja sobie robię zdjęcia z lotu ptaka http://twojakafeteria.pl/fotografia/zdjecia-lotnicze na moim blogu. Polecam do poczytania i zachęcam do komentowania.
        Ostatni raz edytowany przez dziq; 2016-07-31, 17:11.

Komentarz

• Ojj z tematu złotych myśli zrobił się temat pomocy technicznej .
          Carpe diem.

Komentarz

• napisał(a) lpotaczek Zobacz post
            ...
            umowa jasno mowi ze swiadczenie odbywa sie w czasie oznaczonym w umowie i nie ma nic na temat dobrowolnego oddania sprzetu, jest wszystko zgodne tym bardziej ze na korzysc abonenta bo potem bylby pokrzywdzony gdyby nie przemyslal, po to sa umowy
            I odpowiedź zainteresowanego:
            napisał(a) TomekLa Zobacz post
            ​I może jeszcze mam wg Ciebie obowiazek trzymania dekodera właczonego do pradu i podpiętego do anteny?

Bo przecież jak dekoder jest odłaczony od pradu i od anteny, to NC+ nie może mi swiadczyć usługi.
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) marsik Zobacz post
              ...Dekoder jest tylko narzędziem - przecież mogę mieć swój dekoder kupiony na własność
              suchar roku, ktos sobie zapomnial ze regulamin nc+ mowi jasno ze odbior odbywa sie wylacznie na sprzecie ktorym wlascicielem jest nc+.. czasy CYFRY+ sie juz dawno skonczyly... zal mi takich ludzi

Komentarz

• a ja myślę, że ten komentarz jest lepszy:

napisał(a) lpotaczek Zobacz post

Jeden klient w ta czy w inna nie robi zadnego znaczenia przy takiej liczbie, takze zycze powodzenia i zobaczycir kto mial racje
                Idealnie wkomponowuje się w strategię platformy...

Komentarz

• haha, tak to drugie dobre

Komentarz

• Takie przypadki to normalka. Ostatnio z kolegą na http://www.dobrypomyslna.pl/ właśnie o tym czytaliśmy. Co zrobić...
                    Ostatni raz edytowany przez Kostek32; 2017-05-23, 16:07.

Komentarz

• haha rzeczywiście śmiesznie jest. niestety a może i stety zawsze znajdą się takie sytuacje z których wynikają śmieszne powiedzenia

Komentarz

• z życia wzięte:

Pani dzwoni do mnie z ofertą i jak to zwykle bywa, dużo mówi. Ja na koniec się pytam: "te 20 mega internetu to 20 megabitów czy megabajtów?" Pani zgłupiała i powiedziała, że musi sie dopytać"

Co począć? ;)

Komentarz

• Haha i skąd ja to wszystko znam ! Takie to zyciowe

Komentarz

• Może trafiłeś na pierwszy dzień w pracy pani Bo o to raczej dużo osób pyta

Komentarz

• I takie niekompetentne osoby pracują na infolinii Ahh, powinni się wszyscy bardziej doedukować, bo wstyd nie znać różnicy pomiędzy megabitem a megabajtem

Komentarz

• No fakt, to akurat podstawowa wiedza Jakiś słowniczek by się przydał przed pierwszą rozmową i test z niego xD

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+