Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) i love nc+ Zobacz post
    moja babcia kupiła tę antenę i ma 80 cali(
    No babcia słusznego wzrostu (200cm)! Tylko chwalić się tym na forum?!
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
      ...Niby podwyżka w standardowej ofercie dla mnie to tylko 5 zł, ale kosztem utraty 2xC+, C+VOD i HBO. Dodatkowo mam dopłacić 5 zł za słabszą ofertę sportową...
      Ot ciekawe myślenie:
      podwyżka... kosztem utraty... czyli żeby nie ten koszt to zapewne podwyżki by nie było. Za slabszą ofertę dodatkowa opłata, bo za dotychczasową pewno obeszłoby sie bez dopłaty. Takie rzeczy tylko w ... nc+.
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) matifcb Zobacz post
        Witam skoro bedzie tak jak mowicie i przedluzenie dostac mozna nawet bez obnizki to mam pytanie do dekoderu...
        Czy dekoderu odpowie? Jestem ciekawy jego odpowiedzi.

Komentarz

• napisał(a) i love nc+
          Czyli mogę wysłać E-maila o wzór rozwiązania umowy z nc+ na rzecz CP...
          Czyżby i love nc+ chciał zmienić operatora wzorując się na zmianie operatora telefonicznego? Niezłe rozwiązanie. Pozostał by ten sam dekoder bez potrzeby uczenia się obsługi dekodera nowego dostawcy usługi. Tylko nie słyszałem o takiej możliwości. No ale nick musiałby zmienić na i love CP

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
            Czyżby i love nc+ chciał zmienić operatora wzorując się na zmianie operatora telefonicznego? Niezłe rozwiązanie. Pozostał by ten sam dekoder bez potrzeby uczenia się obsługi dekodera nowego dostawcy usługi. Tylko nie słyszałem o takiej możliwości. No ale nick musiałby zmienić na i love CP
            Daj spokój, to jeszcze dzieciak. Jeśli to prawda, co pisze w swoim profilu - ma 7, niecałe 8 lat.

Komentarz

• I kilka dni temu przedłużyłem umowę z nc+ i mam do końca czerwca Extra+
              Odchodzę przez dizmar

Komentarz

• napisał(a) przemm Zobacz post
                Mi powiedzieli, że dostałbym to co Ty, gdybym płacił 59 PLN, a że płacę 79, to nie mogę...
                Ciekawe spostrzeżenie. Gdyby płacił 29 PLN to miałby prawie wszystko a gdyby płacił ponad 149 PLN zł to nie miałby prawie nic.

Komentarz

• napisał(a) legionista1916 Zobacz post
                  pokazałem jakiej oferty oczekuje i podałem przykład zróbcie tak jak w tym linku i biorę
                  Próżno szukać wspomnianego linku, o znakach interpunkcyjnych we wszystkich postach tego użytkownika nie wspominając.
                  Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2016-06-02, 08:39.

Komentarz

• napisał(a) emanuel.adisadebe Zobacz post
                    Daj spokój, to jeszcze dzieciak. Jeśli to prawda, co pisze w swoim profilu - ma 7, niecałe 8 lat.
                    Nie tylko w profilu. Potwierdził to kiedyś na forum. Jak na ten wiek jest bardziej rozgarnięty i grzeczny niż wielu starszych "narwańców". Nie ma takiej potrzeby by jemu dokuczać.

Komentarz

• napisał(a) chudy125
                      ...
                      Rodzina psy na mnie wiesza, że kupiłem taki badziew a ja poprostu zaufałem marce jaką jest Nc+
                      ...
                      Oj tam, oj tam. Przecież ponad 3 lata temu zapowiadano Nową Definiję Rozrywki to ją ma.

Komentarz

• napisał(a) high123 Zobacz post
                        Dzwonilem wczoraj dwa razy na obslugie abonenta, by powiadomic, ze we Wrzesniu konczy mi sie kontrakt i chyba nie przedluze umowy. Dwa razy uslyszalem, ze mam wypowiedzenie wyslac na pismie. Czy jest w tym cos dziwnego? Tak! Dwie rozmowy, dwoch roznych pracownikow i nikt nawet nie zaproponowal bym zostal z nc+. Naprawde wam zalezy na abonentach.
                        Dziwić się normalności to dopiero dziwne.

Komentarz

• 2016-06-08, 15:26

Dziękuję za Twoje uwagi. Przekazałem je do odpowiedniego działu. Zapewniam, że wszystkie są zbierane i analizowane co pozwala nam stale się rozwijać.

Wątek zamykam.
                          czyż to nie urocze????
                          to się nie mieści w "złotych myślach", to już platyna wysadzana diamentami !!!

zwłaszcza w odniesieniu do treści postu założyciela wątku: https://forum.ncplus.pl/forum/forum/...C4%85d-klienta

a propos, w którym kierunku następuje ten rozwój??
                          .

Komentarz

• napisał(a) Merowing Zobacz post
                            Boże Kochany dzisiaj 100 zł to już nie pieniądz, więcej wydajecie zapewne w miesiącu na alkohol. Przestańcie być chytrusami.
                            To operatorzy wg niego są chytrusami upominając się o "nie pieniądz" zamiast udostępnić za darmo!!! Dla operatorów to już jest pieniądz? Przecież to działa w obie strony. Operatorzy mogą wg niego mogą być chytrusami a abonenci to już nie. Logika Kalego.
                            Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2016-06-14, 10:35.

Komentarz

• I taki sobie kwiatek z mojego profilu. Słownistwo. Wyróżniam gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi.

Komentarz

• napisał(a) jeersy Zobacz post
                                Moją UMOWĘ już 2 lata temu zamknęli a w koncie jest widoczna jako zamknięta
                                Jeżeli zamknęli to jaka ma być na koncie? Zamknięta i wszystko OK . Nie ma w tym nic dziwnego.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+