Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Janra Zobacz post
    ....
    Teraz krótko o tym co przeważyło, że jeszcze na rok zostałem:

- brak na dzisiaj informacji o prawach do LE i hiszpańskiej,
    - brak jasności co do startu z nadawaniem , u jakiego operatora będzie oraz ewent. ceny kanałów Eleven,
    ...
    Im mniej informacji poda nc+ i nie tylko tym więcej abonentów w nc+h pozostanie. Takie wnioski nasuwają się z powyższej argumentacji.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• marka

napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
      Hit tego forum:
      nie są na czasie. marka już nie istnieje jest euro

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
        Dane zbierane w konkursach są przetwarzane tylko w zakresie na który otrzymamy zgodę. Opowiadając na Twoje pytanie. Tak, zapewniam, że są bezpieczne.
        Uściślijmy, że takie dane są ZABEZPIECZONE, a nie BEZPIECZNE.
        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
          to Cyfra+ HD miała zawsze najlepsze promocje a była ''n'' jak zawsze ''nic'' i ze niby co to oni za kanały HD u siebie nie mieli i co za cudo sprzęt
          napisał(a) Pawel85 Zobacz post
          Upały ci nie służą .

...............
          PAKIET SUPERPREMIUM+
          +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
          Rodzinny HD

Komentarz

• napisał(a) morrrgoth Zobacz post
            ... ale przekaż swojemu płatnikowi, że przy takiej retoryce padnie w rok czasu
            Niektórym za oglądanie to nawet płacą (chyba).
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) stolarz79 Zobacz post
              ...
              Albo jesteś niepoprawnym optymistą albo lobbujesz na rzecz NC+ ;)
              Drugie i pierwsze też.

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
                A może to @dizmar chce wykupić nc+. I dlatego od dwóch lat cały czas tu siedzi i wszystkich zniechęca
                Trafiony - zatopiony!!!

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
                  Niektórym za oglądanie to nawet płacą (chyba).
                  To ja też tak chcę by nc+ płaciło mi za odlądanie tv
                  Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                    Ty jeszcze prawie 2 lata dobrowolnie będziesz im płacił więc nie wymagaj aby oni Ci płacili.

Komentarz

• napisał(a) oszuści_NC+ Zobacz post
                      ...
                      Za pewne moderator forum mnie za banuje, ale mam to gdzieś !
                      Resztę można doczytać klikając na >

Komentarz

• > post z wyjaśnieniem https://forum.ncplus.pl/forum/showth...=68187&page=25

Komentarz

• napisał(a) Haaro Zobacz post
                          (...) da się jakoś rozjaśnić wyświetlane napisy na dekoderze? (...)
                          napisał(a) bartolini9009 Zobacz post
                          (...) jedynie moze rozjasnij sobie w swoim tv jasność na wiekszą.;)
                          Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy
                          Jednak są takie chwile w życiu człowieka, kiedy lepszym rozwiązaniem jest trzymanie rąk daleko od klawiatury...
                          Pozdrawiam!
                          abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                            ...Ta firma słynie z rzeczy które istnieją tylko. teoretycznie.
                            mój komentarz:
                            napisał(a) dizmar Zobacz post
                            Wzorują się na państwie polskim.
                            oraz odpowiedź autora:
                            napisał(a) Maccie Zobacz post
                            Dokładnie.

Komentarz

• napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
                              ...
                              Przykład: Umowa obowiązuje do 31.10.2015, nie zdążyłeś złożyć rezygnacji do 01.10.2015, więc jeżeli rezygnacja wpłynie jeszcze w październiku rozwiązanie umowy nastąpi 30.11.2015.
                              Post napisany 3 listopada 2015r. Czyżby w nc+ wypowiedzenie wysłane w listopadzie może do nich wpłynąć już w październiku?

Komentarz

• napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                                Eeeeee, to chyba byłaby kiepska, ogłupiająca praca.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+