Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
    ... następnie proponuję wymienić baterie w pilocie i poczekać dwa tygodnie.
    Rozłożyłeś mnie na łopatki

Komentarz

• Elendil.. 2011-10-04, 13:50

...... Ja C+ nie lubię bo traktowała mnie jak idiotę, który nic nie wie, na niczym się nie zna i można mu kity pociskać. Przekonali się, że się mylili. Za takie potraktowanie i bujanie jakie z nimi miałem, wkręcanie mi jakiś niestworzonych historii gdy wszystko miałem udokumentowane nie chcę mieć z nimi do czynienia. I będę o tym pisał, bo takie mam prawo.....

------------------------------------------------------------------

Przeprosili się?
      Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-10-22, 10:17.
      PAKIET SUPERPREMIUM+
      +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
      Rodzinny HD

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
        Jak ruscy będą chcieli to dla nich mysz wyda groźne pomruki, a niedźwiedź zapiszczy.

napisał(a) zakmar
        A w Ameryce biją Murzynów
        napisał(a) Elendil
        Radzio odstrzelił sobie polityczne jaja
        Ostatni raz edytowany przez *Neptun*; 2014-10-28, 13:22.
        sigpic

Komentarz

• napisał(a) hamsterrrrr Zobacz post
          lista kanałów nadal jakby ktoś po pijaku ją układał.
          napisał(a) olo46 Zobacz post
          Więc trzeba z niej po pijaku korzystać i będzie git.
          ..................................

napisał(a) herrtfusk Zobacz post
          Moderatorzy i BOK to ci sami złodzieje,kłamcy wyłudzający kasę.
          Palanty pracujący za 1800 zl jak niejaka Monika,ludzie po jakiejś średniej szkole nienadający sie do niczego.
          Albo zamiatać w kiblu albo siedzieć w BOK,co swoja drogą nie jest zbyt wymagające.
          Ostatni raz edytowany przez *Neptun*; 2014-11-08, 11:09.
          sigpic

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
            [...]

tutaj się nie dyskutuje - masz problem to pisz na doradca nie masz problemu spadaj na onet

10/10 GDA
            Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• napisał(a) nOlsbit Zobacz post
              Witam.

Niestety ja również stwierdzam wątki, których autorzy wymyślają historie, aby tylko zaszkodzić wizerunkowi nc+. Tym samym szkodzą uczestnikom, którzy rzeczywiście oczekują pomocy w rozwiązaniu problemów.

Pozdrawiam.

nOlsbit
              W odpowiedzi:
              napisał(a) GDA Zobacz post
              ...
              wizerunek powiadasz? tak jak sami go popsuliscie to już nikt nie potrafi bardziej
              Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2014-11-12, 06:42.
              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                ...
                Gdyby TVN24 nie niszczył Wiplera intencjonalnie, to po wyjściu na jaw powyższych faktów wypadałoby choć symbolicznie przeprosić go za jednostronną, fałszywą relację a nie brnąć dalej w niszczenie go...
                TVN24 i przeprosiny. Nominacja do żartu roku.
                Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Racja, osoby spoza nc+ swoimi często złośliwymi komentarzami próbują wykrzywić wizerunek tej platformy podbudowując się w ten sposób wobec lichej, oferty przeznaczonej dla mniej wymagających klientów m. in UPC czy Polsatu.
                  ...
                  Wszyscy dokładnie wiemy, że „wszystkiemu winni są Żydzi, masoni i cykliści”. Więcej tutaj
                  lub:
                  napisał(a) kostek88 Zobacz post
                  "Parówkowym skrytożercom, mówimy NIE !"

Pan Bareja byłby szczęśliwy
                  Nadęte teksty które wygłaszają groteskowe postacie z jego komedii, żyją dalej swoim życiem i mają się dobrze

pozdrowienia od "wieśniaka z polsatu"
                  Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2014-11-12, 09:13.

Komentarz

• napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
                    10/10 GDA
                    to nie zlota myśl to fakt

oto kolejny przykład z przed chwili

http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=69197
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                      to nie zlota myśl to fakt

oto kolejny przykład z przed chwili

http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=69197
                      to lepsze http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=69207
                      superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

...Posty często osób postronnych dodatkowo ośmieszające nc+, wmawianie jakim shi..m dla abonentów jest oferta i działania platformy trafiają na podatny grunt ...
                        Bareji (vel Barei - obie formy występują jako prawidłowe w zależności od autora słownika) ciąg dalszy... też jeszcze na pewno nastąpi!
                        Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2014-11-12, 11:46.

Komentarz

• napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
                          nie wiem co ty chciałeś osiągnąć tym postem ale padliny się nie broni przed sępami tylko zakopuje głęboko żeby smrodu nie było czuć
                          Bardzo "głęboka" i słuszna Złota Myśl.

Komentarz

• Nie w pełni słuszna bo pozbycie się padliny przy pomocy sępów jest skuteczniejsze.

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
                              Trzeba być stanowczym a nie wycofywać wypowiedzenie wierząc oszustowi,
                              napisał(a) Ustiao Zobacz post
                              Zadzwonilem do duk i w ciągu 5 minut miałem aktualizowany pakiet na odpowiedni, wiec wierze ze miły Pan się pomylił..
                              napisał(a) dizmar Zobacz post
                              Gdyby m.in. przełożeni konsultantów nie zachęcali do wkręcania abonentów
                              napisał(a) LFC Zobacz post
                              Przecież wszystko co piszesz to są tylko Twoje domysły! Wypowiadasz się niemal jakbyś tam pracował i wiedział wszystko jak to tam wewnątrz wygląda...
                              Domysły czy urojenia? Dla niektórych sensem życia stała się walka z wiatrakami(czyt. Nc+)...Don Kichot :-D
                              Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-11-13, 00:33.
                              PAKIET SUPERPREMIUM+
                              +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                              Rodzinny HD

Komentarz

...Dla niektórych sensem życia stała się walka z wiatrakami(czyt. Nc+)...Don Kichot :-D
                                10/10. Brawo za trafny wniosek. nc+ nie zmieni się i jak było wiosną 2013r.: lepiej niż abonent wie (spersonalizowana słynna oferta na miarę) co któremu abonentowi potrzeba. Udowadnianie przez abonenta dla nc+, że abonentowi już nie są potrzebne setki kanałów a tylko ich niewielka część (za mniejsza cenę oczywiście) to walka z wiatrakami (oczywiście). Żadna kara (oczywiście nie zapłacona i nie będzie zapłacona), żadne oświadczenia Juliana i żadne protesty abonentów nie skłonią nc+ zejścia z raz wyznaczonej drogi. Jedynie co udało się uzyskać ubiegłoroczną walką z wiatrakami to rozłożenie w czasie celów założonych przez nc+. Jak się abonentowi nie podoba to wypad. Coraz więcej "wypada'. Dla większości posiadanie szerokiego dostępu do tej platformy (nie mylić z oglądaniem - czas doby pozostał bez zmian czyli 24h) jest sensem życia i dlatego trochę abonentów nc+ jeszcze ma tym bardziej, że nie ma żadnego poważnego konkurenta. Brak konkurencji nc+ wykorzystuje i dzięki temu brakowi jeszcze egzystuje.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+