Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

W kategorii Złota Myśl Roku 2009 nominowany jest post:

napisał(a) maruha
    Własnie na tym polega nowa generacja. Firmy bez scian
    abonent N od 17.10.2006

mediaBOX+ Comfort+ Premium Sport & Film
    samsung UE50HU6900
    sony STR-DG700
    sony RDR-HX820

mediaBOX+ Comfort+
    bravia 40W4220
    sony DAV-DZ660

Komentarz

napisał(a) PawSie Zobacz post
      Może niektórych kręci muzyczna z N...
      Lepsze to niż aria z muzyczki C+ połączona ze sportową muzyką...
      abonent N od 17.10.2006

mediaBOX+ Comfort+ Premium Sport & Film
      samsung UE50HU6900
      sony STR-DG700
      sony RDR-HX820

mediaBOX+ Comfort+
      bravia 40W4220
      sony DAV-DZ660

Komentarz

z czysto kronikarskiej powinności cytuję.:

napisał(a) taiger4 Zobacz post
        Kochani przedstawiciele telewizji nowej generacji N kiedy wasza platforma zacznie się rozwijać? Spójrzcie na ofertę telewizji UPC i zobaczcie że oni mają dwa nowe kanały w HD . Czy u nas np. National Geographic i History Channel musi być nadawany w tak lichej jakości , a tam w HD? Proszę wprowadźcie zmiany najwyższy czas.
        Ostatni raz edytowany przez deck; 2009-01-18, 20:18.
        napisał(a) Tristan
        Zapewniam, że wszyscy nasi konsultanci przechodzą szczegółowe szkolenie, a kompetencje naszych pracowników są weryfikowane przez specjalistów.

Komentarz

Może niektórych kręci muzyczna z N...
          Czyli mam rozumieć że dla większości z Was ironia we wczesniejszym poscie była niedostrzegalna? Bo jeśli ktoś sądzi że ktokolwiek moze odnosic przyjemnosć z muzyczki na tele linii , to albo mu taka odpowiedz pasuje ( i stwarza mozliwosc , wysmarowania posta ) , albo coś z nim jest nie tak.
          TV TH50PV70PA
          AV Receiver STR-DG710
          DVD Recorder RDR-HX650
          Quadral Quintas 500
          SUB 300A Magnat
          NBOX Recorder BZZB + dwa Twiny
          przekorny dla przekory

Komentarz

napisał(a) maruha Zobacz post
            Czyli mam rozumieć że dla większości z Was ironia we wczesniejszym poscie była niedostrzegalna? Bo jeśli ktoś sądzi że ktokolwiek moze odnosic przyjemnosć z muzyczki na tele linii , to albo mu taka odpowiedz pasuje, albo coś z nim jest nie tak.
            Sprytnie się wycofałeś.
            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
              Sprytnie się wycofałeś.
              Nie , no jasne, ja dzwonię conajmiej kilka razy na parę TeleBOKow, zeby sobie muzyczki posłuchać, inaczej mi nie chce ......
              TV TH50PV70PA
              AV Receiver STR-DG710
              DVD Recorder RDR-HX650
              Quadral Quintas 500
              SUB 300A Magnat
              NBOX Recorder BZZB + dwa Twiny
              przekorny dla przekory

Komentarz

Coraz lepsze kwiatki się zdarzają

napisał(a) Jerzy Zobacz post
                Musi działać i działa tylko w jakośći SD.Radzę poczytać dokładnie instrukcję nboxów tam jest to dokladnie opisane[ nbox przekształca otrzymany sygnał do rozdzielczośći umożliwiającej odbiór kanałów -czyli w przypadku kabli HDMI niskiej jakośći nie zapewniającej ochrony HDCP do jakości SD]
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) rappek Zobacz post
                  co z usuniętymi kanałami (38 kanałów) można się spodziewać w ich miejsce nowych kanałów z FTA
                  ITI pewnie już zajeło się produkcją nowych kanałów, w miejsce azjatyckich FTA.
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

Odnośnie mojego wcześniejszego postu dopisze linki do całych tematów w których mamy grubo ponad tonę złotych myśli

http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=10351

http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=9870

Komentarz

napisał(a) legionista1916
                      jajlepiej jakby iti uruchomila kanal tvn LEGIA
                      max
                      napisał(a) Tristan
                      Zapewniam, że wszyscy nasi konsultanci przechodzą szczegółowe szkolenie, a kompetencje naszych pracowników są weryfikowane przez specjalistów.

Komentarz

Posty legionisty nie będą brane pod uwagę bo chłopak dystansuję całą resztę
                        Musi na jakimś dopingu jechać więc jest zdyskwalifikowany
                        Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                        Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                        Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Złota czcionka tego tygodnia

napisał(a) kenworth Zobacz post
                          Bo to są mądrzy ludzie. Do 2012 ma wejść nowy std tv cyfrowej (to wie każdy, ale czy na pewno będzie to 16:9?) Z tego co przebąkują w rządzie telewizory cyfrowe mają być sporej grupie ludzi refundowane. Więc po co kupować teraz LCD za 2k zł żeby za 2 lata musieć znowu zmieniać? Pół roku temu spalił mi się TV, poszedłem do salonu i po obejrzeniu wielu TV kupiłem CRT, tak CRT bo obraz był dużo lepszy niż na większości LCDeków, o cenie nie wspominam. Więc koło się zamyka.... program nadaje się w 4:3 (źle odwzorowanym na LCD) a ludzie kupuja crt bo na nich jest lepszy obraz, więc nadawca nadaje 4:3 bo ludzie takie mają.

Komentarz

Jak może być za mao miejsca
                            napisał(a) GDA Zobacz post
                            Na dysku recordera do ściągnięcia kolejnego zamówionego filmu
                            Jestem bardzo zaskoczony, ze ta złota myśl należy własnie do GDA .
                            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

To przechodzi najśmielsze oczekiwania

napisał(a) winiar123 Zobacz post
                              Chciałem zapytać jak mogę zwiększyć jakość sygnału? Jakość na większości kanałów SD wahała się między 60 a 66% i jakość obrazu mnie nie zadowalała... Dzisiaj nagle przez kilka godzin wzrosła do około 85% i zobaczyłem super obraz na swoim telewizorku Niestety jakość sygnału znowu spadła do 60% i obraz wygląda lipnie... Tak więc proszę o podpowiedzenie mi co mogę zrobić żeby zawsze mieć taki ładny obraz

edit:

zapomniałem napisać ze mam standardowego nboxa i antene

Komentarz

To przechodzi najśmielsze oczekiwania
                                Poczekaj jak znajdzie w internecie tabele z wykresami bitrate

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+