Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Proponuję gratulacje w formie dożywotniego BAN`a

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
      ............najpierw zresetuj dekoder, jak nie pomoże ustaw antenę, zacznij ud odpowiedniego skrętu dekodera - jeszcze wcześnie, idealna pora na wdrapywanie się na dach
      Wiem, że to pomyłka, ale brzmi jak Złota Myśl.

Komentarz

• Houston ! mam problem
        Witam.Moj problem jest tego rodzaju. Najpierw dlugo sie przelaczly kanaly chcialem go zresetowac al wyskoczyl blad 019 i teraz nie moge wrocic do glownego obrazu. Czy ktos wie jak temu zaradzic?
        rozwinięcie :
        boxhd.podlaczony tylko do anteny sat.wyskoczyl na ekranie telewizorai nie moge go zresetowac ani wylaczyc pilotem na czuwanie.Wyciaganie z sieci nic nie daje.Nie ma zadnych kanalow, jednym slowem klops.
        do akcji wkracza porucznik Borewicz:
        Wszystkie nBox'y są HD... Trudno było podać cztery litery z numeru seryjnego? Różne wersje nBox'ów mają inne kombinacje klawiszy do resetu do ustawień fabrycznych - może to pomóc...
        uwaga !!!
        teraz będzie najlepsze:

CO ZA RÓZNICA, WYCIĄG WTYCZKĘ
        cały serial tu

to wcale nie było złośliwe

Komentarz

• Witam,

za zebranie tego do złotych myśli.

P.S. Dzięki za "awans"

Pozdrawiam,
          Piotrek
          --------------------
          od 29.12.2009: 4K UltraBox+ / Box+ / VIP+Max

Komentarz

• napisał(a) Oldboy Zobacz post
            Ten kanał sportowy to totalna kpina , szkoda pasma na ten szmelc , zresztą inne kanały ,, n '' tez schodza na psy ! jedynie TVN24 nadal jątrzy i knuje , w tym są dobrzy
            Czuję tu zwolennika opcji toruńskiej.

Komentarz

• napisał(a) stasiaczek14 Zobacz post
              witam! po ostatniej burzy nie mam syganłu? kolega mi mowił ze moze spalił się konwenter, ! podacie mi przyczyny dlaczego nie mam sygnału?
              napisał(a) Leon Zobacz post
              6/ Żona się zdenerwowała, że ciągle oglądasz telewizor i wyjęła wtyczkę abyś miał
              czas rozebrać choinkę.
              Jedna spośród wielu.

Komentarz

• Cytat nie z naszego forum lecz "pewnej" konkurencji, ale na temat n i tak znamienity, że szkoda aby zniknął w czeluściach internetu:

@Frąc
                To, że Nfilm HD też podpisał umowę ,,na wyłączność'' oznacza tylko tyle, że dystrybutor podzielił się filmami z obiema stacjami.
                Nie wiem jak to wykoncypował i jak ludzie do takich przemyśleń dochodzą ale jestem pod wrażeniem
                Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

• napisał(a) hazy Zobacz post
                  ..............Nie wiem jak to wykoncypował i jak ludzie do takich przemyśleń dochodzą ale jestem pod wrażeniem
                  To proste jak sznurek w kieszeni lub jak świński ogon, nie rozumieją słowa "wyłączność".

Komentarz

• napisał(a) Telewija Na Kartę HD Zobacz post
                    Oni myślą że mamy TV teleskopowe
                    napisał(a) connor Zobacz post
                    raczej myslą ze jeszcze telewizory do nasz nie weszły...
                    napisał(a) filolog Zobacz post
                    Myślę, że ONI myślą, że MY tkwimy w latach 50- tych ubiegłego wieku. Wydaje im się, że dopiero zakładają nam prąd, stawiają słupy elektryczne itp. Mamy pierwsze czarno- białe "bańkowe" telewizory- Wisła, Neptun, Atol , Lazuryt itp. Mieszkamy w jamach wydrążonych w ziemi gdzieś pod kołem podbiegunowym obok Syberii. W nocy nasze dzieci zjadają wilki a furmanki z kanciastymi bezgumowymi kołami to szczyt mechanizacji.
                    Tak myślę, że ONI mają NAS za takich trolli jaskiniowych..............
                    . .

Komentarz

• Dyskusja o oznaczeniach ograniczeń wiekowych - jak się ich pozbyć z ekranu
                      jedyny problem ktory masz przy ogladaniu telewizora to jedynie te znaczki? rozciagnij se obaz albo daj powiekszenie w tedy ci utnie te znaczki i nie mecz kota.
                      Wkraczamy w świat proporcji ekranu:
                      Sam sie rozciągnij.
                      Rozciąganie proporcji kanału HD na telewizorze HD. Brawo dla tego pana.
                      I na deser - okazuje się, iż pomysł nie jest taki zły
                      to na pewno nie jedna osoba która tak robi
                      nieprawidłowe proporcje, rozciąganie obrazu to w Polsce norma...
                      Pozdawiam,
                      Piotrek
                      --------------------
                      od 29.12.2009: 4K UltraBox+ / Box+ / VIP+Max

Komentarz

• Kod HTML:
                        to na pewno nie jedna osoba która tak robi
                        nieprawidłowe proporcje, rozciąganie obrazu to w Polsce norma...
                        Najbardziej to mi się spodobało, ciekawe na jakiej podstawie ktoś pieprzy takie głupoty?

Komentarz

• napisał(a) Persepolis Zobacz post
                          Od kilku tygodniu próbuję przekazać prez e-mail i telefonicznie że IRIB 1 I IRIB 2 ( kanał 255 i 256 ) są rożne kanały. Ale N na obu przekazuje IRIB 1, tłumacząc że FTA nie zależy od nich ( mimo że Cyfra Plus prawidłowo przekazuje oba programy.
                          Arabski start na forum.

Komentarz

• delete....
                            Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2011-09-08, 20:25.

Komentarz

• napisał(a) kaeres
                              Czego od nich wymagasz jak oni mają 800tys abonentów [...]
                              Post na temat nieradzenia sobie N-ki z wystawianiem faktur.
                              Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Dalsza część brzmiała "...a Ty sobie nie potrafisz z jednym rachunkiem poradzić"
                                EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+