Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Z serii "Idiotyczne nazwy tematów"

Głos z pilota
    evka24

Pomocy!!! Nie działa mi głos!!(
    scorel
    napisał(a) Tristan
    Zapewniam, że wszyscy nasi konsultanci przechodzą szczegółowe szkolenie, a kompetencje naszych pracowników są weryfikowane przez specjalistów.

Komentarz

napisał(a) mlody22 Zobacz post
      chyba kazdy ma problem z polaczeniem sie z BOK !! mysle ze to nie jest przypadek ze tak sie dzieje !!
      geniusz.
      I am Legend.

Komentarz

napisał(a) ewaldus Zobacz post
        A czy nie moge pisac z kafejki lub innego miejsca. Bardziej chodzilo o brak obowiazku posiadania internatu. Co z abonentami, ktorzy do tej pory nie wiedza, ze znika kanal i maja z tej ,,okazji" mozliwosc rezygnacji? Zasranym obowiazkiem n jest o tym ich poinformowac pisemnie. Stawiam beczke pivka ze 95% abonentow nie wie, ze jutro PodrozeTV zniknie. Od nas wymagaja, wiec my tez wymagajmy. Najlepszego w Nowym Roku zycze...
        Co najmniej 95% osób podpisujących umowę nie czyta regulaminu. Tam jest napisane, że o zmianach w ofercie kanałów informują na stronie.

PS
        Kilka złotych myśli nieśmiertelnego emuva:

napisał(a) emuv
        To, że mieszkasz na parterze- to dobrze , będzie dobry sygnał, chyba, że masz biegającą bandę gówniarzy pod oknem bo po antenie- dobry cel dla piłki. Ja zapłaciłem 700zł , ale muwisz , że chcesz nbox hdtv, napewno nie recorder? Zapłaciłem tak: 450zł dekoder, 140zł antena= 590zł zbiera n-ka + 80zł za robocizne wstawienia antety , kabel 20zł (wiem ze straszne zdzierstwo), 20zł stojak+ prad za sprzatanie . Panowie niedobrze ustawili antene potem musiałem instalowac jeszcze raz sam, a mieszkam na 3 pietrze wiec sie balem ze mi antena w dul poleci;-(. Ale jak jestes na parterze to ci za daleko nie poleci.
        napisał(a) emuv
        Kolego radziłbym się poprawić, bo już pisałem do moderatorki i dzwoniłem do BOK w sprawie twoich kłamst, zaśmiecania forum, dublowania tematów i obrażania użytkowników. I to nie jest porażka, bo np film Wszystko gra na dvd kosztuje w empiku 69zł, a na allegro 48zł , a na vod mamy go za 30zł i oprócz tego jeszcze 9 innych filmów.
        napisał(a) emuv
        ok, niestesty zawsze mialem problemy z ortografia w czasie zlosci.
        napisał(a) emuv
        *
        napisał(a) emuv Zobacz post
        dobranoc koledzy ide spac
        i sie zlac
        * - usunięte na prośbę autora
        Ostatni raz edytowany przez brony; 2009-01-05, 19:42.

Komentarz

Sam się uśmiałem, mam wrażenie, że pisały to 2 różne osoby...

Temat, który pewien czas wisiał w aktualnościach, jestem zaszczycony^^.
          Mój nick w nim to "ogr" .
          http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=2880

A tu cytat z tematu "Pytania do przedstawicieli"
          napisał(a) mehow85 Zobacz post
          Witam. Jest na forum ktoś z przedstawicieli???
          napisał(a) Izolda Zobacz post
          Odpowiedź na priv została wysłana.
          Ostatni raz edytowany przez Uryn; 2009-01-02, 18:55.
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

Co o tym sądzicie. Nadaje się do tego wątku czy nie?

napisał(a) mitek Zobacz post
            Wiecie co , jak wam sie tak n-ka nie podoba to se polshit lub cwel + kupcie i generalnie odpier..dolcie sie od n-ki, ja jestem zadowolony a moi koledzy , którzy maja polsat i cyfre pują sobie w brode, może to nie jest rewelacja ...ale LM to jak Mundial, więc genereralnie od..pierdolcie się.pozdro Mitek

Komentarz

Moim skromnym zdaniem jak najbardziej się nadaje

Komentarz

tak .. niezły kawał idiotzmu .. i to ".pozdro Mitek" na końcu .. śliczne .

z serii "Idiotyczne nazwy tematów":
                Jak sprawdzić termin ważnosci umowy?
                Peposcian
                Ostatni raz edytowany przez deck; 2009-01-02, 20:31.
                napisał(a) Tristan
                Zapewniam, że wszyscy nasi konsultanci przechodzą szczegółowe szkolenie, a kompetencje naszych pracowników są weryfikowane przez specjalistów.

Komentarz

napisał(a) Uryn Zobacz post
                  Mój nick w nim to "ogr" .
                  To już trzeci ? ile masz tych nicków ?
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Używam emuv zawsze i wszędzie, na tym forum wyjątkowo Uryn, a ogr był na chwilę - zastępczo.
                    Ostatni raz edytowany przez Uryn; 2009-01-03, 11:16.
                    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Komentarz

napisał(a) Marek36 Zobacz post
                      Niebawem będziemy numerem jeden w Europie , 30 kanałów HD każdy 3Mbit/s - mono
                      Oby się nie sprawdziło

Komentarz

napisał(a) netN Zobacz post
                        Oczywiście myślisz o full HD, żeby mieć HD wystarczy zwykły DVD z wyjściem HDMI lub component.
                        hehehe .. i pozamiatane
                        napisał(a) Tristan

Komentarz

napisał(a) kalamb Zobacz post
                          Szykuje się podobna afera jak z Tele 2. Dziękujemy ITI Neovision sp. zoo Zainteresujemy tym również media.
                          napisał(a) Kris12 Zobacz post
                          Jestem tego samego zdania . Trzeba tym zainteresować media ogólnopolskie, Gazety, a może TVN który b, sprawnie działa w takich przypadkach
                          ..............
                          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                            To Monachium w kinach też leciał w 4:3 ?
                            napisał(a) osator Zobacz post
                            Oczywiście był sztucznie powiększony do formatu kinowego, ale w 4:3 w ygląda o wiele lepiej - stąd też taki format
                            Niezłe I chyba faktycznie tak myślą w TVN emitując dobre kinowe przeboje filmowe w 4:3 ;).

Komentarz

napisał(a) tom_80 Zobacz post
                              Będzie kiedyś TVN 24 w HD???

napisał(a) Leon Zobacz post
                              To przecież Ci odpisałem, że z samego rana, aktualizacja jest o godz 4:00, wstaniesz i masz ale data jeszcze nie została ustalona, zostaniesz poinformowany w późniejszym czasie.
                              Jaki użytkownik, taka odpowiedź

Komentarz

napisał(a) Dodek1984 Zobacz post
                                większa połowa
                                Pewnie jeszcze w szkole nie przerabiali ;).

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+