Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Bo nbox przez neta tego nie robi tylko przez satelitę. To prawda że oni wiedzą co oglądamy ale to nie prawda że przez internet.

Komentarz

• napisał(a) emarti Zobacz post
      Czytalem gdzies ze majac nboxa wlaczonego pod internet "enka" ma mozliwosc podglądu abonenta.
      Czy to prawda?
      bez komentarza
      Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

• napisał(a) yankees649 Zobacz post
        bez komentarza
        nie ma się co śmiać. Może nie podgląd, ale faktem jest, że routery rejestrują stały ruch z nboxa do sieci (nie tylko w czasie aktywności abonenta).

Komentarz

• chodzi mi właśnie o ten podgląd
          Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
            nie ma się co śmiać. Może nie podgląd, ale faktem jest, że routery rejestrują stały ruch z nboxa do sieci (nie tylko w czasie aktywności abonenta).
            Do tego brak opublikowanej przez n polityki prywatności...
            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• O włoskiej telewizji:

napisał(a) lukis90el Zobacz post
              u nich wszędzie (nawet w programie publicystycznym) muszą być tzw. veline [takie dziewczyny, które są rzekomym uatrakcyjnieniem programu] (dla porównania u nas musi być wszędzie jakiś ksiądz [niekoniecznie biskup]).

Komentarz

• napisał(a) GoScIo Zobacz post
                1 czerwca - premiera ,,Prawda o Jeloystone'' (będą różne gejzery itp.)
                Myślałem że ten amerykański Park Narodowy to Yellowstone, ale widocznie się myliłem.

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                  O włoskiej telewizji:
                  __________________________________________________ __________________
                  Cytat:
                  napisał(a) lukis90el
                  u nich wszędzie (nawet w programie publicystycznym) muszą być tzw. veline [takie dziewczyny, które są rzekomym uatrakcyjnieniem programu] (dla porównania u nas musi być wszędzie jakiś ksiądz [niekoniecznie biskup]).
                  __________________________________________________ ________________
                  Złota myśl i trafna.

Komentarz

• napisał(a) Gripen Zobacz post
                    Wszedłem do BOK przez dekoder
                    Gość jest mega wysportowany
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) crasher Zobacz post
                      Jak wy nie umiecie czytać - zatrudnili człowieka na etat, coby stronę NFilmuHD aktualizował taki etat to 200h miesięcznie. Jest szansa, że uda się w tym czasie zamieszczać na czas te 5-6 premier. No i jest szansa, że zostaną zaktualizowane zapowiedzi - teraz są ze stycznia 2010 jest szansa że z nowym człowiekiem podgonimy do lutego, ba może nawet dowiemy się co "poleci" w marcu tego roku na NFilm
                      Dobre...całkiem niezłe
                      ,, Owoc żywota Twojego
                      je ZUS. ''

Komentarz

• napisał(a) darius010 Zobacz post
                        da się nagrać coś i wysłać, niestety jak to nie wiem, jeśli nie wierzcie to zajrzyjcie na youtube i zobaczycie ile programów jest zripostowanych
                        ----------------------------

Komentarz

• napisał(a) smieszny0007 Zobacz post
                          W szkole czytac ze zrozumieniem nie nauczyli, napisalem ze kuzyn we Wrocławiu mieszka a nie w Krakowie, a to zachodnia Polska, i tam tez montażu na 60 cm antenach sie nie podejmuja, a co dopiero w Krakowie - to wschodnia Polska gdyby ktos nie wiedział.
                          Bez komentarza.

Komentarz

• napisał(a) Tedeusz Zobacz post
                            Witam,
                            Mam ten sam problem...Po telefonie do BOK, powiedziano mi że muszę czekać do 14 dni na włączenie...Dziś mija 8 dzień i ciągle nic...
                            napisał(a) bpati Zobacz post
                            powiem Ci ze wcale zle nie masz, jak Ci włączą Nfilmy to dopiero bedziesz płakał
                            napisał(a) Tedeusz Zobacz post
                            Włączyli mi wczoraj...Porażka z tym co tam jest...Może coś się poprawi?!...Póki co jestem zadowolony z samej, bo miałem Polsat HD i to była porażka...
                            . .

Komentarz

• napisał(a) janek89 Zobacz post
                              Tak się składa, że pracuję w Dziale Relacji z Abonentami w Cyfrze+, więc proszę nie podskakiwać .........
                              I wszystko jasne

Komentarz

• napisał(a) Cinmar Zobacz post
                                Jak ustawić antenę dobre pytanie , ale jak masz dobrą i słoneczną pogodę to zobacz gdzie jest wschód między nim zachód....
                                . .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+