Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złote Myśli

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Było Rafik 14,
    do reszty - TEN WĄTEK NIE JEST DO DYSKUSJI, tutaj tylko wklejamy cytaty...
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

napisał(a) Uryn Zobacz post
      Było Rafik 14,
      do reszty - TEN WĄTEK NIE JEST DO DYSKUSJI, tutaj tylko wklejamy cytaty...
      Każdy wątek jest do dyskusji (od tego jest właśnie forum). Autor wątku nic o tym nie pisał. Jedynie jest to w twoim poście jako propozycja (post #12)

Komentarz

@ Rafik14 - ta Złota Myśl już tu była - #19.

A Uryn ma rację - ten wątek jest przeznaczony dla cytatów, chyba że sam masz jakąś "Złotą Myśl"

A tu może nie myśl, bardziej konfesja:

napisał(a) czarny_23 Zobacz post
        wiem robie błendy ale zrozumcie mam tu szkraba ktury czepił sie mojej klawiatury a ma dopiero 8 miesięcy i nie daje mi pisać a tak wogule mam kompa od nie dawna i popełniam błendy ortograficzne nawet jak pisze listy ,podania,faktury,ale staram sie uwieszcie tak jusz mam
        lócisek ;D
        I am Legend.

Komentarz

napisał(a) Ken Zobacz post
          Gdzie byliście jak pisałem, że Rubin HD i Ametyst HD Ready jest najlepszy do oglądania Telewizji n Nowej Generacji?
          ... ale i tak enka rządzi na tle konkurencji:
          http://www.satnews.pl/usterka-w-cyfr...sacie,1482.htm
          napisał(a) Tristan
          Zapewniam, że wszyscy nasi konsultanci przechodzą szczegółowe szkolenie, a kompetencje naszych pracowników są weryfikowane przez specjalistów.

Komentarz

Odnośnie rezygnacji z powodu wycofania Podróże TV

napisał(a) banolka Zobacz post
            Słyszałem o tym jednak nie mam pakietu Styl, moda muzyka ........ i nie do końca wiem czy przysługuje mi taka możliwość myślałem też o włączeniu pakietu i napisaniu od razu rezygnacji .... ale nie wiem czy to przejdzie
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) elk84 Zobacz post
              Witam!

No właśnie nie jestem przekonany że tylko Full HD.
              - primo: nie potrzebuję Full HD, rozdzielczość HD Redy w zupełności wystarczy
              - secundo: wszyscy teraz koniecznie chcą tylko Full HD co korzystnie odbija się na cenach odbiorników "tylko" HD Ready. Jeszcze z rok i może zacząć się powtarzać sytuacja jaką obecnie mamy z telewizorami kineskopowymi - jeśli w ogóle są dostępne to bardzo tanie. A nie każdemu potrzebne HD ....

Pozdrawiam:

elk84
              genialne
              napisał(a) Tristan
              Zapewniam, że wszyscy nasi konsultanci przechodzą szczegółowe szkolenie, a kompetencje naszych pracowników są weryfikowane przez specjalistów.

Komentarz

Może nie jest to cytat wypowiedzi z forum, ale przytoczę.
                TEORIA jest wtedy,
                kiedy wszystko wiemy,
                ale nic nie działa.

PRAKTYKA jest wtedy,
                kiedy wszystko działa,
                ale nikt nie wie dlaczego.

Tutaj łączy się
                TEORIĘ z PRAKTYKĄ.
                Tu nic nie działa
                i nikt nie wie dlaczego.
                To tak z przymrużeniem oka. Czasem mam wrażenie, że tak działa n-ka (głównie jak dzwonię do BOK).

Komentarz

napisał(a) ewaldus
                  A ja nie mam internetu (nie ma takiego obowiazku) i czekam na powiadomienie w tej sprawie. Powinno przyjsc wraz z rachunkiem. Podobna sytuacja byla pol roku temu jak oglosili podwyzke. A komunikat w internecie to sobie moga wsadzic... Ja go traktuje tylko jako informacje.
                  Gratuluję napisania postu na forum nie mając internetu

Komentarz

napisał(a) Wizjoner Zobacz post
                    Sam byłem właścicielem lub jestem wszystkich platform w Polsce, ale nie tylko, bo zagraniczne mi sa nie obce.
                    Czyli jednak ktoś tym wszystkim steruje z ukrycia...
                    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                      Gratuluję napisania postu na forum nie mając internetu
                      A czy nie moge pisac z kafejki lub innego miejsca. Bardziej chodzilo o brak obowiazku posiadania internatu. Co z abonentami, ktorzy do tej pory nie wiedza, ze znika kanal i maja z tej ,,okazji" mozliwosc rezygnacji? Zasranym obowiazkiem n jest o tym ich poinformowac pisemnie. Stawiam beczke pivka ze 95% abonentow nie wie, ze jutro PodrozeTV zniknie. Od nas wymagaja, wiec my tez wymagajmy. Najlepszego w Nowym Roku zycze...

Komentarz

napisał(a) ewaldus Zobacz post
                        Stawiam beczke pivka ze 95% abonentow nie wie, ze jutro PodrozeTV zniknie.
                        Tyle samo % nawet tego nie zauważy bo nie wie ,że ten kanał jest (taki on jest interesujący).

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                          Tyle samo % nawet tego nie zauważy bo nie wie ,że ten kanał jest (taki on jest interesujący).
                          Dokładnie tak

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                            Z Twoją wupowiedzią zgadzam się w 200%
                            Ostatni raz edytowany przez Tristan; 2009-01-02, 12:42. Powód: post częściowo nie związany z tematem

Komentarz

napisał(a) roman3 Zobacz post
                              zrezygnowałem z hbo,
                              zgodnie z tym co powiedział Pan proponujący darmowy pakiet, by nie ponosić żadnych kosztów trzeba było sie zgłosić do 20 grudnia, wysłałem kilka maili, fax, list polecony. dostałem jedną odpowiedź na maila że 31 grudnia wyłączają. Oczywiście bezprawnie naliczyli 5pln opłaty za okres 20-31 pomimo iż wyraźnie gość zaznaczył że grosza nie strace jeśłi zrobie to do 20 grudnia. Teraz mamy 1 stycznia a HBO chodzi dalej.
                              Mam wrażenie że takie coś jak BOK wogóle nie istnieje, telefonów nie odbierają na maile i faxy nie odpisują..
                              Zgłaszam sprawe do rzecznika praw konsumenta, będę na forum na bieżąco informował jak idą sprawy.
                              pozdrawiam
                              ...................
                              napisał(a) Tristan

Komentarz

Cytat:
                                "gość zaznaczył że grosza nie strace"

To jest dobre i rzeczywiście UOKiK wpadnie w panikę jak otrzyma taki problem do rozwiązania. Oczywiście jak się zajmie takim bzdetem.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+