Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak wyłączyć pakiet w n

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• jak wyłączyć pakiet w n

Witam tak jak w temacie napisane mam z tym problem ponieważ kiedy zmieniałem pakiet przez telefon z konsultantką i poszło gładko lecz ta konsultantka wspomniała, że przez internet też można to zrobić tak więc ostatnio naszła mnie ochota by zmienić pakiet z nauka na hity filmowe no i tu jest problem w internecie jest tylko opcja zamów nie ma żadnego zamień. No i zadzwoniłem najpierw przez domowy no i 14 minut słuchałem jakiejś głupiej muzyki to samo jak dzwoniłem przez komórkowy

W końcu się wkurzyłem i zamówiłem hity filmowe bo pomyślałem sobie tak teraz mam pakiety muzyka i nauka więc nie mogę mieć mniej niż dwa płatne tak więc żeby wyłączyć jakiś pakiet muszę mieć 3 no to zamawiam te filmy a tu nic nie pojawiła się opcja usuń czy coś tak więc ma ktoś jakiś sposób oprócz dzwonienia do BOK bo inaczej zbańczę na tych rachunkach za telefon bo inaczej ostatecznym sposobem będzie jechać do ich biura

Nie można wyłączyć ani zamienić pakietu przez serwis internetowy.

Gratuluję pomysłu, teraz aby wyłączyć niechciany pakiet to nie dość, że będziesz musiał dodzwonić się na infolinię to jeszcze zapłacisz 20 zł za zmianę abonamentu na niższy.
    TYLKO W NC+ WYKASTROWANY TVN PLAYER

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ

Komentarz

A właśnie można. Zamiast dzwonić można wysłać e-maila na adres" nkontakt@n.pl "z poośbą o wyłączenie podając nr klienta i hasło. Sam w ten sposób wyłączyłem promocie HBO na drugi dzień dostałem zwrotne potwierdzenie e-mailem.

Komentarz

dzięki wielkie już wysyłam tego e-maila mam nadzieje ze sie nie skapną bo jeszcze mi nie włączyli tego nowego pakietu a jest napisane ze jest aktywny

Komentarz

obojętnie w jakim okresie zgłosisz wyłączenie następuję ostatniego dnia miesiąca
          jak przesyłane są uprawnienia na następny
          ITI 2850 ST

Komentarz

tak wiem więc jak teraz zgłosiłem żeby wyłączyli mi ten pakiet to nawet jak będę musiał zapłacić 20 zł to tak jak bym zapłacił 4 zł bo jeszcze miesiąc będę mieć ten pakiet

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Komentarz

no teraz to już sam nie wiem wysłałem tego maila do n podałem dokładną nazwę pakietu jaki mają wyłączyć podalem te wszystkie dane i... no właśnie nie dostałem tego maila wzrotnego o którym była mowa tak więc dopóki nie dosatnę tego maila pakiet będzie aktywny?

Komentarz

napisał(a) lukas881 Zobacz post
                no teraz to już sam nie wiem wysłałem tego maila do n podałem dokładną nazwę pakietu jaki mają wyłączyć podalem te wszystkie dane i... no właśnie nie dostałem tego maila wzrotnego o którym była mowa tak więc dopóki nie dosatnę tego maila pakiet będzie aktywny?
                Wyłączenie pakietu tak czy inaczej może nastąpić dopiero od następnego miesiąca. Do tego czasu powinieneś otrzymać potwierdzenie. Przypominam, że jest niedziela, więc czas oczekiwania na odpowiedź może być wydłużony.

Komentarz

zawsze możesz sprawdzić sobie tutaj https://nbok.n.pl/selfcare/ jakie masz pakiety on/off

Komentarz

A te osoby które nie dostały swojego numeru abonenta oraz numeru umowy ? Mam do tego tylko hasło...
                    napisał(a) heniooweb
                    wydalem 12455 tys zł na telefony do BOK bo wy jesteście śmieszni

Komentarz

napisał(a) Rafik14 Zobacz post
                      A te osoby które nie dostały swojego numeru abonenta oraz numeru umowy ? Mam do tego tylko hasło...
                      No to na razie się nie zalogujesz...

Komentarz

Oj spokojnie, ja czasem na odpowiedź pare dni czekam.
                        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

Witam
                          jestem tu nowy. Po przeczywatniu waszych postow postanowilem wylaczyc HBO przez e-mail. Probowalem zrobic to przez telefon ale niestety dodzwonienie sie do BOK graniczy z cudem. Po napisaniu mail'a w piatek do dzis nie otrzymalem zadnego potwierdzenia, niestety pracownicy n nie znaja sie na manierach i nie wiedza za na taki list nalezy odpowiedziec w przeciagu 24h. Brak dobrych manier to im nie brakuje.
                          Jak radzicie czekac dalej czy napisac jeszcze jeden e-mail.
                          Pozdrawiam

Komentarz

napisał(a) aussie Zobacz post
                            Jak radzicie czekac dalej czy napisac jeszcze jeden e-mail.
                            Pozdrawiam
                            24 godziny? Dobre sobie. Ja kiedyś dostałem odpowiedź po dwóch tygodniach. Na Twoim miejscu nie pisałbym jeszcze kolejnego maila, ale jak bardzo Cię to nurtuje to przecież nie zaszkodzi.

Komentarz

napisał(a) aussie Zobacz post
                              Brak dobrych manier to im nie brakuje.
                              Ale Tobie na pewno słownika
                              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+