Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ban dla petetpetr'a

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ban dla petetpetr'a

Pamiętacie drodzy forumowicze pewnego słynnego już użytkownika tego forum o wdzięcznym pseudonimie URYN?

Kolega URYN został usunięty głosem demokracji z tego forum. A czym sobie zasłużył zapytacie? Nie, nie napiszę że obrażał innych użytkowników, bo on tego nie robił. Pisał natomiast dużo i często nie w temacie.
    Nie podobało się to wielu osobom, także nabijaczom postów, których URYN gonił w wielkim pędzie. Został zbanowany, uznano go za wyrzutka forum....

... i wiecie co??? cholera podpisuję się pod tym - to była dobra decyzja!!!

Kolejnym forumowiczem, którego powinniśmy pożegnać jest peterpeter. Pisze dużo, mało treściwie i wrzuca te bezsensowne emotikony w hurtowych ilościach.

Tak więc apeluję do Was - zgłaszajcie moderatorom swoje niezadowolenie. Uczynimy to samo co z URYNEM.

Pozdrowienia
    Ostatni raz edytowany przez Bóg_Honor_Ojczyzna; 2008-04-21, 21:27.

Żyj i daj żyć innym...

Mało się udzielasz na forum, ale jak już coś machniesz, to, za przeproszeniem, aż żal czytać.
    Nie podobają Ci się posty użytkownika peterpeter? To dodaj go do ignorowanych i masz go z głowy.

Komentarz

#1 - Bóg Cię opuścił ...
      napisał(a) Tristan
      Zapewniam, że wszyscy nasi konsultanci przechodzą szczegółowe szkolenie, a kompetencje naszych pracowników są weryfikowane przez specjalistów.

Komentarz

napisał(a) Bóg_Honor_Ojczyzna Zobacz post
        Pamiętacie drodzy forumowicze pewnego słynnego już użytkownika tego forum o wdzięcznym pseudonimie URYN?

Kolega URYN został usunięty głosem demokracji z tego forum. A czym sobie zasłużył zapytacie? Nie, nie napiszę że obrażał innych użytkowników, bo on tego nie robił. Pisał natomiast dużo i często nie w temacie.
        Nie podobało się to wielu osobom, także nabijaczom postów, których URYN gonił w wielkim pędzie. Został zbanowany, uznano go za wyrzutka forum....

... i wiecie co??? cholera podpisuję się pod tym - to była dobra decyzja!!!

Kolejnym forumowiczem, którego powinniśmy pożegnać jest peterpeter. Pisze dużo, mało treściwie i wrzuca te bezsensowne emotikony w hurtowych ilościach.

Tak więc apeluję do Was - zgłaszajcie moderatorom swoje niezadowolenie. Uczynimy to samo co z URYNEM.

Pozdrowienia
        Tabletki i do lekarza.Czlowieku to nie jest forum w ktorym placze sie bo nie ma sie kobiety czy niskie dochody a forum telewizji N,i wierz mi nawet jesli ktos ma inna zupelnie opinie niz ja to i tak trzeba go szanowac bo taka jest droga zycia.Ewentualnie proponuje wyjazd do Chin.Tam jak w raju dla ciebie
        Czyz nie?

Komentarz

To forum to było fajne na początku!!!Teraz to już zwykła rutyna i bez emocji.To jednak znaczy że z tą n-ką nie jest chyba tak zle.
          km

Komentarz

jakiś zazdrośnik ,który nie nauczył się czytać ma alergię na mnie
            to jeszcze prawie wolny kraj - wolna wola

dzięki za posty użytkowników , którzy mnie czytaja i popierają
            ITI 2850 ST

Komentarz

"Dajta" spokój. Z tego co widzę, to i tak Hyde Park (jak na offtop) na tym forum jest na poziomie i na temat, nie ma rozwrzeszczonych nastolatków, dzieci neostrady i innnych tego typu pajaców. Zajrzyjcie sobie np. na forum RCS (http://forum.resites.pl, trzeba się zarejestrować by zobaczyć dział Offtopic), które było kiedyś ściśle tematycznym forum traktującym o serii Resident Evil, dwa lata temu stoczyło się na psy i tak jest do tej pory. A przez co? Przez takie właśnie tematy, co google zaindeksuje dzieci znajdą i dołączają siędo dyskusji, z których to wychodzi taki syf.
              Ostatni raz edytowany przez Capcom; 2008-04-22, 10:22.

Komentarz

A tak z ciekawości, to uryn wróci do nas?

Komentarz

wracał dwa razy i chyba się podedukował trochę bo coraz mniej błędów ort. robi
                  ITI 2850 ST

Komentarz

Piotresce@ przyganiał kocioł karkowi oto co piszesz wyżej-"wierz mi nawet jesli ktos ma inna zupelnie opinie niz ja to i tak trzeba go szanowac bo taka jest droga zycia.Ewentualnie proponuje wyjazd do Chin./pisownia oryginalna/.a oto w innym miejscu piszesz tak:-"w dodatku ponad polowa audycji nie ma nic wspolnego z HD ale z uscalingiem a ot wielka roznica malolacie a dwa co chcesz pokazac taka gadka ze cyfra jest lepsza?czy ktos cie zmusza do czegos?nie podoba sie to idz do zabojadow a tu sobie odpusc bo to forum a nie okazja do wyplakania sie","Wiec patrz i ogladaj uwaznie a N zostaw w spokoju", " zalosny jestes i tyle"/pisownia oryginalna/.Tak oto wygląda to szanowania innch poglądów odnośnie n-ki przez w/w-go a jak mu nie pasi to jesteś żałosny i tyle.Może kolega cierpi na rozdwojenie jażniPozdrowienia

Komentarz

napisał(a) Animal Zobacz post
                      Piotresce@ przyganiał kocioł karkowi oto co piszesz wyżej-"wierz mi nawet jesli ktos ma inna zupelnie opinie niz ja to i tak trzeba go szanowac bo taka jest droga zycia.Ewentualnie proponuje wyjazd do Chin./pisownia oryginalna/.a oto w innym miejscu piszesz tak:-"w dodatku ponad polowa audycji nie ma nic wspolnego z HD ale z uscalingiem a ot wielka roznica malolacie a dwa co chcesz pokazac taka gadka ze cyfra jest lepsza?czy ktos cie zmusza do czegos?nie podoba sie to idz do zabojadow a tu sobie odpusc bo to forum a nie okazja do wyplakania sie","Wiec patrz i ogladaj uwaznie a N zostaw w spokoju", " zalosny jestes i tyle"/pisownia oryginalna/.Tak oto wygląda to szanowania innch poglądów odnośnie n-ki przez w/w-go a jak mu nie pasi to jesteś żałosny i tyle.Może kolega cierpi na rozdwojenie jażniPozdrowienia

Komentarz

Odnośnie wieku na tej samej podstawie jak Ty/mimo że sprostowałem bez efektu/-"mysle ze nie masz wiecej jak 17 lat..."Po drugie Ty masz jakąś obsesję na temat płaczu>A czemu to bym miał tak płakać że nie mam N-ki a mam C+ za którą płacę 95 zł/komfort+ Canal+ pac AXN/To jak bym chciał nic prostego jak zamienić ją na wspaniałą i tańszą n-kę to nie lata 80-e gdy aby mieć satelitkę -którą była dostępna jedynie za dolce w Pewex-ie ale aby ją kupić trzeba było mieć pozwolenie lokalnego Szefa Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych/odpowiednik dzisiejszego Komendanta Wojewódzkiego Policji,że politycznie jesteś przygotowany na to oglądanie TV Sat.Wiele młodszych forowiczów może nawet o takim czym nie słyszało.Dziś idę do sklepu czy dealera i kupuję więc czemu mam płakać chyba nad tym że n-ka ma obecnie tylko 300tys.abonentów a nie 2mln jak CP.O Twoich doświadczeniach nie wiem bo z skąd.Ja rozpocząłem przygodę z TV Sat w 1991 r/Pace-Astra/od grudnia 1998 r Wizja TV i w spadku Cyfra+i jak na razie tu mi dobrze a jak komuś lepiej w N-ce czy CP to ich indywidualny wybory wynikające z różnych względów/programowych,ekonomicznych jak pakiet mini w CP itp/.A porównanie programowe /np jakie to wydarzenia Sportowe w Weekend nadają flagowe kanały sportowe poszczególnych platform/to nie jakieś zwalczanie n-ki która wg.Ciebie n-ka działa na mnie jak wiatraki na Don Kichota to jakiś absurd.Pozdrowienia
                        SuperPremium+wifiPremium/TV-LG 42LW570S-3D+Blu-ray BP 1600 Samsung

Komentarz

napisał(a) Animal Zobacz post
                          Odnośnie wieku na tej samej podstawie jak Ty/mimo że sprostowałem bez efektu/-"mysle ze nie masz wiecej jak 17 lat..."Po drugie Ty masz jakąś obsesję na temat płaczu>A czemu to bym miał tak płakać że nie mam N-ki a mam C+ za którą płacę 95 zł/komfort+ Canal+ pac AXN/To jak bym chciał nic prostego jak zamienić ją na wspaniałą i tańszą n-kę to nie lata 80-e gdy aby mieć satelitkę -którą była dostępna jedynie za dolce w Pewex-ie ale aby ją kupić trzeba było mieć pozwolenie lokalnego Szefa Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych/odpowiednik dzisiejszego Komendanta Wojewódzkiego Policji,że politycznie jesteś przygotowany na to oglądanie TV Sat.Wiele młodszych forowiczów może nawet o takim czym nie słyszało.Dziś idę do sklepu czy dealera i kupuję więc czemu mam płakać chyba nad tym że n-ka ma obecnie tylko 300tys.abonentów a nie 2mln jak CP.O Twoich doświadczeniach nie wiem bo z skąd.Ja rozpocząłem przygodę z TV Sat w 1991 r/Pace-Astra/od grudnia 1998 r Wizja TV i w spadku Cyfra+i jak na razie tu mi dobrze a jak komuś lepiej w N-ce czy CP to ich indywidualny wybory wynikające z różnych względów/programowych,ekonomicznych jak pakiet mini w CP itp/.A porównanie programowe /np jakie to wydarzenia Sportowe w Weekend nadają flagowe kanały sportowe poszczególnych platform/to nie jakieś zwalczanie n-ki która wg.Ciebie n-ka działa na mnie jak wiatraki na Don Kichota to jakiś absurd.Pozdrowienia
                          Acha wiec jesli flagowy N sport nie nadaje nic wiecej niz to co cie nie interesuje ale nadaje to np sport klub czy NASN to platforma jest do dupy?Ty masz jakies urojenia czy poprostu metka musi sie swiecic na spodniach??
                          A dwa:Wizje mialem,potem naturalnie Cyfre,ktora mnie rozczarowala i nawet nie chciala dekodera wymienic,nastepnie Polsat a teraz mam N i Virgin Media.Polsat to bylo nieporozumienie,oklamywanie i uslugi godne GWATEMALSKIEJ tv.
                          Jesli nie podoba ci sie N to cu tu jeszcze robisz?Wytlumacz to??

Komentarz

napisał(a) peterpeter Zobacz post
                            jakiś zazdrośnik ,który nie nauczył się czytać ma alergię na mnie
                            to jeszcze prawie wolny kraj - wolna wola

dzięki za posty użytkowników , którzy mnie czytaja i popierają
                            nie widziałem tu głosów poparcia dla Ciebie (przynajmniej w tym temacie)

Komentarz

Waćpanowie, dysput zaniechajcie i na udeptany plac stawajcie.
                              - Pak liby który z was dwóch albo z innych ludzi rycerskich na forum będących sprzeciwił się temu, iże najcudniejsza i najcnotliwsza dziewka na świecie jest panna Danuta Jurandówna ze Spychowa, tego pozywam na walkę konną albo pieszą do pierwszego klęknięcia alibo do ostatniego tchu.
                              Przedstawiciele n - ci panowie uporczywie banują mnie, oczywiście za niezależność poglądów i wolność myśli.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+