Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie moj post???

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Gdzie moj post???

Moge sie dowiedziec co sie stalo z moim postemktos go usunal czy zostal przeniesiony??Czy moze prawda zabolala??smieszne te forum jesli czlowiek nie moze napisac swego zdania,jakie nc+ takie forum!!
    Ostatni raz edytowany przez nutrilon; 2014-08-13, 18:42.

Twój post został usunięty ze względu na słownictwo. Możesz go ponownie zamieścić, jednak proszę o trochę więcej kultury w swojej wypowiedzi. Nie wszyscy chcą takie zwroty czytać.

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
      Twój post został usunięty ze względu na słownictwo. Możesz go ponownie zamieścić, jednak proszę o trochę więcej kultury w swojej wypowiedzi. Nie wszyscy chcą takie zwroty czytać.

Ja chcem
      NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
      Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

Jesli mozna wiedziec-co bylo w nim nie tak??jakie slownictwo??czy Ja tam przeklinalem??,najlepiej ocenzurowac wszystko co mozna,usunac co mozna jesli dotyczy nc+Napisalem TYLKO prawde

Komentarz

musisz napisać ze bardzo podoba ci się platforma i obsługa w niej a między wierszami przemycić swój osąd
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

I oczywiście trzeba było cały post wywalić, zamiast usunąć jedynie to niewłaściwe słownictwo.
            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Wątek powielony. http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=13063

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+