Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N-ka. Opinie

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) greyman Zobacz post
    Myli się.
    W n, mając pakiety "Filmowy" i "Naukowy" będzie miał dwa autorskie kanały, tj. "Wojna i pokój" oraz "Discovery Historia".
    Pozdrawiam
    Również się mylisz. Będzie jeszcze miał TVN Lingua.
    Co do reszty masz rację. Uwagi takie pojawiają się od początku, jak radio czy półprzezroczyste EPG lub przynajmniej głos, darmowe pakiety przy starcie - a co największy moim zdaniem błąd marketingowy - brak odkodowanego nowego kanału przez np. tydzień.

Tak przy okazji - tak jak myślałem OTV jest dla mnie bardzo beznadziejnym kanałem. I stanowi przeszkodę - po prostu zawadza mi na liście, szkoda, że nie można wyrzucić. Dorzucę 1zł do abonamentu.
    Powiem inaczej - może i nie jest to zły kanał. Ale jego grupą docelową jest może 5 000 osób w Polsce. Ja się do nich nie zaliczam.
    Ostatni raz edytowany przez zyga; 2007-10-10, 12:23.

Komentarz

• Powodzenia w N.kiszce i cierpliwosci.
      Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
      abonent od 25-10-2006
      ULTRABOX+ 4K

Komentarz

• Zawsze mozna sie do czegos przyczepic... Ja w sumie nie narzekam na "n".

Komentarz

• Mam już rok a nieźle narozrabiałem - z cyklu: ukrywane wady N-ki i brak rzetelności

1000 słów ale po co? 10 świrów na forum jakby wynajętych ale kogo to? konsultanci lubią cukier ale "mnie to nie tego" za to obraz....ooooooooo....obraz taaaaaaaaaaaaaak, obraz prawdę Ci powie

DOŚĆ ! Co wy robicie w moim domu???! ooooo nie, denatkę jazda mi stąd!

Tak oto wygląda sytuacja po włączeniu denatki N-ki, ale nie martwcie sie ... zalecenia koniasultanta wziąłem do serca i oglądam przez EURO. Pan powiedział że daje mi zmiotkę i szufelkę na sprzątanie pikseli

A tak poza tym? a no coż, ludzie którzy sie nie znają mają dziś "w VODZIE" seriale za 30 dychy miesięcznie i nie rozumieją KIEGO PIERONA prezesom przyszło do głowy że większość pokocha seriale, ustanowili bowiem że po zmianie nazwy foldera nie da rady przenieść na filmy.
          Tak poza tym mamy 2 programy HD (męska część ma 3 bo sport), mamy TVN HD który nie wiedzieć czemu testowany jest na oczach widzów a w dodatku skalowanie okazało się największym problemem i co jeszcze głupiego?

rosnące ceny (tak samo pogrążała się Cyfra) no i syf w kolejności programów

Przpomina to trochę robienie standardu jakiegoś, od 0 do 10 jakieś konkrety, potem długo nic i zaczyna się od 20 wzwyż, potem nagle od 40 wzwyż a potem mamy na 70-tce Stajl, nagle wciskają muzyczne i znowu Da Vinci z paskudnym "skundinund" logo by polsaty dowalić powyżej 150 tego.

Kto ma Cyfrę ten wie i zna to samo stąd ośmielam się używać słowa standarTy. Swoją drogą ciekawe jak jest na Polsacie cyfrowym.

Wyobrażcie sobie tak samo działający prędkościomierz w aucie (bo to że tak mierzą suszarki policyjne to wiem) Słowem....zero uporządkowania, bałaganiarstwo i lenistwo.

Już dziś zastanawiam się nad jakąś alternatywą a już tym bardziej wypatruje i kukam na ten Polsat.
          Attached Files

Komentarz

• prawie sie poplakalem ze smiechu jak to przeczytalem ale to prawda nie wszyscy ludzie na infolini sie znaja na robocie

Komentarz

• własne doświadczenia

jak przeczytam niektóre wątki na forum uśmiech rysuje się na mojej twarzy; mam nbxa hdtv, samsunga 32" S62B (jeden z najtańszych modeli 32" LCD), kabel HDMI (7 metrów), antene (50cm), i po przeczytaniu wszystkich postów od "fachowców" to taki zestaw mi powinien nie działać (za długi kabel, za mała antena), a u mnie obraz żyleta, nawet w autoryzowanych punktach a byłem w kilku takiego obrazu nie widziałem, zarazem też mnie to trochę dziwi że w w/w punktach puszczają obraz po EURO albo jest TVP2 z obrazem z tamtej epoki, a w skrajnych przypadkach do rozgałęźnika i do 20 TV naraz efekt jest taki że na wszystkich jest śnieg (żeby nie być gołosłownym tak jest w avansie w byomiu-szombierkach)
              TV LG 47LM620S
              TV SAT ITI 5800SX NBOX HDTV RECORDER
              KINO DOMOWE LG BH7540

Komentarz

• wreszcie jakiś normalny abonent Nki
                pozdrowienia
                ITI 2850 ST

Komentarz

• napisał(a) krzysztof77 Zobacz post
                  jak przeczytam niektóre wątki na forum uśmiech rysuje się na mojej twarzy; mam nbxa hdtv, samsunga 32" S62B (jeden z najtańszych modeli 32" LCD), kabel HDMI (7 metrów), antene (50cm), i po przeczytaniu wszystkich postów od "fachowców" to taki zestaw mi powinien nie działać (za długi kabel, za mała antena), a u mnie obraz żyleta, nawet w autoryzowanych punktach a byłem w kilku takiego obrazu nie widziałem, zarazem też mnie to trochę dziwi że w w/w punktach puszczają obraz po EURO albo jest TVP2 z obrazem z tamtej epoki, a w skrajnych przypadkach do rozgałęźnika i do 20 TV naraz efekt jest taki że na wszystkich jest śnieg (żeby nie być gołosłownym tak jest w avansie w byomiu-szombierkach)
                  mi tam nawet na super jakości nie zależy tylko zeby mieć jakąs tv.
                  fajnie ze jest juz przygotowana na nową (hdtv) technologie, ale to dopiero początki i nie dziwie sie ze mają różne wpadki i niedociągniecia ja narazie mam zwykly tv bo po co mi super hiper TV ze znaczkiem HDready jak w ofercie N jest zaledwie pare programow co działaja w takiej technologi, jak zwiekszą swoja oferte to sie zacznie myslec nad nowym szkielkiem.
                  a co do tych bzdur ze niby nie da sie ustawic N-ki na ich antenach i ze obraz to ze siamto ze mam 100% sily i 0% jakosci i mi niedziala. no ludzie zacznijcie czytac za nim sie za cos weźniecie to naprawde nie boli
                  antene da sie ustawic i bedzie dzialac chyba ze naprawde macie pecha i macie felerny sprzecik
                  Moje wrazenia ogólnie sa bardzo dobre mam dokladnie to czego chcialem i się z tego bardzo ciesze

PAMIETAJCIE JAKI WYBOR MIELIŚCIE LUDZIE W LATACH 80-tych TVP1 TVP2 i moze TVP3 a teraz 300 programow

Komentarz

• napisał(a) krzysztof77 Zobacz post
                    jak przeczytam niektóre wątki na forum uśmiech rysuje się na mojej twarzy; mam nbxa hdtv, samsunga 32" S62B (jeden z najtańszych modeli 32" LCD), kabel HDMI (7 metrów), antene (50cm), i po przeczytaniu wszystkich postów od "fachowców" to taki zestaw mi powinien nie działać (za długi kabel, za mała antena),
                    Niby dlaczego? Antena nie jest za mała do odbioru telewizji w ogóle, ale tak mała antena jest bardzo wrażliwa na pogarszającą się pogodę. Oczywiście, jeżeli jest dokładnie ustawiona, to nie będzie to wielkim problemem, ale jeżeli przyjdzie ulewa to odbiór zniknie.

Natomiast pierwsze słyszę o pomyśle, aby kabel HDMI o długości 7 metrów miał być za długi.
                    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) Grzegorz31 Zobacz post

Tak poza tym mamy 2 programy HD (męska część ma 3 bo sport),
                      [
                      napisałeś tak jakby to oznaczalo ze nie jestes meską czescia(chyba ze nie jestes)

apropo twoich screenow - rozumiem ze mamy sie nimi podniecac tak?
                      jak chcesz to ja tez moge jakis komunikat na nboxie wywolac np brak karty
                      a te zaklocenia to pewnie masz przez to ze tv 720 a pusciles 1080 na dekoderze co?
                      Ostatni raz edytowany przez emuv@wp.pl; 2007-10-26, 19:04.

Komentarz

• Odswieze temat troche.

Minusy n:
                        - oryginalna antena do recordera - porazka (N powinna bezplatnie kazdemu kto nadzial sie na nia wyslac nowa, ktora bedzie dzialala)
                        - infolinia (ile mozna czekac na polaczenie z konsultantem?)
                        - niedoinformowani sprzedawcy, ktorzy sami nie wiedza na czym polegaja aktualne promocje (nie mowcie mi tylko, ze tak dzieje sie sporadycznie, ale co sprzedawca to inna promocja ) Z przykroscia musze stwierdzic, ze wprowadzil mnie w blad ale coz...

Ok a teraz do plusow:
                        - Wiecej kanalow HD niz w innych platformach cyfrowych w Polsce
                        - Bardzo dobry dekoder NBOX HDTV RECORDER (super sprawuje sie)
                        - Dobrze dzialajace EPG
                        - Ładne reklamy Nki w TV ;)
                        - HBO pojawilo sie w ofercie N Wielki plus za to

Najbardziej zdenerwowala mnie antena oryginalna od N... Przez ta antene stracilem kupe pieniedzy na monterow, nowy zestaw antenowy i wiele nerwow... Nka powinna zlitowac sie i tak jak wyzej napisalem - zabrac kazdemu kto kupil to g.... zwane zestawem antenowym i przyslac nowy, przystosowany do odbioru tej telewizji.

Pozdrawiam, mysle, ze obiektywnie opisalem Telwizje Nowej Generacji N. Ma swoje plusy i minusy, ale ogolnie polecam.
                        Ostatni raz edytowany przez ramzespp; 2008-01-06, 23:13.

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+