Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N-ka. Opinie

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• N-ka. Opinie

W telwizji bardzo starej generacji a mianowicie wizji TV, która weszła na rynek 8 lat temu, oprogramowanie jej dekodera bardzo przypominało oprogramowanie nboxa, z tym, że można było skanować satelitę, usuwać niechciane kanały, przesuwać ich kolejność ( nie dotyczyło to kanałow wchodzących w skład pakietu wizji), można było ustawić blokadę rodzicielską dla każdego kanału z osobną.Nie wiem teraz, lepsza stara generacja czy nowa.Podkreślam minęło 8 lat!!!!!

Witam

Jestem użytkownikiem od samego początku n-ki, mam jednak pretensje do działu informacji, wielokrotnie dzwoniłem i nikt tam nie powiadomi klienta o tym , że konwerter jest bardzo słabej jakości. Wiem, że przyznanie się do bubla w postaci konwertera jest przykra ale konieczna!! Nie można klientów tak nabijać w butelkę. Spędziłem wiele godzin za oknem ustawiając antenę, dopiero po wymianie konwertera otrzymałem zadowalający sygnał (38 –40 %). Mieszkam w Krakowie, ale zastanawiam się jak te anteny spisują się na północy Polski? Sądzę jednak, że tam będą mieli wielkie trudności nawet z nowym (dużo lepszym konwerterem. Jeszcze pozostaje problem ze zwrotem lub zamianą anteny. Dowiedziałem się, że przy zamianie n-boxa wraz z anteną, trzeba zapłacić 140 zł za nową antenę a starą (nową antenę ) zwracamy bez potrącenia. Uważam, że jest to nieuczciwe. To tyle. Serdecznie pozdrawiam. Myga.

Komentarz

Re: Witam

napisał(a) myga
      Mieszkam w Krakowie, ale zastanawiam się jak te anteny spisują się na północy Polski?
      Nie będzie żadnej różnicy - cała Polska ma taką samą moc sygnału z HB

HOT BIRD™ 7A downlink coverages :: 13 ° East
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Re: Witam

napisał(a) myga
        Jestem użytkownikiem od samego początku n-ki, mam jednak pretensje do działu informacji, wielokrotnie dzwoniłem i nikt tam nie powiadomi klienta o tym , że konwerter jest bardzo słabej jakości. Wiem, że przyznanie się do bubla w postaci konwertera jest przykra ale konieczna!! Nie można klientów tak nabijać w butelkę. Spędziłem wiele godzin za oknem ustawiając antenę, dopiero po wymianie konwertera otrzymałem zadowalający sygnał (38 –40 %). Mieszkam w Krakowie, ale zastanawiam się jak te anteny spisują się na północy Polski? Sądzę jednak, że tam będą mieli wielkie trudności nawet z nowym (dużo lepszym konwerterem. Jeszcze pozostaje problem ze zwrotem lub zamianą anteny. Dowiedziałem się, że przy zamianie n-boxa wraz z anteną, trzeba zapłacić 140 zł za nową antenę a starą (nową antenę ) zwracamy bez potrącenia. Uważam, że jest to nieuczciwe. To tyle. Serdecznie pozdrawiam. Myga.
        Ja na tym konwerterze osiągam sygnał 80-100%, wymieniłem antene. Także moim zdaniem konwertery nie są aż takie złe. Mieszkam w Katowicach.

Nie działa mi dekoder telewizji Trwam - jest to fragment utworu formacji "Butelka"

Komentarz

Mam odmienne zdanie, przy oryginalnym konwerterze nie byłem wstanie osiągnąć sygnału dla programów nadawanych HD, po wymienieniu go była zdecydowana poprawa, że nie wspomnę o pogodzie za oknem. Gdy zaczęło padać ginął całkowicie sygnał i można było oglądać na ekranie tylko niebieskie tło.

Komentarz

witam

To antenka od n-ki jest za mala dla Polski

Komentarz

To jeszcze nie to ..

Witam,
              wczoraj kupiłem sobie "enkę" - nie jestem zadowolony.
              Nie dość, że kanałów z oferty brakuje np.:
              pakiet hity filmowe:
              TVP Film, jakis w HD - brak, kiedy co i jak - nie wiadomo
              pakiet kultura i nauka:
              Discovery Historia - j.w.
              pakiet sport:
              TVP Sport - mina
              style i moda:
              TVP rozrywka - j.w.
              to tuner jest jakiś mało elastyczny - niby można stworzyć sobie swoją listę kanałów, ale już nie w swojej kolejności! (travel&living między programami muzycznymi ?! ), EPG czasem działa czasem nie... oczywiście zero astry, pilot mała cegłówka, ale intuicyjny... -- co mnie drażni najbardziej to różny poziom sygnału dla różnych programów. Rozumiem, że to nowa platforma, że zaczynają ale w dobie dzisiejszych technologii oraz doświadczenia innych operatorów nie powinno być takich problemów i tylu niedogodności.
              Jeśli chodzi o pozytywne cechy to cena, ładny tuner, prosta instalacja, dość szybko się przełączają programy no i HDMI.
              Zaznaczam, że to jest tylko i wyłącznie moja opinia.

Pozdrawiam

Komentarz

Re: To jeszcze nie to ..

napisał(a) Lesio
                to tuner jest jakiś mało elastyczny - niby można stworzyć sobie swoją listę kanałów, ale już nie w swojej kolejności!
                ale przeciez podczas robienia listy Ty decydujesz ktory kanal chcesz dodac w danym momencie wiec jak nie mozna w swojej kolejnosci ?

Komentarz

Co do braku programów takich jak TVP Film, TVP Rozrywka i TVP Sport to nie wina "n-ki", że ich nie ma a TVP bo jeszcze ich nie uruchomiła ;). TVP Sport wchodzi w sobotę 18 listopada, natomiast premiery TVP Film i Rozrywka planowane są jeżeli dobrze pamiętam na wiosnę, ale tak jak mówie co do tego to "n-ki" winić nie można. Grunt, że jak będą miały premierę do w ofercie "n" na 100% się pojawią i nie będzie gdybania czy będą czy też nie dostępne.

Nie działa mi dekoder telewizji Trwam - jest to fragment utworu formacji "Butelka"

Komentarz

Re: To jeszcze nie to ..

napisał(a) rULEz
                    napisał(a) Lesio
                    to tuner jest jakiś mało elastyczny - niby można stworzyć sobie swoją listę kanałów, ale już nie w swojej kolejności!
                    ale przeciez podczas robienia listy Ty decydujesz ktory kanal chcesz dodac w danym momencie wiec jak nie mozna w swojej kolejnosci ?
                    Można sobie tylko wybrać programy z listy na inną nową, ale nie można zmienić ich kolejności, np: jeśli wybierzesz TVP1 i TVN to to zawsze TVP1 będzie pod nr 1.
                    Nie jestem przeciwnikiem "enki", ponieważ zrobiła bardzo dużo na rynku - mam nadzieję, że wszystko się sukcesywnie poprawi.
                    Pozdrawiam
                    Lesio

Komentarz

Re: witam

napisał(a) M.O.P
                      To antenka od n-ki jest za mala dla Polski
                      Witam
                      W Warszawie, przy dobrej pogodzie mam 95/60.
                      Przy opadach 90/10 i po sygnale.
                      Zastanawima sie co zrobić - pewnie pod koniec listopada wymienie na nowego boxa z inną anteną

Pozdarwiam wszystkich
                      Krzysio
                      Panasonic 42PV60
                      nbox

Komentarz

Prawda jest taka, że hasło TELEWIZJA NOWEJ GENERACJI to tylko pusta bańka mydlana, nadmuchana przez marketing ITI.

Teraz pozostaje nam tylko apelować - Włącz uczciwośc!!!

Komentarz

andrew: chyba zaczynasz trollowac...

mark222: przeciez masz bardzo ladnie zrobiona kontrole rodzicielska. ustawiasz w/g wieku a nie kanalu. kilka klikniec i gotowe. nie wyobraza sobie, przy 30 FTA typu XXX TV - pilnowac przy wychodzeniu z domu czy kazdy z nich jest zablokowany dla pociech.

Komentarz

To co jest z nowej generacji ? !!!

Właśnie z nowej generacji to telewizja "N" Pościągała sobie tylko Klientów.
                            Czytam Wszystkie wypowiedzi i 85% jest niezadowolonych z usług TV "N"
                            Tematy takie kto co by chciał interaktywna itp. to jest żałosne. Jeśli telewizja w samej nazwie i w reklamach mianuje się właśnie Nowej Generacji to już po tej nazwie powinno być to co wy chcecie. Okazuje się jednak, że nie ma nic wspólnego z TV nowej generacji. Usprawiedliwianie przez abonentów, klientów o tym iż telewizja się rozwija, że C+ też miała problemy na samym początku itp. jest wyrozumiałością, ale nie na miejscu. Proszę was o zastanowienie się nad tym opisem TELEWIZJA NOWEJ GENERACJI

Ja nazwałbym to tak: Telewizja "N"abijania Populacji
                            By stało się tak, abym nie musiał pić ciepłej

Komentarz

wiekszość tych co ma n jest zadowolona a ci co jeszcze nie mają n ciagle ryczą!Chociaż ja nie mam jeszcze n bo czekam na na 17.11 i vod i nie nażekam

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+