Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycja pozwu zbiorowego przeciwko nc+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Leon Zobacz post
    Panowie czy dzieci, do jakiego pozwu zbiorowego, przecież to dziecinada, chcecie się z nimi w sądzie szarpać? Złóżcie wypowiedzenia, nie pryjmujcie nowych umów, bardziej ich zaboli.
    Szanowny panie Leonie, nie rozumiem dlaczego stara się pan nas obrażać.
    Moim zdaniem analizując oferty jakie są wysyłane klientom, to oni mają w dupie to, że wypowiem umowę, a zaboli to ich dopiero surowa kara UOKiK i tysiące przegranych sparaw o odszkowania.
    Rozwiazanie umowy nie spowoduje żadnych sankcji przeciwko nc+ więc o czym pan mówi?
    Pan jako senior powinien bardziej dobierać słowa, lub zmienić leki.
    Czekam na:
    WŁASNE sortowanie kanałów,
    MENU dla zaawansowanych (edycja nagrań - wycinanie),
    choć 1 program FULL HD (bez skalowania z 720p/720i)
    więcej promocji

Komentarz

Toz ten wielbiony UOKiK calkiem niedawno pozwolil na stworzenie takiego potwora wiec uwazasz ze teraz go bedzie karal?

ukaraj go swoim portfelem i tutaj Leon ma w 100% racje
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
        Panowie czy dzieci, do jakiego pozwu zbiorowego, przecież to dziecinada, chcecie się z nimi w sądzie szarpać? Złóżcie wypowiedzenia, nie pryjmujcie nowych umów, bardziej ich zaboli.
        Ja mam zamiar tak zrobić. Tym bardziej że ostatnio i tak bardzo mało oglądam z braku czasu. DVB-T do jesieni, a później się zobaczy.

A mam fula dożywotniego (już niedługo). Wystarczyło takim osobom dać odpowiednik+rekompensatę w postaci ciekawej promocji.
        Ostatni raz edytowany przez tomsaj; 2013-04-01, 08:52.

Komentarz

napisał(a) polx Zobacz post
          Szanowny panie Leonie, nie rozumiem dlaczego stara się pan nas obrażać.
          Moim zdaniem analizując oferty jakie są wysyłane klientom, to oni mają w dupie to, że wypowiem umowę, a zaboli to ich dopiero surowa kara UOKiK i tysiące przegranych sparaw o odszkowania.
          Rozwiazanie umowy nie spowoduje żadnych sankcji przeciwko nc+ więc o czym pan mówi?
          Pan jako senior powinien bardziej dobierać słowa, lub zmienić leki.
          To czy UOKiK się zajmie nową platformą czy nie, to nie zależy od oferty jaką ona przedstawi swoim klientom. Tylko od zapisu w regulaminie itd.
          Leki zmieniam, ale to robię za wskazaniem lekarza, myślę, że to Ty chcesz mnie obrazić robiąc sobie osobiste wycieczki pod moim adresem.
          Ja nazywając to dziecinadą uważam, że jakakolwiek próba zrobienia tutaj listy poszkodowanych jest właśnie taką dziecinadą.
          A platformę najbardziej zaboli właśnie brak wpływów, kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

Komentarz

A platformę najbardziej zaboli właśnie brak wpływów, kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

Komentarz

Z takich tematów jak ten nigdy nic nie wynika, to tylko niepotrzebne bicie piany.
              Nawet gdyby rzeczywiście znalazło się kilku chętnych do złożenia pozwu, to i tak będą się oglądać jeden na drugiego i koniec końców nikt nic nie zrobi.
              Nie oszukujmy się, gra niewarta świeczki.

Komentarz

Próbowałem wymyślić co mogło dotknąć złego abonentów "n" i C+ ze strony nc+ zbiorowo, ale nic mi nie przyszło do głowy, może mam za mały łeb.

Komentarz

mnie spotkało takie zło , muszę wyjść z domu i zwrócić dekoder a zawierając umowę na czas określony, miałem go zwrócić dopiero w roku 2014.
                  Dokonałem również szeregu czynności związanych instalacją owego dekodera ,tj musiałem wyjść na balkon i ustawiać antenę.
                  Myślę,że z tego powodu należy mi się odszkodowanie w kwocie 250zł , o które będę wnosił do operatora.

UOKiK ma podobne zdanie
                  Sprzedam USB DVB-T oraz pilot N dla dzieci.
                  1 Kwietnia 2013 - koniec przygody z N

Komentarz

Każdy ma prawo do złożenia swoich roszczeń (z nieznanym efektem) jednak w tym wypadku tylko w swoim imieniu nie zbiorowo. Każdy przypadek jest trochę inny.
                    A co będzie jak Twoi sąsiedzi powiedzą, że antenę miałeś już wcześniej (jeśli miałeś, tego nie wiem)?

Komentarz

napisałem ustawiać , dwa nikt sąsiadów pytał nie będzie.
                      Skoro UOKiK pisze o zbiorowym naruszeniu to dlaczego nie my , zbiorowo poszkodowani.
                      Ostatni raz edytowany przez piotrekbb; 2013-04-02, 16:53.
                      Sprzedam USB DVB-T oraz pilot N dla dzieci.
                      1 Kwietnia 2013 - koniec przygody z N

Komentarz

Pozew przeciwko nc+

Myślę że za to co wyprawia ta firma powinniśmy się zebrać i ich zaskarżyć !
                        Kiedy korzystałem z "n" wszystko było w porządku, niestety teraz jest drożej i gorzej, mam wyłączane co jakiś czas kanały które mam w pakiecie, a rachunek dostaje ten sam, od kiedy powstała ta firma 90% czasu jak korzystam z telewizji to na pasku z informacją o programie widzę komunikat "brak informacji", infolinia jest nie jasna, konsultanci powtarzają to co mają nakazane, że mam wrażanie jakbym zawsze rozmawiał z automatem.

Komentarz

napisał(a) niemiec75 Zobacz post
                          Myślę że za to co wyprawia ta firma powinniśmy się zebrać i ich zaskarżyć ![...]
                          błąd !
                          powinniście się zebrać i zbiorowo pokazać jej plecy.
                          wyszłoby taniej i przy zerowym poziomie stresu.
                          nieświeża atmosfera wokół nc+ unosi się praktycznie od początku jej powstania, a wy dalej z uporem maniaka straszycie że jak nie dostaniecie platynki za 5 dych, do tego hbo i cinemaxów w cenie to odejdziecie.
                          a jak przychodzi co do czego, to bierzecie co dają a potem żalicie się (zbiorowo oczywiście) że coś tam wyłączyli mimo że obiecywali i pokornie piszecie kolejną reklamacje.

piaskownica

Kiedy korzystałem z "n" wszystko było w porządku, niestety teraz jest drożej i gorzej,.../
                          święta racja, ale n dokonała żywota tak gdzieś około 19 kwietnia, kiedy upłynął termin na składanie rezygnacji.
                          do tego czasu nawet wróble-niemowy wyćwierkały że będzie "drożej i gorzej".
                          to na co jeszcze liczyliście?
                          na cud?
                          cud nie nastąpił, za to "cuda" jeszcze będą miały miejsce.

powodzenia !

aaaa!!!!! byłbym zapomniał:
                          Pozew przeciwko nc+
                          dobre, dobre !!!!
                          10/10
                          Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-07-23, 00:59.

Komentarz

Bez przesady z tym pozwem zbiorowym. Za drogo?? To nie kupujesz i szukasz tańszego sprzedawcy. To chyba logiczne?!

Komentarz

A dlaczego występujesz w imieniu wszystkich? jak widzisz większość jest zadowolona z wynegocjowanych warunków,
                              ba nawet kilkukrotnie migrowali i wracali do "n"

jezeli czujesz się skrzywdzony to tylko na własną prośbe, teraz nie pozostaje ci nic innego jak zacisnąć zęby i doczekac końca cyrografu
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Kiedy korzystałem z "n" wszystko było w porządku, niestety teraz jest drożej i gorzej, mam wyłączane co jakiś czas kanały które mam w pakiecie, a rachunek dostaje ten sam, od kiedy powstała ta firma 90% czasu jak korzystam z telewizji to na pasku z informacją o programie widzę komunikat "brak informacji", infolinia jest nie jasna, konsultanci powtarzają to co mają nakazane, że mam wrażanie jakbym zawsze rozmawiał z automatem.
                                Zapraszam do kontaktu z moderatorami forum (wytyczne w mojej sygnaturze).
                                Wątek jest już nieaktualny. W związku z tym, zamykam go.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+