Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycja pozwu zbiorowego przeciwko nc+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Propozycja pozwu zbiorowego przeciwko nc+

Po telefonicznej rozmowie z konsultantem dowiedziałem się, że czeka mnie migracja do nc+ i większy o 10 PLN abonament od obecnego. Na pytanie czy mogę migrować na niższy abonament np 39 PLN/m-c pani odpowiedziała, że nie ma dla mnie takiej oferty. Dodatkowo kanały "n premium" które miałem w/g umowy do czerwca, znikną wogóle z oferty więc czuję się podwójnie głęboko rozczarowany, gdy zapytałem, co mam zrobić, jeśli nie chcę płacić większego abonamentu, to pani stwierdziłą, że mam 14 dni na wypowiedzenie umowy. Nie podoba mi sie to i czuję się poszkodowany takim traktowaniem klienta "N".

Brak zgody na migrację powoduje nie tylko prawo odstąpienia od umowy bez konsekwencji ale też PRAWO DO DOMAGANIA SIĘ ODSZKODOWANIA przez abonenta. Proszę zwrócić uwagę na zapisy Państwa umów ponieważ dostawca usługi NIE MOŻE bez konsekwencji - tak jak abonent- zmieniać treści istotnych umowy w trakcie jej trwania.

Należy założyć sprawę o domaganie się odszkodowania. Nie jestem prawnikiem, ale prawdopodobnie najlepiej jeśli będzie to pozew zbiorowy. Jeśli jest więcej osób niezadowolonych z takiej "przymusowej" migracji proszę o posty tutaj.

Administratorów proszę o opinię jak nc+ zareaguje na taki obrót sprawy.
    Oczywiście może byc tak, że wogóle się tym nie przejmą i będą woleli zapłacić nawet kilkaset odszkodowań, bo wg szacunków nc+ ma zamiar przejąć 2,5 mln klientów ze średnią roczna wpłat ok 1200PLN z jednego klienta co daje 3miliardy PLN . Karę, którą może nałożyć UOKiK to ok. 50-100mln PLN więc jest to pomijalne dla przewidywanych zysków.

Wykasowanie tego postu będzie skutkowało nagłośnieniem sprawy na innych forach, bo chyba niezadowoleni klienci też mają prawo wypowiadać się na forum platformy nc+ ?
    Ostatni raz edytowany przez polx; 2013-03-29, 11:01.
    Czekam na:
    WŁASNE sortowanie kanałów,
    MENU dla zaawansowanych (edycja nagrań - wycinanie),
    choć 1 program FULL HD (bez skalowania z 720p/720i)
    więcej promocji

napisał(a) polx Zobacz post
    nc+ ma zamiar przejąć 2,5 mln klientów ze średnią roczna wpłat ok 1200PLN z jednego klienta co daje 3miliardy PLN . Karę, którą może nałożyć UOKiK to ok. 50-100mln PLN więc jest to pomijalne dla przewidywanych zysków
    Maksymalna kara nakładana przez UOKiK to 10% przychodów więc przy takich założeniach byłoby to 300mln zł. A to już zaboli i to konkretnie bo może przekroczyć roczny zysk netto.
    Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Obserwuj profil Antync+ na facebooku. Tutaj raczej nikt się nie będzie organizował na forum firmowym ;)

Komentarz

zaraz wpadnie taki co ma władze i napisze ZAMYKAM!
        ale jak by co to ja wchodze w to.
        Ostatni raz edytowany przez kameleon22; 2013-03-29, 13:29.

Komentarz

napisał(a) Frauka Zobacz post
          Obserwuj profil Antync+ na facebooku. Tutaj raczej nikt się nie będzie organizował na forum firmowym ;)
          Dokładnie, tutaj nie pozwolą na takie zorganizowanie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie założyć nowy wątek i każdy oburzony ofertą nc+ dosłownie w 1 lub 2 zdaniach wyraziłby swoje zdanie, beż zbędnej dyskusji, komentarzy i spamu.

Komentarz

Jesli szybko sie nic nie zmieni w polityce nc+ to wypowiadam umowe i sprawę kieruję do sadu o odszkodowanie za zmianę warunków umowy.
            Czekam na:
            więcej promocji

Komentarz

Kary finansowe za zerwanie warunków umowy w trakcie jej trwania, powinny obowiązywać obie strony. A tak, jak umowa zostanie zerwana z Twojej winy, operator wysyła Ci wezwanie do zapłaty, a jak jest to z winy operatora, to wszystko jest w porządku.

Jakby platforma musiała każdemu wypłacić po 1000zł odszkodowania, to odechciałoby im się takich praktyk, że podpisuję umowę na 2 lata płacąc 59zł, a po 3 miesiącach operator mnie informuje, że to już nie ważne i przechodzę na abonament za 79zł + umowa dłuższa o kolejnych kilkanaście m-cy.
              | Nie czyń priorytetu z kogoś, kto ma cię tylko za opcję. |

Komentarz

napisał(a) gregus Zobacz post
                Jakby platforma musiała każdemu wypłacić po 1000zł odszkodowania, to odechciałoby im się takich praktyk...
                Tylko duży procent ludzi po prostu sie zgodzi na wyższe stawki, nie czytając nawet warunków szczegółowych, proponują ludziom pakiet za 99 PLN, gdzie jest napisane, że cena promocyjna obowiązuje 6 m-cy, a umowa jest np na 18 m-cy, po okresie promocyjnym nc+ zacznie pobierać za "golda" 129 PLN, czyli kolejne niedomówienie (czytaj przekręt).
                Czekam na:
                więcej promocji

Komentarz

Jestem za pozwem zbiorowym !
                  Przymusowa migracja do nC+ z pakietem Canal+ Platinum za 99zł w którym nie ma HBO, a miałem go razem z nPremium 1-4 w n za 79zł.
                  Ostatni raz edytowany przez Cingla; 2013-03-29, 16:19.

Komentarz

napisał(a) polx Zobacz post
                    Tylko duży procent ludzi po prostu sie zgodzi na wyższe stawki, nie czytając nawet warunków szczegółowych, proponują ludziom pakiet za 99 PLN, gdzie jest napisane, że cena promocyjna obowiązuje 6 m-cy, a umowa jest np na 18 m-cy, po okresie promocyjnym nc+ zacznie pobierać za "golda" 129 PLN, czyli kolejne niedomówienie (czytaj przekręt).
                    Czyli zostaje proste wyliczenie. Niech zostanie 2 000 000 abonentów x 30 zł/ miesiąc

Komentarz

napisał(a) Cingla Zobacz post
                      Jestem za pozwem zbiorowym !
                      Przymusowa migracja do nC+ z pakietem Canal+ Platinum za 99zł w którym nie ma HBO, a miałem go razem z nPremium 1-4 w n za 79zł.
                      ja też sie przyłaczam do pozwu zbiorowego ja też miałem abonament za 79 z nPremium i HBO a teraz mi proponują o 10 zł większy abonament i już bez tych programów choć mam umowę do grudnia 2013 r. a mi wystarczy żebym został przy tym abonanemcie za 79 z HBO i w zamian za nPremium Canal Family i mają nowego abonenta a tak na dzis niestety leci wypowiedzenie

Komentarz

Panowie czy dzieci, do jakiego pozwu zbiorowego, przecież to dziecinada, chcecie się z nimi w sądzie szarpać? Złóżcie wypowiedzenia, nie pryjmujcie nowych umów, bardziej ich zaboli.

Komentarz

UOKiK Zaniepokojony skargami na nową platformę cyfrową nC+

http://biznes.interia.pl/media/news/...owa-nc,1906211

No i jeszcze informacja o szukaniu prawdopodobnie kozłów ofiarnych - Beata Mońka, wiceprezes platformy NC+, odchodzi z firmy w trybie natychmiastowym

http://www.press.pl/newsy/telewizja/...taje-sie-z-NC_

oj dzieje się, dzieje, ale nc+ nie ustąpi (chyba wynajęli trzecią setkę prawników):

http://www.press.pl/newsy/telewizja/...y-mimo-krytyki

Prezes nC+ Julien Verley sugerował niedawno, że klienci są niezadowoleni ze zmian, bo nie rozumieją nowej oferty.
                          Czy ten pan chce mnie obrazić?
                          Ostatni raz edytowany przez polx; 2013-03-30, 18:17.
                          Czekam na:
                          więcej promocji

Komentarz

co za odgrzewańce
                            wielkanoc jest - odżywiajmy się zdrowo
                            2 pudła ADB

Komentarz

jak by tak przetrzymać kilkadziesiąt tysięcy dekoderów po zerwaniu umowy przez operatora ?
                              Mam umowę terminową do 2014r gdybym wiedział,że z winy operatora będę musiał wyjść z domu i oddać dekoder wcześniej to nie podpisał bym takiej umowy.
                              Sprzedam USB DVB-T oraz pilot N dla dzieci.
                              1 Kwietnia 2013 - koniec przygody z N

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+