Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o zakup modułu Tnk Hd

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Adamo169
    założył(a) wątek Pytanie o zakup modułu Tnk Hd

Pytanie o zakup modułu Tnk Hd

Posiadam obecnie tuner Tnk Hd ITI 2850 st zastanawiam się nad zmianą na Modułu Tnk Hd po zakupie nowego Tv Samsung serii D8000 żeby nie korzystać z kilku pilotów i obsługiwać jednym mniejsze zużycie prądu i bardziej wygoda skoro tv ma wbudowany tuner satelitarny tylko czy po zakupie nowego Modułu Tnk Hd na Allegro bo są takie w sprzedaży czy będzie możliwość aktywacji go jako Tnk Hd a nie jaki Tv N na kartę podpowie mi ktos czy da radę to aktywować na zasadach Tnk Hd

• Guest's Avatar
    Guest replied
    W takiej sytuacji, możesz zawsze przed zakupem, poprosić sprzedającego nCam o numer modułu i numer karty, wówczas sprawdzimy w którym systemie jest on zapisany. Przy okazji sprawdzimy również czy moduł z kartą jest poprawnie sparowany.

Leave a comment:

• Pawel.P_n
    replied
    napisał(a) Adamo169 Zobacz post
    Posiadam obecnie tuner Tnk Hd ITI 2850 st zastanawiam się nad zmianą na Modułu Tnk Hd po zakupie nowego Tv Samsung serii D8000 żeby nie korzystać z kilku pilotów i obsługiwać jednym mniejsze zużycie prądu i bardziej wygoda skoro tv ma wbudowany tuner satelitarny tylko czy po zakupie nowego Modułu Tnk Hd na Allegro bo są takie w sprzedaży czy będzie możliwość aktywacji go jako Tnk Hd a nie jaki Tv N na kartę podpowie mi ktos czy da radę to aktywować na zasadach Tnk Hd
    Jeżeli jest to moduł z partii TNK HD to aktywacja będzie też na tych zasadach. Teoretycznie w sprzedaży od dawna nie ma już takich zestawów, ale może ktoś zakupił go dawno temu, a jeszcze nie aktywował.
    Ja obstawiam, że raczej jest to moduł w ofercie n na kartę.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+