Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wygrałem w konkursie "n" i nie ma mnie na liście zwycięzców

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wygrałem w konkursie "n" i nie ma mnie na liście zwycięzców

Od wczoraj piszę e-maile i cały czas dzwonię,a Wy nawet nie potraficie skontaktować się ze mną.Wstyd!

Tylko tracę czas,nerwy.
    Wygrałem w konkursie "Konkurs - wyjedź na walkę Grzegorza Proksy do Sheffield w Anglii z platformą n!",a nie ma mnie na liście zwycięzców.

Zbliża się piątek,dzień wyjazdu i żadnego od Was nie mam kontaktu.

Nie myślcie sobie ,że odpuszczę sobie tę nagrodę.Na pewno złożę reklamację i jak będzie potrzeba także sprawa ta znajdzie się w sądzie.

Jestem Waszym stałym abonentem i widzę ,że macie mnie gdzieś.

P.S.
    Jeśli będziecie tak traktować swoich abonentów to na pewno wielu z nich przejdzie do konkurencji
    Gigi

Daj link do listy zwycięzców.
    Sharp 46LE830 3D
    Dekoder Turbo+Multiroom.

Komentarz

Skąd zatem pewność, że wygrałeś ?
      ExtraFull 99zł

Komentarz

@GIGI..... przecież od wczoraj wszysko wskazywało że jest na dobrej drodze?
        czyżby zawartość maila nie zawierała nic konkretnego?
        widze że od jakiegoś czasu walczysz o swoje a olewają cię na całej linii.

Komentarz

a przypadkiem w regulaminie nie było różnych kruczków typu musisz odebrać telefon w czterech sygnałach bo inaczej nie dostaniesz nagrody?

Komentarz

Zadzwonili do mnie 5 marca z "N" ,wysłali do mnie maila,abym wysłał dane i to wszystko zrobiłem ,a tu nagle na :
            http://n.pl/proksa

nie ma mnie na liście zwycięzców.

Potem dostałem takiego maila:"
            Witam,

Z przykrością informuję Pana, że potwierdzenie wygrania konkursu zostało omyłkowo do Pana przesłane. W momencie wysłania przez Pana smsa, konkurs był już rozstrzygnięty. Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację. Ufam, że ten błąd nie wpłynie negatywnie na współpracę między Panem i Platformą N"

hehe,dobre .Omyłkowo do mnie zadzwonili,potwierdzili telefonicznie i mailowo?
            Śmieszni są.
            Ściemniają na maksa.
            Sprawa znajdzie się w sądzie.
            Gigi

Komentarz

napisał(a) GIGIamigos Zobacz post
              Zadzwonili do mnie 5 marca z "N" ,wysłali do mnie maila,abym wysłał dane i to wszystko zrobiłem ,a tu nagle na :
              http://n.pl/proksa

nie ma mnie na liście zwycięzców.

Potem dostałem takiego maila:"
              Witam,

Z przykrością informuję Pana, że potwierdzenie wygrania konkursu zostało omyłkowo do Pana przesłane. W momencie wysłania przez Pana smsa, konkurs był już rozstrzygnięty. Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację. Ufam, że ten błąd nie wpłynie negatywnie na współpracę między Panem i Platformą N"

hehe,dobre .Omyłkowo do mnie zadzwonili,potwierdzili telefonicznie i mailowo?
              Śmieszni są.
              Ściemniają na maksa.
              Sprawa znajdzie się w sądzie.
              Omyłkowo proszę się o odniesienie przedstawicieli N-ki, do błędu wynikającego i tutaj pytanie: przez kogo komputer, system, człowiek.

Przepraszam za złamanie słowa, http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=921

Czasami trudno nic nie pisać.
              Pozdrawiam.

Komentarz

Rozumiem, że błędy się zdarzają ale w tym przypadku jeżeli nie będzie żadnej rekompensaty ze strony N, to będzie po prostu żałosne zachowanie i będzie świadczyło, że za mało 2 zł użebrali....
                Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

Powinni albo dodatkowo wykupić wszystko na ten wyjazd albo rekompensatę + zadośćuczynienie za poniesiony czas,nerwy,urlop z pracy,itp.

Tylko jakoś do błędu nie potrafią przyznać się.
                  Gigi

Komentarz

Masz identyczne imię,nazwisko z tej listy
                    Jedynie taką pomyłkę mogę dopuścić.Identyczne nazwisko inny adres

Poniżej lista Laureatów konkursu dotyczącego Grzegorza Proksy. Podwójne zaproszenia na walkę w Sheffield wygrali:

1. Pan Maciej Sporek zamieszkały w Rajczy,
                    2. Pan Marian Rawski zamieszkały w Lubaczowie,
                    3. Pan Dominik Grund zamieszkały w Tarnowskich Górach,
                    4. Pan Marcin Zubowski zamieszkały w Głogowie,
                    5. Pan Krzysztof Gronowalski z Lęborka
                    Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2012-03-14, 12:48.

Komentarz

napisał(a) Bolero Zobacz post
                      Mam inne nazwisko.
                      Właśnie piszę reklamację.
                      Gigi

Komentarz

napisał(a) Bolero Zobacz post
                        O! ja też jestem na liście a nic nie wiedziałem do tej pory.

Komentarz

widzę że sobie jaja robicie a wg mnie to bardzo powazna sprawa
                          do kolegi zadzwoniono, wysyłano maile z potwierdzeniem

nagrodą nie jest gadżet o wartości 5 zł, ale wyjazd o wartości 7778 zł brutto!

jak się sprawa dalej toczy?

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post
                            widzę że sobie jaja robicie a wg mnie to bardzo powazna sprawa
                            do kolegi zadzwoniono, wysyłano maile z potwierdzeniem

nagrodą nie jest gadżet o wartości 5 zł, ale wyjazd o wartości 7778 zł brutto!

jak się sprawa dalej toczy?
                            Jak tylko będę coś wiedział to napiszę.

Jeszcze jedno ,nie uwierzycie, ale za to zaproponowali mi autograf Proksy(WSTYD!),a dzień później na 3 miesiące brak opłat za abonament.Przeprosili za tę sytuację,ale co to ma do tej nagrody?!NIC!Dobrze wiedzą,że popełnili błąd,ale nic w tej sprawie nie robią.Oczywiście odmówiłem i sprawa toczy się dalej.

aaaa....zaś znajomi od wczoraj bawią się podczas tego wyjazdu,a mnie tam nie ma...... no comments.....
                            Ostatni raz edytowany przez Pawel.P_n; 2012-03-26, 06:57.
                            Gigi

Komentarz

Z abonamentu powinni Cie zwolnic dozywotnio. A swoja droga ktos dal d... i to niezle, wiec niech teraz ze swojej kieszeni zaplaci. Kiedy w koncu urzednicy itp. beda odpowiadac finansowo za swoje bledy. Nie odpuszczaj, zadaj conajmniej pelnej kwoty wartosci tej wycieczki. Trzymam kciuki.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+