Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ocieplanie budynku a platforma N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Dokładnie tak jak pisze Monika_n. Brat miał ocieplany blok w ub roku i prawie 2 mce był bez N a płacić musiał. Dziwne ze nie można zawiesić usługi, nawet w mojej kablówce jest taka opcja. Nowa Generacja jednak do czegoś zobowiązuje

Dobry pomysł z tym dogadaniem się z fachowcami i przytwierdzeniem anteny do rusztowania. Zapamiętam sobie na przyszłość

Komentarz

U mojego wujka w bloku też było wykonywane ocieplenie. Po prostu zamontował antenę do rusztowania i bez problemu oglądał przez czas remontu. Po co pisać jakieś podania, kombinować itp jak można dogadać się majstrami. Człowiek człowieka powinien zrozumieć.
      abonent n nieprzerwanie od 18.11.2006

CLRA/CARBO
      DGCB/CARBO

Komentarz

Tkwi w tym większy problem.Administrator budynku może [nie musi] pokazać rogi i starać się nie zezwolić na mocowanie anteny do elewacji.Ze względu na zastrzeżenia gwarancyjne wykonawcy.

Komentarz

Kolega mial docieplanie budynku postawili rusztowanie a w nocy zlodzieje zrobili swoje zostaly tylko uchwyty po antenie

Komentarz

Co się dziwisz, przecież mieszkamy w Polsce gdzie kradnie się nawet coś wartego zaledwie trochę ponad 100 zł. Kiedyś zachodnia Europa się trochę dziwiła takim sprawom, ale "wszy" już się rozpełzły po całej Europie i oni już przestali się dziwić.

Komentarz

Ocieplanie budynku a platforma N

Wchodząc na ten wątek miałem nadzieję, że ktoś wymyślił sposób na ocieplenie mieszkania w związku z makabrycznym poborem prądu przez dekoder TNG. Zawiodłem się sromotnie. To oczywiście żart z mojej strony, ale warto i w tym temacie zwrócić na ten problem uwagę wielmożnym z PLATFORMY N.

Komentarz

napisał(a) Frauka Zobacz post
                Dokładnie tak jak pisze Monika_n. Brat miał ocieplany blok w ub roku i prawie 2 mce był bez N a płacić musiał. Dziwne ze nie można zawiesić usługi, nawet w mojej kablówce jest taka opcja. Nowa Generacja jednak do czegoś zobowiązuje

Dobry pomysł z tym dogadaniem się z fachowcami i przytwierdzeniem anteny do rusztowania. Zapamiętam sobie na przyszłość
                To chociaż w tym wypadku C+ jest lepsza.Ja przez dwa miesiące ocieplania budynku miałem zawieszony abonament , zablokowaną kartę i O opłat.
                SuperPremium+wifiPremium/TV-LG 42LW570S-3D+Blu-ray BP 1600 Samsung

Komentarz

Miałem ten sam problem. Na szczęście rusztowania były tak ustawione, że nie antena mogła zostać. Tylko na około 2 tygodnie, jak pracowali w rejonie mojego balkonu musiałem zdjąć antenę. Możesz zawsze porozmawiać z administracją co z tym zrobić.
                  - profesjonalny życiorys zawodowy.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+