Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oczekiwanie na aktualizację karty, czyli kontakt z Cyfrowym Domem

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oczekiwanie na aktualizację karty, czyli kontakt z Cyfrowym Domem

Mam taki komunikat. Podobno (dopiero wróciłem do domu) od paru dni. Okres ważności pakietu: 5.03.2012. Zarówno wg dekodera jak i strony www. Czyli dokładnie o 31 dni dalej, niż poprzedni okres opłaty.
    BTW karta pokazuje uprawnienia do 29 lutego.
    Dekoder pomógł z numerem telefonu: 703 102 602, dzwonię. NIE DA SIĘ.
    Strona www tnk podała inny: 703 102 502. NIE DA SIĘ.
    W desperacji dzwonię do Nki: 801 055 555. DA SIĘ. Znaczy nie moja wina (typu niezapłacony abonament). Pomóc mi nie mogą. Telefon podają taki jak pierwszy powyżej, więc grzecznie proszę o normalny, warszawski albo krakowski. NIE DA SIĘ. Proszę o połączenie z przełożonym. NIE DA SIĘ.
    Na komórkowy DZWONIŁ NIE BĘDĘ BO MNIE NIE STAĆ a cena jest po zbóju. Zresztą nie mam obowiązku posiadać komórki.
    Spróbujmy maila. Rekordy MX dla telewizjanakarte.pl wskazują na mail.tvn.pl i mail3.tvn.pl. Porty 25 na obu hostach zamknięte. To po co je w ogóle publikować?
    Wiele tu już napisano na temat kontaktu z firmą Cyfrowy Dom Sp. z o.o. Faktycznie, żenada. Mam wrażenie jabym wylądował w 20 wieku i chciał coś przez telefon załatwić z wtedy jeszcze TPSA. NIE DA SIĘ. Czy to naprawdę jest tak szalony problem, żeby w XXI wieku opublikować standardowy numer geograficzny, jak robi to Nka? Czy to naprawdę taki szalony problem, żeby na stronie www umieścić formularz kontaktowy? Czy może TNK jest aż tak deficytowa (a może - PAZERNA), że trzeba ją wspierać opłatami z infolinii?

Tu zakończę rant. Potwierdzę jeszcze jedną obserwację użytkowników tego forum. Jak masz problem to kontakt z przedstawicielem. Odpowiadają szybko i na temat. Idę włączyć TVP1 HD i czekam na aktualizację karty. Jedyny problem (na razie), że reklamacje tylko przez pocztę ślimaczą. Gdzie ja żyję...

Jakby się ktoś zastanawiał, to problem najwyraźniej był po stronie dekodera, nie był w stanie zassać uprawnień. Pomogło wyciągnięcie wtyczki z zasilania i ponowna aktywacja na "wstawaniu" dekodera.
    Ostatni raz edytowany przez Pawel.P_n; 2012-02-08, 08:24.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat
Pracuję...
X
nc+