Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy jest taki konwerter ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy jest taki konwerter ?

Czy ktoś się orientuje czy jest taki konwerter na min 5 wejść i w dodatku monoblock ? Nigdzie takowego nie znalazłem, ale być może się mylę. Chciałbym usłyszeć odpowiedź od osób bardziej doświadczonych i zorientowanych . Z góry dziękuję za odpowiedź.

napisał(a) grzmiq24 Zobacz post
    Czy ktoś się orientuje czy jest taki konwerter na min 5 wejść i w dodatku monoblock ? Nigdzie takowego nie znalazłem, ale być może się mylę. Chciałbym usłyszeć odpowiedź od osób bardziej doświadczonych i zorientowanych . Z góry dziękuję za odpowiedź.
    z tego co widzialem to max 4
    Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

no właśnie, jedynie chyba octo ale wtedy to jest normalny, a nie monoblock.

Komentarz

są pojedyńcze 8

to może lepiej zastosować multiswitch np. taki

http://www.hollex.pl/multiswitch/143...triax-tms-9x8p
        Ostatni raz edytowany przez niebond; 2012-02-03, 18:42.
        2 pudła ADB

Komentarz

napisał(a) grzmiq24 Zobacz post
          Jedyne wyjście to zastosować dwa konwentery quattro (nie quad) i multiswitch z dziewięcioma wejściami (np. cztery na satelitę HotBird + cztery na Astrę + jedno na DVB-T) i ośmioma wyjściami (osiem osobnych wyjść na SAT + DVB-T). Dobrze by było aby taki multiswitch posiadał regulację mocy bo sygnał po rozdzieleniu może być albo za słaby albo przesterowany na niektórych wyjściach abonenckich.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+