Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z faktura

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z faktura

Witam.
    Mój problem wygląda tak że mam telewizje n i ustawione na umowie ze rachunki sa wysyłane tylko i wyłącznie na strone internetową enki a potrzebuje rachunek pisemny ponieważ zawarłem umowę z telefonia komórkowa i jak przyjdzie kurier muszę mu pokazać rachunek mam tylko i wyłacznie tą telewizje na siebie byłem juz w punkcie sprzedazy to oni mi nie mogą wydrukować faktury jutro ide do punktu serwisowego i tam może mi pomogą jak nie to co mam robić może ktoś wie?

P.s
    potrzebuje to pilnie ponieważ kurier może się zjawić lada dzień a zamówienia przez internet nie mogę odwołać.kontaktowałem się także z biurem abonamenta ale tam mogą mi wysłać duplikat rachunku ale dopiero z następnym rozliczeniem czyli teraz to wychodzi w połowie marca a tak jak pisałem wyżej kurier może zjawić się lada dzień ! POMOCY!

Jak wydrukujesz to nie wystarczy?

Komentarz

napisał(a) Mlodziak Zobacz post
      Witam.
      Mój problem wygląda tak że mam telewizje n i ustawione na umowie ze rachunki sa wysyłane tylko i wyłącznie na strone internetową enki a potrzebuje rachunek pisemny ponieważ zawarłem umowę z telefonia komórkowa i jak przyjdzie kurier muszę mu pokazać rachunek mam tylko i wyłacznie tą telewizje na siebie byłem juz w punkcie sprzedazy to oni mi nie mogą wydrukować faktury jutro ide do punktu serwisowego i tam może mi pomogą jak nie to co mam robić może ktoś wie?

P.s
      potrzebuje to pilnie ponieważ kurier może się zjawić lada dzień a zamówienia przez internet nie mogę odwołać.kontaktowałem się także z biurem abonamenta ale tam mogą mi wysłać duplikat rachunku ale dopiero z następnym rozliczeniem czyli teraz to wychodzi w połowie marca a tak jak pisałem wyżej kurier może zjawić się lada dzień ! POMOCY!
      Pokaż mu TV.
      Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

Wydrukuj mu ostatnie polecenie przelewu i to powinno wystarczyc. Kto dzisiaj korzysta z papierowych faktur. Przedstawiasz ostatni wydruk przelewu na dane n-ki i wsio.
        UWOLNIĆ LISTĘ KANAŁÓW W NBOXACH!!!!

Komentarz

nie wydrukowac nie wystarczy, nawet nie tyle co nie wystarczy ale nie mam wgladu do faktury bo na stronie tv N jest tylko napisane kwota do zaplaty oraz nr faktury ;/ i nie da sie wydrukowac samej faktury. wlasnie mi chodzi o to gdzie ja mi wydrukują ?!

Komentarz

Pisałem poważnie. Nie możesz mu na TV pokazać, skoro masz mu tylko pokazać rachunek?
            Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

powodzenia... ;]

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+