Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kontaktu z przedstawicielem.

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kontaktu z przedstawicielem.

Chciał bym zapytać dlaczego przedstawiciel n na forum wyłącza sobie możliwość odbioru prywatnych wiadomości?. Przecież jak ktoś jest przedstawicielem to powinien przyjmować takie wiadomości i w miare jego możliwości pomagać ponieważ osoba na tym stanowisku powinna być zapoznana z problemami i posiadająca jakąś większą wiedze na temat problemów użytkowników (chyba że jest inaczej i każdy może sobie to miano przypisać) czasem lepiej jest sie zapytac na pw przedstawiciela niż zaśmiecać forum.

P.s Jeżeli te słowa kogoś obraziły bardzo przepraszam to jest moja indywidualna opinia a zarazem pytanie.

http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=29193
    EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Dzięki za link kierujący mnie do doradcy chociaż wygodniej by było napisać pw do jakiegoś dostępnego przedstawiciela oczekując szybkiej odpowiedzi ale jeśli jest jakiś inny organ pomagający to skorzystam jeszcze raz dzięki, mój błąd że sam nie wpadłem na ten temat.

Komentarz

napisał(a) radoo216 Zobacz post
        Dzięki za link kierujący mnie do doradcy chociaż wygodniej by było napisać pw do jakiegoś dostępnego przedstawiciela oczekując szybkiej odpowiedzi ale jeśli jest jakiś inny organ pomagający to skorzystam jeszcze raz dzięki, mój błąd że sam nie wpadłem na ten temat.
        Nic się nie zmieniło po za formą kontaktu. Proszę wysłać swoje zapytanie na adres doradca@n.pl to udzielę odpowiedzi.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+