Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dezaktywacja pakietu premium - TNK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dezaktywacja pakietu premium - TNK HD

witam,

Mam problem z dezaktywacją pakietu premium w TNK HD.
    W listopadzie kupiłem i aktywowałem TNK HD. Od tamtego czasu oglądałem wszystkie pakiety za darmo. Z końcem stycznia kończy mi się okres testowy i chciałbym dodatkowe pakiety wyłączyć i pozostawić jedynie domowy HD.
    Problem jest taki, że wysyłałem smsy o deaktywacje pakietów premium ale za każdym razem przychodzi mi odpowiedz: "Pakiet nie jest aktywny" co jest bzdurą bo oglądam dodatkowe kanały.

Jak z tego wybrnąć? Czy wystarczy, że zapłacę 19.90 i aktywuje mi się jedynie pakiet domowy?

to się chłopie ciesz i nic nie rób widocznie mają jakiś błąd i myślą że Ci wyłączyli

Komentarz

napisał(a) mirek_miro Zobacz post
      witam,

Mam problem z dezaktywacją pakietu premium w TNK HD.
      W listopadzie kupiłem i aktywowałem TNK HD. Od tamtego czasu oglądałem wszystkie pakiety za darmo. Z końcem stycznia kończy mi się okres testowy i chciałbym dodatkowe pakiety wyłączyć i pozostawić jedynie domowy HD.
      Problem jest taki, że wysyłałem smsy o deaktywacje pakietów premium ale za każdym razem przychodzi mi odpowiedz: "Pakiet nie jest aktywny" co jest bzdurą bo oglądam dodatkowe kanały.

Jak z tego wybrnąć? Czy wystarczy, że zapłacę 19.90 i aktywuje mi się jedynie pakiet domowy?
      Nie musisz nic dezaktywowac poniewaz jak doladujesz nawet za 39,8 to doladuje ci na 2 miesiace Domowy. Poczytaj sobie w przewodniku po ofercie.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+