Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Silverlight problem

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Silverlight problem

Znacie się może na wtyczce Silverlight do windy ? Mam dostęp do pewnej kolekcji VOD w tej technologii ale nie mam tam dzwięku , tylko buczenie. Przeinstalowanie silver nic nie daje, problem występuje niezależnie na dwóch przegladarkach , a brak dzwięku tylko tam, w innych aplikacjach na kompie dzwięk jest ok. Wiem ze problem lezy po mojej stronie, walcze caly dzien i jestem glupi juz. Bo wszystko jest niby ok. Karta dzwiekowa asusa sprawdzona. Co za diabel jest w tym silverze w systemie? Windows 7 home. Znam sie dobrze na komputerach i oprogramowaniu, ale to mnie po prostu polozylo, bo teoretycznie powinno byc ok.
    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

A jaki to ma zawiązek z platformą n?

Komentarz

Sorry, też nie raz potrzebowałem pomocy.
      Ostatni raz edytowany przez Leon; 2011-11-28, 18:58.

Komentarz

Nie ma bezposredniego zwiazku z n. Po prostu mam problem i nikt mi nie potrafi pomoc, a niedlugo n pewnie tez bedzie oferowac dostep do programow przez ta wtyczke, i chce to rozwiazac.
        Ostatni raz edytowany przez Aninianin; 2011-11-28, 18:56.
        Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

Najkorzystniej byłoby odinstalować Silverlight łącznie ze składnikami z rejestru. W panelu sterowania "Dodaj usuń programy". Przy trudnościach można do tego użyć programu Revo Uninstallerhttp://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uni...ows,12741.html. Można też wyczyścić ręcznie w "Program Files" Później Silverlighta zainstalować ponownie.
          Czy to pomoże nie wiem, ale spróbować warto.

Komentarz

Dzieki tak zrobie.

Komentarz

http://forum.pclab.pl/topic/690519-p...na-sporttvppl/

Moze to cos da.

Komentarz

To niekoniecznie musi być wina programu. Może być też tak że dźwięk jest na jakichś dziwnych kodekach. Rozumiem, że ffdshow lub coś podobnego masz zainstalowane.

Komentarz

Wątek zamykam, słuszne uwagi, ta wtyczka nie dotyczy platformy n, a że może kiedyś w przyszłości, to wtedy zrobimy nowy wątek.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+