Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Promocja TNH HD -doładowanie 40zł

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Promocja TNH HD -doładowanie 40zł

Na ekranie pojawił się komunikat - "doładuj tą kartę minimum 40 PLN a 40 zł otrzymasz w prezencie, szczegóły na n.pl"
    A tu ani na n.pl, ani na telewizjanakarte.pl ani słowa !! ???? czy ktoś może podać szczegóły promocji ?

napisał(a) krisu007 Zobacz post
    Na ekranie pojawił się komunikat - "doładuj tą kartę minimum 40 PLN a 40 zł otrzymasz w prezencie, szczegóły na n.pl"
    A tu ani na n.pl, ani na telewizjanakarte.pl ani słowa !! ???? czy ktoś może podać szczegóły promocji ?
    http://n.pl/fileadmin/pdf/40_z%C5%82...%99_HD__1_.pdf
    Pozdrawiam.

Komentarz

Prosze o pomoc i odpowiedź : jeżeli doładuje tnkhd na 3 miesiące - pakiet podstawowy hd ( kwota 59,70) od np 23 listopada do do 23 lutego to czy kwotą przyznaną mi 40 zl będę mógł opłacić marzec i kwiecien po 19,90 pakiet domowy hd?

Komentarz

napisał(a) borys10022 Zobacz post
        Prosze o pomoc i odpowiedź : jeżeli doładuje tnkhd na 3 miesiące - pakiet podstawowy hd ( kwota 59,70) od np 23 listopada do do 23 lutego to czy kwotą przyznaną mi 40 zl będę mógł opłacić marzec i kwiecien po 19,90 pakiet domowy hd?

Tylko w przypadku, jeśli otrzymałeś stosowną informację na dekoder lub sms-em.
        Została wybrana grupa klientów (losową), dla której została zaproponowana ta oferta.

Komentarz

Wielkie dzięki za pomoc Pawel.P n, dostałem taką informację sms-em więc skorzystam z promocji. Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) Pawel.P_n Zobacz post
            Tylko w przypadku, jeśli otrzymałeś stosowną informację na dekoder lub sms-em.
            Została wybrana grupa klientów (losową), dla której została zaproponowana ta oferta.
            A dlaczego nie wszyscy? Ja mam TNK HD od lutego i regularnie ja oplacam a nie dostalem takiej informacji a moi znajomi maja tez ta oferte tak jak ja od lutego i nie doladowywali kont a dostali takie info. Na to wyglada ze ta promocja jest dla pasywnych klientow a lojalnych juz nie. SKANDAL! przestaje oplacac TNK HD.

Faktycznie ta promocja 40 zł jest tylko dla tych co nie opłacają swoich kart. Ja jak wcześniej wspomniałem mam TNK HD od lutego i do tego czasu regularnie ją opłacałem i i mimo że nie dostałem sms-a lub info na dekoder to we wtorek opłaciłem kwotą 40 zł (dodam że doładowanie miałem do 7.12.2011r). Dzisiaj sprawdzam że mam tylko do lutego. Więc lepiej nie płacić bo nas aktywnych użytkowników mają w daleko w poważaniu. Skandal. Więcej nie płacę. Kupię sobie DVB-T i to mi wystarczy.
            Ostatni raz edytowany przez niki172012; 2011-12-02, 09:30.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+