Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podziękowania

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) nlpfan Zobacz post
    Ty nie rozumiesz sensu narzekania - a narzeka się nie po to by komuś dowalić tylko po to by ktoś się poprawił i tworzył coraz lepszy kraj, firmę - Nkę, by powstała nowa lepsza partia polityczna. Narzekanie to wezwanie do rozwoju , a nie ucieczka . Są tacy co nie chcą nawet narzekać na kraj i poprawiać w nim błędy tylko uciekają z kraju od operatora typu Nka. I tacy ludzie naprawdę, żle życzą swojemu operatorowi telewizyjnemu , swojemu krajowi.
    Nie chciałbym być Twoim pracownikiem jeżeli tak byś prowadził firmę.
    Czyli narzekanie i karanie pracowników jak coś nawalą i siedzenie cicho jak na Ciebie dobrze robią.
    EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

jak podziękowania to może za białego nBox do multiroom-u bo się nie grzeje . a to ma znaczenie bo mam go zawiniętego we folię zgrzewaną aby nie zaparował od wody . bo mam go podłączonego w łazience do telewizora Aqua . bo w czasie kompania fajnie jest sobie oglądnąć telewizję .
      za ciekawą ofertę . mam N od początku .
      z BOK - nigdy nie miałem problemów chyba tylko 2 razy dzwoniłem , raz w sprawie zamówienia multiroom-u , a pierwszy raz jak kupowałem N na samym początku .
      nie mam na co narzekać .
      nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
      Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+