Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Delivery Details updated

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Delivery Details updated

"Dear Customer, your delivery details has been updated"
    dziś już 16 email taki dostaję od n, też tak macie ?

Ostatnio taki dostałem przed przyjściem dekodera, ale dziś to już coś nie tak.
    Chyba 16 szt. dekoderów jutro nie dostanę

Ja też należę do grona "szczęśliwców" którzy otrzymali takie maile. Chyba jakiś błąd w systemie.

Komentarz

Doszły kolejne cztery

Komentarz

ja dzisiaj dostałem 30 takich wiadomości ;/
        Abonent n od 20.10.2010r.
        Wszystkie Pakiety N+Multiroom

Komentarz

Ja dziś i wczoraj łącznie około 100 maili. Czy ktoś wytłumaczy o co chodzi?
          Edit:
          Cały czas przybywa. W ciągu 2 minut dostałem kolejnych 5 ;/

Komentarz

Sprawdziłem pocztę i mam tego już 29 maili nie wiem o co w tym chodzi średnio co 2 godziny przychodzi 5 w tej samej minucie
            Abonent n od 20.10.2010r.
            Wszystkie Pakiety N+Multiroom

Komentarz

W przypadku, gdy dekoder już został wymieniony, a mimo to maile z wymienioną powyżej treścią i tak do Was są wysyłane - proszę o podesłanie do mnie adresu e-mail, na które trafiają ów wiadomości.

Gwoli sprecyzowania: problem został zdiagnozowany. Polega na tym, że system OPEKu powiela komunikaty o statusie przesyłki. Wszystkie trafiają do systemu, w którym znajdują się konta abonenckie, a każdy tego typu komunikat za każdym razem notyfikuje system, który wysyła mejle. Adresy e-mail przekazywane są do Działu Technicznego, który ma wykluczyć dany adres z listy odbiorców tych automatycznych wiadomości.
              Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-09-01, 07:12.
              This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

Wątek zamykam ponieważ mamy potwierdzenie, że problem został rozwiązany wczoraj po godzinie 15. Jeżeli ktoś otrzymał taką wiadomość właśnie wczoraj np po godzinie 16 lub dziś to bardzo proszę kontakt na PW

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+