Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tvn Player !

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Napisz konkretnie w czym masz problem zamiast pisać że to niewypał i że prawie nigdzie nie działa to może pomożemy.
    http://www.dobreprogramy.pl/Silverli...ows,17716.html
    tu masz sprawdzoną wersje Silverlight5 która działa na wszystkich komputerach gdzie to instalowałem.
    Można jeszcze zainstalować jeszcze raz najnowszego flash playera stąd
    http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Fl...ows,13091.html

Więcej wtyczek nie potrzeba do poprawnego działania playera.

Komentarzami bym się nie sugerował. Nie brakuje osób które mają syf na dysku i w systemie nie wspominając o tym że niektórzy specjalnie na tych portalach narzekają bo to TVN.
    Nbox Recorder 250 GB - Świat HD + Nfilm HD

Komentarz

za 4 razem załapało , ale jakosc to i tak niewypał no ale działa. Dlaczego materiały w IPLEX sa jakosciowo lepsze ?
      TURBO

Komentarz

No ściągłem ten szajs silverlight, oczywiście musiałem przeszukać google bo przez strone mikrosyfu nic się nie chce ściągnąc.

Jakość seriali w tym TVNPlayer to kpina z widzów. To już Polonia1 prezentuje lepszą jakość.

Dlatego w 100% zgadzam się z nazwą watku - NIEWYPAŁ TVN Player.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
          No ściągłem ten szajs silverlight, oczywiście musiałem przeszukać google bo przez strone mikrosyfu nic się nie chce ściągnąc.

Jakość seriali w tym TVNPlayer to kpina z widzów. To już Polonia1 prezentuje lepszą jakość.

Dlatego w 100% zgadzam się z nazwą watku - NIEWYPAŁ TVN Player.
          Bez problemu na Windows 7 zainstalujesz ze strony Microsoftu,osobiście na Mac nie miałem problemu z tym i sciagnał mi slilverlight do sky go....może warto w legalny system zainwestować?

Komentarz

Mi dziala na legalnym xp, google chrome i nie bylo problemow zeby sciagnac to cale silverlight, a sciagalem to wieki temu

Komentarz

napisał(a) KOCuRr:) Zobacz post
              Mi dziala na legalnym xp, google chrome i nie bylo problemow zeby sciagnac to cale silverlight, a sciagalem to wieki temu
              No widocznie, jakbym to ściągał wieki temu to też by nie było problemu.
              Dzisiaj jednak musiałem się posiłkować jakąś polską stroną z programami, żeby zaciągnąć to badziewie.
              Szkoda tylko że efekt nie był tego wart.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                No widocznie, jakbym to ściągał wieki temu to też by nie było problemu.
                Dzisiaj jednak musiałem się posiłkować jakąś polską stroną z programami, żeby zaciągnąć to badziewie.
                Szkoda tylko że efekt nie był tego wart.
                To jest wlasnie Windows ;)

Komentarz

Ja tam się cieszę z tego, bo zawsze będzie można obejrzeć na stronie coś, czego nie mogłem obejrzeć.
                  nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Żeby nie było wątpliwości z tematu wątku usunęłam zbędny epitet - oczywiście w samym wątku jak zawsze możecie wyrażać swoje opinie liczę na wysoki poziom dyskusji.

Komentarz

napisał(a) motocyklowy
                      Nielegalne kopie tak samo nie dzialaly wczesniej jaki i teraz. Efekt konsowy na pewno nie moze sie rownac do kontentu hd skradzionego z netu
                      Nie wprowadzaj ludzi w błąd, ja mam nielegalny Windows bo jestem "złodziejem" od zawsze i u mnie TVN Player działa na: Firefox 6, Opera 11.1o, Google Chrome oraz IE 8 o czym pisałem tutaj już wczoraj.

Komentarz

Przy okazji z tego co się doszukałam istnieje już wcześniej założony wątek na temat tego serwisu - ten zatem zamykam - dyskusje polecam przenieść tu: http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=25239

Przypomnę tylko, że zgodnie z regulaminem forum:

§ II
                        Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy:

1. Unikać zakładania wątków dotyczących tematów wielokrotnie już omówionych i/lub kwestii uznawanych na forum za oczywiste. By tego uniknąć, należy:
                        a) użyć wyszukiwarki forum. Ilość tematów na forum jest ogromna i istnieje duża szansa, że ktoś zadał już pytanie, które chcesz zadać
                        b) Nowe wątki, które zostały wcześniej omówione mogą zostać przeniesione lub skasowane przez moderatora.

2. Unikać powielania istniejących już wątków. Przed założeniem wątku dotyczącego jakiegoś aktualnego zagadnienia sprawdź na kilku ostatnich stronach w danym dziale, czy topik na ten temat nie został już założony. Tematy powielane mogą zostać przeniesione lub skasowane przez moderatora.

a treść całego regulaminu znajdziecie tu: http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=28

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+