Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z obrazem w nshow 3d

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• problem z obrazem w nshow 3d

kilka dni temu zalożylam telewizje N ... głównie dlatego ze zakupiłam telewizor Samsung 3D a w "N" jest kanał nshow 3d. Moj problem polega na tym, że gdy wlanczam ten kanał obraz jest cały w jednej częsci a nie tak jak powinien byc w dwóch. Wiadaomo przejscie z 2D->3D niewiele zmienia. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, szukalam w ustawieniach telewizora ale tam nie ma nic co mogloby to zmienic, albo przynajmniej ja nie znalazłam. Moze ktos wie jakbym mogla rozwiązac ten problem. Bede ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

Co masz ustawione, kiedy wejdziesz w Setup>Ustawienia>Ustawienia3D ? Jaki masz dekoder przede wszystkim?
    5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
    2850ST / APOLLO (DVB-T)
    Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

jejku nawet nie wiesz jak mi pomogłes, dobre kilka dni sie meczylam i szukalam w ustawieniach telewizora a to wystarczylo poszukac w ustawieniach dekodera, mialam wlaczona konwersje do 2D i wystarczylo zmienic na auto, przeogromnie dziękuje ... zmylili mnie w centrum abonenta, bo i tam dzwonilam sie o to pytac a powiedzieli mi ze musze miec cos w telewizorze zle ustawione ...ehhh, jeszcze raz dzieki

Komentarz

napisał(a) a.o1989 Zobacz post
        kilka dni temu zalożylam telewizje N ... głównie dlatego ze zakupiłam telewizor Samsung 3D a w "N" jest kanał nshow 3d. Moj problem polega na tym, że gdy wlanczam ten kanał obraz jest cały w jednej częsci a nie tak jak powinien byc w dwóch. Wiadaomo przejscie z 2D->3D niewiele zmienia. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, szukalam w ustawieniach telewizora ale tam nie ma nic co mogloby to zmienic, albo przynajmniej ja nie znalazłam. Moze ktos wie jakbym mogla rozwiązac ten problem. Bede ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
        Telewizor 3D sam łączy ten obraz i dlatego nie masz 2 części. To jest jak najbardziej normalne, ba nawet tak powinno być. Załóż okularki i ciesz się obrazem 3D.
        P.S. jak masz zeza na Astrę to jest jeszcze kanał Astra 3D na pozycji 639.
        Ostatni raz edytowany przez janki; 2011-07-30, 12:46.
        Silver/6C+/3HBO/HHD/2xMulti St. - 90,99zł
        SAMSUNG LE40C750-(ITI-5720SX) CLRA/CARBO
        JVC-37A80ZU-(ITI-5800S) Blue
        SAMSUNG 26EH4500-(ITI-5800S) Blue
        Antena ASC-800 CORAB+Quad Monoblock INVERTO

Komentarz

Nie ma sprawy, w razie potrzeby pisz też tutaj: http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=23375. Zawsze solidna i rzetelna pomoc.
          5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
          2850ST / APOLLO (DVB-T)
          Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

poproszę o pomoc w sprawie 3d

Witam pięknie, nie chcę otwierać nowego tematu dlatego poproszę o pomoc tu...
            Też jestem posiadaczem telewizora samsung 3d i mam parę pytań....
            1 - jak w spisie programowym n-ki odnaleźć programy nadawane w 3d?
            2 - w zapowiedziach programowych zobaczyłem że program o rozbiórce stadionu w Brazylii jest nadawany w 3d i faktycznie pojawił się podwójny obraz i po założeniu okularów efekt 3d był pełny i bajeczny, natomiast program ,,oko ziemi,, pomimo takiego samego opisu że jest nadawany w 3d okazał się kichą i obraz dawał się jedynie konwertować z 2d do 3d co jest efektem miernym.
            3 - czy może w ogóle jestem gamoń i nie powinienem coś pozmieniać w ustawieniach dekodera lub telewizora???

Proszę pomóżcie bo póki co jestem tym całym 3d mocno sfrustrowany......
            Pozdrowionka
            Robert

Komentarz

napisał(a) robical Zobacz post
              1 - jak w spisie programowym n-ki odnaleźć programy nadawane w 3d?
              Jest bałagan i tymczasem można to rozpoznać tylko po tym, że w tytule programu jest jasno napisane "nShow3D" - a przed emisją programu jest wyświetlane przez nawet 2-3 minuty logo nShow3D

2 - w zapowiedziach programowych zobaczyłem że program o rozbiórce stadionu w Brazylii jest nadawany w 3d i faktycznie pojawił się podwójny obraz i po założeniu okularów efekt 3d był pełny i bajeczny, natomiast program ,,oko ziemi,, pomimo takiego samego opisu że jest nadawany w 3d okazał się kichą i obraz dawał się jedynie konwertować z 2d do 3d co jest efektem miernym.
              "Oko" też było nadawane w 3D któregoś dnia - ale nie codziennie

3 - czy może w ogóle jestem gamoń i nie powinienem coś pozmieniać w ustawieniach dekodera lub telewizora???
              Nic nie musisz zmieniać - chyba że włączyć w trakcie emisji w swoim TV tryb 3D "side by side" (bo automatycznie nie włącza się jak kiedyś)
              Ostatni raz edytowany przez DreamDre; 2011-12-26, 20:29.
              5720SX / 47LW5500 / BD 660

Komentarz

Wielkie Dzięki i pozwolę sobie na dalsze pytania np. czy jakiekolwiek mecze piłki nożnej są nadawane 3d? bo jestem bardzo ciekawy efektów...
                Czy możliwe jest wyszukiwanie w spisie programów po opcji nadawania w 3d?
                Czy programy 3d nadawane są tylko na na jednym z programów npremium czy też na wszystkich programach pakietu npremium?
                Czy (jak zmienię dekoder na wersję z dyskiem) w ofercie VOD dostępne są filmy w technologii 3d?
                Czy na innych programach prócz pakietu npremium można znaleźć programy nadawane w 3d?

Sorry za być może naiwne pytania ale dopiero odkrywam ten mroczny świat najnowszych technologii
                Robert

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+