Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okazja Panasonic TX-P42VT30

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Okazja Panasonic TX-P42VT30

http://www.gram.pl/sk0_8QPrJ,q4_Tele...2VT30E_3D.html

Za 3750zł. W necie grubo powyżej 4500, w MM i innych Eurach ok 5500. Przed chwilą zamówiłem
    Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

a to dlaczego ta okazja?

Komentarz

Dlatego, że tańszy ok 1000zł od innych ofert netowych i o blisko 2000 od marketów elektronicznych... Ubiegłoroczny model VT20 jest w sklepach droższy
      Za 3750zł. W necie grubo powyżej 4500, w MM i innych Eurach ok 5500

Komentarz

No fajnie jeśli planowałeś kupno TV to extra ale raczej nikt nie kupi TV bo promocja mając TV w domu .
        W N od 2.08.2011 r . Obecnie Full Pakiet + nFilmy .
        nBox HDTV Recorder BZZB

Komentarz

Jakbym miał takie pieniądze od reki to bym kupił z miłą chęcią

Komentarz

napisał(a) Telewija Na Kartę HD Zobacz post
            No fajnie jeśli planowałeś kupno TV to extra ale raczej nikt nie kupi TV bo promocja mając TV w domu .
            No planowałem na jesieni wziąć wersję ST, która obecnie kosztuje ok 3000 ale nie ma w zestawie okularków. A w VT są 2 pary i dużo innych przydatnych mniej lub bardziej bajerów (np. wi-fi czy dlna). Same okulary dla dwóchosób kupowane oddzielnie kosztowałyby ok 900-1000zł więc dla mnie okazja trafiła się bombowa. Jak ktoś inny planuje zakup w niedługim czasie nowego TV to też może skorzystać. Bo warto.

Komentarz

A no to w takim wypadku okazja zacna była też bym korzystał na Twoim miejscu .
              W N od 2.08.2011 r . Obecnie Full Pakiet + nFilmy .
              nBox HDTV Recorder BZZB

Komentarz

Okazja rzeczywiście dobra, ale cali troche mało.
                Sharp 46LE830 3D
                Dekoder Turbo+Multiroom.

Komentarz

Wystarczy. Fotele może dwa metry od ekranu to będzie OK. U mnie max to by było 46" i na taki ledwo się żonka zgodziła. I się nastawiałem na taki rozmiar modelu ST bo cenowo był odpowiedni. Ale że trafił się ten wypaiony VT za takie pieniądze to się nie zastanawiałem długo bo jakością i możliwościami przebija tego ST kilkukrotnie. Jakby nie patrzeć najwyższy model Panasa na ten rok.

Komentarz

Ja przy wyborze tv też sie nad nim zastanawiałem, ale to plazma więc jednak przeważył led. Chociaż panas pierwsza klasa.
                    Sharp 46LE830 3D
                    Dekoder Turbo+Multiroom.

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
                      http://www.gram.pl/sk0_8QPrJ,q4_Tele...2VT30E_3D.html

Za 3750zł. W necie grubo powyżej 4500, w MM i innych Eurach ok 5500. Przed chwilą zamówiłem
                      wedłóg mnie nie opłaca się bo za 4500 zł możesz mieć już projektor Full HD + 200 " ekran perełkowy
                      nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                      Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
                        [url]
                        Gratuluję, to zawsze są fajne emocje. Moim zdaniem w dalszym ciągu plazmy rządzą (tak na marginesie rządzi też żądza )

Ja mam już 4 lata Panasa 42py70. Nie ma żadnego blednięcia kolorów, wypalonych pikseli, spadku kontrastu itp. Kolory w dalszym ciągu mnie zachwycają, np. Ziemia i Life na BBC HD. Plazma to krótki czas reakcji matrycy (0,001 ms), miliardy kolorów, brak smużenia, brak schodów na skośnych liniach i przede wszystkim ładne SD, przy fenomenalnym HD.

Elendil, trochę zazdroszczę, ja muszę poczekać jeszcze kilka lat.
                        W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

Okazja faktycznie super , ja w styczniu za swojego VT20 dałem 4500

Komentarz

Elendil, po przeczytaniu nagłówku tego tematu myślałem, że żeś kupił tego Panasa, nie spodobał Ci się i teraz chcesz opylić.
                            abonent n nieprzerwanie od 18.11.2006

CLRA/CARBO
                            DGCB/CARBO

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+