Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV6 w TNK SD i TNK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TV6 w TNK SD i TNK HD

Czy to tylko pomyłka?
    http://pl.kingofsat.net/pack-tvnakarte.php
    Czy rzeczywiście miał być lub będzie ten kanał w ofercie TNK SD i TNK HD.

Zawsze na oryginalnej ścieżce można język ćwiczyć ;)
    Nbox, Linux, opłacony abonament Cyfry i N na kartę.

Uwierz mi że 1 tydzień oglądałem mam talent i idola ale teraz tego nawet nie włączam znudziło mi się . Mogli by dawać film po 22 ;/ . A tak to codziennie czy jesteś mądrzejszy od ..... milionerzy bajka idol mam talent powtórka idola powtórka mam talent jakiś głupi program z babą i koniec . Wg mnie to szkoda DVB-T na ten kanał ;/ wolałbym już chyba Polsat 2 czy Superstacje .
    W N od 2.08.2011 r . Obecnie Full Pakiet + nFilmy .
    nBox HDTV Recorder BZZB

Komentarz

napisał(a) Telewija Na Kartę HD Zobacz post
      Uwierz mi że 1 tydzień oglądałem mam talent i idola ale teraz tego nawet nie włączam znudziło mi się . Mogli by dawać film po 22 ;/ . A tak to codziennie czy jesteś mądrzejszy od ..... milionerzy bajka idol mam talent powtórka idola powtórka mam talent jakiś głupi program z babą i koniec . Wg mnie to szkoda DVB-T na ten kanał ;/ wolałbym już chyba Polsat 2 czy Superstacje .
      Też jestem zdania, że szkoda kanału DVB-T dla tej stacji, przydał by się jakiś program dla dzieci i szybko uruchomić MUX1, lub przynajmniej zwiększyć moc nadajnika w Raszynie na kan.55 MUX3, aby zwiększyć zasięg.
      LG32 LCD HD - ITI2850ST
      PC_mon.21" - ITI2850ST
      ant. 90cm (HB_Astra)
      TNK HD - Premium HD, DVB-T
      TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

nie sugerujcie się tą stroną, bo są napisane głupoty

później jeden z drugim ma pretensje że nie ma nowych kanałów

Komentarz

Projekt TnK SD/HD został zamknięty(czekają zapewne na odpowiedni moment po wakacjach), teraz nauczyli się na swoich błędach przy podpisywaniu umowy z Polsatem, bo zapewne w umowie było że sygnał będą udostępniać tylko ABONENTOM N. Poczekają aż TnK umrze śmiercią naturalną, a abonentów HD przeniosą do NnK.
          Samsung PS43D450

N/Wszystkie Pakiety Tematyczne/ 48zł do 31.01.2014r.
          Dekoder: Nbox 5800S BXZB

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+