Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ograniczenie w ilości pisania postów!

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Leon Zobacz post
    A jak to zrobić aby tę listę wyświetlić?
    http://nhdtv.pl/forum/memberlist.php...rt=posts&pp=30

Komentarz

Dzięki, dobry człowieku.

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
        Jak mógłby mieć mniej niż 5000, skoro jest wiceliderem, a zajmujący 4-te miejsce przekroczył już 8300 postów?
        To był żart ..................
        Nie! - dla idiotyzmów...

Komentarz

napisał(a) darius010 Zobacz post
          To był żart ..................
          I tak byś się nie ograniczył?
          USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

A wracając do sedna, to przeoczyłem odpowiedź? czy ciągle czekamy na odp przedstawiciela?

Komentarz

Poruszymy temat na spotkaniu z szefostwem, gdyż sami wolimy nie podejmować takich decyzji. Żeby nie było zarzutów ograniczania wolności słowa itp.
              This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                I tak byś się nie ograniczył?
                Mam średnią 3 z groszami Chociaż powinienem mieć z 20, ale sami wiecie nieraz są gorsze i lepsze dni.
                Nie! - dla idiotyzmów...

Komentarz

napisał(a) olga_n Zobacz post
                  Poruszymy temat na spotkaniu z szefostwem, gdyż sami wolimy nie podejmować takich decyzji. Żeby nie było zarzutów ograniczania wolności słowa itp.
                  Dzięki, czekamy i pozdrawiam miłą Panią.

Komentarz

Jak dla mnie to chore, ograniczenie w pisaniu postów do 8 czy 10. Szefostwo to niech podejmie wreszcie decyzję w/s skryptu od spamu.

Komentarz

Witam,

Zastanawiam się, czy ograniczenie do 8 postów na dobę ma sens? W niektórych sprawach technicznych często występują przypadki dyskusji 2-3 osób, które doprowadzają zgłaszany problem do szczęśliwego końca. Ograniczenie dyskusji do 8 postów na dobę ograniczy możliwość uczestnictwa w dyskusji.
                      Jeśli już, to postulowałbym o ograniczenie do 8 postów nie na dobę (i teraz jak liczone: doba zegarowa, czy 24 godziny od pierwszego zalogowania się użytkownika danego dnia?), ale do 8 w wątku w ciagu 24 godzin od pierwszego zalogowania się danego użytkownika w danym dniu.

Pozdrawiam,
                      Piotrek
                      --------------------
                      od 29.12.2009: 4K UltraBox+ / Box+ / VIP+Max

Komentarz

napisał(a) PioVar Zobacz post
                        Witam,

Zastanawiam się, czy ograniczenie do 8 postów na dobę ma sens? W niektórych sprawach technicznych często występują przypadki dyskusji 2-3 osób, które doprowadzają zgłaszany problem do szczęśliwego końca. Ograniczenie dyskusji do 8 postów na dobę ograniczy możliwość uczestnictwa w dyskusji.
                        Jeśli już, to postulowałbym o ograniczenie do 8 postów nie ja dobę (i teraz jak liczone: doba zegarowa, czy 24 godziny od pierwszego zalogowania się użytkownika danego dnia?), ale do 8 w wątku w ciagu 24 godzin od pierwszego zalogowania się danego użytkownika w danym dniu.

Pozdrawiam,
                        Raczej bzdurny pomysł....

Komentarz

Pozostawić jak jest. Jak komuś nie odpowiada, że connor nawala posty z kałasznikowa to już nie mój problem. Są dni, że w ciągu dnia napisze się 3 posty a innego dnia 11 postów. Doprowadzi to tylko o sytuacji takiej, że jedna osoba będzie mieć co najmniej dwa konta na forum. A jakoś nie chce mi się wierzyć, że powstanie dział dla abonentów. Zamiast zajmować się bzdetami niech osoby odpowiedzialne za działanie forum zajmą się czym konkretniejszym.

1. Wyeliminować SPAM siany przez boty.
                          2. Może wreszcie dział dla abonentów.
                          3. I pousuwać wątki: jak wklejałem samych wątków o TVN24 było naście. Co powoduje szeroko pojęty BURDEL na forum. Dzięki mnogości wątków nie wiadomo co gdzie pisać.
                          Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2011-07-07, 15:58.

Komentarz

napisał(a) olga_n Zobacz post
                            I na tym wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+