Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ograniczenie w ilości pisania postów!

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ograniczenie w ilości pisania postów!

Proszę o odpowiedź przedstawicieli "n" jak widzą pomysł na ograniczenie pisania postów? na przykład do 8 dziennie

to co się dzieje ostatnio przekracza wszelkie granice rozsądku - każdy temat oblegany przez kilku userów którzy klepią posty z prędkością karabinu maszynowego - dodanie tych userów do ignorowanych nic nie zmienia, bo i tak temat jest w całości zaspamowany

czy można coś z tym zrobić? i przywrócić funkcję forum do tego do czego powinno służyć? czy też forum powoli staje się czatem nastolatków?

są wakacje i problem będzie się jeszcze nasilał stąd też moja propozycja - myślę że człowiek z problemem, spokojnie zamknie się w 8 postach jak będzie chciał wyjaśnić jakąś sprawę
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

napisał(a) GDA Zobacz post
    Proszę o odpowiedź przedstawicieli "n" jak widzą pomysł na ograniczenie pisania postów? na przykład do 10 dziennie

to co się dzieje ostatnio przekracza wszelkie granice rozsądku - każdy temat oblegany przez kilku userów którzy klepią posty z prędkością karabinu maszynowego - dodanie tych userów do ignorowanych nic nie zmienia, bo i tak temat jest w całości zaspamowany

czy można coś z tym zrobić? i przywrócić funkcję forum do tego do czego powinno służyć? czy też forum powoli staje się czatem nastolatków?

są wakacje i problem będzie się jeszcze nasilał stąd też moja propozycja - myślę że człowiek z problemem, spokojnie zamknie się w 10 postach jak będzie chciał wyjaśnić jakąś sprawę
    Z jednej strony masz rację ale spójrz na to iż sam kiedyś klepałes po 30 postów na dzien....

Komentarz

A jak to wyliczyłeś? Aktualnie moja statystyka wygląda tak: 6.56 postów na dzień

Owszem bywam często na forum ale na Boga nie udzielam się w każdym temacie! Nie piszę byleby pisać!
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

A jak to wyliczyłeś? Aktualnie moja statystyka wygląda tak: 6.56 postów na dzień

Owszem bywam często na forum ale na Boga nie udzielam się w każdym temacie! Nie piszę byleby pisać!
        Zobacz jak wysoko jesteś w statystyce napisanych postów,ale jak mówie masz racje,sam lubie duzo pisac,anie staram sie nie po to by pisać,to jeden z powodów,schowania liczby postów.

Komentarz

Aktualnie moja statystyka wygląda tak: 6.56 postów na dzień
          Statystyka to legalne oszustwo Ja jestem przeciw, bo np przez ostatnie dwa tygodnie napisałem może 5 postów w sumie a dziś na pewno ponad 10. Dlatego limit dzienny to IMO zły pomysł. Trafi się gorący temat i nie poszaleję
          Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
          Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
          Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

A gdzie jest ta statystyka, co trzeba kliknąć?

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
              Statystyka to legalne oszustwo Ja jestem przeciw, bo np przez ostatnie dwa tygodnie napisałem może 5 postów w sumie a dziś na pewno ponad 10. Dlatego limit dzienny to IMO zły pomysł. Trafi się gorący temat i nie poszaleję
              O to chodzi.Liczyć trzeba na to iż ktoś na to samo pytanie nie odpowie 5 razy.A tak zrobił nie tylko dziś Connor.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                A gdzie jest ta statystyka, co trzeba kliknąć?
                W panelu ustawienia musisz włączyć opcję pokazywania ilości napisanych postów. Jak to zrobisz i wejdziesz w swój profil masz ilość napisanych postów i później ile napisanych na dzień.

Komentarz

napisał(a) nsattv Zobacz post
                  Zobacz jak wysoko jesteś w statystyce napisanych postów,ale jak mówie masz racje,sam lubie duzo pisac,anie staram sie nie po to by pisać,to jeden z powodów,schowania liczby postów.
                  To się wzięło z tego, że on tak jak ja jest już ponad 4 lata na forum i się nazbierało. Teraz już piszę zdecydowanie mało, ale mistrzem pisania w każdym temacie "byle by tylko coś napisać" jest pewien pan na "c".

Komentarz

napisał(a) sudoku Zobacz post
                    To się wzięło z tego, że on tak jak ja jest już ponad 4 lata na forum i się nazbierało. Teraz już piszę zdecydowanie mało, ale mistrzem pisania w każdym temacie "byle by tylko coś napisać" jest pewien pan na "c".
                    No to jest właśnie domena forum,że każdy może pisać,ile chce.Pewnie kiedyś przejdzie jak i innym....

Komentarz

napisał(a) magicflava Zobacz post
                      W panelu ........postów i później ile napisanych na dzień.
                      Dzięki, mam. Ja mam 2.24 posta dziennie, jestem mało aktywny, rozumiem.
                      Zgadzam się z GDA, nieraz nie wiadomo o co chodzi, chyba o to, że na forum pisanie wychodzi taniej niż sprayem na ścianach.

Komentarz

napisał(a) nsattv Zobacz post
                        No to jest właśnie domena forum,że każdy może pisać,ile chce.Pewnie kiedyś przejdzie jak i innym....
                        Zanim on się zestarzeje i jemu "przejdzie" to ja już umrę ze starości.

Komentarz

To się wzięło z tego, że on tak jak ja jest już ponad 4 lata na forum i się nazbierało.
                          ja bym powiedział, ze bliżej 5 niż 4 przecież jesteśmy niemalże od samego początku
                          Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                          Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                          Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Zanim on się zestarzeje i jemu "przejdzie" to ja już umrę ze starości.
                            Ee tam, jeszcze masz wiele do zrobienia.

Komentarz

nsattv pocieszył mnie jednak, że ochota do pisaniny każdemu przechodzi i każdy po pewnym czasie strzelanie z "karabinu maszynowego" zmienia na "ogień pojedynczy".
                              napisał(a) Leon Zobacz post
                              Ee tam, jeszcze masz wiele do zrobienia.
                              Wiele już jednak zrobiłem, raz nawet muszla się zatkała.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+