Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Showtime/Showtime HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Showtime/Showtime HD

może to nie jest związane z nką, ale nie pasuję do pozostałych działów

może mi ktoś więcej powiedzieć o tej stacji telewizyjnej w USA, odrazu piszę że nie jestem głupi i wiem że jest ona w USA i nigdy nie bd w N !! dziwią mnie kiepskie wyniki oglądalności, rekordy premier 1 mln publiczności, jak na Stany to bardzo mało ;] pytam z ciekawości
    Canal+ Platinum
    TurboBox+ 500 GB

Showtime to stacja premium, więc trzeba za nią dodatkowo płacić. Naturalne że nie będzie miała rewelacyjnych wyników oglądalności. Jednak dzięki temu że jest to stacja premium (podobnie jak HBO czy Starz) nie ma cenzury w ich serialach.

http://www.sho.com/site/index.html
    Oficjalna strona Showtime.

I jeszcze coś z wiki:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Showtime_%28TV_network%29

Komentarz

jakby to była stacja darmowa i ogólnodostępna to oglądalność byłaby wyższa

co do stacji premium, w USA nie ma cenzury i innych tego rodzaju zabiegów, a u nas cóż... mimo że płacimy za nfilmy, HBO to cenzurą wali na kilometr

Komentarz

Ja miałem okazję podczas pobytów w USA oglądać stację ShowTime, i jakoś mnie nie dziwią wyniki oglądalności. Tam powtórka goni powtórkę, trzy lata temu uczepili się filmu "6 zmysł" i wałkowali go tak długo jak prezes PIS-u wałkuje temat PO. Jedyny plus wszystkich kanałów premium nie tylko na terytorium USA jest taki, że podczas wyboru nie walą w czasie filmu wyskakujących reklam.
        Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2011-06-21, 18:54. Powód: się pomyliłem w tytule filmu :-)

Komentarz

a jak jest z prawami do seriali? np Californication leciało na HBO , Siostra Jackie na nFilm, z prawami do filmów nie ma takiego bałaganu chyba. interesuję mnie gdzie poleciałby serial Shameless oglądałem w VOD jak był za free i mnie zainteresował a oglądając tę papkę na iitv można oślepnąć
          Canal+ Platinum
          TurboBox+ 500 GB

Komentarz

akurat wszystkie te 3 seriale są właśnie ze stacji showtime, ta stacja je wyprodukowała i je puściła

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post
              jakby to była stacja darmowa i ogólnodostępna to oglądalność byłaby wyższa

co do stacji premium, w USA nie ma cenzury i innych tego rodzaju zabiegów, a u nas cóż... mimo że płacimy za nfilmy, HBO to cenzurą wali na kilometr
              Chyba jednak z ta cenzura nie jest tak zle, skoro pare minut po 20 mozna bylo uslyszec bardzo mile slowo na "s", a to dopiero pierwsze minuty filmu.

Komentarz

raz czy dwa na film można
                ale to tak jest, jak leci polski film to kurwują bez przerwy, a jak coś z lektorem to normalnie kurde, albo kurna, *****, albo coś w tym stylu rzadko się zdarza

Komentarz

raz czy dwa na film można
                  ale to tak jest, jak leci polski film to kurwują bez przerwy, a jak coś z lektorem to normalnie kurde, albo kurna, *****, albo coś w tym stylu rzadko się zdarza
                  No i dobrze, w mediach jest wystarczajaco przemocy nie potrzeba wiecej miesa w filmach, do niczego to sie nikomu nie przysluzy.

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
                    No i dobrze, w mediach jest wystarczajaco przemocy nie potrzeba wiecej miesa w filmach, do niczego to sie nikomu nie przysluzy.
                    ale jeżeli filmy mają w scenariuszu jak nazwałeś mięso, aktorzy rzucają mięsem, to dlaczego nie jest to tłumaczone zgodnie z prawdą?
                    po to są stacje premium by oglądać filmy bez cenzury, nie po to płacimy nie małe pieniądze żeby oglądać przekłamania

Komentarz

ale jeżeli filmy mają w scenariuszu jak nazwałeś mięso, aktorzy rzucają mięsem, to dlaczego nie jest to tłumaczone zgodnie z prawdą?
                      po to są stacje premium by oglądać filmy bez cenzury, nie po to płacimy nie małe pieniądze żeby oglądać przekłamania
                      I jeszcze troche przeklenstw i niecenzuralnych slow w filmie sie pojawilo...naprawde tak bardzo przeszkadza ci ze w jakims filmie pare razy zamiast kur*a uslyszysz kurna czy cos podobnego? Pomijam juz tez to, ze w amerykanskim jezyku przykladowe "oh fuck" ma tez wiele tlumaczen i nie musi byc nim jedyne sluszne slowo na k w jezyku polskim.

Komentarz

kolejny kanał premium to by było chyba za dużo .
                        tylko nie wiem co by miał pokazywać jak wszystkie prawa są już podzielone.
                        co do cenzury w tłumaczeniu . to można przeboleć w porównaniu z tym co jest np. we włoszech . że wyrazy obcojęzyczne są przetłumaczane na język ich narodowy.
                        dobrze że jeszcze tego w Polsce niema . ( chociaż w Polsce dawno temu były takie plany )
                        nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                        Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

napisał(a) Mihałek Zobacz post
                          a jak jest z prawami do seriali? np Californication leciało na HBO , Siostra Jackie na nFilm, z prawami do filmów nie ma takiego bałaganu chyba. interesuję mnie gdzie poleciałby serial Shameless oglądałem w VOD jak był za free i mnie zainteresował a oglądając tę papkę na iitv można oślepnąć
                          Co do seriali to wiele zależy z jakiego studia są produkowane. Np. wiele seriali z WB Television zgarnia TVN (nie ważne czy są one emitowane w USA na HBO, CBS czy ABC). Ale ogólnie jakiejś większej zasady nie ma. Produkcje HBO oczywiście najpierw lecą u nas w HBO, ale już z Showtime czy Starz reguły nie ma. Np. serial Crash z kanału Starz był w Nce w VOD a teraz emituje go u nas Filmbox HD.

Co do tłumaczeń to akurat jestem zdania że nie powinno być cenzury. Jeśli widzę np. na TVP film Pulp Fiction z czerwonym kółeczkiem a tłumaczenie jest jak z bajeczki Disney'a to po prostu dla mnie jest do dyskwalifikacja danego kanału.
                          A już w stacjach premium takich jak nFilm czy HBO to żadnej cenzury nie powinno być.
                          A jak już cenzurować to wszystko. Jak na Sci Fi i Universal Channel. Wycinać fucki, ale również sceny przemocy, seksu itp. Z wielu filmów zostało by jakieś kilkanaście minut .

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+