Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plazma i tylko plazma. Kółko wzajemnej adoracji.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zwykła mikrofibra ZWILŻONA wodą wystarczy. Nie trzeba nic wycierać do sucha czy coś. Ekran wcale nie jest przecież taki brudny, chyba, że ktoś go nie mył parę lat, albo telewizor ma nad kuchenką zamiast okapu. :>
    abonent n nieprzerwanie od 18.11.2006

CLRA/CARBO
    DGCB/CARBO

Komentarz

• napisał(a) magicflava Zobacz post
      marian.koniuszko Płyn do mycia szyb i czyścisz tym panel i na ciepły ekran. Pozdrawiam Twoją powłokę antyrefleksyjną
      Żadnego ekranu nie da się dobrze wyczyścić "na sucho" wówczas gdy w tym samym pomieszczeniu ktoś pali dużo papierosów.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
        Żadnego ekranu nie da się dobrze wyczyścić "na sucho" wówczas gdy w tym samym pomieszczeniu ktoś pali dużo papierosów.
        Zgadza się, jedynie ZOMO, prało na sucho i dokładnie.

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
          Rozśmieszyłeś mnie do łez, dzięki, po nerwówce to było zalecone. Nerwus to ze mnie jest, przyznaję ale na wariat.

Ja telewizory po prostu wyrzucam przez okno.
          Za ten wyrzucony tv dołożył bym Ci jeszcze 1 kartkę...kolor możesz wybrać
          ,, Owoc żywota Twojego
          je ZUS. ''

Komentarz

• napisał(a) marian.koniuszko Zobacz post
            Środek świetnie się sprawdza i nic się nie dzieje, ale nie pryskam dużymi strumieniami, a używam już od kilku lat. Tak jak napisałem, czyszczę LCD i CRT. Środek nie jest oparty na detergentach czy środkach żrących, a na alkoholu i odparowuje w ciągu kilku sekund więc nic nie powinno się stać z plazmą, bo skoro nic się nie dzieje z matrycą LCD, która jest delikatniejsza, to z szybą na tv plazmowym tym bardziej.
            Absolutna racja. Polecam Clin. Ważna jest tylko jedna rzecz w przypadku matryc LCD:
            NIE WOLNO DOPUŚCIĆ, BY PŁYN SPŁYNĄŁ NA DÓŁ I DOSTAŁ SIĘ TYM SAMYM DO WNĘTRZA MATRYCY!
            Polecam raczej zwilżanie miękkiej ściereczki i przecieranie nią ekranu. Tu można o tym poczytać: czyszczenie lcd

Komentarz

• Panasonic Viera dorzucił do swoich aplikacji ,,TVN Player''...solidny producent
              ,, Owoc żywota Twojego
              je ZUS. ''

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+