Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z platnoscia N z Irlandii ...

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Otóż wystarczy za pomocą numeru swift dokonywać przelewów. Nasi klienci mają założone indywidualne konta do wpłat w 2 bankach RABOBANK i PKO SA.

I tak dla Banku Pekao S.A. swift to: PKOPPLPW
    zaś dla Banku Rabobank swift: RaboPLPW

Te skróty literowe należy wpisać przed indywidualnym numerem konta do wpłat.

By wiedzieć, który w takiej sytuacji użyć, należy sprawdzić 3-4-5 i 6 cyfrę w przypisanym do umowy numerze konta bankowego.

Jeżeli to cyfry 1240 - to oznacza, że jest to konto w Banku Pekao S.A.
    zaś jeżeli 2000 - to jest to Rabobank.

Komentarz

nie wiem w czym był problem

tam banki działają jak nasze, przelewy też
      nawet u nas potrzebny jest swift, aby przelać za granicę

Komentarz

Idiotyczny temat bo to jest proste jak drut!
        Jedynym problemem jest miec pieniadze na rachunek a nie jak go zaplacic.
        Nalezy do tych uzytkownikow ktorzy mieli sprzet za granica i tez "korzystalem z niego nielegalnie" placac abonament za cos czego nie ogladalem z braku czasu.
        Osobiscie pilnowanie sprzetu by nie padl kradzieza kosztowalo mnie wiecej nerwow niz mialem przyjemnosci z jego ogladania...
        Televes 80cm>MonoblockDiavoloTwinGold>TelevesT100>????>VIV ANCO>LG50PK350

Famaval 90LH>MonoblockDiavoloTwin>Triset>???>VIVANCO>
        Sharp46LX814E

Komentarz

najprosciej zalozyc konto w banku ze zlotowkami i ustalic sale zlecenie zaplaty i nawet nie musisz pamietac o terminach

Komentarz

napisał(a) Adamoo Zobacz post
            najprosciej zalozyc konto w banku ze zlotowkami i ustalic sale zlecenie zaplaty i nawet nie musisz pamietac o terminach
            trzeba pamiętać by na tym rachunku zawsze były środki do pobrania

Komentarz

Gdzie diabeł nie może, tam babę poślę Przepraszam Pani Moniko za frywolność słowną, ale to taka reakcja na znalezienie bardzo , bardzo ... pożytecznej informacji. Szukam jej już od dwóch dni na necie i od wczoraj na tym forum.
              A'propos, to "wyjechani" tworzą sporą grupę kliencką w omawianej na tym forum materii.
              Aha, obiecuję, że zgodnie z regulaminem (przyjętym do wiadomości, bo nic nie podpisywałam, tylko zabuliłam za nieabonament) będę odpalać dekoder zaraz i tylko po wjeździe na terytorium Polski
              Pozdrawiam

Komentarz

a było od razu kliknąć w mój podpis...
                jest wszystko opisane

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+