Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN24 czy pomponik w wersji TV?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• "Jedynie Prezes PiS jeszcze jest w stanie uważać, że dziennikarze są na czyjejś smyczy, a zwłaszcza ci dziennikarze, którzy nie popierają jego chorych wizji".
    Ja nie jestem Pisowcem, ale widać nie od dziś, że TVN robi wszystko, żeby PO była czysta i jedynie słuszna, a tak niestety nie jest.

Komentarz

• Widzę że już zaczynamy wchodzić na politykę, a przypominam że to forum jest poświęcone telewizji i polityce.
      Nie oceniam tutaj partii i proszę byście tego też nie robili.

Ale faktem jest przerywanie wszystkim gościom wypowiedzi przez Pochanke i Olejnik. Rymanowski nie jest lepszy.

BTA to coś dużo pisowców tu na forum.
      A to że TVN wybiela jakąś partię to brednie. Oglądam wszystkie stacje informacyjne, interesuje się polityką i każdy kanał pokazuje to samo.
      Może TVN24 (właściwie TVN18) jak się czepi tematu to nie ma przebacz.
      Ostatni raz edytowany przez connor; 2011-06-24, 19:54.

Komentarz

• napisał(a) Baasia Zobacz post
        Może masz rację, ale jak dalej cały TVN pójdzie ta drogą to marnie skończy.
        przykładem były telekamery. TVN poniósł kleskę ,jakiej nigdy nie zaznał.
        Jeszcze w zeszłym roku kosił wszystkich ., a w tym roku nic słownie nic nie zdobył .
        W tym temacie nie zabieram głosu bo mnie temat nie interesuje. Nie zajmuję się życiem celebrytów, piosenkarzy, piosenkarek, aktorów, aktorek jak też życiem pasożytniczych rodów królewskich (zwłaszcza w Anglii co, niektórych tak fascynuje).
        Mam wykształcenie techniczne i ścisły umysł (nie mylić z zakutym łbem).
        napisał(a) boxenka Zobacz post
        .........Ja nie jestem Pisowcem, ale widać nie od dziś, że TVN robi wszystko, żeby PO była czysta i jedynie słuszna, a tak niestety nie jest.
        Owszem takie panuje przekonanie, ale jakoś tego tak naprawdę nigdy nie zauważyłem dlatego uważam, że nie jest to prawdziwe.
        Ostatni raz edytowany przez olo46; 2011-06-24, 20:03.

Komentarz

• napisał(a) sudoku Zobacz post
          Tak zwana "Komuna" skończyła się ok. 22 lata temu i nad dziennikarzami nie ma przełożonych. W obecnych czasach przełożony w tym "światku" jest jedynie od wypłacania honorarium, a nie od narzucania toku postępowania. Jedynie Prezes PiS jeszcze jest w stanie uważać, że dziennikarze są na czyjejś smyczy, a zwłaszcza ci dziennikarze, którzy nie popierają jego chorych wizji.
          Już nie przesadzaj, że dziennikarze są niezależni i robią to co uważają za słuszne. W zeszły wtorek/środę tematem przewodnim w stacjach tvnu czy onecie było rekordowe poparcie po, natomiast ni słowem nie wspomnieli o rekordowej od przeszło 10 lat inflacji. Broń Boże nie jestem zwolennikiem Pisu, ale iti nie jest bezstronną korporacją ....
          CLRA/CARBO+2850ST/APOLLO multiroom

Komentarz

• napisał(a) wiśnia185 Zobacz post
            Już nie przesadzaj, że dziennikarze są niezależni i robią to co uważają za słuszne. W zeszły wtorek/środę tematem przewodnim w stacjach tvnu czy onecie było rekordowe poparcie po, natomiast ni słowem nie wspomnieli o rekordowej od przeszło 10 lat inflacji. Broń Boże nie jestem zwolennikiem Pisu, ale iti nie jest bezstronną korporacją ....
            Brawo,wreszcie mądry głos.Tyle że to nie tylko ITI.To robią główne serwisy w Polsce.Prawdy sie nie mówi bo czasu nie ma,bociany ważniejsze....
            Sky News o problemach z gospodarką brytyjską non stop mówi,w pl debile siedzą przed telewizorem i pasjonują się rekordowym poparciem dla PO 49%,by tydzien później ten sam serwi informował o niezwykłym wzroście poparcia na 39%.....

Ogląda ktoś szkło teraz?
            Ostatni raz edytowany przez nsattv; 2011-06-24, 21:07.

Komentarz

• napisał(a) wiśnia185 Zobacz post
              Ja nie bronię korporacji tej, ani innej, ani nie wciskam jakiejś szczególnej niezależności dziennikarzy, ale widzę dobrze co się dookoła mnie dzieje i nikt mi nie jest w stanie wmówić, że dziennikarze zwłaszcza ci z charakterem tańczą tak jak im ktoś zagra.

Komentarz

• ja szkło oglądam

no właśnie, jeden sondaż 39, drugi 49 i podniecają się

każdy myślący powinien rozsądzić która partia mu odpowiada, kto mówi rozsądnie

wnukpiekarza - nie Janusza Korwina-Mikke, tylko Janusza Korwin-Mikkego
                Ostatni raz edytowany przez connor; 2011-06-24, 22:03.

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                  wnukpiekarza - nie Janusza Korwina-Mikke, tylko Janusza Korwin-Mikkego
                  Przepraszam, za mój błąd na poziomie podstawówki.... Miałem wczoraj słabszy dzień.
                  CHCĘ OTRZYMAĆ RZETELNĄ INFORMACJĘ KIEDY BĘDZIE AKTUALIZACJA N RADIA!

Komentarz

• TVN24 to naprawde slaby kanal. To samo tyczy się TVN CNBC. W pierwszym walkoja jeden temat pare dni z rzedu w drugim zapraszaja 3 "ekspertow" od wszystkiego ktorzy wypowiadaja sie na kazdy temat Jakis czas temu na spotkaniu w krakowskim hotelu Cracovia prezes Noble Funds Mariusz Staniszewski smial sie z tej amatorszczyzny
                    Polecam natomiast CNN i Bloomberg TV. Milion razy lepsze. Najlepsi dziennikarze, laureaci nagrody Pulitzera, swiatowi eksperci z dziedzin biznesu i ekonomi. Dla wszystkich ktorzy mieli na tyle oleju w glowie by nauczyc sie przynajmniej angielskiego.

Komentarz

• Ogladam własnie (raczej oglądałam ) Dekadę zmian. I szlak mnie trafia nad tą hipokryzją dziennikarzy. Chodzi mi o ciągłą irytację dziennikarzy TVN-u tym że politycy mówią jednocześnie i sie przekrzykują . A w tym programie sami dziennikarze TVN-u i jazgot nie do zniesienia , niczego nie można zrozumieć o czym mówią , robia sobie zawody , kto głośniejszy i ma większą siłę przebicia. Rozpoczęty watek jest momentalnie zajozgotany przez innych.

Komentarz

• Problem w tym że każdy z tych dziennikarzy uważa się za gwiazdę tv I musi mieć "pierwszeństwo w racji"
                        Podobnie jak "finasista ze smerfolandii"

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+