Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

DEKODER ITI 5800S Nbox HDTV Wgrany Uboot, ENIGMA 2

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) wojtaszek Zobacz post
    Tak ale ma zdolność przekazywania HD. Czy jakość nie będzie lepsza niż na composicie/s-video?
    W SD (576i) jest taka sama.
    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• Hmm, szkoda... A czy w takim razie na grabberze będzie taki sam obraz jak na mojej karcie tv?

Komentarz

Hmm, szkoda... A czy w takim razie na grabberze będzie taki sam obraz jak na mojej karcie tv?
        O ile Twoja karta jest takiej samej jakości jak karta grabbera z YPbPr, to zapewne tak.

Bierzesz do niej sygnał s-video, czy composite? Słabszej jakości karty lepiej sobie radzą z sygnałem s-video niż composite.

Komentarz

• EURO -- cinch (przejściówka) -> cinch - 9-pinowe wejście S-video do karty. Z tym, że ona jest tylko analogowa, może dlatego sygnał jest słaby?
          A taki http://easycapexpertti.mybisi.com/pr...hd-av-grabber? Niby specyfikacje ma tą samą, lecz 1szy filmik jest ponoć w 720p, hmm...
          Ostatni raz edytowany przez wojtaszek; 2011-12-02, 23:48.

Komentarz

EURO -- cinch (przejściówka) -> cinch - 9-pinowe wejście S-video do karty. Z tym, że ona jest tylko analogowa, może dlatego sygnał jest słaby?
            A taki http://easycapexpertti.mybisi.com/pr...hd-av-grabber? Niby specyfikacje ma tą samą, lecz 1szy filmik jest ponoć w 720p, hmm...
            A tuż pod filmikiem jest specyfikacja. W jej drugiej linijce jest napisane:
            "Supports Ypbpr inputs (480i / 480p / 576i / 576p)"
            Tak więc raczej ani 720p, ani 1080i nie akceptuje.

Z tym, że jeśli faktycznie akceptuje 576p, to faktycznie jakość nagrań może być lepsza niż z wejścia s-video.

P.S. Ten filmik jest w SD upskalowanym do 720p. On nie ma rozdzielczości charakterystycznej dla 720p.
            Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2011-12-03, 00:09.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+