Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana/Edycja Nicka na forum

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zmiana/Edycja Nicka na forum

Witam, mam pytanie do moderatorów forum. Czy istnieje możliwość zmiany/edycji mojego nicka? Podczas rejestracji przeglądarka sama mi uzupełniła pola i jak widać w loginie mam cały adres em@il, a nie chcę jednak ukazywać wszystkim adresu. Wystarczyłby samo Anareshko Czy można jakoś rozwiązać ten problem?
    Antena: Antena satelitarna ASC-800TA (Superdish) + konwerter SHARP TWIN BS1R8EL200A
    nbox HDTV recorder + TURBO

Przyłączam się do pytania. Też chciałbym zmienić swój nick.
    NC+ to jest TV

Komentarz

napisał(a) RogasSłupca Zobacz post
      Żal Ci tych siedemnastu postów? Załóż nowe konto.
      CLRA/CARBO -> HDMI(DVI) -> Panasonic Viera TX-P42G20E; S/PDIF -> Panasonic AV Control Receiver SA-HT15

Komentarz

Trollowanie (trolling) antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie,
        w których prowadzi się dyskusje.
        Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia
        (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych,
        kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych.
        Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp.
        Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety.
        Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.
        Ostatni raz edytowany przez Formoza53; 2014-09-02, 10:07.

Komentarz

napisał(a) Formoza53 Zobacz post
          Zaraz specjalista od tropienia wielkonta= danielqs "wypomni" mu ten błąd.
          ta?
          a które to twoje konto?

co do zmiany nicku to byłaby dobra funkcja

Komentarz

Trollowanie (trolling) antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie,
            w których prowadzi się dyskusje.
            Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia
            (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych,
            kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych.
            Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp.
            Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety.
            Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.
            Ostatni raz edytowany przez Formoza53; 2014-09-02, 10:06.

Komentarz

wystarczy napisać(PW) z zapytaniem czy nie zmienią do Izold-a albo do Maciek_n

Komentarz

napisał(a) anareshko@gmail.com Zobacz post
                Witam, mam pytanie do moderatorów forum. Czy istnieje możliwość zmiany/edycji mojego nicka? Podczas rejestracji przeglądarka sama mi uzupełniła pola i jak widać w loginie mam cały adres em@il, a nie chcę jednak ukazywać wszystkim adresu. Wystarczyłby samo Anareshko Czy można jakoś rozwiązać ten problem?
                Napisz do mnie na priv, na jaki chcesz zmienić.

Komentarz

Panowie, nie kłóćcie się, nie po to zakładałem temat

A jak macie problem i potrzebujecie detektywa to polecam w telewizji pooglądać takie twarze jak: Maciej Friedek, Marzena Fliegel, Krzysztof Dziób, Krzysztof R., Adrian Monk i Inspektor Gadżet

PS. Dziękuję Panie Izold za pomoc!
                  Antena: Antena satelitarna ASC-800TA (Superdish) + konwerter SHARP TWIN BS1R8EL200A
                  nbox HDTV recorder + TURBO

Komentarz

Podeślij na priv, jakie chcesz.

Komentarz

Rogas a ty jesteś z tej Słupcy na południe od Gniezna i na wschód Wrześni.
                      Nbox hdtv recorder clra/carbo zapłacone
                      Telewizor lg 32lg3000
                      Konwerter Quad 0,2 dB
                      Kabel hdmi 2m
                      Połączony z internetem.

Komentarz

napisał(a) mr Damian Zobacz post
                        Rogas a ty jesteś z tej Słupcy na południe od Gniezna i na wschód Wrześni.
                        Dokładnie tak
                        Pozdrawiam
                        NC+ to jest TV

Komentarz

Ktoś jeszcze chce coś zmienić w nickach?

Komentarz

napisał(a) EdiEd Zobacz post
                            Żal Ci tych siedemnastu postów? Załóż nowe konto.
                            Jakość, nie ilość.
                            NC+ to jest TV

Komentarz

Ja

Piszę priv .

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+