Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mamy rekord

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Mamy rekord

Panie i Panowie,
    właśnie padł nowy rekord odwiedzin forum

Najwięcej użytkowników Online było 2 256, Dzisiaj dnia 21:19.

żaden kanał, ani Polsat ani Histeria HD nie spowodowała takiego tłoku na forum jak poczciwa za przeproszeniem publiczna jedynka
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Dokładnie tak. Dyskusję i jej popularność wywołało pojawienie się takiej niby niewielkiej zmiany w kanale publicznym
    Ale rekord ładny, każdy musi to przyznać.
    CLRA CARBO Turbo @ 13E (HDMI)
    Wszystkie pakiety "n"
    Samsung LE40C650 (DVB-T MPEG-4, USB HDD)
    sigpic

Komentarz

Jak to się mówi: po prostu szał ciał dzis na forum. Albo masowy atak konkurencji...
      CLRA/CARBO & 2850ST/APOLLO - nMultiroom
      .................FULL za 99zł na wieki...................

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
        Panie i Panowie,

żaden kanał, ani Polsat ani Histeria HD nie spowodowała takiego tłoku na forum jak poczciwa za przeproszeniem publiczna jedynka
        Ciekawe jaki rekord odwiedzin ma teraz BOK ...
        CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
        "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

Komentarz

21:47 Aktywni Użytkownicy: 2 898 i ciągle rośnie
          aż się muli, a na n.pl to już się nie da wejść
          Ostatni raz edytowany przez frycekx; 2011-01-10, 21:01. Powód: dopisek

Komentarz

n.pl obciążone bo może hackerzy się wkurzyli na n, dzisiaj to mnie n dobija (tvp1 hd, brak radia na wizji, słaby sygnał z tp orange)

Komentarz

napisał(a) n_kreciol Zobacz post
              n.pl obciążone bo może hackerzy się wkurzyli na n, dzisiaj to mnie n dobija (tvp1 hd, brak radia na wizji, słaby sygnał z tp orange)
              racja .......
              Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

napisał(a) n_kreciol Zobacz post
                Hakerzy z forum
                wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                oni też mają swoją opowieść.
                unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

Moim zdaniem rekord padł dzięki Jedynce, oraz informacji zachęcającej do wejścia na n.pl która wyświetliła się dziś na nBoxach...

Komentarz

Oczywistą, oczywistością ten rekord i pad strony głównej zawdzięczamy komunikatowi wysłanemu wszystkim abonentom na TV dodatkowo zabezpieczonym PIN że maja wejść na stronę n.pl
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

To było coś w stylu: wejdź na stronę, wpisz numer abonenta, odbierz kod w celu wyłączenia komunikatu i powrócenia do oglądania TV.

Komentarz

Może niech TB puści komunikat na dekodery że ważny komunikat na nhdtv.pl - wtedy to będzie prawdopodobnie nowy rekord

Komentarz

napisał(a) frycekx Zobacz post
                          21:47 Aktywni Użytkownicy: 2 898 i ciągle rośnie
                          aż się muli, a na n.pl to już się nie da wejść
                          Coś przesadziłeś z tą liczbą użytkowników, ponieważ strona zapamiętuje maksymalną liczbę użytkowników w danym momencie i wyniosła ona 2 256 o godzinie 21:19 i taka też widnieje na stronie. Więc jakim cudem u Ciebie jest 2 898 użytkowników ?
                          CLRA/CARBO & 2850ST/APOLLO - nMultiroom
                          .................FULL za 99zł na wieki...................

Komentarz

napisał(a) Pmc Zobacz post
                            Jak to się mówi: po prostu szał ciał dzis na forum. Albo masowy atak konkurencji...
                            Albo szalejące boty wyszukiwarek.
                            Panasonic Viera TX-P42X20E - mediaBOX+ (Canal+ Silver)
                            Panasonic Viera TX-P42S30E - mediaBOX+ (Canal+ Silver, HBO)

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                              Panie i Panowie,

Jak sobie pomyślę, że 80% z tych userów to "nowy zaciąg", to mnie przekręca...

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+