Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moderatorze przedstaw się.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Moderatorze przedstaw się.

Dla jasności sytuacji kto jest kim na forum, proszę o przedstawienie się w tym topicu osób moderujących po nas ten cały bałagan, pozwoli nam to uniknąć ewentualnych nieporozumień i da obraz kto jest za jaką część forum odpowiedzialny i do czego kompetentny.

Admina już poznaliśmy - miło wiedzieć kto jest głową, a kto jest szyją
    nBox ,Samsung LE32R32B

Wejdz sobie w grupy i zobacz
    Zmienili mi podpis na napis *SPAM*
    "Matematyka nie jest nudna, nudni są tylko matematycy"

Komentarz

ani glowa ani szyja

ja jestem klientem zwykłym ale apel mi sie podoba, chętnie bym poznał kto jest z n-ki a kto ściemnia (pare osób ma avatary z n-ka)

Komentarz

Re: ani glowa ani szyja

napisał(a) macias
        pare osób ma avatary z n-ka
        A czemu nie mogą mieć?

Komentarz

bolek lukasz kfiatek

Komentarz

Re: ani glowa ani szyja

napisał(a) nPiotr
            napisał(a) macias
            pare osób ma avatary z n-ka
            A czemu nie mogą mieć?
            Bo specjalnie lub nie sa myleni, z pracownikami Ntv, powinno byc jasno napisane pod nickiem np: KONSULTANT NTV czy jakis tak. Dla jasnosci

Komentarz

Osoby z n, są w grupie "n".
              Również pod nickiem posiadają rangę - tak jak jest to w moim przypadku.
              Logo w avatarze może mieć oczywiście każdy z Was.

Niebawem stworzymy temat, gdzie będą Państwo mogli otrzymać jasną informację, kto jest kim.

Komentarz

Również pod nickiem posiadają rangę - tak jak jest to w moim przypadku.
                COś nie wiedzę rangi - pewnie w PA nie jest zafajkowana funkcja wyświetlania rang

Komentarz

Ranga jest zaraz pod avatarem - telewizja nowej generacji

Komentarz

Czyli nie pod nickiem już wiedzę :wink:

Komentarz

To kim jest nPiotr, który z taką pewnością odpowiada na pytania forumowiczów?? Nie widze go w żadnej z grup.

Komentarz

napisał(a) _siwy_
                        To kim jest nPiotr, który z taką pewnością odpowiada na pytania forumowiczów?? Nie widze go w żadnej z grup.
                        jakis pewnie pseudo nUSER, ktory dobrze sie czuje ze swiadomoscia, ze ktos moze pomyslec, ze jest z Ntv :/
                        Malo swirow na tym swiecie
                        No chyba, ze faktycznie ma duza wiedze w tej dziedzinie i jest procownikiem Ntv to sorry,

Komentarz

A kim jest lukasz? Coś mi się wydaje, że gościu nie ma nic wspólnego z "n", a chce być w centrum zainteresowania i lubi brylować w towarzystwie. Nieudolnie próbuje wypowiadać się w imieniu platformy-ktoś z moderatorów powinien to zauważyć i zrobić porządek z niepokornym zanim będzie za póżno.

Komentarz

napisał(a) Renegat
                            A kim jest lukasz? Coś mi się wydaje, że gościu nie ma nic wspólnego z "n", a chce być w centrum zainteresowania i lubi brylować w towarzystwie. Nieudolnie próbuje wypowiadać się w imieniu platformy-ktoś z moderatorów powinien to zauważyć i zrobić porządek z niepokornym zanim będzie za póżno.
                            Łukasz jest pracownikiem platformy. Mozesz o tym sie dowiedziec w dwojaki sposob. Czytajac dokladnie tego posta lub inne oraz wejsc w grupy i wyswietlic userow "n" grupy.
                            Pozdr.

Komentarz

napisał(a) rULEz
                              No chyba, ze faktycznie ma duza wiedze w tej dziedzinie i jest procownikiem Ntv to sorry,
                              Nie jestem pracownikiem N.

napisał(a) rULEz
                              Malo swirow na tym swiecie
                              Nie wiem na jakiej podstawie oceniasz czy ktoś jest świrem czy nie, nie znając go? :?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+