Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytania do Pana Tomasza B.

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Ka.mil Zobacz post
    Prawdziwemu Tomkowi powinno dać się specjalną rangę - i po kłopocie.
    Już dostał. Teraz jest jako "N Przedstawiciel".
    CLRA/CARBO & 2850ST/APOLLO - nMultiroom
    .................FULL za 99zł na wieki...................

Komentarz

• napisał(a) yackoo Zobacz post
      No to popracujcie tylko nad tymi nieszczęsnymi testami softu... bo mam wielką ochotę na te turbo, ale jak czytam posty użytkowników, to mi się momentalnie odechciewa takiej zamiany
      Wiedziałem, że z turbo będą jaja i trzeba zaczekać. Jak na razie przez rok są cyrki i niestety końca nie widać. Myślałem, że dadzą nowy soft dla zwykłego REC-a. Teraz mam nadzieję, że nic nie będzie, bo w miarę działa. Tunek do TNKHD też klapa. Czekam co będzie z multiroom, pewnie będą cyrki. Jakoś nie wierzę, że będzie działało jak w instrukcji. Podsumowując szkoda kasy, energii i nerwów na nowinki TNG Skutecznie odstraszają mnie opinie na forum, z turbo chciałbym tylko większy dysk
      SMART HD+ ...płać kiedy chcesz. Dostawca może uniemożliwić korzystanie z Kart w przypadku wygaśnięcia Dostępu do Pakietu bez opłat

Komentarz

• napisał(a) moscow Zobacz post

Jesli chodzi o popularna w domu i u nadawcow technologie, to najbardziej prawdopodobne jest uzycie systemu side-by-side
        Czy to wymaga pasywnych okularów czy aktywnych?

Komentarz

• właśnie doszło mi CARBO
          Marcin Pudełko

Wizja TV potem Polsat (wieszający się dekoder) od 2 Lutego 2007 telewuzja N koniec umowy z nc+ Listopad 2016, EVO BOX PVR od 17.05.2016

Komentarz

• napisał(a) brylok1981 Zobacz post
            właśnie doszło mi CARBO
            I musisz o tym pisać w kilku wątkach?

Komentarz

• napisał(a) radoskur Zobacz post
              I musisz o tym pisać w kilku wątkach?
              napisałem tylko w 2 chciałem po prostu szybko przekazać dobre wieści w razie gdyby ktoś nie czytał jednego z nich
              Marcin Pudełko

Wizja TV potem Polsat (wieszający się dekoder) od 2 Lutego 2007 telewuzja N koniec umowy z nc+ Listopad 2016, EVO BOX PVR od 17.05.2016

Komentarz

• napisał(a) brylok1981 Zobacz post
                napisałem tylko w 2 chciałem po prostu szybko przekazać dobre wieści w razie gdyby ktoś nie czytał jednego z nich
                A dla kogo to jest dobra wieść oprócz Ciebie? Nie bardzo wiem, kogo jeszcze by to miało obchodzić.
                JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• Panie Tomku, proszę naprawić guzik "Niebieskie N" żeby tylko likwidował wszelkie OSD a nie przełączał kanałów! Od tego jest guzik "Back".

Komentarz

• Witam.
                    napisał(a) Bero Zobacz post
                    Panie Tomku, proszę naprawić guzik "Niebieskie N" żeby tylko likwidował wszelkie OSD a nie przełączał kanałów! Od tego jest guzik "Back".
                    Aktualnie we wszystkich dekoderach telewizji n klawisz "n" przywraca poprzedni kanał (jeśli na ekranie jest tylko oglądany program). W ubiegłym roku, po pojawianiu się oprogramowania Carbo proszono o działanie klawisza "n" take jak w poprzednich dekoderach - teraz o likwidację tej funkcji. Ewentualna zmiana powinna dotyczyć także innych dekoderów n-ki (wtedy protestów byłoby dużo).

Potrzebny jest jakiś kompromis (np. wyłączanie paska info także klawiszem INFO (?)).

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                      A dla kogo to jest dobra wieść oprócz Ciebie? Nie bardzo wiem, kogo jeszcze by to miało obchodzić.
                      tych co czekali na ponowne załadowanie CARBO tak jak ja
                      Marcin Pudełko

Komentarz

• Czy po nawiązaniu współpracy z TP?

Witam Panie Tomaszu,

Czy po nawiązaniu współpracy z TP rozważacie przesyłanie VOD, drogą internetową. Nie wiem ile pojemności zajmuje transmisja Vod via Sat?
                        Czy robicie coś wsprawie jakości AXN HD? FOX zwiększył Bitrate kosztem właśnie tego kanału. I ostatnia prośba, proszę nie zaniedbywać kanałów HD, gdy pojawi się usługa 3D? A wlaściwie w jakiej ona będzie formie? Stały kanał czy tylko w zbliżonej do serwisów LM?
                        Ostatni raz edytowany przez Boncurek; 2010-11-29, 19:18.
                        Zatem zmigrowałem z NC+ -> DVB-T + TNK HD

Komentarz

• napisał(a) Boncurek Zobacz post
                          Witam Panie Tomaszu,

Czy po nawiązaniu współpracy z TP rozważacie przesyłanie VOD, drogą internetową. Nie wiem ile pojemności zajmuje transmisja Vod via Sat?
                          A co z klientami nie posiadającymi łącza internetowego ?

Dlaczego mam obciążać swoje przyłącze ściąganiem VOD ?
                          Panasonic 42ST30E
                          BOX+ New 2851s
                          Comfort + i HBO

Komentarz

• Chodziło tyko o pewną sugestię. Bo jeśli TP ma swoje VOD, i nie zwalnia, to może dałoby się to wykorzystać N jako kanał rezerwowy. Celem usprawnienia przesyłania treści.
                            Zatem zmigrowałem z NC+ -> DVB-T + TNK HD

Komentarz

• nie tylko nie podlaczanie dekodera pod linie TP, to juz masakra, w TP niech sie podpinaja pod livebox-a ale tutaj tego nie chcemy
                              Samsung UE40C8000 Multiroom (2850ST/APOLLO)
                              Samsung LE40N87BD nbox ITI-5720SX (DGCB/CARBO)
                              Konfiguracja Multiroom: 1010
                              Schemat sieci:

Komentarz

• napisał(a) Boncurek Zobacz post
                                Chodziło tyko o pewną sugestię. Bo jeśli TP ma swoje VOD, i nie zwalnia, to może dałoby się to wykorzystać N jako kanał rezerwowy. Celem usprawnienia przesyłania treści.
                                Ale po co kombinować ? Skoro obecne rozwiązanie zdaje egzamin ? Ja nie korzystam z TP i nigdy nie będę z ich usług korzystać ... Więc pytam po co mam obciążać przyłącze VOD n , n sama niech się martwi o dostarczanie do nas treści za które płacimy ( pakiety ) bądź chcemy czasem zapłacić ( VOD ) ... Zbyt wiele kombinacji zazwyczaj nie wychodzi na dobre ...
                                Panasonic 42ST30E
                                BOX+ New 2851s
                                Comfort + i HBO

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+