PDA

Zobacz pełną wersję : Telewizja na kartę (TNK SD)

Dawid_nc+
2013-03-21, 10:03
W tym wątku dyskutujemy na temat oferty TNK SD.

TNK SD:
-cyfrowa jakość obrazu i dźwięku
-jasne reguły: zero umów i formalności, zero abonamentu - podłączasz, aktywujesz i oglądasz

zobelxd
2013-03-26, 19:36
Mam pytanie czy jak przejde na smart hd to po 31 dniach mi zablokuja darmowe programy???

ktos
2013-03-26, 20:05
Zablokują po miesiącu od wygaśnięcia pakietu na doładowanie.

marekjw2523
2013-03-26, 20:34
Może mi ktoś powiedzieć co oznaczają te dwie gwiazdki przy niektórych kanałach :pytajnik:

aragog
2013-04-02, 19:57
Mam dekoder z TNK SD, ktory byl dodawany jako promocja do abonentu w n-ce w 2010 roku. Karta jest jeszcze nieaktywowana i nie wiem, czy mozna jeszcze ja aktywowac czy nie ? Musze cos miec po rezygnacji z nowej ofert nc+. :D

bigmaczek
2013-04-03, 08:43
Mam dekoder z TNK SD, ktory byl dodawany jako promocja do abonentu w n-ce w 2010 roku. Karta jest jeszcze nieaktywowana i nie wiem, czy mozna jeszcze ja aktywowac czy nie ? Musze cos miec po rezygnacji z nowej ofert nc+. :D

Włącz tuner i włącz TVN uprawnienia same powinny wejść na kartę. Jak nie to zadzwoń niech ci prześlą uprawnienia. Stare karty mają podstawowe kanały do 2016 roku za free.

mientoliptus
2013-04-03, 10:42
w tnk sd ważność do 2016 r. miały/mają karty aktywowane do dnia 31 marca 2010 r. karty aktywowane po tej dacie mają ważność 12 miesięcy od wygaśnięcia ostatniego doładowania .
aragog musisz aktywować kartę przez stronę https://ssl.telewizjanakarte.pl/aktywacja_przez_internet.php lub sms - em

aragog
2013-04-03, 12:36
Dzieki koledzy - wypowiedznie juz poszlo, wiec musze dzialac :spoko:

Umkwatata
2013-04-07, 17:41
Mam karte TNK SD. Aktualnie z interesujacych mnie kanalow jest tam nSport dalej (leca nawet mecze Ekstraklasy i niektore inne ciekawe wydarzenia, od Canal+). Karta nie byla doladowywana od ok. roku. Czy jesli zrobie po tak dlugim czasie przelew na doladowanie, to normalnie beda dzialaly te kanaly z oferty TNK SD??

Wedlug wikipedii TNK juz nie istnieje, ale wydaje mi sie, ze chodzi o to, ze nie jest po prostu dystrybutowana/sprzedawana, prawda? Rozumiem, ze nie ma to wplywu na ogladanie kanalow z oferty?

ronin1964
2013-05-05, 12:44
pytanie do adm.
szwagierka posiada telewizje na kartę sd ,obecnie chciała by przejść na ofertę smart hd ,i pytanie czy na obecnym dekoderze TECHNISAT DIGIT S2-CD
może oglądać ,rozumiem że kanały HD nie będą dostępne ,czy będą dostępne wiadomo w jakości sd,i czy wystarczy aktywować i będzie wszystko ok:pytajnik:

ktos
2013-05-05, 18:08
pytanie do adm.
szwagierka posiada telewizje na kartę sd ,obecnie chciała by przejść na ofertę smart hd ,i pytanie czy na obecnym dekoderze TECHNISAT DIGIT S2-CD
może oglądać ,rozumiem że kanały HD nie będą dostępne ,czy będą dostępne wiadomo w jakości sd,i czy wystarczy aktywować i będzie wszystko ok:pytajnik:

Oczywiście, oferta Smart HD będzie dostępna na tym dekoderze.
Kanały HD nie będą działały, chyba, że włożysz kartę w dekoder HD. :-)

Monika_nc+
2013-05-05, 19:42
Potwierdzam, posiadając TNK SD możesz po skorzystaniu ze Smart HD korzystać z aktualnie posiadanego dekodera, który służy do odbioru kanałów TNK SD lub możesz zakupić nowy dekoder w przypadku, gdy oprócz nowych kanałów SD chciałbyś mieć możliwość odbioru kanałów HD. Aby odbierać kanały HD dekoder musi posiadać czytnik kart, DVB-s, MPEG4 i system kodowania Conax.

ronin1964
2013-05-08, 19:33
próbuję od kilku minut aktywować smart hd na stronie https://n.pl/nsklep/promocje/smarthd/zamow
wszystko dobrze wpisane ale wprowadzić text z obrazka --niemożliwe do wykonania-----o co chodzi

liki
2013-05-09, 12:29
Wszystkie kanały ze Smart HD są dostępne na starych dekoderach DVB-S tj. AXN, Orange Sport itd.
Jedynie do kanałów HD oraz Religia.tv wymagany jest dekoder DVB-S2.
Karty Smart HD tak jak TNK SD nie są parowane z dekoderem, więc można zakupić nowy dekoder na własną rękę. Najtańszy dekoder DVB-S2 z czytnikiem CONAX to koszt 150-200 zł. Jeśli posiadamy TV z wejściem HDMI naprawdę warto pozbyć się starego dekodera, gdyż złącze SCART obniża jakość obrazu. Używając HDMI sygnał cały czas jest cyfrowy i nawet obraz na kanałach SD wygląda lepiej.

sonikus
2013-05-09, 20:22
Jeśli posiadamy TV z wejściem HDMI naprawdę warto pozbyć się starego dekodera, gdyż złącze SCART obniża jakość obrazu.

Złącze SCART nie obniża jakości obrazu. To telewizor (ze złączem HDMI) ją obniża, bo jest cyfrowy, a sygnał ze złącza SCART jest analogowy. Dla ekranu kineskopowego taki sygnał jest "w sam raz" i kanały SD prezentują się znakomicie ;-)

didu
2013-05-12, 12:28
Posiadam TNK, dłuższy czas jej nie używałem. Kanały na doładowanie wygasły w październiku 2012. Ostatnio odpaliłem dekoder i nie mam dostępu do kanałów bez opłat czyli TVP 1,2 TVN, TTV, TVN 7, Viva. Wyświetlają się różne komunikaty: brak dostępu, kanał kodowany, karta niepoprawnie włożona itp. Mój dekoder to ADB 1180s, który jest sprawny. Wyciągnięcie i ponowne włożenie karty, wyłączenie dekodera z sieci nie pomaga, próbowałem kilkanaście razy. Jak znaleźć rozwiązanie tego problemu ? proszę o pomoc

Michał_nc+
2013-05-12, 16:24
Posiadam TNK, dłuższy czas jej nie używałem. Kanały na doładowanie wygasły w październiku 2012. Ostatnio odpaliłem dekoder i nie mam dostępu do kanałów bez opłat czyli TVP 1,2 TVN, TTV, TVN 7, Viva. Wyświetlają się różne komunikaty: brak dostępu, kanał kodowany, karta niepoprawnie włożona itp. Mój dekoder to ADB 1180s, który jest sprawny. Wyciągnięcie i ponowne włożenie karty, wyłączenie dekodera z sieci nie pomaga, próbowałem kilkanaście razy. Jak znaleźć rozwiązanie tego problemu ? proszę o pomoc

prześlij proszę numer karty na nasz adres e-mail. Mail wyślij na adres przeznaczony dla użytkowników n lub NC+. Szczegóły poniżej.

xortha
2013-05-24, 09:09
Dolaczam sie do pytan odn migracji z TNK SD do Smart HD+. Czy w Smart HD+ sa dostepne odpowiedniki SD wszystkich kanalow HD? Moi Rodzice maja stary telewizor i dekoder Digit S2 i nie zamierzaja ich poki co wymieniac.

Marcoo1313
2013-05-24, 09:24
Dystrybucja i sprzedaż ofert: telewizja na kartę (TNK SD), telewizja na kartę HD (TNK HD) i CYFRA+ na kartę nie jest kontynuowana.

Klienci posiadający dostęp do powyższych ofert oraz do telewizji na kartę (TNK SD) i telewizji na kartę HD (TNK HD) korzystają z ofert na dotychczasowych zasadach.

Klienci posiadający dostęp do oferty TNK SD mogą przejść do oferty SMART HD+ na zasadach promocyjnych.Link poniżej
http://ncplus.pl/oferta/smart-hd

xortha
2013-05-24, 10:10
Dystrybucja i sprzedaż ofert: telewizja na kartę (TNK SD), telewizja na kartę HD (TNK HD) i CYFRA+ na kartę nie jest kontynuowana.

Klienci posiadający dostęp do powyższych ofert oraz do telewizji na kartę (TNK SD) i telewizji na kartę HD (TNK HD) korzystają z ofert na dotychczasowych zasadach.

Klienci posiadający dostęp do oferty TNK SD mogą przejść do oferty SMART HD+ na zasadach promocyjnych.Link poniżej
http://ncplus.pl/oferta/smart-hd

I co w zwiazku z tym? Potrafisz wskazac na liscie kanalow np TVP1 SD, TVP2 SD, TVN SD itp?

Znalazlem liste kanalow dla "starego" Smart HD -> https://n.pl/nsklep/Content/pdf/regulaminy/06072012/smarthd/Rozklad_kanalow_z_oferty_smart_HD.pdf i tu sa dostepne kanaly HD i ich odpowiedniki SD. Niestety, do Smart HD + takiej listy brak.

sonikus
2013-05-24, 11:08
Potrafisz wskazac na liscie kanalow np TVP1 SD, TVP2 SD, TVN SD itp?

Ja potrafię. Patrz pod obrazkiem.

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Oferta/SMART%20HD%20plus/SMART_HD_APLA_PRODUKTOWA-v03.png
^
O tutaj..

Raver
2013-07-14, 22:28
Mam pytanie posiadam ofertę TNK SD bez opłat na niezależnym odbiorniku i do tej pory było ok ale od lipca nie chce złapać uprawnień na nowy miesiąc lipiec. Pytanie brzmi co zrobić by mu puścić na nowo uprawnienia lub zrobić mu reaktywację uprawnień. Da się to zrobić jakoś przez internet automatycznie po wpisaniu nr karty itd. itp...?

M4rKo
2013-07-14, 22:39
Mam pytanie posiadam ofertę TNK SD bez opłat na niezależny odbiorniku i do tej pory było ok ale od lipca nie chce złapać uprawnień na nowy miesiąc lipiec. Pytanie brzmi co zrobić by mu puścić na nowo uprawnienia lub zrobić mu reaktywację uprawnień. Da się to zrobić jakoś przez internet automatycznie po wpisaniu nr karty itd. itp...?

NIe zrobisz tego sam. Ratunkiem może być kontakt z którymś z doradców na forum poprzez przesłanie informacji zgodnie z jego sygnaturą.

Piotrek_nc+
2013-07-15, 08:17
Mam pytanie posiadam ofertę TNK SD bez opłat na niezależnym odbiorniku i do tej pory było ok ale od lipca nie chce złapać uprawnień na nowy miesiąc lipiec. Pytanie brzmi co zrobić by mu puścić na nowo uprawnienia lub zrobić mu reaktywację uprawnień. Da się to zrobić jakoś przez internet automatycznie po wpisaniu nr karty itd. itp...?

Prześlij proszę dane swojej karty wg danych z mojej sygnatury a wtedy wyślę Ci uprawnienia.

Raver
2013-07-15, 16:22
Prześlij proszę dane swojej karty wg danych z mojej sygnatury a wtedy wyślę Ci uprawnienia.

Tylko pod który kontakt e-mailowy oto jest pytanie pod N, czy NC+ bo to przeciez nie abonent ani tego ani tego :)?

waldekpl
2013-07-29, 14:14
Właśnie zrobiłem aktualizację 2850ST i przełożyłem aktywną kartę (opłacona do października 2013)... niestety wisi mi Ekran Aktywacyjny przed oczami. Coś jeszcze trzeba zrobić, czy po prostu nie zatrybi bez zmiany na HD?

tomkep
2013-07-29, 18:17
Właśnie zrobiłem aktualizację 2850ST i przełożyłem aktywną kartę (opłacona do października 2013)... niestety wisi mi Ekran Aktywacyjny przed oczami. Coś jeszcze trzeba zrobić, czy po prostu nie zatrybi bez zmiany na HD?

2850ST działa WYŁĄCZNIE z kartą z którą był sprzedany.

waldekpl
2013-07-29, 20:21
2850ST działa WYŁĄCZNIE z kartą z którą był sprzedany.

Ale to karta z multiroom... Można ją wykorzystać do TNK?

Piotrek_nc+
2013-07-29, 21:45
Nie. Karty przypisanej do dekodera Multiroom nie możesz wykorzystać w ofercie prepaid.

waldekpl
2013-07-29, 22:17
Nie. Karty przypisanej do dekodera Multiroom nie możesz wykorzystać w ofercie prepaid.

Czyli jakie rozwiązanie?:(

tomkep
2013-07-29, 22:51
Czyli jakie rozwiązanie?:(

Kupić nowy dekoder... Tu niestety N-ka/Cyfrowy Dom dali ciała, bo nasprzedawali swego czasu dekderów do multiroomu i niewiele można z nimi zrobić. Sprawdź ofertę na własny dekoder: KomfortHD (https://n.pl/nsklep/promocje/regkomforthd/zamow) lub SwiatHD (https://n.pl/nsklep/promocje/regswiathd/zamow), to prawie jak prepaid (prawie robi róźnicę), może Ci przypasi.

Piotrek_nc+
2013-07-30, 15:56
W tych ofertach płacisz miesięczny abonament zgodny z promocją jaką wybierzesz. W przypadku chęci rezygnacji obowiązuje jednomiesięczny okres wypowiedzenia.

TNK_HD
2013-08-14, 14:18
Oferta TNK SD
powiększona o: TV4 i TVP INFO w pakiecie „Bez opłat”
http://telewizjanakarte.pl/kanaly.html

jacekn1
2013-08-14, 14:18
Jak dołączyć polsat do telewizji na karte sd

TNK_HD
2013-08-14, 14:24
Wystarczy zadzwonić do BOK

Cytat:
Kanał Polsat SD dostępny bezpłatnie w ofercie Telewizja na kartę.
Ze względów technicznych włączenie po kontakcie Klienta z BOK.

jacekn1
2013-08-14, 14:45
możesz podać numer

TNK_HD
2013-08-14, 14:54
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:

Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu od 8.00 do 22.00.

Połączenie z telefonów stacjonarnych: 703-102-502
(stawka za połączenie wynosi 36 gr brutto za minutę na dzień 01.01.2011).

Połączenie z telefonów komórkowych: *71 81 91
(stawka za połączenie wynosi 1,23 zł brutto za minutę na dzień 01.01.2011).

W celu dokonania identyfikacji Konsultanci telewizji na kartę poproszą o podanie numeru seryjnego karty SIM i/lub podanie indywidualnego numeru konta do wpłat za doładowanie i/lub historii wpłat za doładowanie.

TNK-User
2013-08-20, 17:15
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:

Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu od 8.00 do 22.00.

Połączenie z telefonów stacjonarnych: 703-102-502
(stawka za połączenie wynosi 36 gr brutto za minutę na dzień 01.01.2011).

Połączenie z telefonów komórkowych: *71 81 91
(stawka za połączenie wynosi 1,23 zł brutto za minutę na dzień 01.01.2011).

Hallo kochani, niestety z zagranicy nie można się dodzwonić na żaden numer :smutas:

istnieje w ogóle jakaś możliwość ? Mailem albo inny numer?

pozdrawiam

TNK-User

Paweł_nc+
2013-08-21, 15:48
W celu aktywacji Polsatu, konieczny jest kontakt z BOK. Warto natomiast dodać, że on-line możesz zmigrować z oferty TNK SD na SMART HD+. W tej usłudze Polsat jest automatycznie dostępny w pakiecie bez opłat. Więcej informacji o SMART HD+, odnajdziesz na naszej stronie internetowej, pod adresem: http://ncplus.pl/oferta/smart-hd.

water
2013-08-22, 02:42
Hallo kochani, niestety z zagranicy nie można się dodzwonić na żaden numer :smutas:

istnieje w ogóle jakaś możliwość ? Mailem albo inny numer?

pozdrawiam

TNK-User

Zadzwoń pod ten: +48 224 170 130

TNK-User
2013-08-22, 08:38
wielkie dzięki - polsat świeci :D

pytanko:

TV puls mi zniknął - w tabeli z częstotliwościami TV puls także brak

przestali nadawać?

pozdrowienia

Robert

Pioneer PDP-LX 5090H + AlphaCrypt TC 2.35 + Sky + TNK SD

ulotne1982
2013-08-27, 13:47
Puls nadaje cały czas jako FTA. Nic nie zmieniali. Ja wczoraj dzwoniąc do BOK aktywowałem Polsat na TNK SD, karta nie opłacona i po dwóch godzinach wszystko hula. Bardzo ładnie. Jeszcze mam TNK HD, tylko tej już się skończył pakiet b/o w maju. Na święta doładuje to sobie go włączę.

TNK-User
2013-08-27, 14:14
Dzięki za odpowiedź :*

shacall
2013-08-27, 16:35
witam
byc moze i mi ktos pomoze :)
okolo 3 m-ce temu kupilem TNK oplacona na 3 miesiace niby mialo dzialac do 31 sierpnia a wylaczylo sie wczoraj no nic tylko tydzien straty ale wg tego co czytam powinno teraz byc jeszcze miesiac kilka kanalow za free tvp1 tvp2 itd..
wiec moje pytanie czemu tak nie jest ??
a drugie to czy moge w jakikolwiek sposob wykupic sobie dostep z zagranicy
z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

TNK-User
2013-08-27, 16:53
witam
byc moze i mi ktos pomoze
okolo 3 m-ce temu kupilem TNK oplacona na 3 miesiace niby mialo dzialac do 31 sierpnia a wylaczylo sie wczoraj no nic tylko tydzien straty ale wg tego co czytam powinno teraz byc jeszcze miesiac kilka kanalow za free tvp1 tvp2 itd..

z zagranicy nie da się zapłacić, takie coś jak paypal albo Visa nie jest firmie TNK chyba znane. :zly:

Robert

Michał_nc+
2013-08-27, 17:00
witam
byc moze i mi ktos pomoze

z zagranicy nie da się zapłacić, takie coś jak paypal albo Visa nie jest firmie TNK chyba znane. :zly:

Robert

Prześlij proszę numer karty na nasz adres e-mail. Istnieję możliwość doładowania z zagranicy. W odpowiedzi na Twoją wiadomość prześlę niezbędne dane takie jak kod Swift oraz IBAN. Należy natomiast pamiętać, aby dokonać doładowania w odpowiedniej walucie.

shacall
2013-08-27, 17:49
wiadomosc wyslalem nawet 2 razy bo przegapilem ze w temacie mialbyc nick z forum wiec moze teraz ktos odczyta bo narazie zero odpowiedzi a jedyne co to usuniety wpis na forum :O :zly:

water
2013-08-27, 17:56
witam
byc moze i mi ktos pomoze :)

Jeśli masz konto na alledrogo, wpisz "doładowanie tnk", zapłać przez PayU i za 5 min masz doładowane.

shacall
2013-08-27, 18:30
Jeśli masz konto na alledrogo, wpisz "doładowanie tnk", zapłać przez PayU i za 5 min masz doładowane.

oki to payU da sie ogarnac wielkie dzieki za pomoc
przy okazji dotychczas mialem oferte swiat Hd 90 kanalow po polsku w tym 27 HD (nieliczylem :) tak jest napisane :P ) wiec teraz jaka opcje mam kupic na tym "alledrogo" hehe zeby byla przynajmniej podobna oferta ? pozdrawiam i jeszcze raz thx :spoko:

shacall
2013-08-27, 19:01
wszystko jasne czas szukac innej oferty dziekuje wszystkim za pomoc

silje87
2013-09-03, 17:34
Mam dwa pytania:
1. Jak długo czeka się od momentu przelania pieniędzy na aktywowanie płatnych kanałów
2. Na stronie TNK w ofercie jest Polsat, więc wybrałam Polsat na liście kanałów a tu komunikat : nieprawidłowa karta
Posiadam dekoder technisat

Piotrek_nc+
2013-09-03, 18:34
Uprawnienia są wysyłane od razu w momencie zaksięgowania środków na koncie danej karty. Zależy to od banków. Najdłużej w przypadku przelewów międzybankowych spotkałem się z czasem 3 dni.

Musisz dokonać aktywacji pakietu z Polsatem aby uzyskać do niego dostęp.

silje87
2013-09-06, 15:04
Pieniążki przelałam 2.09.2013r. po południu, dzisiaj mamy 6.09 i dalej "brak dostępu" da się sprawdzić co się dzieje?

maciejpln
2013-09-06, 16:24
Witam od wczoraj mam "brak dostepu" karty o nr: [ciach]. Mam zaplacona aktywacje do 2015-05-06. Zdarza mi sie to po raz pierwszy a jestem Waszym abonentem od 5 lat. Nigdy nie narzekalem na jakiekolwiek problemy. Prosze o sprwdzenie powodu tej "awarii". Z gory dziekuje i pozdrawiam

Paweł_nc+
2013-09-06, 16:25
Napisz do nas na skrzynkę doradca.n@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila podaj nick z forum. W treści podaj numer karty, numer konta na który wpłaciłeś i krótko opisz problem. Sprawdzę co się dzieje.

maciejpln
2013-09-06, 16:33
Wlasnie to przed chwila zrobilem. Moj nick: maciejpln, pozdrawiam.

bogdanzieba
2013-09-12, 14:03
Strona TNK SD i parametry kanałów zaktualizowane ale bez Puls2. Liczymy na ponowną aktualizację.

steevens
2013-09-16, 19:53
Witam Państwa,

Mimo, iz mam karte TNK "na starych zasadach" to padły mi darmowe kanały - jak dobrze pamiętam to mozna kogoś poprosić o ponowne przesłanie uprawnień?

Jurek_nc+
2013-09-16, 19:54
Witam Państwa,

Mimo, iz mam karte "na starych zasadach" to padły mi darmowe kanały - jak dobrze pamiętam to mozna kogoś poprosić o ponowne przesłanie uprawnień?

Tak. Wyślij numer karty zgodnie z informacjami poniżej. Postaram się pomóc.

mirekxxx
2013-09-17, 20:32
witam...wczoraj wieczorem aktywowałem kartę tnk-sd i dzisiaj wieczorkiem dalej ciemność.....pfroszę o pomoc...

Jurek_nc+
2013-09-17, 21:21
Wszelkie takie prośby proszę kierować pod odpowiedni adres z mojej sygnatury. Pamiętajcie jedynie, aby podać dane do weryfikacji.
Temat zamykam.

miraga80
2013-09-28, 19:06
26.09.2013 złożyłam telefonicznie dyspozycję "włącz Polsat".
Kazano mi pozostawić dekoder włączony na TVN do 48 godzin.
Programy zostały zabrane, niestety po 48 godzinach nie powróciły.
Teraz nie mam prawie nic, bo oprócz brakującego Polsatu, nie ma też TVP1 czy TVN.
Nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych, ani wyszukiwanie programów od nowa.

Piotrek_nc+
2013-09-28, 19:53
Wyślij mi dane Twojej karty a puszczę Ci uprawnienia na nią.

obrazA4
2013-09-29, 01:28
Dopytam jeszcze w tym wątku.

Czy posiadając dekoder Ferguson FK-7900 UCI:
http://www.ferguson-digital.eu/pl/produkty/archiwum/182-fk-7900-uci.html

Mogę migrować z TNK SD na NC+ SMART HD+ ?
_________

Czy moja stara karta TNK SD (ostatnia aktywacja koniec 2011) roku, jest ważna?
Czy można ją nabić i będzie działać?
_________

Potrzebuję ofertę na DRUGI TV: minimalistyczną/prostą/TANIĄ!

Czy w ogóle warto reanimować to co powyżej, czy poszukać jakiejś innej taniej oferty?

CO POLECICIE???

Piotrek_nc+
2013-09-29, 21:32
Tak jak już wspomniałem w odpowiedzi na Twoją wiadomość. Oczywiście wystarczy dokonać wpłaty na numer konta przypisany dla tej karty i po jej uaktywnieniu możesz dokonać migracji na ofertę Smart HD+.
Sprawdź jedynie czy to jest dekoder HD bo jeśli nie to nie wszystkie kanały będziesz miał dostępne.

bobo73
2013-11-09, 17:43
26.09.2013 złożyłam telefonicznie dyspozycję "włącz Polsat".
Kazano mi pozostawić dekoder włączony na TVN do 48 godzin.
Programy zostały zabrane, niestety po 48 godzinach nie powróciły.
Teraz nie mam prawie nic, bo oprócz brakującego Polsatu, nie ma też TVP1 czy TVN.
Nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych, ani wyszukiwanie programów od nowa.
mam dokladnie to samo? i co mam teraz zrobic ? zaplacilem za karte i mam zagwarantowane ogladanie do 2016 roku. Prosze mi napisac co zrobicie jesli karta nie zadziala ?

genio
2013-11-13, 14:06
Witam można aktywować Polsat SD na TNK SD nr karty [ciach]
nie mogę się dodzwonić do BOK tel.703 102 602 połączenie nie może być zrealizowane .Pozdrawiam Genio

Jurek_nc+
2013-11-13, 14:38
Witam można aktywować Polsat SD na TNK SD nr karty [ciach]
nie mogę się dodzwonić do BOK tel.703 102 602 połączenie nie może być zrealizowane .Pozdrawiam Genio

Aktywacja tego kanału możliwa jest wyłącznie za pośrednictwem InfoLinii TNK

adb77
2013-11-13, 17:19
dobry wieczor, pare godzin temy zleciłem ponowienie uprawnien do tnk sd i do tej pory nic nie swieci ,wyjmowałem karte,wyciagałem wtyczke,cały czas na tvn i nic,,,,.... dodam ze wysłałem maila na podany wyzej adres i nic nie dało ..-dodam ze w odp, było zapytanie o parametry odbioru na tvn -sa dobre wczesniej odbierało bez zarzutu... prosze o info...

Piotrek_nc+
2013-11-13, 17:40
Sprawdź czy masz aktualne uprawnienia w menu dekodera z informacjami o karcie.
Czy masz tam widoczne aktualne daty.

adb77
2013-11-13, 21:44
- uprawnienia karty sa z luty / marzec 2013... i co dalej..?

adb77
2013-11-15, 14:05
-po 5 dniach walki z brakiem uprawnien na karcie znowu swieca.....:ok: dzieki moderatorzy....

1955p
2013-11-21, 12:30
Karta zakupiona w roku 2009 ale jeszcze nie była aktywowana. Co jest ważne data zakupu lub aktywacji aby działały bezpłatne do 2016 ??

tomkep
2013-11-21, 12:39
Karta zakupiona w roku 2009 ale jeszcze nie była aktywowana. Co jest ważne data zakupu lub aktywacji aby działały bezpłatne do 2016 ??

Aktywacji. Tak więc, skoro nie była jeszcze aktywowana, to tylko rok pakietu bezpłatnego.

Piotrek_nc+
2013-11-21, 12:50
Liczy się data aktywacji karty. Nie była ona aktywowana. Ponadto nie jest to karta TNK SD tylko nnk i tutaj kanały bez opłat dostępne są przez 30 dni od daty wygaśnięcia jej doładowania.

bursztek
2013-11-23, 00:14
Posiadam kartę TNK "na starych zasadach" dwa dni temu padły mi darmowe kanały - mógłbym kogoś poprosić o ponowne przesłanie uprawnień?
Nr karty: 02000386338-6

dizmar
2013-11-23, 07:47
...
nie mogę się dodzwonić do BOK tel.703 102 602 połączenie nie może być zrealizowane ...
Masz u swojego operatora zablokowane połączenia na numery premium (extra płatne).

Flash18
2013-11-23, 14:19
Moze mi ktos wlaczyc polsat na tnk sd 02000030xxxxtnx

dizmar
2013-11-23, 14:59
Moze mi ktos wlaczyc polsat na tnk sd [ciach moje] tnx
Podobno tylko przez konsultanta telefonicznego.
PS
Nie podawaj numeru karty na forum.

adb77
2013-11-23, 16:05
Moze mi ktos wlaczyc polsat na tnk sd 02000030xxxxtnx

-zadzwoń pod ten nr, 224170130 i zleć włączenie polsatu w tnk sd,tylko chwilka...:-)

kap
2013-11-24, 08:19
Posiadam kartę TNK "na starych zasadach" dwa dni temu padły mi darmowe kanały - mógłbym kogoś poprosić o ponowne przesłanie uprawnień?

Też tak miałem: dzwoniłem po uprawnienia i nic... Sprawdziłem kartę: okazało się, że przełączyła się ona na NC+ = 0B01 (a nie zamawiałem Polsatu!). Niestety musiałem zmienić oprogramowanie w moim starym Fergusonie...

tomek2925
2013-11-25, 13:38
Witam mam podobny problem co kolega z odbiornikiem Ferguson.Mój model to ARIVA @ LINK TT.Do tej pory nie miałem powodu do narzekań ale zachciało mi
się Polsatu i zadzwoniłem do BOK zgodnie z tym co przeczytałem na stronie
SAT KURIERA że trzeba poprosić o aktywację .Po kilku minutach od mojego telefonu straciłem wszystkie programy Darmowe te do 2016 roku (bo ten pakiet tylko miałem) dodam jeszcze ze posiadam dwie stare karty TNK SD
PIERWSZA O NR [ciach]
DRUGA O NR [ciach]
Dekoder trzymam non stop na kanale TVN SD Wyjmowałem moduł kartę robiłem
restarty i wyciągałem wtyczkę i ciągle pokazuje dekoder no access.Odbiornik ma
najnowsze oprogramowanie z 28 listopada 2012.Moduł na jakim odbierałem cały
czas to Reality Cam 4 + wersja 1,1 lub 1,0.
Status subskrypcji TVN 1-11-2013-30-11-2013 01000000
Dzwoniłem do BOK w sobotę pan mnie zapewnił że wysłał ponownie nowe uprawnienia dziś jest poniedziałek i nic.Domyślam się że chodzi tu pewnie o ten
CAID ale może nie a czy zmiana modułu coś by zmieniła czy to po prostu wina TNK
już sam nie wiem :glupek2: Pomóżcie

dizmar
2013-11-25, 14:33
...Do tej pory nie miałem powodu do narzekań ale zachciało mi
się Polsatu i zadzwoniłem do BOK zgodnie z tym ... że trzeba poprosić o aktywację .Po kilku minutach od mojego telefonu straciłem wszystkie programy Darmowe te do 2016 roku (bo ten pakiet tylko miałem) ... Pomóżcie
Dobrze mi nie skusiło prosić o Polsat na TNK, bo mam go przecież w naziemnej. Ty nie jesteś pierwszy który ma problemy po próbie uruchomienia (darmowego) Polsatu.

pablo82
2013-11-25, 16:02
@tomek2925 pójdź do znajomego, co ma tuner przystosowany TYLKO do odbioru na system Conax, np. Opticum. Ja również mam u siebie jeszcze starą kartę TNK SD, która jest ważna na pakiet bez opłat do 2016r. Po zamówieniu Polsatu przez BOK TNK, również zgasła mi karta ale zmieniła Caid na 0B01 i po około 20 minutach trzymania jej na kanale TVN SD- wszystkie kanały z pakietu bez opłat ponownie zaświeciły, w tym kanał Polsat. W Twoim przypadku tak jak wspomniałem na początku, przełóż kartę do tunera z czytnikiem na Conax i poczekaj aż w nim Ci karta złapie nowe uprawnienia. Jeśli nie masz takowego tunera na Conax- spróbuj pójść do Punktu NC+ lub innego sprzedawcy i poproś czy mogli by Ci "złapać" uprawnienia na ich tunerze dla Twojej karty TNK SD.

tomek2925
2013-11-25, 16:55
Witam to co miesiąc musiał bym chodzic z kartą tnk do kogoś ?

tomek2925
2013-11-26, 16:25
Witam dziś Panowie z działu doradztwa nc+ po uprzednim kontakcie mailowym wysłali mi komplet
uprawnień ale na razie widzę ciemność na ekranie ale czekam może coś się objawi.

kap
2013-11-26, 21:20
Zamawiałeś Polsat, więc Twoje karty przełączyły się na CAS7 (0B01) i Twój Reality Cam 4 + sobie z tym nie radzi... Teraz mam pytanie: czemu moduł, a nie wbudowany czytnik?

tomek2925
2013-11-27, 09:05
Witam dlatego ten moduł miałem bo wbudowany nie przepuszczał
0B00 a na Reality do tej pory chodziło i jak przeszły uprawnienia to
przekładem kartę do czytnika tunera bo przez moduł nie działała mi
Religa tv a teraz wszędzie nie działa.

tomazi81
2014-02-05, 22:15
Posiadam kartę TNK "na starych zasadach" dzis padly darmowe kanały. Myslalem na poczatku ze to dekoder padl lub zostaly zmienione czestotliwosci ale to nie to pozniej trafilem na ta strone. Mógłbym kogoś poprosić o ponowne przesłanie uprawnień? Z gory dziekuje.

kap
2014-02-07, 20:18
Też posiadam kartę TNK "na starych zasadach" i też padły mi kanały... Już 4 miesiąc z rzędu!
Czyli to jakaś nowa metoda sprawdzania aktywnych kart :(

SatExpert
2014-03-03, 14:24
Promocja dla użytkowników TNK SD! http://satkurier.pl/news/97408/dodatkowe-kanaly-za-0-zl-w-tnk-sd.html

tomkep
2014-03-03, 16:03
Ciekawy jestem, czy promocja w TNK HD/NNK poszła tak dobrze, że postanowili ją powtórzyć w TNK SD, czy tak źle, że postanowili poszukać kasy tym razem wśród uzytkowników TNK SD ;).

Piotrek_nc+
2014-03-03, 16:28
Zachęcam do skorzystania z promocji.

@tomkep, od dłuższego czasu posiadacze ofert pre paid postulowali o dodanie nowych kanałów. Teraz zostały one udostępnione w promocji i nie ma potrzeby szukania drugiego dna, którego nie ma. Moim zdaniem jeżeli ktoś doładowuje regularnie swoją kartę to będzie to dla niego bardzo miły Bonus. Zważywszy na fakt, że nie ponosisz tutaj dodatkowych kosztów jak tylko doładowanie karty.

SatExpert
2014-03-03, 19:00
@Piotrek_nc+, a jak skończy się promocja, to czy te kanały w jakiejś formie również będą dostępne dla użytkowników zarówno TNK SD, jak i ich odpowiedniki HD w TNK HD i N na kartę? :)

tomkep
2014-03-03, 21:36
Dokładnie. Ćwiczyliśmy już manewr z bonusem w postaci Foxów i NatGeo i zostało... NIC. Więc się doszukuję drugiego dna, tym bardziej że dorzucone są kanały własne, czyli ich udostępnienie nie kosztuje jakoś ekstra po stronie wydatków. Ale w jednym masz rację @Piotrek_nc+ - darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy ;).

A tak a'propos nowej promocji - piękną grafikę dodaliście. Ale przy okazji ktoś utrącił link do informacji dla użytkowników TNK HD/NNK. Co się polepszy, to się po...przy. Mógłby to ktoś poprawić.

Jurek_nc+
2014-03-05, 11:30
A tak a'propos nowej promocji - piękną grafikę dodaliście. Ale przy okazji ktoś utrącił link do informacji dla użytkowników TNK HD/NNK. Co się polepszy, to się po...przy. Mógłby to ktoś poprawić.

Możesz podać dokładniejszą informację wraz z linkami?

tomkep
2014-03-05, 11:34
@Luki555 pokazał to pięknie w wątku o TNK HD: http://forum.ncplus.pl/forum/showpost.php?p=762265&postcount=186. A ja mogę dodać, że zamiast tekstu linku jest wsadzony pusty obrazek o dźwięcznej nazwie clear.gif i rozmiarze 1px na 1px. Czy link jest, ale go nie widać.

miraga80
2014-03-15, 20:28
Zachęcam do skorzystania z promocji.

@tomkep, od dłuższego czasu posiadacze ofert pre paid postulowali o dodanie nowych kanałów. Teraz zostały one udostępnione w promocji i nie ma potrzeby szukania drugiego dna, którego nie ma. Moim zdaniem jeżeli ktoś doładowuje regularnie swoją kartę to będzie to dla niego bardzo miły Bonus. Zważywszy na fakt, że nie ponosisz tutaj dodatkowych kosztów jak tylko doładowanie karty.

Szkoda tylko, że początkiem roku doładowałam konto kwotą 240zł :glupek2:

Koszałek
2014-03-18, 23:07
Witam
Prosze o liste kanalow (aktualna) wraz z parametrami i czestotliwosciami.
Na stronie TNK jest nie aktualna bo wiem, ze napewno dziala Polsat News a np na liscie go nie ma.

Ponadtto prosze o info na jakiej zasadzie wymieniacie karty. Bo doradcy na infolini udzielaja sprzecznych informacji. Przyklad mam mala karte sim bo kiedys byly takie dekodery, a teraz mam inny i nie pasuje bo za mala. Mam aktywne tylko bezplatne kanaly i nie chce jej doladowywac bo to co mam wystarcza.

sonikus
2014-03-19, 16:35
wiem, ze napewno dziala Polsat News

Na pewno ? To coś nowego dla mnie...

Ponadtto prosze o info na jakiej zasadzie wymieniacie karty.

Z tego co wiem to płacisz stówkę i wymieniają.

Koszałek
2014-03-19, 17:53
No dobra moze cos pomylilem z tym Polsat News ale brakuje mi aktualnej listy.

Co do wymiany chce rozwiac watpliwosci i nie wiem dlaczego mialbym placic 100 za wymiane ... Skoro takie kiedys dekodery byly.

sonikus
2014-03-19, 17:58
Kup starter telefoniczny na kartę za 5zł, wyłam kartę sim i z użyciem taśmy klejącej umieść swoją kartę tnk tam gdzie była karta sim.

Wyjdzie taniej. Pozdrawiam

Raver
2014-03-28, 09:11
Mam dwie pytania na które o odpowiedź proszę przedstawiciela nc+ mianowicie:

1. Czy na Karcie TNK SD można zmigrować na ofertę NC+MIX albo abonamentową?
2. Czy wtedy obecna moja karta będzie działać na aleternatywnym odbiorniku jak to mam dotychczas korzystając z TNK SD?

Piotrek_nc+
2014-03-28, 13:38
Odpowiedź na oba pytania brzmi nie. Tylko na dekoderach z ofert nnk lub TNK HD oraz dekoderach własnościowych Multiroom można taką ofertę uruchomić. Co za tym idzie dekoder cały czas jest sparowany z konkretną kartą.

sonikus
2014-03-28, 14:55
W alternatywnym odbiorniku można za to użyć moduł NNK / nc+mix

artur.fuks
2014-03-29, 19:58
Dawno nie używałem dekodera i nie działają darmowe programy. Powinny działać do 2016 proszę o pomoc.

dizmar
2014-03-29, 20:02
Dawno nie używałem dekodera i nie działają darmowe programy. Powinny działać do 2016 proszę o pomoc.
Konieczny telefon do BOK aby nadali ponownie uprawnienia.

Piotrek_nc+
2014-03-29, 21:42
W tym wypadku szybciej jest napisać do mnie co też uczyniłeś. Uprawnienia wysłane.

cubasa
2014-03-30, 22:01
TZN.ważność karty jest do 29.04.2014 ale trochę dziwnie działa gdyż, "brak dostępu" do takich kanałów jak:TVP 1,2, TVN, TVN 7, POLSAT, TV 4, TTV, nawet TV PULS, czyli nie działają kanały które są dostępne bez opłat. Natomiast, kanały za które się płaci SĄ WŁĄCZONE. I co tera?

Jurek_nc+
2014-03-31, 08:23
TZN.ważność karty jest do 29.04.2014 ale trochę dziwnie działa gdyż, "brak dostępu" do takich kanałów jak:TVP 1,2, TVN, TVN 7, POLSAT, TV 4, TTV, nawet TV PULS, czyli nie działają kanały które są dostępne bez opłat. Natomiast, kanały za które się płaci SĄ WŁĄCZONE. I co tera?

Tak jak już pojawiała się informacja na forum i to wielokrotnie, napisz swój numer karty na jeden z adresów z mojej sygnatury.

cubasa
2014-03-31, 17:02
dzięki będę sprawdzał

EDIT: no rewelka już wszystko dział pozdrawiam

Jurek_nc+
2014-04-01, 22:28
dzięki będę sprawdzał

EDIT: no rewelka już wszystko dział pozdrawiam

Życzę dobrego odbioru.:)

Raver
2014-04-03, 16:30
Od dzisiaj powinienem mieć dostęp do kanałów Multi+ z promocji do TNK SD a połowę mam zakodowane co jest grane? Uprawnienia przeszły bo jest Chid=01000203 a brak dostępu do Ale Kino+, Domo+, Teletoon+ oraz nsport, nsport36 i nsport37. Odkodowane są tylko Planete+, Kuchnia+ i MiniMini+.

Patrzyłem na różnych o tej samej nazwie nie działają które wyżej wymieniłem i o dziwo w HD mi działa połowa a druga połowa nie. Natomiast SD tez po połowie tylko inne...

Mianowicie: z Multi+:
działają z HD: Planete+HD, Kuchnia+HD, Minimini+HD;
działają z SD: Ale Kino+, i Kuchnia+;
nie działają z HD: Domo+, Teletoon+, Nsport HD, Nsport36 HD, Nsport37 HD;
nie działają z SD: Planete+,Domo+,Teletoon+, Minimini+, Nsport.

Proszę o pomoc przedstawiciela nc+.

Piotrek_nc+
2014-04-03, 21:51
Udzieliłem odpowiedzi na Twoje wiadomości na mailu. Gdyby problem nie ustąpił zapraszam do ponownego kontaktu.

kemi_73
2014-04-04, 09:48
Mam opłaconą kartę do 2016 ! Rozumiem że Ci co mają tak długi okres opłacony nie mogą skorzystać z promocji bo są frajerami którzy już opłacili i NC+ ma ich w .... Szkoda tylko że w regulaminie promocji była informacja że tacy naiwniacy też łapią się na tą promocję.

Raver
2014-04-18, 11:17
Od dzisiaj powinienem mieć dostęp do kanałów Multi+ z promocji do TNK SD a połowę mam zakodowane co jest grane? Uprawnienia przeszły bo jest Chid=01000203 a brak dostępu do Ale Kino+, Domo+, Teletoon+ oraz nsport, nsport36 i nsport37. Odkodowane są tylko Planete+, Kuchnia+ i MiniMini+.

Patrzyłem na różnych o tej samej nazwie nie działają które wyżej wymieniłem i o dziwo w HD mi działa połowa a druga połowa nie. Natomiast SD tez po połowie tylko inne...

Mianowicie: z Multi+:
działają z HD: Planete+HD, Kuchnia+HD, Minimini+HD;
działają z SD: Ale Kino+, i Kuchnia+;
nie działają z HD: Domo+, Teletoon+, Nsport HD, Nsport36 HD, Nsport37 HD;
nie działają z SD: Planete+,Domo+,Teletoon+, Minimini+, Nsport.

Proszę o pomoc przedstawiciela nc+.

Od wczoraj mam problem z jednym kanałem tj. Teletoon+ który jest zakodowany. Wszystkie inne działają a ten nie. Co może być przyczyną. Proszę o pomoc w tym zakresie.

Piotrek_nc+
2014-04-18, 13:29
Odpowiedź wysłałem na Twoją wiadomość z doradcy.

Raver
2014-04-21, 11:47
Nic nie pomogło kanał jak zgasł 17.04.2014 r. (od momentu promocji świątecznej dla użytkowników pre-paid którzy mają tylko dostęp do pakietu bez opłat) gdzie od 04.04.2014 r. działał normalnie a od czwartku został zakodowany. Nie pomogło przesyłanie nowych uprawnień (a także restart), ani także ponowne wyszukanie i na tr. 11.411 pol.H i na 11.258 pol.H (jakość sygnału na obu transponderach 80%) jest zakodowany.

Jurek_nc+
2014-04-22, 16:53
Nic nie pomogło kanał jak zgasł 17.04.2014 r. (od momentu promocji świątecznej dla użytkowników pre-paid którzy mają tylko dostęp do pakietu bez opłat) gdzie od 04.04.2014 r. działał normalnie a od czwartku został zakodowany. Nie pomogło przesyłanie nowych uprawnień (a także restart), ani także ponowne wyszukanie i na tr. 11.411 pol.H i na 11.258 pol.H (jakość sygnału na obu transponderach 80%) jest zakodowany.

Wysłałem na Twoją kartę komplet uprawnień. Pozostaw swój dekoder na kanale TVN przez kilka godzin, abyśmy mieli pewność, że uprawnienia poprawnie się na niego ściągną. Po tym wyszukaj od nowa kanały na TP 11411 H

Raver
2014-04-23, 17:43
Wysłałem na Twoją kartę komplet uprawnień. Pozostaw swój dekoder na kanale TVN przez kilka godzin, abyśmy mieli pewność, że uprawnienia poprawnie się na niego ściągną. Po tym wyszukaj od nowa kanały na TP 11411 H

Niestety pozostawienie dekodera na kanale TVN na 24 godziny nic nie pomogło. Nadal to samo. Co dalej robić?

Paweł_nc+
2014-04-23, 21:41
Proszę o informację które z poniższych kanałów nie są u Ciebie dostępne (wszystkie wymienione to stacje SD):

ale kino+
Planete+
kuchnia+
Domo+
teleTOON+
MiniMini+

Raver
2014-04-24, 19:57
Proszę o informację które z poniższych kanałów nie są u Ciebie dostępne (wszystkie wymienione to stacje SD):

ale kino+
Planete+
kuchnia+
Domo+
teleTOON+
MiniMini+

teleToon+ ale dzisiaj zaczął działać po tygodniu zakodowania go.
Skonczyła się promocja świąteczna dla pre-paidowców i nagle kanał został odkodowany dziwne. Tak jak przyszpuszczałem wcześniej i pisałem do @jurek_nc+ że mogło to mieć właśnie na to wypływ.

Ed_Harrison
2014-04-24, 21:18
Witam. Widzę że nie jestem jedyny co ma problemy z TNK SD kartą. We wtorek przyjechałem z zagranicy i nie mogę uruchomić moich podstawowych programów. To nie pierwszy raz co mnie dłużej nie było, ale zawsze jakoś załapało. Wczoraj próbowałem u kuzyna na jego n+ dekoderze, i nic. Karta jest z 2009 roku, normalnie musiałyby te programy do 2016 lecieć, albo? Pomocy!!!

Jurek_nc+
2014-04-24, 21:21
Witam. Widzę że nie jestem jedyny co ma problemy z TNK SD kartą. We wtorek przyjechałem z zagranicy i nie mogę uruchomić moich podstawowych programów. To nie pierwszy raz co mnie dłużej nie było, ale zawsze jakoś załapało. Wczoraj próbowałem u kuzyna na jego n+ dekoderze, i nic. Karta jest z 2009 roku, normalnie musiałyby te programy do 2016 lecieć, albo? Pomocy!!!

Postaram się pomóc. W tym celu proszę o przesłanie numeru karty na jeden z @ doradca.

Ed_Harrison
2014-04-25, 14:28
Serdeczne dzięki, godzine po wysłaniu uprawnień znowu świecą.:hura:

Jurek_nc+
2014-04-25, 16:01
Serdeczne dzięki, godzine po wysłaniu uprawnień znowu świecą.:hura:

Dzięki za info. Życzę dobrego odbioru.

maximusD
2014-05-01, 08:03
Hallo,
tak samo mam problem z karta TNK SD podstawowe kanały nie rozjaśnia.

Proszę o pomoc panie @Jurku. Bo będę mieć ogromny problem z teściową. ;)

Pozdrawiam i z góry już dziękuje.

Ps. zaraz zamelduje się na adres doradcy@info.

Maximilian

Jurek_nc+
2014-05-01, 17:51
Hallo,
tak samo mam problem z karta TNK SD podstawowe kanały nie rozjaśnia.

Proszę o pomoc panie @Jurku. Bo będę mieć ogromny problem z teściową. ;)

Pozdrawiam i z góry już dziękuje.

Ps. zaraz zamelduje się na adres doradcy@info.

Maximilian

Już wysłałem uprawnienia na Twoją kartę. Wysłałem Ci w tej sprawie e-mail.
Przełącz dekoder na TVN i poczekaj. :spoko:

pawfel
2014-05-01, 18:29
Witam również mam problem z karta TNK SD na starych zasadach. Karta używana jest przez 4 miesiące w roku. Zawsze po przerwie wystarczyło zostawić włączony dekoder i wszystko działało. Niestety od wczoraj karta nie może pobrać uprawnień przez co nie mogę oglądać podstawowych kanałów. Wysłałem maila na doradca.n@info2.ncplus.com.pl proszę o pomoc.

Jurek_nc+
2014-05-01, 19:05
Witam również mam problem z karta TNK SD na starych zasadach. Karta używana jest przez 4 miesiące w roku. Zawsze po przerwie wystarczyło zostawić włączony dekoder i wszystko działało. Niestety od wczoraj karta nie może pobrać uprawnień przez co nie mogę oglądać podstawowych kanałów. Wysłałem maila na doradca.n@info2.ncplus.com.pl proszę o pomoc.

Do Ciebie również został wysłany @. Poczekaj na uprawnienia.

maximusD
2014-05-01, 20:40
Witaj @Jurku dzięki serdeczne za fatygę,
ale jak długo się czeka na obraz bo leci już z 2-godziny tvn a obrazu jak nie tak niema.
Karta zmieniła z 0b00 na 0b01 ale data dalej stara tzn do 31.03.2014.

To dobrze czy złe ze zmieniła na 01 bo to normalna stara karta SD. ?

pozdrawiam

Jurek_nc+
2014-05-01, 20:44
Witaj @Jurku dzięki serdeczne za fatygę,
ale jak długo się czeka na obraz bo leci już z 2-godziny tvn a obrazu jak nie tak niema.
Karta zmieniła z 0b00 na 0b01 ale data dalej stara tzn do 31.03.2014.

To dobrze czy złe ze zmieniła na 01 bo to normalna stara karta SD. ?

pozdrawiam

Uprawnienia mogą przechodzić w ciągu maksymalnie 24h, dlatego proszę o cierpliwość. Dla Ciebie poprawne jest 0b01, ponieważ posiadasz na swojej karcie Polsat.

maximusD
2014-05-01, 20:53
No to będę czekać dalej, jak tak mówisz to tak i będzie. ;)

tomdb2
2014-05-02, 16:41
Witam,

uprzejmie proszę o pomoc w aktywacji karty TNK SD na starych warunkach.
Przesłałem właśnie maila na doradca.n@info2.ncplus.com.pl

Serdeczne dzięki

stg
2014-05-02, 17:18
Również proszę o odblokowanie karty, wysłałem już wcześniej maila na adres doradca.n@info2.ncplus.com.pl. Dekoder jest cały czas ustawiony na kanale TVN.

Doładowałem też wczoraj konto, ale na stronie https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php wciąż pokazuje stary okres doładowania.

Paweł_nc+
2014-05-02, 17:21
Dostałem Wasze maile - na wiadomości odpowiadam jednak według kolejności wpływu. Proszę zatem o cierpliwość, niebawem otrzymacie info zwrotne.

maximusD
2014-05-02, 17:58
Dzięki wielkie za wykonanie reaktywacji.:ok:
Karta znów świeci chociaż trwało to prawie 24godz. ale się udało. :spoko:

Pozdrawiam NC+ Przedstawicieli !

Z wyrazami szacunku,

Maximilian

tomdb2
2014-05-02, 19:11
Wielkie dzięki za błyskawiczą pomoc. :spoko:
Czekam na reaktywację i życzę przyjemnego weekendu.

Paweł_nc+
2014-05-02, 21:34
I wzajemnie :-)

SatExpert
2014-05-04, 14:38
Ciekawe skąd taki nawał problemów z uprawnieniami na kartach TNK - ja jakoś nigdy nie miałem z tym problemów :)

ikcyzor
2014-05-04, 15:25
Zawsze nawał się zdarza na święta bo dekoder leży w szafie i nie pobiera uprawnień

bartek1600
2014-05-04, 16:46
Witam, po doładowaniu karty nie posiadam kanałów kodowanych (takich jak nsport, tvp sport, tvn 24) mimo tego, że ważność karty mam do 8 maja 2015 r.

Heller
2014-05-05, 10:26
Witam serdecznie dawno nie używałem dekodera i nie działają darmowe programy. Powinny działać do 2016 podarowalem dekoder mamie , u sasiadki mamy tez brak dostepu napisalem do doradcy proszę o pomoc.
pozdrawiam Heller

Dawid_nc+
2014-05-05, 10:56
Odpowiedź już została udzielona. Sprawdź skrzynkę odbiorczą.

skonek1987
2014-05-06, 10:58
Witam, mam podobny problem jak @Heller. Moglbym rowniez prosic o wyjasnienie?

Jurek_nc+
2014-05-06, 11:25
Witam, mam podobny problem jak @Heller. Moglbym rowniez prosic o wyjasnienie?

Już udzieliłem ci odpowiedzi.
Uprawnienia na Twoja kartę są już wysłane, kwestia jaka pozostaje, to przełączyć dekoder na TVN (pomimo komunikatu o braku dostępu) i poczekać.

Heller
2014-05-07, 09:15
Jesteście wspaniali :) dziękuje serdecznie za błyskawiczną reakcję i okazaną pomoc kartay już działaja.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Heller

Jurek_nc+
2014-05-07, 09:22
Jesteście wspaniali :) dziękuje serdecznie za błyskawiczną reakcję i okazaną pomoc kartay już działaja.
Heller

Dziękuje. Robimy co w naszej mocy :)

skonek1987
2014-05-07, 20:53
Wszystko juz dziala, dziekuje. Trwalo to ponad 30 godzin ale dziala. Pozdrawiam

Piotrek_nc+
2014-05-07, 21:02
Dzięki za informację zwrotną.

lizarg
2014-05-10, 12:48
Dekoder nie łapie uprawnień , nie używany od stycznia , proszę o pomoc . Brak darmowych kanałów .

wali
2014-05-13, 22:24
Witam
Od dzisiaj nie moge ogladac bezplatnych programow TNK.

wali

Karta juz zalapala uprawnienia.

iop
2014-05-13, 23:21
Dobry wieczór,

posiadam karte TNK która powinna dzialac do 2016 roku.
Dzisiaj przestala dzialac i nie lapie uprawnien. :co:

Dzwonilem pod numer 0048224170130, lecz ten numer juz nie egzystuje.

Email do doradcy zostal wyslany.

Dziekuje pozdrawiam i prosze o pomoc.

jobiman
2014-05-16, 16:23
Witam,

tez proszę o pomoc, karta na TVN od wczoraj, serdecznie dziekuję i pozdrawiam.

EDIT: dziękuję za błyskawiczną pomoc, linijka ITI 2 Neovision pojawiła się w uprawnieniach zaraz po mailu od Pana,
po czym przełączyłem dekoder z TVN na religia.tv, po 20 min wyjąłem i włożyłem ponownie kartę, zaświeciło.

Dawid_nc+
2014-05-16, 19:09
Dziękujemy za informację.

hectorix
2014-05-19, 12:14
witam,
u mnie taka sama sytuacja, karta TNK SD, niby do 2016 powinna byc aktywna ale niestety nie swieca zadne kanaly te darmowe. Dodam, ze karta byla nie uzywana kilka miesiecy.
Co robic ? Dodzwonic sie nie moge /jestem za granica Polski/

Dawid_nc+
2014-05-19, 12:33
napisz do nas w tej sprawie. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

piotr_jr
2014-05-22, 11:22
Podobnie jak u innych powyżej - karta TNK SD sprzed roku 2010. Brak dostępu do darmowych kanałów - na początku roku działało ok, obecnie brak dostępu, a powinno być do roku 2016 (TVN,TVN7,TVP1,TVP2...)

Michał_nc+
2014-05-22, 19:28
Podobnie jak u innych powyżej - karta TNK SD sprzed roku 2010. Brak dostępu do darmowych kanałów - na początku roku działało ok, obecnie brak dostępu, a powinno być do roku 2016 (TVN,TVN7,TVP1,TVP2...)

prześlij proszę dane karty na nasz e-mail. Sprawdzę szczegóły.

piotr_jr
2014-05-26, 09:02
Dziękuje za pomoc - dane przesłałem mailem i otrzymałem informację o uprawnieniach do karty. Dekoder zostawiłem włączony na kanał TVN (wg opisu) ale przez 24 godziny uprawnień nie złapał. Zrobiłem reset do uprawnień fabrycznych - stanęło na aktywacji karty i nie chciało zaczytać, ale jak dałem aktywuj później to okazało się że darmowe programy już działają.

Jurek_nc+
2014-05-26, 09:23
Dziękuję za przesłane informacje. W przypadku pytań zapraszam ponownie.

janbrost
2014-05-26, 10:56
Halo
karta TNK SD, niby do 2016 powinna byc aktywna ale niestety nie swieca zadne kanaly te darmowe. Dodam, ze karta byla nie uzywana dwa miesiece.

Jurek_nc+
2014-05-26, 11:54
Halo
karta TNK SD, niby do 2016 powinna byc aktywna ale niestety nie swieca zadne kanaly te darmowe. Dodam, ze karta byla nie uzywana dwa miesiece.

Prześlij nicki numer karty na jeden z adresów @ doradca. Pomogę.

miraga80
2014-06-17, 19:33
Dziś nie odbieram TVP1, TVP2 i innych darmowych kanałów w TNK. Płatne są. Karta opłacona do 2016.
Nie wiem czy to chwilowy problem czy inny.

I jeszcze pytanie co do PULS2, którego nie odbieram, a na liście TNK jest. Mam odbiornik TechniSat DIGIT S2-CD - czy istnieje możliwość odbioru tego kanału przeze mnie?

Jurek_nc+
2014-06-17, 20:26
Dziś nie odbieram TVP1, TVP2 i innych darmowych kanałów w TNK. Płatne są. Karta opłacona do 2016.
Nie wiem czy to chwilowy problem czy inny.

I jeszcze pytanie co do PULS2, którego nie odbieram, a na liście TNK jest. Mam odbiornik TechniSat DIGIT S2-CD - czy istnieje możliwość odbioru tego kanału przeze mnie?

Tak jak pisałem w poprzednim poście- prześlij swoje dane na @ doradca zgodnie z moją sygnaturą.

przemek79
2014-06-17, 20:37
Witam, karta tnk sd po paru latach doładowana. żaden kanał nie działa. chodziła całą noc na tvn, nie złapała uprawnień. co zrobić?
nie wiem czy tutaj napidać numer karty? na profilu publicznym?

Jurek_nc+
2014-06-17, 22:07
Witam, karta tnk sd po paru latach doładowana. żaden kanał nie działa. chodziła całą noc na tvn, nie złapała uprawnień. co zrobić?
nie wiem czy tutaj napidać numer karty? na profilu publicznym?

Na publicznym forum nie podajemy takich danych. Możesz je przesłać na @ doradca zgodnie z moją sygnaturą.

Majeczka
2014-06-25, 17:44
Wysłałam do Państwa maila zgodnie z instrukcją :) Podałam nick z forum i nikt nie odpowiedział, czy może ktoś sprawdzić mojego maila?

Jurek_nc+
2014-06-25, 19:02
@Majeczka- odpowiedź wysłana dosłownie przed chwilą. Sprawdź swoją pocztę.

assi76
2014-06-25, 22:07
Wysłałam do Państwa maila zgodnie z instrukcją Podałam nick z forum Moja karta 1.06.14 przestala odbierac ?

Prosze sprawdzic

Jurek_nc+
2014-06-25, 22:36
@assi76- odpowiedź udzielona

Kaśka
2014-07-08, 18:30
Mam kartę startowa smart hd po aktywacji nie działa mam dekoder 5800s kupiony z karta nc mix dlaczego smart hd nie działa na tym dekoderze

Kris1975
2014-07-08, 19:22
Mam kartę startowa smart hd po aktywacji nie działa mam dekoder 5800s kupiony z karta nc mix dlaczego smart hd nie działa na tym dekoderze

Bo dekoder jest parowany z kartą w nc mix i smart nie pójdzie.Kup inny dekoder nie z parowany z kartą.

m1d5
2014-07-11, 09:49
Witam
od dziś rana na kanałach darmowych mam napis "brak sygnału", telewizja doładowana na rok w lutym.
Co mam zrobić?

zanzik
2014-07-11, 10:20
Ja mam też ten problem , nie działają mi niektóre programy. co robić ?

Paweł_nc+
2014-07-11, 12:39
Witam
od dziś rana na kanałach darmowych mam napis "brak sygnału", telewizja doładowana na rok w lutym.
Co mam zrobić?

Z jakiego dekodera korzystasz?

Ja mam też ten problem , nie działają mi niektóre programy. co robić ?

Napisz proszę jaki pojawia komunikat na brakujących kanałach?

m1d5
2014-07-11, 13:23
Z jakiego dekodera korzystasz?

DEKODER TECHNISAT DIGIT S2-CD

Paweł_nc+
2014-07-11, 14:42
Włącz proszę kanał TVN SD i naciśnij na pilocie od dekodera zielony przycisk. Z wyświetlonej planszy odczytaj częstotliwość transpondera, symbol rate, FEC oraz moc i jakość sygnału.

m1d5
2014-07-11, 16:17
Częstotliwość transpondera 11393
Symbol rate 27500
FEC 5/6
moc 85
jakość 5,0 dB

Paweł_nc+
2014-07-14, 17:01
@m1d5,
przepraszam, że dopiero teraz odpisuje. Jeśli usługa nadal nie działa prawidłowo, napisz do nas przez skrzynkę doradca.n@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila wpisz nick z forum, a w treści podaj numer karty.

antonpiep
2014-07-15, 22:59
@Jurek_nc+

Serdecznie dzięki. Wszystko jusz działa, tak jak w szwaizarskim zegarku :-)

Pozdrawiam

boyand58
2014-07-17, 22:11
@ doradca

Witam,

prosze o wyslanie uprawnien na karte TND SD (wazna do 2016) o numerze podanym w wyslanym mailu na adres:

doradca.n@info2.ncplus.com.pl

Dziekuje i pozdrawiam,

boyand58

Maxwell
2014-07-18, 17:35
Witam !
Czy ktos moglby mi pomoc ? (ewentualnie podal tel. do biura obsługi klienta z zagranicy)
Wyglada na to ze mam problem z uprawnieniami.Od mniej wiecej dwoch tygodni brakuje mi programow TVP 1+2 , TVN ,TVN 7,Polsatu,TV 4 i jeszcze bodajze paru. Reszta dziala poprawnie , karta oplacona do wrzesnia 2014.
Reciever Ariva 200.
Bylbym zobowiazany.
Pozdrawiam

Sprawa zalatwiona podziekowania dla doradcy ;)

dizmar
2014-07-18, 19:45
Witam !
Czy ktos moglby mi pomoc ? (ewentualnie podal tel. do biura obsługi klienta z zagranicy)
Wyglada na to ze mam problem z uprawnieniami.Od mniej wiecej dwoch tygodni brakuje mi programow TVP 1+2 , TVN ,TVN 7,Polsatu,TV 4 i jeszcze bodajze paru. Reszta dziala poprawnie , karta oplacona do wrzesnia 2014.
Reciever Ariva 200.
Bylbym zobowiazany.
Pozdrawiam
Napisz do doradcy (najtaniej czyli za zero):
Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

SatExpert
2014-07-19, 21:20
Cytat z forum.satkurier.pl:
Czy to prawda że z TnK można migrować z własnym dekoderem i kartą nieparowaną Conax do NC+? Takie info mam od konsultanta z infolinii NC+. Wg. mnie to chyba bzdura? Ktoś to może potwierdzić?
Czyżby coś się szykowało, czy to tylko niewiedza konsula? :)

Jurek_nc+
2014-07-20, 09:39
Cytat z forum.satkurier.pl:

Czyżby coś się szykowało, czy to tylko niewiedza konsula? :)

Obecnie z oferty Telewizja na kartę SD można przejść jedynie na Smart HD+

tom2486
2014-07-21, 08:34
witam mam problem z uprawnieniami karta tnk sd nie byla uzywana 2 miesiace

wysłalem maila do doradcy ale narazie nie bylo odzewu

Jurek_nc+
2014-07-21, 12:10
witam mam problem z uprawnieniami karta tnk sd nie byla uzywana 2 miesiace

wysłalem maila do doradcy ale narazie nie bylo odzewu

A podałeś nick w korespondencji?

tom2486
2014-07-21, 20:59
serdecznie dziękuje wszystko dziala

pozdrawiam

hectorix
2014-07-22, 13:51
nie dziala mi karta TNK wazna do 2016 roku /chodzi o darmowe kanaly/, probowalem wyslac e-maila na adres doradca@..... ale jakos sa one wszystkie odrzucane. Mieszkam za granica Polski i nie moge tego zalatwic telefonicznie.
Zdarza mi sie to juz po raz drugi, numer karty w starej korespondencji albo wysle na emila,...ale jak?
Pozdrowienia

Ketlin
2014-07-28, 19:04
Witam, mam również problem z darmową kartą TnK, nie odnowiono uprawnień. Proszę o pomoc. Przesyłam e-maila z danymi. Z góry serdecznie dziękuję.

Piotrek_nc+
2014-07-28, 20:58
Uprawnienia na karty których dane zostały wysłane na maila zostały ponowione.

Ketlin
2014-07-28, 23:19
Dziękuję za błyskawiczną pomoc. Wszystko wróciło do normy.

arturxp12
2015-02-27, 07:08
Witam.
Posiadam dekoder Opticum 7100 cx plus z kartą TNK ostatnio zauważyłem ciemność na kanałach darmowych pisze tylko brak dostępu proszę o pomoc w tej sprawie.

Paweł_nc+
2015-02-27, 15:38
@arturxp12,
skontaktuj się z nami przez skrzynkę doradca@info2.ncplus.com.pl. W temacie maile podaj nick z forum, a w treści krótko opisz problem i podaj numer karty. Postaramy się pomóc.

arturxp12
2015-02-27, 16:26
@arturxp12,
skontaktuj się z nami przez skrzynkę doradca@info2.ncplus.com.pl. W temacie maile podaj nick z forum, a w treści krótko opisz problem i podaj numer karty. Postaramy się pomóc.

Wiadomość została już wysłana dzięki za pomoc.

arturxp12
2015-02-27, 20:09
wszystko już działa dzięki

Paweł_nc+
2015-02-27, 21:00
wszystko już działa dzięki

Super, dzięki za informację. Pozdrawiam :-)

vcat
2015-03-02, 11:58
@arturxp12,

Podobnie i ja wysłałem maila przed 9:00. Sygnału jeszcze nie ma. Czekam.

Dawid_nc+
2015-03-02, 14:41
Odpowiedź masz na swojej skrzynce (uprawnienia zostały przesłane).

vcat
2015-03-02, 15:29
Odpowiedź masz na swojej skrzynce (uprawnienia zostały przesłane).

Zaskoczyło.
Dziękuję za szybką reakcję i pozdrawiam.

Dla pełniejszej informacji dodam, że po wpłynięciu nowych uprawnień musiałem dodatkowo wyłączyć i włączyć dekoder, aby obraz się pokazał.

Dawid_nc+
2015-03-02, 15:35
Dziękujemy za informację zwrotną.

spokojnie
2015-03-07, 09:33
Witam
Bardzo proszę o ponowienie uprawnień na kartę tnk sd, aktywowaną na starych zasadach, z pakietem bez opłat ważnym do 2016 roku.
Informacje szczegółowe przesłałem na doradca@info2.ncplus.com.pl
Z góry dziękuję.

Kamil.K_nc+
2015-03-07, 11:55
Witajcie,
w kwestii uprawnień proszę o posty w wątku na ten temat http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=68070.

adamexe88
2015-03-11, 12:32
proszę o rozwiązanie problemu z brakiem uprawnień
stosowny email z szczegółami przesłany na email doradcy
pozdrawiam

pepek107
2015-03-12, 09:26
Witam.Proszę o przesłanie uprawnień na kartę TNK SD.Szczegóły na przesłałem na doradca@info2.ncplus.com.pl

adamexe88
2015-03-13, 09:13
kontakt z doradca nc+ w porządku, już wszystko działa :spoko:

tomasino22
2015-03-15, 19:43
Witam
Bardzo proszę o ponowienie uprawnień na kartę tnk sd, aktywowaną na starych zasadach, z pakietem bez opłat ważnym do 2016 roku.
z gory dziekuje
uprawnienia doszly szybko dziekuje

pako12
2015-03-17, 19:48
Witam,
Zablokowano mi wszystkie kanały, po doładowaniu odblokowano TVN Turbo, Style itp. (czyli te które są odkodowywane za opłatą) natomiast kanały bardziej popularne, dla mnie ważniejsze jak TVP1, TVP2, TVN mam nadal zablokowane. Proszę o pomoc. Szczegóły w mailu na doradca@info2.ncplus.com.pl
Pozdrawiam

szujram
2015-03-20, 19:43
Witam, mam ten sam problem co kolega @paco12 Szczegóły wysyłam na maila do doradca@info2.ncplus.com.pl
Pozdrawiam szujram

Necros
2015-03-20, 19:44
Witam
Z góry dziękuję.

szujram
2015-03-21, 18:48
U mnie już wszystko działa :soczek:
Mega profesjonalne podejście do klienta.
Bardzo dziękuje Paweł_nc+ za pomoc.

Pozdrawiam szujram

krex71
2015-03-21, 22:17
Witam
prosze o pomoc w uruchomieniu karty TNK mój problem jest opisany w meilu do administratora
doradca@info2.ncplus.com.pl

z góry dziekuje

DM44
2015-03-25, 12:41
Również proszę o przywrócenie dostępu do podstawowych kanałów TNK aktywowanej na starych zasadach. Mój problem opisany e-mailu wysłanym na doradca@info2.ncplus.com.pl

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Kamil.K_nc+
2015-03-25, 12:43
Szanowni,
kwestie braku uprawnień w ofertach TNK SD/ Smart HD+ należy zamieszczać tu http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=68070.

krzysiek0233
2015-04-02, 18:07
pytanie do adm.
Dzień dobry mam problem doładowaniem TNK SD doladowalem konto na czy
miesiące na stronie sprawdzałem konto jest do ładowane a nie mam od
kodowanych kanałów mam dekoder TechniSat DIGIT S2 CD E FL nie
korzystałem nie go dwa i pół roku co muszę zrobić by mi kanały od
blokowali karta xxxxxxxxxxxxxx

pablo82
2015-04-02, 19:15
@krzysiek0233 wyjmij i włóż kartę na włączonym dekoderze. Jeśli to nie pomoże, to wyłącz na kilka minut dekoder z prądu i ponownie go włącz. Najprawdopodobniej Twoja karta nie złapała uprawnień. W ostateczności idź do sąsiada i u niego w dekoderze (ze sprzętem własnym - nie ten dedykowany od ncplus) włóż Twoją kartę do czytnika, obsługującego karty w systemie Conax i zaczekaj na pobranie uprawnień na TVP1 SD lub TVP 1 HD.
Po w/w zabiegach, kanały z Twojej karty powinny Ci grać. Powodzenia. Pozdrawiam pablo82

WIKTORW7
2015-04-04, 10:53
Witam
Z góry dziękuję.

piotrlas
2015-04-07, 19:35
Witam
Z góry dziękuję.

Rexx
2015-04-09, 23:48
Witam
Z góry dziękuję.

niemy
2015-04-11, 19:05
Wyjeżdżając na święta, miałem wszystkie programy, po powrocie tylko kilka. Da się coś na to poradzić?
Wiadomość wysłałem na PW
Za pomoc dziękuję i pzdr @niemy

Poszło

Śmiga, dziękuję za szybką interwencję.
Pzdr @niemy

Dawid_nc+
2015-04-11, 19:08
Napisz do nas e-mail. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

niemy
2015-04-14, 18:08
Witam, radość moja nie trwała długo. Dzisiaj znowu ciemność, ale na wszystkich programach, świecą tylko FTA.
Poproszę o pomoc wysłałem już info na PW
Pzdr @niemy

niemy
2015-04-14, 18:59
Świeci ponownie.
Dziękuję
Pzdr. @Niemy

miraga80
2015-04-26, 21:05
Jakiś czas nie używałam TNK, dziś włączyłam i brak sygnału na wszystkich kanałach. Karta opłacona do 2016. Liczę na pomoc i piszę e-mail, pozdrawiam.