PDA

Zobacz pełną wersję : Oferta dla aktualnych klientów

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

jupi
2012-06-09, 12:42
Tak! Tak zaczynający się numer musi figurować na umowie, którą podpisujesz, i na pudełku dekodera.

Jeśli dostałeś dekoder z innej serii i podpisałeś umowę, to obawiam się, że na Monsterboxa nie uda Ci się go za pomocą reklamacji wymienić.

zgodziłem się na odstąpienie od rezygnacji pod warunkiem wymiany nboxa na monsterboxa (za co zapłaciłem 79pln) wszystko jest w zapisie rozmowy telefonicznej to niby dlaczego nie uda mi się ... 30 dni zapewne będzie to trwało, no i druga reklamacja bo z przyczyn technicznych (niedziałający dostarczony dekoder) od wczoraj jestem bez telewizji

fan HDTV
2012-06-09, 12:52
zgodziłem się na odstąpienie od rezygnacji pod warunkiem wymiany nboxa na monsterboxa (za co zapłaciłem 79pln) wszystko jest w zapisie rozmowy telefonicznej to niby dlaczego nie uda mi się ... 30 dni zapewne będzie to trwało, no i druga reklamacja bo z przyczyn technicznych (niedziałający dostarczony dekoder) od wczoraj jestem bez telewizji

Poprosiłeś o przesłanie mailem regulaminu promocji, z której skorzystałeś? Dostałeś go? Przeczytałeś, i jesteś pewien, że nie ma w nim punktu takiego, jak pkt. 7 rozdziału 1 w tej promocji (http://n.pl/nsklep/Content/pdf/regulaminy/02042012/allinclusive/All-Inclusive--12m_01_04_2012.pdf)?

mattimek
2012-06-09, 17:34
Coś się dzieje, mówie wam! Mam jeszcze 3 miesiące do końca umowy a telefonowali do mnie już 3 razy w ciągu ostatnich pięciu dni!

Za każdym razem nie zgadzałem sie na warunki oferowane przez konsultantów ale kolejny telefon na drugi dzien i miła pani przedstawia mi dokładnie takie same warunki jak poprzednio inny pan...

Albo fuzja tuż tuż, albo n-ka tak reaguje na obniżki cen w konkurencji i chce nałapać abonentów póki się jeszcze da, zanim odejdą...

jupi
2012-06-09, 20:55
Poprosiłeś o przesłanie mailem regulaminu promocji, z której skorzystałeś? Dostałeś go? Przeczytałeś, i jesteś pewien, że nie ma w nim punktu takiego, jak pkt. 7 rozdziału 1 w tej promocji (http://n.pl/nsklep/Content/pdf/regulaminy/02042012/allinclusive/All-Inclusive--12m_01_04_2012.pdf)?

o tym zostałem telefonicznie poinformowany w czasie rozmowy przy składaniu ofery i przyjąłem do wiadomości ale jak narazie to monsterboxa na oczy nie widziałem wiec ten punkt umowy nie był nawet spełniony

JanuszS
2012-06-09, 23:35
Coś się dzieje, mówie wam! Mam jeszcze 3 miesiące do końca umowy a telefonowali do mnie już 3 razy w ciągu ostatnich pięciu dni!

Za każdym razem nie zgadzałem sie na warunki oferowane przez konsultantów ale kolejny telefon na drugi dzien i miła pani przedstawia mi dokładnie takie same warunki jak poprzednio inny pan...

Albo fuzja tuż tuż, albo n-ka tak reaguje na obniżki cen w konkurencji i chce nałapać abonentów póki się jeszcze da, zanim odejdą...
Mnie spotkała inna promocja - którą nazwałbym "platforma n i jej nowe oblicze arogancji" a mianowicie:

Jestem klientem tv „n” od kilku lat. Nie wiem jak to jednoznacznie określić ale chyba najtrafniejszym będzie niezwykle perfidne potraktowanie Klienta podsuwając mu swoje „promocyjne” warunki na kolejny okres Umowy.

Do lipca 2012 r. posiadałem umowę z platformą n na usługi „Hollywood dla Abonentów” zawierający większość pakietów tematycznych, pakiet usług nFilmHD + HBO

W marcu 2012 r. zadzwoniła do mnie Konsultantka ze świetną ofertą. Za jedyne 1 zł więcej będę korzystał z przedłużenia Umowy Promocyjnej na okres kolejnych 18 –tu miesięcy a ponadto otrzymam dwa dodatkowe programy z pakietu nFilmHD

Odpowiedziałem, że jeżeli mam mieć pakiety , które już posiadam a dodatkowo jeszcze dwa programy i będzie to drożej o 1 zł od dotychczasowego abonamentu, to tak – wyrażam zgodę.

W dalszej kolejności nastąpił szereg formułek wyrecytowanych przez Konsultanta i moje potwierdzenie.

Moje zadowolenie nie trwało zbyt długo. Po aktywowaniu „nowego” pakietu usług z niedowierzaniem stwierdziłem, że brakuje w nim pakietu HBO

Po mojej interwencji w Centrum Abonenta dowiedziałem się, że pakiet HBO mnie nie obejmuję a informacja, że tak właśnie będzie nie została mi dopowiedziana przez Konsultanta gdyż Konsultant po prostu nie wiedział, że w mojej Umowie posiadam taki pakiet.

No cóż, co najmniej dziwne tłumaczenie. Złożyłem reklamację a później odwołanie od decyzji reklamacyjnej gdzie w obu przypadkach nie uwzględniono moich roszczeń o przywrócenie pakietu HBO lub zastosowanie poprzednio obowiązującej Umowy.

Uzasadnienie Specjalistów ds. reklamacji nie jest zbyt wyszukane. Zwyczajnie. Konsultant jest OK a Klient Be. Wprawdzie Konsultant nie przekazał mi informacji, że nie będę miał opcji HBO bo nie i już ale dla platformy nie ma to żadnego znaczenia i wynika z tego, że to mój problem.

Jednocześnie zostałem poinformowany, że gdybym czasem chciał w związku z tym rozwiązać Umowę z platformą n to mam się liczyć ze wszelkimi możliwymi konsekwencjami i roszczeniami finansowymi wobec mnie przez ITI Neovision. Tutaj powoływane są punkty i paragrafy z cennika i regulaminu poprzednio obowiązującej Umowy, gdyż do nowej Umowy „Promocyjnej” oczywiście żadnych warunków nie otrzymałem. Pozostaje w związku z tym pytanie, która Umowa i jej warunki i pakiety mnie obowiązują.
Najwidoczniej Centrum abonenta i dział reklamacji platformy n też to zbytnio nie interesuje, gdyż i tak Klienta ma tu w głębokim „poważaniu”.

Tak to mniej więcej wygląda nowa polityka platformy n wobec Klienta i wpuszczanie go pod przykrywką świetnej Promocji w zwykły kanał.
Z mojej strony nie pozostaje mi nic innego jak podzielić się tą informację w jak najszerszym kręgu i umieścić ją na wszystkim możliwych portalach społecznościowych.
W dalszej kolejności ewentualne skierowanie sprawy do któregoś z Sądów Konsumenckich.
Zapewne platforma i tak ma to gdzieś bo przecież jest „wielka” a o jej nowej twarzy najlepiej świadczy podejście Centrum Abonenta i Dział Reklamacji w powyższej sprawie.

Z poważaniem JanuszS

IwirUs
2012-06-10, 13:11
W pełni Cię rozumiem. Niestety zawierzyłeś jakiejś "konsultantce" która uśpiła Twoją czujność. Gadanie, że nie wiedziała jakie masz pakiety mogą włożyć między bajki. System CRM jest w każdej tego typie firmie i tam jest pełen pakiet informacji o kliencie zaczynając od danych poprzez pakiety kończąc na wszystkich możliwych kontaktach z Twojej i ich strony.
Ja jak do mnie dzwonią i chcą cokolwiek zaoferować (nie mówię tylko o "N") zawsze informuję rozmówcę że rozmowa zostanie nagrana i przed udzieleniem aprobaty czegokolwiek sam dokładnie opisuję co zostało uzgodnione.

Piotrek_nc+
2012-06-10, 13:19
można również jeśli chcesz mieć wszystko na "papierze" - mailowo wysłać zapytanie o oferte i w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz warunki promocji.

oliho
2012-06-10, 13:31
Panie Piotrek z N ...
za przeproszeniem ,ale bzdury piszesz !
Gdy przedłużałem umowę właśnie w ten sposób ( czyli na maila ) chciałem otrzymać warunki przedłużenia umowy - otrzymałem wtedy informację ,że nie ma takiej możliwości .

Umowę mam przedłużoną ,ale do dni dzisiejszego mimo zapewnień konsultantów nadal nie otrzymałem tego pisma do ręki ! Czekam na nią już 2 miesiące ,a jedyną odpowiedzią w tej sprawie jest za każdym razem " prosimy o cierpliwość" .

Jutro będę rozmawiał ze znajomym prawnikiem jak to wygląda od strony prawnej , bo to jest jawna kpina .

pawcho1
2012-06-10, 14:12
ohhh ja już czekam na kabel HDMI od 9 miesięcy:) a był w promocji przy zawieraniu umowy. W sumie w każdym momencie miałbym możliwość zerwania umowy ale co mi tam. N jest biedna ma tyle długów Marcus musi mieć nowego "Maybacha' więc daruję im te 15 zeta bo chyba na tyle wyceniłem ten ich kabelek

Piotrek_nc+
2012-06-10, 14:23
Panie Piotrek z N ...
za przeproszeniem ,ale bzdury piszesz !
Gdy przedłużałem umowę właśnie w ten sposób ( czyli na maila ) chciałem otrzymać warunki przedłużenia umowy - otrzymałem wtedy informację ,że nie ma takiej możliwości .

Umowę mam przedłużoną ,ale do dni dzisiejszego mimo zapewnień konsultantów nadal nie otrzymałem tego pisma do ręki ! Czekam na nią już 2 miesiące ,a jedyną odpowiedzią w tej sprawie jest za każdym razem " prosimy o cierpliwość" .

Jutro będę rozmawiał ze znajomym prawnikiem jak to wygląda od strony prawnej , bo to jest jawna kpina .

Muszę Cię zmartwić ale mam rację. Napisz na nkontakt i poproś a będzie Ci dane. Możesz też użyć danych z mojej sygnatury. Od niedawna jest możliwość mailem prosić o warunki. Możesz sprawdzić wysyłając maila.

mattimek
2012-06-10, 15:02
Mnie spotkała inna promocja - którą nazwałbym "platforma n i jej nowe oblicze arogancji" a mianowicie:

Jestem klientem tv „n” od kilku lat. Nie wiem jak to jednoznacznie określić ale chyba najtrafniejszym będzie niezwykle perfidne potraktowanie Klienta podsuwając mu swoje „promocyjne” warunki na kolejny okres Umowy.

Do lipca 2012 r. posiadałem umowę z platformą n na usługi „Hollywood dla Abonentów” zawierający większość pakietów tematycznych, pakiet usług nFilmHD + HBO

W marcu 2012 r. zadzwoniła do mnie Konsultantka ze świetną ofertą. Za jedyne 1 zł więcej będę korzystał z przedłużenia Umowy Promocyjnej na okres kolejnych 18 –tu miesięcy a ponadto otrzymam dwa dodatkowe programy z pakietu nFilmHD

Odpowiedziałem, że jeżeli mam mieć pakiety , które już posiadam a dodatkowo jeszcze dwa programy i będzie to drożej o 1 zł od dotychczasowego abonamentu, to tak – wyrażam zgodę.

W dalszej kolejności nastąpił szereg formułek wyrecytowanych przez Konsultanta i moje potwierdzenie.

Moje zadowolenie nie trwało zbyt długo. Po aktywowaniu „nowego” pakietu usług z niedowierzaniem stwierdziłem, że brakuje w nim pakietu HBO

Po mojej interwencji w Centrum Abonenta dowiedziałem się, że pakiet HBO mnie nie obejmuję a informacja, że tak właśnie będzie nie została mi dopowiedziana przez Konsultanta gdyż Konsultant po prostu nie wiedział, że w mojej Umowie posiadam taki pakiet.

No cóż, co najmniej dziwne tłumaczenie. Złożyłem reklamację a później odwołanie od decyzji reklamacyjnej gdzie w obu przypadkach nie uwzględniono moich roszczeń o przywrócenie pakietu HBO lub zastosowanie poprzednio obowiązującej Umowy.

Uzasadnienie Specjalistów ds. reklamacji nie jest zbyt wyszukane. Zwyczajnie. Konsultant jest OK a Klient Be. Wprawdzie Konsultant nie przekazał mi informacji, że nie będę miał opcji HBO bo nie i już ale dla platformy nie ma to żadnego znaczenia i wynika z tego, że to mój problem.

Jednocześnie zostałem poinformowany, że gdybym czasem chciał w związku z tym rozwiązać Umowę z platformą n to mam się liczyć ze wszelkimi możliwymi konsekwencjami i roszczeniami finansowymi wobec mnie przez ITI Neovision. Tutaj powoływane są punkty i paragrafy z cennika i regulaminu poprzednio obowiązującej Umowy, gdyż do nowej Umowy „Promocyjnej” oczywiście żadnych warunków nie otrzymałem. Pozostaje w związku z tym pytanie, która Umowa i jej warunki i pakiety mnie obowiązują.
Najwidoczniej Centrum abonenta i dział reklamacji platformy n też to zbytnio nie interesuje, gdyż i tak Klienta ma tu w głębokim „poważaniu”.

Tak to mniej więcej wygląda nowa polityka platformy n wobec Klienta i wpuszczanie go pod przykrywką świetnej Promocji w zwykły kanał.
Z mojej strony nie pozostaje mi nic innego jak podzielić się tą informację w jak najszerszym kręgu i umieścić ją na wszystkim możliwych portalach społecznościowych.
W dalszej kolejności ewentualne skierowanie sprawy do któregoś z Sądów Konsumenckich.
Zapewne platforma i tak ma to gdzieś bo przecież jest „wielka” a o jej nowej twarzy najlepiej świadczy podejście Centrum Abonenta i Dział Reklamacji w powyższej sprawie.

Z poważaniem JanuszS

Mi również przedstawiając tą ofertę konsultant "zapomniał" powiedzieć o braku HBO. Pewnie zgodziłbym się tak jak Ty ale na szczęscie od razu zauwazyłem brak HBO. Niby konsultant mówił prawdę, nie kłamał, ale chciał mnie wrobić. Więc albo mieliśmy tego samego konsultanta, albo konsultanci mają z góry nakazane wrabianie klientów. Obstawiam to drugie!

JanuszS
2012-06-11, 00:49
można również jeśli chcesz mieć wszystko na "papierze" - mailowo wysłać zapytanie o oferte i w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz warunki promocji.

No tak. Chcąc skorzystać z pomocy poprzez nkontakt automatem dostałem prawie natychmiast odpowiedź, że sprawa będzie rozpatrzona ... i była po miesiącu i na moją niekorzyść. Następny raz korzystałem przez nkontakt ... i to samo.
Chyba lepiej darujmy sobie bo to jak widać tylko przeciąganie sprawy a wynik i tak jest zawsze taki sam (oczywiście korzystny tylko dla n-ki).
JanuszS

marianescu
2012-06-11, 16:13
Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że jakość usług oferowanych przez platformę "n" drastycznie spada, widać to również po ilości i treści postów w tym temacie. Osobiście zaczynam świecić oczyma przed osobami które namówiłem do "n", jako jej zadowolny abonent. Pierwszym niepokojącym symptomem było, że od kilku miesięcy "starzy" abonenci przy chęci przedłużeniu umowy, na "dzień doby" dostawali nieco mniej korzystne warunki niż nowi - wniosek: n-ka musi łapać nowych aby działać. Kolejnym niepokojącym zabiegiem było duże tasowanie dostępnymi standardowo programami, niestety najczęściej ciężko było przypisać to dbałości o poszerzanie portfolio - znikały programy bardzo cenione przez użytkowników - i owi wprost to artykułowali. Wreszcie w pierwszym momencie, niezrozumiałe działania podczas prób przedłużenia umów i te "argumenty". Cześć konsultantów niestety traktuje mnie jak idiotę, bo: znaczne pogorszenie proponowanych warunków tłumaczy:
1. podwyżkę - wzrostem podatku VAT (pominę, że podatek ten wynosi 23% w mojej aktualnie obowiązującej umowie), a nawet jeżeli brać to pod uwagę to przy abonamencie 68 PLN brutto przekłąda się to na kwotę c.a. 0,50
2. wmawianie, że widoczne pogorszenie dotychczasowych warunków (w moim przypadku odcięcie HBO, wzrost abonamentu o ponad 10 PLN) jest dla mnie atrakcyjną, specjalną promocją - no chyba, że załozymy, że słowa "atrakcyjna" i "promocja" używane są ironicznie...
3. konsultant przekonuje mnie, ze znacznie lepiej zna moje preferencje i zainterersowania niż ja sam - i w świetle tego jest głuchy, że nie jest mi potrzebne to co w aktualnym wydaniu ma stanowić sedno atrakcyjności oferty, a jednocześnie próbuje się pomniejszyć w moich oczach atrakcyjność preferowanych kanałów
4. na delikatne sugestie i prośby, że potrafię sam zdecydować co jest dla mnie optymalne i w zwiazku z tym proszę aby nie dokonywać zmian w dotychczasowej ofercie, konsultanci pozostają niestety głusi. Nawet wychodząc im krok naprzeciw i deklarując, ze rozumiejąć np. inflację i związane z tym podwyżki skłonny jestem za to samo płacić kilka złotych więcej - pozostaje bez echa.

Osobiście za przyzwoitą ofertę uważam taką która nie jest gorsza od poprzedniej, natomiast za atrakcyjną/promocyjną/specjalną ofertę taką która jest korzystniejsza od poprzedniej (np. pod względem finansowym lub zakresowym).

W swojej pracy zawodowej mam codziennie do czynienia z klientami, zarówno ze stałymi, jak i cyklicznymi, ponadto staram się pozyskiwać nowych. Dlatego tym bardziej zadziwiająca dla mnie jest aktualna postawa N-ki, zadziwiająca ponieważ gdybym stosował ich niektóre aktualne standardy obsługi bardzo szybko straciałbym swoich klientów. Nie wiem dlaczego - co również widać po postach jak i moim przypadku - jedni z abonentów o tej samej historii otrzymują oferty na które próżno oczekują inni. Może za mało "walczą"? Tyle tylko, że nawet jak już "wyrwą" to co uważają za minimum przyzwoitości pewien niesmak pozostaje... a można byłoby to przekuć na zadowolenie klienta - a to reklama nie do przecenienia (zadowolony klient przyprowadza kilku kolejnych), a czas który konsultanci zużywają na boje i "macanie" klienta przeznaczyć na pozyskiwanie nowych.

Wszystko to przykre, że będąc od dłuzszego czasu związany z N-ką i dotychczas zadowolony ze współpracy, w świetle niezrozumiałego uporu ze strony jej przedstawicieli będę najprawdopodobniej zmuszony zrezygnować z jej usług.

maciej87
2012-06-11, 18:56
Dobra to napisz co masz i za ile. Potem napisz co chciałbyś mieć i wtedy każdy będzie miał okazję ocenić czy oczekujesz gruszek na wierzbie czy robią Cie w balona, bo każdy ma inne oczekiwania a takie lakoniczne informacje nic nam nie mówią.

Czy jestem w stanie dostać umowę 48zł plus n premium do 4 miesięcy gratis? Ewentualnie wymiana przy tym z recordera na turbo za 49 zł lub 79-99zł za 1 monstera?

mlodzian
2012-06-11, 20:43
Witam wszystkich,
Z n jestem już dosyć długo, oczywiście do rekordzistów sporo mi brakuje (no chyba, że inni już zrezygnowali), ale kolejna umowa już mi mija - za pierwszym razem musiałem rozwiązać umowę by dostać sensowną ofertę, za drugim razem było już ciut lepiej, nie chciało mi się kombinować i przedłużyłem ponownie.

Właśnie mi się kończy kolejna umowa (szczęśliwie konsultanci przypomnieli mi o tym... tak mieliby na okres wypowiedzenia jelenia płacącego cenę bez promocji)

ale za to teraz dzwonią parę razy w tygodniu kolejni konsultanci i podają za każdym razem te same pseudo promocje, oczywiście zwykle wyraźnie gorsze niż wcześniej zaproponowane... oni nie mają żadnej bazy w której jest napisane co mi już oferowali?
Do tego decyduj się już teraz, to oferta ograniczona czasowo... już, już teraz.

Ciągle z namaszczeniem podkreślają, że w tej rewelacyjnej cenie dostanę dostęp do 6 pakietów tematycznych w którym jest strasznie dużo kanałów... do tego nawet po polsku, toż to szok normalnie, szkoda tylko, że oglądam czasem góra 5 z tych wspaniałych kanałów, a i to nie często.

Zresztą po co "n" utrzymuje ten sztuczny twór jeśli i tak praktycznie każdy MUSI mieć je wszystkie.

Gdy zniknęły nFilmy i pojawiły się te dziwne twory niby premium (oczywiście wspaniałomyślnie dali mi te kanały w wersji powtórkowej - obejrzałbym jedynie Dextera... ale był tu tak opóźniony..., że straciłem zainteresowanie).

Wyświetlają co chwilę reklamy przy włączaniu dekodera i zmianie kanałów, zmieniają sami kanały na 'promowane' - wiedzą lepiej co chcę oglądać (sam z siebie nsportu bym np nie włączył), nawet nbox-a odpiąłem od Internetu, bo TVNplayer działa lepiej na PC, a do tego nie trzeba za niego płacić, a nagrywanie przez Internet i tak jest loterią.

Teraz chcą mnie skusić ofertą gorszą niż dotychczasowa, w atrakcyjnie wyższej cenie.

Trochę się zawahałem jak usłyszałem, że dostanę pakiety+nPremium+HBO+FilmBox+nSeriale na 18 mies za 69zł, niby bardzo dobra oferta, ale jak się zastanowić to:
1. Z pakietów oglądam tyle co nic
2. nPremium - czasem coś się znajdzie, ale taniej i w lepszej jakości wypożyczyć czekam na Internetowe VOD z prawdziwego zdarzenia - na razie łatwiej jest ukraść, ale może pojawią się usługi typu iplex z dużą biblioteką filmów w łatwy sposób dostępną, za rozsądne pieniądze, gdyby takie VOD gdzieś było to nawet bym się nie zastanawiał nad starą "telewizją nowej generacji"
5. HBO - tu też czasem coś da się obejrzeć... ale znowu kanał zrobi się bez wartości przy dobrym VOD.
4. Filmboxy - ale starocie jest trudno ukraść... za to czasem można obejrzeć za darmo, ale gdyby kanał miał ciut więcej tych staroci... można byłoby czasem coś obejrzeć (choć tu wolę Cinemax, ale tego nikt mi nie proponuje)
5. nSeriale: nie wiem czy mam ochotę oglądać coś durnego w połowie n-tego sezonu, gdyby to było online, z większą historia to może...

Tak więc oferta niezła... ale niepotrzebna... dodatkowo czytając Wasze posty, może
być wynikiem manipulacji konsultanta i za chwilę się dowiem, że
np. HBO to tylko na 3 mies., albo wcale, zresztą to może dotyczyć dowolnej części oferty, a konsultant to tylko przemilczał...

Może dzieci mnie pobiją, ale chyba jednak trzeba się rozstać z telewizją nie tak już nowej generacji,

Iceberg
2012-06-11, 21:05
@mlodzian
W twoim poście kilkukrotnie pojawia się słowo "ukraść" więc bez tzw. jaj.
Po drugie skoro oglądasz jak piszesz góra pięć kanałów na krzyż ponadto na npremium, HBO i Filmboxach nic nie ma to weź zrezygnuj z płatnej TV, podłącz siatkówkę i ogladaj DVB-T bo bzdury wypisujesz.

mlodzian
2012-06-11, 21:17
@mlodzian
W twoim poście kilkukrotnie pojawia się słowo "ukraść" więc bez tzw. jaj.

Takie przykre realia polskiego VOD (a jakość na VOD z satelity woła o pomstę do nieba), mam nadzieję, że to się zmieni - stać mnie na płacenie za taką usługę, ale wolałbym by spełniała jakieś standardy... no i by była dostępna.

Po drugie skoro oglądasz jak piszesz góra pięć kanałów na krzyż ponadto na npremium, HBO i Filmboxach nic nie ma to weź zrezygnuj z płatnej TV, podłącz siatkówkę i ogladaj DVB-T bo bzdury wypisujesz.

A czy piszę, ze oglądam kanały dostępne na DVB-T? Kiedyś n miała pakiety... teraz to jest fikcja.

Mam się cieszyć, że potencjalnie mógłbym oglądać te wszystkie kanały, gdyby coś na nich sensownego leciało... i gdybym jeszcze o tym wiedział.

Poza tym jak pisałem mam jeszcze w domu dzieci które niestety też jakoś w DVB-t naziemnej wiele nie znajdą.

BTW właśnie inspirowany tym wątkiem obejrzałem ofertę konkurencji i widzę, że zaproponowana przez "n" oferta, nawet jeśli prawdziwa nie jest taka atrakcyjna...
Wiem, że konkurenci z jakością różnie mają, ale może warto spróbować... tej platformy chyba jako jedynej nie miałem :)

warkotek
2012-06-11, 23:29
Ja niedawno dostalem propozycje:
1. WP za 48 PLN na 12 + Npremium 3m za gratis
2. WP+ 2 nPremium za 69 PLN na 18m
3. WP+ 4 nPremium za 79 PLN na 18m
4. WP+ 4 nPremium + HBO + Filmbox za 89PLN na 18m
5. WP+ HBO za 68 PLN z mozliwoscia rezygnacji za HBO po 3m i obnizenie abo do 48 PLN.
Jeszcze sie nie zdecydowalem moze trafi sie lepsza oferta.

arturbr
2012-06-12, 00:03
do mlodzian .a cinemax i picture box już ci nie proponowali w ramach pakietu za 68 zł?jeszcze multiroom premium za 0 zł jakbyś się pokłócił to pewnie by ci dali.jako stały klient masz możliwość mieć wszystkie pakiety za 48 zł i dekoder z nagrywarką bez dzierżawy miesiecznej.jaka to konkurencja ma lepszą oferte w tej cenie bo ja prawie codziennie z czystej ciekawości patrzę na oferty konkurencji i w tej cenie to nic lepszego nie widziałem.

marianescu
2012-06-12, 01:36
Dobra to napisz co masz i za ile. Potem napisz co chciałbyś mieć i wtedy każdy będzie miał okazję ocenić czy oczekujesz gruszek na wierzbie czy robią Cie w balona, bo każdy ma inne oczekiwania a takie lakoniczne informacje nic nam nie mówią.

Pierwszą umowę (na 18 miesięcy) podpisałem w 2009 r. - otrzymałem wtedy w ramach "Hollywood" wszystkie podstawowe pakiety plus nFilmHD, HBO i na próbę Filmbox i Cinemax za chyba 58 PLN. Następnie przedłużyłem - i aktualnie posiadam - HdA czyli wszystkie pakiety tematyczne + HBO + 2x NPremium + VOD za 68 PLN (czasowo za dodatkowe 10 PLN kolejne 2 x NPremium). I chciałbym aby zamiast "specjalnej, atrakcyjnej" promocji pozostawiono dotychczasowe, "gorsze" - no bo bez promocji :] warunki: wszystkie pakiety + HBO + 2 x NPremium + VOD za 68 PLN, ostatecznie 68 PLN powiększoną o inflację - to uważam za minimum przyzwoitości.

Z tego co przeczytałem na forum osoby dostają to czego oczekuję + dodatkowe 2 x NPremium + nseriale za 68 (pojedyncze sygnały) bądź za 78/79 PLN (wiele osób potwierdziło). Tymczasem oczekują płatności w wysokości 89 PLN...

Na granicy przyzwoitości wydaję się oferta opisana przez "warkotka": WP+ HBO za 68 PLN z możliwością rezygnacji za HBO po 3m i obniżenie abo do 48 PLN - ale mile widziane byłoby do tego VOD.

Zdaję sobie sprawę, ze każdy ma różne zainteresowania i preferencje, osobiście jednak uważam, że wciskane przez konsultantów NPremium 1-4 nie rzuca na kolana i ma po prostu ładnie wyglądać na folderach. N-seriale również nie są tym co miałoby mnie przekonać o atrakcyjności oferty.

W świetle powyższego zmuszony byłem złożyć wypowiedzenie umowy.

Therion7777
2012-06-12, 08:16
mam jeszcze jedno pytanie :ludzie co wy k....chcecie od o tego N Premium.co wy chcecie żeby premiery kinowe leciały.
Oczekuję, że raz w tygodniu zobaczę porządną premierę tak pod kątem popularności (wiem, że nie wszystkie popularne są "dobre") jak i pod kątem jakości (nieudawane HD oraz porządnie przygotowane napisy) oraz pod kątem szybkości jej ukazania się w nPremium.

I nie chodzi o powtórki. Choć 4 kanały nPremium nie mają najmniejszego sensu.
nP1-4+VOD to dojnia kasy i tyle. Nie mają nic wspólnego z zaspakajaniem abonenta.

zakmar
2012-06-12, 08:37
Ostatnio Kolego dyskutowaliśmy na temat premier i o ile dobrze pamiętam ty premier szukasz w sieci więc nie wiem o co ten szum... Jeśli cię n-ka nie "zaspakaja" proponuję inne metody tzn. chciałem napisać platformy :P

Therion7777
2012-06-12, 08:40
Oferowane przy przedłużeniach nPremium jest po prostu cienkie.
Co ma do tego co i gdzie oglądam? O czym zresztą masz li tylko mgliste pojęcie.

zakmar
2012-06-12, 08:50
Oferowane przy przedłużeniach nPremium jest po prostu cienkie.
Co ma do tego co i gdzie oglądam? O czym zresztą masz li tylko mgliste pojęcie.

Ponieważ fascynują mnie ludzie, którzy wypowiadają się na każdy temat jako eksperci a mają o każdym z nich "li tylko mgliste pojęcie" Daję ci słowo - nikogo nie obchodzi co oglądasz, co cię zaspokaja i jakie jest twoje zdanie o npremium. Wskaż proszę gdzie istnieje ta idealna platforma a z pewnością ja jak i wielu innych abonentów przejdziemy tam i sławić cię będziemy pod niebiosa.
Dziękuję za uwagę i nie oczekuję odpowiedzi...

watorek1
2012-06-12, 09:16
Moniko czy jutro możemy spodziewać się kolejnej szalonej środy? (chodzi o promocję w N, a nie żadne używki:aniolek: :aniolek: :aniolek: )

mlodzian
2012-06-12, 11:03
do mlodzian .a cinemax i picture box już ci nie proponowali w ramach pakietu za 68 zł?jeszcze multiroom premium za 0 zł jakbyś się pokłócił to pewnie by ci dali.jako stały klient masz możliwość mieć wszystkie pakiety za 48 zł i dekoder z nagrywarką bez dzierżawy miesiecznej.jaka to konkurencja ma lepszą oferte w tej cenie bo ja prawie codziennie z czystej ciekawości patrzę na oferty konkurencji i w tej cenie to nic lepszego nie widziałem.

Odpowiedź na Twojego wielce ironicznego posta skasowano, zapewne dlatego, ze podałem ofertę konkurencji (oczywiście bez wskazania na konkretnego dostawce), więc musisz znaleźć sam!

Tym razem sam się ocenzurowałem

zawijas83
2012-06-12, 13:40
Witam , czy mógłbym prosić o kontakt któregoś z przedstawicieli?. To jak podchodzą do stałego klienta konsultanci na infolini przechodzi ludzkie pojecie , nie wspominając o "promocji" jaką mają dla mnie przygotowaną - dramat. Mam płacić minimum 30 zł więcej niż dotychczas , aby było jasne dodam , że obecnie płacę 68+30 multiroom.
Zapomniałbym dodać, czekam na kontakt telefoniczny od pierwszego czerwca.:hura:
Pozdrawiam

mlodzian
2012-06-12, 14:57
Witam , czy mógłbym prosić o kontakt któregoś z przedstawicieli?. To jak podchodzą do stałego klienta konsultanci na infolini przechodzi ludzkie pojecie , nie wspominając o "promocji" jaką mają dla mnie przygotowaną - dramat. Mam płacić minimum 30 zł więcej niż dotychczas , aby było jasne dodam , że obecnie płacę 68+30 multiroom.
Zapomniałbym dodać, czekam na kontakt telefoniczny od pierwszego czerwca.:hura:
Pozdrawiam

Złóż wypowiedzenie i/lub (w zależności od wyniku) zmień dostawce TV

Therion7777
2012-06-12, 15:04
Daję ci słowo - nikogo nie obchodzi co oglądasz, co cię zaspokaja i jakie jest twoje zdanie o npremium.
PLONK.

(10 znaków)

talib75
2012-06-12, 21:57
witam w maju obiecano mi przy przedłużeniu umowy n premium za free na 4 miesiące a dzis został wyłączony ww pakiet więc pytam czy w bok nie umieją liczyć do 4 no ale przy taaakich konsultantach wszystko jest możliwe

olo46
2012-06-12, 22:16
witam w maju obiecano mi przy przedłużeniu umowy n premium za free na 4 miesiące a dzis został wyłączony ww pakiet więc pytam czy w bok nie umieją liczyć do 4 no ale przy taaakich konsultantach wszystko jest możliwe
Składaj pisemną reklamację z dużym prawdopodobieństwem pozytywnego rozpatrzenia zamiast oskarżać wszystkich czyli nikogo konkretnego.

gooralek77
2012-06-12, 22:57
Podaj przy okazji (jak pamiętasz) w reklamacji datę i czas przeprowadzenia rozmowy z konsultantem, często pomaga to działowi reklamacji "namierzenie" Twojej rozmowy w systemie, jak jeszcze Masz dane konsultanta to także oczywiście dopisz.

zakmar
2012-06-13, 06:51
Hehe, nie dość, że teraz płacimy abo, żeby oglądać reklamy na spamboxie to jeszcze chcą abyś płacili sensu stricte dzierżawę za spamboxa? o.O

PLONK.

(10 znaków)

Chyba poszukam najbliższej ściany i strzelę baranka z rozpaczy - "sensu stricte" oczywiście :glupek:

sicguy
2012-06-13, 16:33
Witam.
Panowie proszę o radę , jestem z N od 2009r. promocja Hollywood.
Już raz ją przedłużyłem + przy pojawieniu się 4 npremium pozwoliłem na dodanie ich do oferty czyli płacę obecnie 78zł , wychodzi teraz że 1 Lipca kończy mi się umowa , wypowiedzenie złożyłem przed końcem maja. Zdążyło zadzwonić do mnie dwóch konsultantów. Każdy z nich proponuje to co mam w chwili obecnej czyli :

Wszystkie tematyczne + HBO + 4 x nPremium za 79z na 18miesięcy.

Również gdzieś wyczytałem że nie tak dawno a konkretnie w połowie maja ktoś dostał identyczną ofertę też na 18miesięcy , ale za 68zł.

Pytanie czy naprawdę ta promocja utrzymaniowa za 68zł się skończyła i została jedynie ta wersja za 79zł.

Powiem szczerze że to co proponują jest dokładna kopią tego co teraz mam tylko o 1zł droższe dlatego chciałbym wiedzieć czy konsultanci upierają się przy swoim i maja rację czy może mam śmiało ich "pocisnąć" i upierać się że inni klienci w czerwcu dostają taka promocję za 68zł.

Bo gdyby tak było to wtedy śmiało brałbym sobie multiroom dodatkowo a tak pozostają przy 79zł już jakoś multiroom mi się nie uśmiecha.

Augustus62
2012-06-13, 17:12
.../ dlatego chciałbym wiedzieć czy konsultanci upierają się przy swoim i maja rację czy może mam śmiało ich "pocisnąć" i upierać się że inni klienci w czerwcu dostają taka promocję za 68zł.../
masz tu dosyć ciekawe zestawienie kto, co, na ile i za ile wynegocjował:
http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=599718&postcount=8337
możliwości masz wiele do wyboru.

marsik
2012-06-13, 17:27
Witam,

Chciałbym pokazać na podstawie mojej dzisiejszej (i niestety nie tylko dzisiejszej) rozmowy z Biurem Obsługi (dzisiaj: *********), w jaki sposób podchodzą do Klienta:

w maju zamówiełem razem ze zgodą na przedłużenie umowy opcję multiroom hd standard z płatnym dekoderem i aktywacją. Ponieważ do dzisiaj nie mam od telewizji n nic w tym zakresie zadzwoniłem do Biura Obsługi, gdzie po kilkunastominutowym oczekiwaniu usłyszałem: "będzie lada dzień, ale kiedy to nikt nie wie"... Na moją sugestię, aby tak precyzujnie podawane terminy wpisywać np. do faktur za płatnośc za ich usługę usłyszałem: "mogę sobie płacić kiedy chcę, najwyżej odetniemy sygnał".

nie wspominam już nawet o tym, że w maju poprosiłem o przesłanie aktualnej wersji mojej umowy wraz z wynegocjowanymi warunkami (i oczywiście mimo 2 krotnego ponowienia prośby bez rezultatu).

Dziwi mnie i zaskakuje takie olewactwo klienta, który chce przecież wyłożyć dla nich dodatkowe pieniądze. Dziwi mnie także podejście do stałego klienta i totalne ignoranctwo pracowników biura obsługi. Owszem są całkiem mili, ale kompletnie niepomocni.

Proponuję osobom, które przymierzają się do współpracy z telewizją n, aby się dwa razy zastanowili. Ja nie widzę sensu kolejnego przedłużania z nimi umowy i szarpania sobie nerwów za własne pieniądze.

Mars

kokan
2012-06-13, 17:52
Proszę o podpowiedź.
Jestem z N od początku.
W ubiegłym roku (2011), w listopadzie wymieniłem n-rekorder na turbo za 99 zł.
Zgodnie z promocją mam przedłużoną umowę o 13 m-cy.
Miałem WP + nPremium(2) + HBO za 68 zł i już dwa razy odnawiane.
Kilka dni temu zadzwoniła do mnie Pani i zaproponowała "promocję" - to co miałem, bez HBO za 69 zł od miesiąca lipca 2012, ponieważ kończy mi się umowa.
Czytając warunki promocji przy wymianie dekodera nie znalazłem zapisu, który mówiłby o tym, że umowa kończy się w lipcu 2011.
Czy to oznacza, że umowa kończy się w lipcu 2012 (koniec czerwca) czy dopiero w 2013 roku?

gooralek77
2012-06-13, 18:12
Przedłużenie umowy związane z wymianą dekodera nie przedłużało okresu promocyjnego, tak więc prawdopodobnie z lipcem kończy się u Ciebie promocja na pakiety i wtedy za pozostałe 13 m-cy związane z wymianą dekodera będą obowiązywać cię ceny oficjalne!
P.S.
Napisz tutaj zgodnie z sygnaturą: http://nhdtv.pl/forum/member.php?u=31948

Monika_nc+
2012-06-13, 18:14
@marsik, @kokan w celu uzyskania konkretnych informacji zapraszam do kontaktu z nami: doradca@n.pl zgodnie z wytycznymi z mojej sygnatury.

@talib75 Ciebie też zapraszam.

kokan
2012-06-13, 18:37
Dziękuję za odpowiedź.
Jeśli dzisiaj zmieniłyby się ceny, teoretycznie o 300% większe, to musiałbym się na nie zgodzić?
Inaczej mówiąc, zmieniłem rekorder na turbo na 13 m-cy - to znaczy, że nie mam wyboru i muszę się na wszystko zgodzić już dzisiaj?
Jutro skontaktuję się z doradcą.

Monika_nc+
2012-06-13, 18:39
Zawsze możesz wziąć udział w jakiejś ofercie promocyjnej, która daje Ci gwarancję ceny na okres kilkunastu miesięcy - właśnie dlatego zachęcamy do przedłużania umowy.

maciej87
2012-06-13, 20:14
Monika a jednak sie do mnie oferta znalazla :)

oferta na poczatek 59 pozniej 54 ale powiedzialem ze jestem z forum i dostalem 48. wiec moze jeszcze dzis sie zgodze na 48+9,99 za Npremium na 7 miesiecy

Monika_nc+
2012-06-13, 20:30
Cieszę się, że jesteś zadowolony :)

maciej87
2012-06-13, 21:02
Zgodnie z ustaleniami... poczekam do lipca.

maniek218
2012-06-14, 13:28
ja mam abo 68zł pakiety+hbo+npremium ale nie chca mi na tych samych warunkach przedłużyc proponują tylko za 89 zł

marianescu
2012-06-14, 13:41
Widzę, że cenzura działa, pomimo, że nie podawałem żadnych nazw tylko dowiodłem, że oferta innych dostawców jest po prostu korzystniejsza. Szkoda, że zamiast zastanowić się nad kontrofertą próbuje się walczyć usuwając posty, czyli standardowe "ściąganie w dół" zamiast zabiegania o własny wzrost.

Więc może nieco inaczej: czy któryś z przedstawicieli/doradców obecnych na forum byłby w stanie w miarę mertyorycznie wyjaśnić:

1. jakie podejmowane są działa aby być konkurencyjnymi do ofert innych dostawców?
2. dlaczego nie mogą być przedłużane oferty na dotychczasowych warunkach?
3. powody dla których abonenci o identycznej historii otrzymują odmienne propozycje?
4. powody wzrostu jednego z popularniejszych pakietów z 68 na 89 PLN - wzrost o 30% (podawane są tłumaczenia, że dodawany jest cinemax)
5. wobec pkt. 4 - dlaczego nie pozwala się aby klient zrezygnował z Cinemax na rzecz niższej ceny.
6. powód uprawania zabaw w "kotka i myszkę" - korzystniejsza oferta znajduje się gdy klient wymówi umowę, dlaczego celem oszczędzania czasu obu stron nie można od razu złożyć finalnej oferty?

Będę zobowiązany za rzeczowe odpowiedzi/podjecie takowej dyskusji.

Telewija Na Kartę HD
2012-06-14, 13:54
Pisałem nie dawno że zostały mi 3 miesiace do końca umowy i na co mogę liczyć... przedstawiciel N w sobotę 09.06 ! pisał że zadzwoni do mnie konsultant w poniedziałek ok dziś jest czwartek i nit nie dzwonił... więc dziękuje bardzo za potraktowanie swojego abonenta jak kogoś zbędnego... powodzenia z takim podejsciem do klienta który płaci . Ile przed końcem umowy trzeba wysłać że nie przedłużam umowy ?? 1 mc ?? i gdzie zaniesc do APS-u ??

BoloSr
2012-06-14, 14:16
Pisałem nie dawno że zostały mi 3 miesiace do końca umowy i na co mogę liczyć... przedstawiciel N w sobotę 09.06 ! pisał że zadzwoni do mnie konsultant w poniedziałek ok dziś jest czwartek i nit nie dzwonił... więc dziękuje bardzo za potraktowanie swojego abonenta jak kogoś zbędnego... powodzenia z takim podejsciem do klienta który płaci . Ile przed końcem umowy trzeba wysłać że nie przedłużam umowy ?? 1 mc ?? i gdzie zaniesc do APS-u ??

Idz do APS i tam zalatwisz :)
zmlozysz wypowiedzenie dostaniesz potwierdzenei i zaobaczysz ze telefon bedzie czerwony :)

judas
2012-06-14, 14:38
wczoraj zadzwonił pan z N i zapytał jaka oferta mnie satysfakcjonuje. wiec ...
przedłużyłem umowę na 12 m-cy , cena 69 PLN m-c, wszystkie pakiety + wszystkie kanały n premium + HBO na 6 m-cy gratis
jeszcze dekoder 500G (mam 250G) za 49 PLN z czego zrezygnowałem
na razie jestem zadowolony
zobaczymy jak będzie dalej (czy nie wyłączą wcześniej HBO)

Pawrym
2012-06-14, 14:55

Skoro zostały Ci jeszcze 3 miesiące, to dlaczego się tak pieklisz? Gdy mi kończyła się pierwsza umowa, to zaczęli do mnie wydzwaniać gdzieś tak 2 miesiące przed jej końcem. W tym roku było podobnie. Jak masz blisko do APS-u to idź do niego i nic nie będziesz musiał pisać. Dostaniesz gotowe druki do podpisania. Ewentualnie możesz poprosić, żeby sprzedawca dopisał, czego oczekujesz, aby dalej pozostać w n. U mnie po złożeniu wypowiedzenia telefon co prawda nie zrobił się czerwony, ale - jak już tu pisałem - po trzech tygodniach zadzwonili i już po pierwszym telefonie doszliśmy do porozumienia.

A tak przy okazji, to mógłbyś się określić, bo z jednej strony chcesz przedłużyć umowę, a z drugiej - piszesz, że rozwiążesz umowę, gdy n znajdzie się w rękach żabojadów. Mógłbyś więc się w końcu zdecydować. :-) No chyba, że masz skądś cynk, że do fuzji nie dojdzie. :-)

Telewija Na Kartę HD
2012-06-14, 15:29
pardom nie całe 3 miesiące... pytałem na co mogę liczyć przedstawiciel sam powiedział że zadzwonią wiec? . Bo chce przedłużyć ale to nie mi powinno zależeć żebym został w N nie? to oni stracili by potencjalnego klienta ktory zostawi kase za która oni żyją :) . Ta maciej z TVN-u powiedział :P ze nie bedzie . Pozdrawiam z BPA dla Siedlec:]

Pawrym
2012-06-14, 15:56
pardom nie całe 3 miesiące... pytałem na co mogę liczyć przedstawiciel sam powiedział że zadzwonią wiec? . Bo chce przedłużyć ale to nie mi powinno zależeć żebym został w N nie? to oni stracili by potencjalnego klienta ktory zostawi kase za która oni żyją :) . Ta maciej z TVN-u powiedział :P ze nie bedzie . Pozdrawiam z BPA dla Siedlec:]

Wiadomo, że powinno im zależeć, ale z nimi nigdy nic nie wiadomo. Ja byłem skłonny płacić więcej niż obecnie, a od razu nie chcieli przystać na moje warunki. Może Ty będziesz mieć więcej szczęścia i już w APS-ie będą mogli Ci dać korzystną ofertę, bez uciekania się do składania wypowiedzenia. Ja na razie czekam aż 1 lipca odblokują mi całe nPremium.

BTW: Dzięki za pozdrowienia! W Białej raz w życiu zdarzyło mi się być i do dziś mam miłe wspomnienia. :-) A ostatnio u mnie pod Siedlcami buduje się nowy sąsiad z Janowa Podlaskiego, więc to prawie Twój ziomek, bo często o Białej opowiada. :-) Pozdrawiam!

acz2
2012-06-14, 16:01
Przedłużyłem sobie umowę na 12 m za 48zł wszystkie pakiety i jestem zadowolony.

soniacz
2012-06-14, 16:43
dokładnie dzisiaj tez do mnie zadzwonili i przedstawili mi ofertę za 48 pln na 12 m-cy (była tez na 18 ale wole na 12) Bardzo mila obsługa z nr 12....- prędzej wydzwaniał do mnie ktoś z 50... i wciskał mi umowę na 18 m-cy za 69 zeta i nie docierało do niego ze nie jestem zainteresowany....

maciej87
2012-06-14, 16:56
do mnie ponownie dzwonili chociaż wczoraj im mówiłem że mają zadzwonić jutro.

gunner78
2012-06-14, 17:20
dokładnie dzisiaj tez do mnie zadzwonili i przedstawili mi ofertę za 48 pln na 12 m-cy (była tez na 18 ale wole na 12) Bardzo mila obsługa z nr 12....- prędzej wydzwaniał do mnie ktoś z 50... i wciskał mi umowę na 18 m-cy za 69 zeta i nie docierało do niego ze nie jestem zainteresowany....

przy tej cenie to lepiej brac 18 miesiecy, bo umowa bedzie sie konczyla w okolicach Bozego Narodzenia, a wtedy sa najlepsze promocje

TAs
2012-06-14, 17:47

Mnie się kończy umowa 31.07. Dziś dzwoniłam na infolinię, aby potwierdzić tą datę. Pani przy okazji zapytała o proponowane wcześniej oferty w wielkich promocjach: 89zł, 79zł i 69zł. No nie mogą pojąć, że nie chce żadnych HBO, żadnych Npremium, żadnych Nseriale, VOD - chce tylko co mam: wszystkie pakiety za 48zł i przy okazji chcę wymienić dekoder z 250 na 500GB, za co oczywiście chcę zapłacić. Pani mi powiedziała, że nie ma takiej możliwości, bo nie ma przygotowanych dla mnie innych ofert. W nosie mam ich promocje. Co to za promocja, gdzie mam płacić drożej niż mam w tej chwili? Chcą zabawy? Bardzo proszę. Wrzuciłam im na fax wypowiedzenie wedle którego rozwiązanie umowy ma mieć miejsce z dniem zakończenia jej trwania, i zaraz idę na pocztę puścić ją poleconym. Zobaczymy co oni na to.

Folus
2012-06-14, 18:58
Mnie się kończy umowa 31.07. Dziś dzwoniłam na infolinię, aby potwierdzić tą datę. Pani przy okazji zapytała o proponowane wcześniej oferty w wielkich promocjach: 89zł, 79zł i 69zł. No nie mogą pojąć, że nie chce żadnych HBO, żadnych Npremium, żadnych Nseriale, VOD - chce tylko co mam: wszystkie pakiety za 48zł i przy okazji chcę wymienić dekoder z 250 na 500GB, za co oczywiście chcę zapłacić. Pani mi powiedziała, że nie ma takiej możliwości. W nosie mam ich promocje. Co to za promocja, gdzie mam płacić drożej niż mam w tej chwili? Chcą zabawy? Bardzo proszę. Wrzuciłam im na fax wypowiedzenie wedle którego rozwiązanie umowy ma mieć miejsce z dniem zakończenia jej trwania, i zaraz idę na pocztę puścić ją poleconym. Zobaczymy co oni na to.

skontaktują się i zaproponują lepsze warunki :hura:

48zł umowa 12 miesiecy

co do nbox 500GB może być problem :klotnia:

TAs
2012-06-14, 19:07
Dlaczego może być problem? Nie mają tych 500GB? Mój 250GB się wiesza, sam resetuje, wolno reaguje na pilota, po za tym mam wiecznie zapchany dysk.

Iceberg
2012-06-14, 19:14
Skoro są z nim kłopoty to może warto go zanieść do APSiS, jeśli będzie usterka to wydadzą ci nowy. Jakbyś dostał z serii CLRA to przy przedłużeniu mógłbyś zaznaczyć iż zgadzasz się, ale pod warunkiem odblokowania pozostałej przestrzeni dyskowej. Kiedyś przy przedłużeniach można było wynegocjować Turbo za free, nie wiem jak teraz.

Monika_nc+
2012-06-14, 19:19

Wyślij raz jeszcze na doradca@n.pl maila postaram się pomóc.

Dlaczego może być problem? Nie mają tych 500GB? Mój 250GB się wiesza, sam resetuje, wolno reaguje na pilota, po za tym mam wiecznie zapchany dysk.

Oczywiście też zapraszam do kontaktu, a co do dekodera by teraz sprawnie działał wykonaj te czynności:

RESET dekodera:

1. Wyciągnij kartę z czytnika.
2. Odłącz dekoder na 10 sekund od zasilania.
3. Podłącz dekoder.
4. Kartę włóż dopiero w momencie, gdy pojawi się komunikat: BRAK KARTY - dekoder jest zablokowany proszę włożyć kartę do czytnika.

W momencie gdy dekoder będzie się uruchamiał wykonaj reset PILOTA:

1. Wyciągnij baterie z pilota.
2. Naciśnij 10 różnych klawiszy na pilocie.
3. Włóż baterie.

Powinno to pomóc :)

maciej87
2012-06-14, 19:59
co do nbox 500GB może być problem :klotnia:

Nie ma problemów sam dostałem wczoraj taką ofertę czyli 48 zł plus wymiana z recordera na turbo za 99zł ( nie skorzystałem)

gooralek77
2012-06-14, 20:06
Oj, jak bym chciał żeby ta opcja za 48zł dotrwała do końca roku albo chociaż do listopada.

Iceberg
2012-06-14, 20:13
Oj, jak bym chciał żeby ta opcja za 48zł dotrwała do końca roku albo chociaż do listopada.

Ja też bym chciał. Przy okazji zapytam(przede wszystkim przedstawicieli N) czy istnieje możliwość przedłużenia umowy na promocyjnych warunkach rezygnując z jednego lub dwóch pakietów, a dobierając np. opcję nPremium i/lub inny pakiet dodatkowy?
Pytam bo mnie osobiście nie interesują pakiety Dzieci i Style, moda, muzyka więc jeśli mógłbym przedłużyć umowę rezygnując z tych pakietów(=mniejszy abonament) ale za to decydując się na nPremium+ jeszcze jedna opcja dodatkowa np. Cinemax to byłoby ekstra.
Proszę o odpowiedź za którą z góry dziękuję.

Monika_nc+
2012-06-14, 20:18
Ja też bym chciał. Przy okazji zapytam(przede wszystkim przedstawicieli N) czy istnieje możliwość przedłużenia umowy na promocyjnych warunkach rezygnując z jednego lub dwóch pakietów, a dobierając np. opcję nPremium i/lub inny pakiet dodatkowy?
Pytam bo mnie osobiście nie interesują pakiety Dzieci i Style, moda, muzyka więc jeśli mógłbym przedłużyć umowę rezygnując z tych pakietów(=mniejszy abonament) ale za to decydując się na nPremium+ jeszcze jedna opcja dodatkowa np. Cinemax to byłoby ekstra.
Proszę o odpowiedź za którą z góry dziękuję.

Takiej opcji nie ma. Zawsze możesz wziąć ofertę na warunkach standardowych, ale wówczas opłacasz wszystko to co masz zgodnie z aktualnym cennikiem, a w takim wypadku zwykle wychodzi drożej niż przy ofercie promocyjnej.

Iceberg
2012-06-14, 20:23
Rozumiem :( trudno. Tak myślałem że będzie. Mam jednak nadzieję że gdy zdecyduje się na przedłużenie umowy uzyskam podobną cenowo do obecnej ofertę +podobną do obecnej promocję na nPremium, które bardzo mi się spodobało i żal byłoby z tego pakietu zrezygnować. Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź.

milo
2012-06-15, 15:24
Witam.
Panowie proszę o radę , jestem z N od 2009r. promocja Hollywood.
Już raz ją przedłużyłem + przy pojawieniu się 4 npremium pozwoliłem na dodanie ich do oferty czyli płacę obecnie 78zł , wychodzi teraz że 31 Lipca kończy mi się umowa , wypowiedzenie złożyłem przed końcem czerwca. Zdążyło zadzwonić do mnie dwóch konsultantów. Każdy z nich proponuje to co mam w chwili obecnej czyli :

Wszystkie tematyczne + HBO na 6 mie + 4 x nPremium + nseriale za 79z na 18miesięcy.

Próbowałem negocjować niższy abonament z Wszystkie tematyczne + multirum standard - niema takie czegoś w moim koncie
Pytanie czy naprawdę ta promocja utrzymaniowa za 48zł się skończyła ?

maciej87
2012-06-15, 17:17
48 zł jest do uzyskania. Zobacz jakie magiczne słowa trzeba powiedzieć aby ją dostać :D ( moje posty wyżej).
Ja dziś będę walczył o :
48zł ( 6 pakietów)
do 4 miesięcy Npremium
49 zł za Turbo (wymiana z BZZB)
Jeśli dziś tego nie dostanę to poleci wypowiedzenie i na pewno się taka oferta znajdzie.

Na razie proponowano mi 48zł+99zł Turbo

milo
2012-06-15, 20:20
Bardzo dziękuje Monika_n za szybką pomoc

Wszystkie tematyczne + multirum standard za 48zł + 15zł

I oto chodziło

Pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach:tuptup:

maciej87
2012-06-15, 20:48
Ale muszę się poskarżyć tak jak już niektórzy że konsultanci są niesłowni :d
-w środę telefon i ustaliliśmy z panem żeby zadzwonił w pt
-czwartek pani dzwoni i chce zaproponować umowę -mówię jej żeby zadzwoniła jutro
Na koniec wychodzi że z 2ma się umawiałem a nikt nie zadzwonił

tak z ciekawości w jakich dniach i godzinach konsultanci dzwonią???

Monika_nc+
2012-06-15, 20:49
Zwykle w dni robocze :) Nie wcześniej niż od 9.00 nie później niż do 21.00.

maciej87
2012-06-15, 20:55
A to babole obiecali a nie zadzwonili :d to teraz ja się z nimi pobawię i będę odmawiał propozycje :d

marc1n36
2012-06-16, 11:22
Dziś dostałem ofertę, wszystkie pakiety+ filmy + 9 filmów miesięcznie za darmo w VOD.
Czy za VOD wtedy nie będzie żadnych ukrytych opłat? Np. ogólne uruchomienie tego.
Jeszcze pytanie, czy zaproponowano mi dekoder 500GB, a zapomniałem spytać czy jest szansa na Monstera. Są już dostępne? Bo coś czytałem że nie dają ich teraz dużo.

maciej87
2012-06-16, 12:22
Wszystkie pakiety+filmy+9filmów VOD

Co oznaczają filmy? Ile za tą umowę chcą, na ile miesięcy, czy zaproponowali Ci jakąś kwotę za Turbo?

medyk
2012-06-16, 12:25
mam pytanie czy od tak można wymienic za dopłatą oczywiście Turbo na Monstera ?

doktorek
2012-06-16, 12:31
Ale muszę się poskarżyć tak jak już niektórzy że konsultanci są niesłowni :d
-w środę telefon i ustaliliśmy z panem żeby zadzwonił w pt
-czwartek pani dzwoni i chce zaproponować umowę -mówię jej żeby zadzwoniła jutro
Na koniec wychodzi że z 2ma się umawiałem a nikt nie zadzwonił

tak z ciekawości w jakich dniach i godzinach konsultanci dzwonią???

To w "N" normalka olewanie klienta na całej linii u mnie podobna sytuacja koniec umowy zadzwoniłem do nich czy cos mają ciekawego dla przedłużających umowy a ci mi jakiś [ciach] chcieli wcisnąć na gorszych warunkach jak dla nowych klientów to ja podziękowałem powiedziałem że chcę to co mam dalej ciągnąć pan na to że do 2 dni ktoś zadzwoni i tak mija 4 dzień wypowiedzenie wczoraj złożyłem w APS może to ich ruszy bo jak nie ma wypowiedzenia u nich to mają cie głęboko w [ciach]

marc1n36
2012-06-16, 12:58
za 79zł wszystkie pakiety+Npremium+HBO+ te filmy z VOD. + biorę multiroom więc 20zł dodatkowe(na 3 TV). Umowa na 18 miesięcy.

za 69zł HBO tylko na 5 miesięcy, bez VOD, umowa na 15 miesięcy.

To był dopiero pierwszy telefon, mam się zastanowić. Obecnie za 68 zł mam wszystko oprócz 2 kanałów NPremium.

Czy mogę liczyć na lepszą ofertę?

AxelP
2012-06-16, 13:31
Te filmy z VOD to nSeriale. W obu promocjach masz jeszcze nPremium VOD które jest dodawane zawsze do 4 kanałów nPremium

marc1n36
2012-06-16, 19:33
To w takim razie konsultant albo się mylił albo koniecznie chciał żebym wybrał ofertę, ponieważ wyraźnie mówił że będą to darmowe FILMY, a nie seriale ; )

Czy mogę liczyć na lepszą ofertę? Zważając na to że obecnie mam na bardzo dobrych warunkach.

IwirUs
2012-06-17, 12:20
za 79zł wszystkie pakiety+Npremium+HBO+ te filmy z VOD. + biorę multiroom więc 20zł dodatkowe(na 3 TV). Umowa na 18 miesięcy.

za 69zł HBO tylko na 5 miesięcy, bez VOD, umowa na 15 miesięcy.

To był dopiero pierwszy telefon, mam się zastanowić. Obecnie za 68 zł mam wszystko oprócz 2 kanałów NPremium.

Czy mogę liczyć na lepszą ofertę?

Szczerze mówiąz to raczej lepszej nie dostaniesz (jeżeli oczywiście zależy ci na WP+HBO+Npremium). Wcześniej dawali to za 89 zł - również i mi. Walczyłem przez 3 tygodnie - kilka rozmów, maili i w końcu oddzwonili z działu promocji właśnie z taką ofertą jak dla Ciebie. Ja wziąłem bo z multi wyjdzie 89 zł a mam wszystko co trzeba. Masz do wyboru dwie konkurencyjne platformy przy czym ta bardziej "prestiżowa" chcąc mieć HBO+multi jest totalnie nieopłacalna a ta "dla ludu" wychodzi w miarę ciekawie z tym, że na Npremium jest też trochę ciekawych rzeczy a do tego spodziewam się że niebawem będzie tu można dokupić Cyfrę i będzie Full na maxa. Generalnie w pakiecie za 79 zł masz bardzo dużo kanałów dla dziecka, dużo kanałów sportowych (chyba że lubisz siatkówkę to może ci nie pasować), mnóstwo kanałów dla kobiet i spora oferta filmowa oraz co najważniejsze te najciekawsze propozycje są w HD. Ospbiście bardzo liczyłem na przedłużenie [konsultantów oczywiście informowałem że nie zależy mi i wybieram się do konkurencji ;) ] bo z N-ką jestem od wielu lat i zawsze było OK.

olenek
2012-06-17, 14:54
Witam,

Wczoraj zadzwonil do mnie konsultant, ktory przyznam szczerze, ze nie byl najlepszym sprzedawca. Po pierwsze byl arogancki po drugie nawet nie interesowalo go na czym mi zalezy.

Przedstawil mi nastepujaca oferte:
HBO VOD cinemax seriale itd za 129 zl.

Teraz place 99. Mam dwa abonamenty, jeden u rodzicow drugi u siebie. Interesuje mnie multiroom. Na jaka oferte moge liczyc od konsultantow?

Pozdrawiam
Olenek

maciej87
2012-06-17, 15:19
109 zł - stary Full przedłużenie plus multi

olenek
2012-06-17, 15:59
Multi dodatkowo platne czy w cenie 109.?

A na jaka znizke moge liczyc w przypadku tego abonamentu za 149 zl?

Pozdrawiam
Olenek

AxelP
2012-06-17, 16:11
All Inclusive jest dostępne tylko w jednej cenie 149 zł, właśnie. Tutaj masz w cenie wszystkie pakiety, opcję, kolekcję, erotykę i pierwszy dekoder do multi..

Dodatkowo płatne filmy z premier, History HD (jak narazie) i każdy kolejny dekoder przy multi standard.

olenek
2012-06-17, 16:33
No ok ale na jaka znizke moge liczyc w przypadku przedluzania umowy.

A czy mozna z konsultantami wynegocjowac np 4 filmy z vod, ktore normalnie sa platne?

Pozdrawiam
Olenek

maciej87
2012-06-17, 17:35
Z tego co pamiętam to nikt jeszcze nie pisał o takiej możliwości także musisz o to "molestować" konsultantów.

warkotek
2012-06-18, 22:40
Dziś o 17:15 przedłużyłem umowe o kolejne 18m WP+HBO+4nPremium+VOD za 68 PLN Taką ofertę zaproponował mi konsultant pan Łukasz W.

bono
2012-06-19, 06:41
Dziś o 17:15 przedłużyłem umowe o kolejne 18m WP+HBO+4nPremium+VOD za 68 PLN Taką ofertę zaproponował mi konsultant pan Łukasz W.

Wszystko dostałeś na 18 m-cy, czy HBO to nie obejmuje ?

Szczerze mówiąc to w tym roku N-ka mnie rozczarowuje swoim podejsciem. W maju to dzwonili do mnie z tel. 222129528 i proponowali mi albo najdroższe pakiety, albo za prawie 80 PLN z wszystkie pakiet + npremium +HBO na 4 m-ce.
Rozmawiało się z tymi konsultantami jak z automatem :(

Potem jakaś konsultantka powiedział, że postara się przygotować dla mnie jakąś ciekawą ofertę i od 5 czerwca nikt z n-ki juz nie dzwoni. Skoro tak, to poleciał wypowiedzenie umowy.

maciej87
2012-06-19, 07:16

Również mam pytanie czy jesteś tego pewien że dostałeś wszystko na 18 miesięcy?

Folus
2012-06-19, 08:11

spróbuj wymienić w punkcie serwisowym skoro się psuje :) a jak trafisz na model CLRA to juz jest bajka :)

Raver
2012-06-19, 13:55
napisał(a) warkotek Zobacz post

Również mam pytanie czy jesteś tego pewien że dostałeś wszystko na 18 miesięcy?

@Warkotek tak jak pisze @maciej87 czy aby napewno to dostałeś co ci obieciał bo mi też naobiecywała Pani Natalia D. i już wiem że mnie okłamała.
Tu masz mój przykład.
http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=614739&postcount=64

crasher
2012-06-19, 13:59

haha, znam już takich z 10 co myślało, że ma HBO :) owszem dostałeś to, ale bez HBO :) przekonasz się od 1 lipca :) ewentualnie masz WP+HBO na 4 miechy :)

Nie słuchałeś dokładnie tego, co mówi konsultant ;)

Pawrym
2012-06-19, 14:35
haha, znam już takich z 10 co myślało, że ma HBO :) owszem dostałeś to, ale bez HBO :) przekonasz się od 1 lipca :) ewentualnie masz WP+HBO na 4 miechy :)

Nie słuchałeś dokładnie tego, co mówi konsultant ;)

Też uważam, że Kolega @warkotek dał się zrobić w bambuko. Za 68 zł to mi konsultant proponował HBO na pięć miesięcy. Dlatego przy przedłużaniu umowy chyba się z dziesięć razy pytałem konsultantki, czy na pewno za 79 zł HBO będę miał przez 18 miesięcy, a ona za każdym razem zapewniała mnie, że tak będzie.

maly7
2012-06-19, 15:58
Hejka. Dzisia dzwonili do mnie z n z nowa ofertą. Pan przez telefon zaproponował mi taką sama umowę ale droższa oczywiście, lub to samo co miałem tyle że bez hbo w tej samej cenie co obecnie czyli 69 zł. Powiedziałem, że chce same pakiety tematyczne to usłyszałem że nie mogę następnej umowy mieć na niższą kwotę niż obecnie - byli muszę mieć za 69 zł lub więcej... Kpina. To prawda?

szymel
2012-06-19, 16:00
A ja złożyłem pismo o zakończeniu umowy na koniec jej trwania w APS 24 maja i do dziś żadnej propozycji, żadnego telefonu, kompletna cisza...

tdj
2012-06-19, 16:18
Jestem abonentem N od wielu lat, posiadam wszystkie podstawowe kanaly w cenie 48pln.
Zaproponowano mi to samo w cenie 59pln twierdzac, ze nie ma mozliwosci abym zachowal obecny abonament.

Czy naprawde musze co roku skladac rezygnacje aby przedluzyc umowe z abo 48 pln?

Raver
2012-06-19, 16:19
Jestem abonentem N od wielu lat, posiadam wszystkie podstawowe kanaly w cenie 48pln.
Zaproponowano mi to samo w cenie 59pln twierdzac, ze nie ma mozliwosci abym zachowal obecny abonament.

Czy naprawde musze co roku skladac rezygnacje aby przedluzyc umowe z abo 48 pln?

Bzdura nie daj się okłamywać! Złóż wypowiedzenie to dostaniesz to w tej kwocie co masz + 3 miesiące Npremium gratis.

tdj
2012-06-19, 16:23
Bzdura nie daj się okłamywać! Złóż wypowiedzenie to dostaniesz to w tej kwocie co masz + 3 miesiące Npremium gratis.

Wiem to, tylko wydaje mi sie, ze w takim przypadku szkoda pracy, ktos moja rezygnacje musi przyjac, pozniej wprowadzic, ktos musi oddzwonic - masa zbednych czynnosci.

Raver
2012-06-19, 16:28
Wiem to, tylko wydaje mi sie, ze w takim przypadku szkoda pracy, ktos moja rezygnacje musi przyjac, pozniej wprowadzic, ktos musi oddzwonic - masa zbednych czynnosci.

Co się martwisz to już ich problem. Jak lubią sterte papieru i podejście urzędowe do abonenta to tylko świadczy o ich sposobie funkcjonowania.

maciej87
2012-06-19, 18:27
Ja powiedziałem że wiem dobrze od ludzi na forum że jak złoże wypowiedzenie to dostanę więc po co mamy się w to bawić. Oczywiście pan musiał się "iść" zapytać i taka propozycja się od razu znalazła. Nie miałem złożonego wypowiedzenia a koniec umowy to 30.09.

merio
2012-06-19, 18:39
A ja złożyłem pismo o zakończeniu umowy na koniec jej trwania w APS 24 maja i do dziś żadnej propozycji, żadnego telefonu, kompletna cisza...

Też tak mam. Póki nie złożyłem wypowiedzenia to codziennie telefon. Zdarzało się, że i po 2 na dzień. To było irytujące. Na siłę proponowano mi opcje za 89 i 69. Kiedy powiedziałem, że zdecydowałem się tylko na wszystkie pakiety tematyczne za 49 kazali nagle dzwonić gdzie indziej (przestałem być opłacalnym klientem;). W związku z takim zachowaniem złożyłem wypowiedzenie. Po złożeniu wypowiedzenia błoga cisza a że umowa mija pod koniec lipca to nie przejmuję się. Oddam co trzeba a po wakacjach być może będzie już wspólna oferta Cyfry i N. A może konkurencja. Kto wie

nAbo
2012-06-19, 19:28
Co się martwisz to już ich problem. Jak lubią sterte papieru i podejście urzędowe do abonenta to tylko świadczy o ich sposobie funkcjonowania.

Cytat z Satkuriera:
Jako cechy wyróżniające platformę n wśród innych, ankietowani wskazywali zaawansowane rozwiązania technologiczne, a także atrakcyjną treść. Często podkreślanym w sondażach atrybutem była także jakość obsługi klienta.

- Wspaniale jest móc zasłużyć na takie wyróżnienie. To dla nas obiektywny i rzetelny test postrzegania naszej marki przez rynek, a przede wszystkim zaszczyt, gdy niezależnie głosujący konsumenci przyznają platformie n pozycję lidera popularności. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i możemy obiecać, że nie spoczniemy na Laurach - powiedziała Anna Putts, dyrektor marketingu w platformie n.

Nic dodać, nic ująć.

bono
2012-06-19, 19:29
Też tak mam. Póki nie złożyłem wypowiedzenia to codziennie telefon. Zdarzało się, że i po 2 na dzień. To było irytujące. Na siłę proponowano mi opcje za 89 i 69. Kiedy powiedziałem, że zdecydowałem się tylko na wszystkie pakiety tematyczne za 49 kazali nagle dzwonić gdzie indziej (przestałem być opłacalnym klientem;). W związku z takim zachowaniem złożyłem wypowiedzenie. Po złożeniu wypowiedzenia błoga cisza a że umowa mija pod koniec lipca to nie przejmuję się. Oddam co trzeba a po wakacjach być może będzie już wspólna oferta Cyfry i N. A może konkurencja. Kto wie

no właśnie o tym pisałem parę postów temu, mnie tam łaski nikt nie robi, mają mnie [ciach] to ja ich też

soniacz
2012-06-19, 19:45
Hejka. Dzisia dzwonili do mnie z n z nowa ofertą. Pan przez telefon zaproponował mi taką sama umowę ale droższa oczywiście, lub to samo co miałem tyle że bez hbo w tej samej cenie co obecnie czyli 69 zł. Powiedziałem, że chce same pakiety tematyczne to usłyszałem że nie mogę następnej umowy mieć na niższą kwotę niż obecnie - byli muszę mieć za 69 zł lub więcej... Kpina. To prawda?

ja placilem 59 a zaproponowali mi te same pakiety za 48 - wiec mozna taniej:D

Monika_nc+
2012-06-19, 19:45
Kochani, zbędne epitety darujcie sobie, wymaga tego netykieta. Jeżeli oczekujecie telefonu ze strony naszych specjalistów, to zapraszam do kontaktu z Moderatorami drogą mailową: doradca@n.pl zgodnie z wytycznymi z mojej sygnatury. Sprawdzimy umowę i pomożemy.

soniacz
2012-06-19, 19:50
Kochani, zbędne epitety darujcie sobie, wymaga tego netykieta. Jeżeli oczekujecie telefonu ze strony naszych specjalistów, to zapraszam do kontaktu z Moderatorami drogą mailową: doradca@n.pl zgodnie z wytycznymi z mojej sygnatury. Sprawdzimy umowę i pomożemy.

zgadza sie pomagaja;) mi jakis nachalny wydzwaniał z firmy współpracującej z N i mówił tylko o ofercie za 69 pln na 18 m-cy Poprosiłem o kontakt poprzez stronę i dostałem umowę na 12 m-cy za 48 pln i była to bardzo miła i rzeczowa rozmowa.
:spoko:

tdj
2012-06-19, 20:13
zgadza sie pomagaja;) mi jakis nachalny wydzwaniał z firmy współpracującej z N i mówił tylko o ofercie za 69 pln na 18 m-cy Poprosiłem o kontakt poprzez stronę i dostałem umowę na 12 m-cy za 48 pln i była to bardzo miła i rzeczowa rozmowa.
:spoko:

Ja mialem obiecany kontakt 05.06, jednak nikt nie zadzwonil, wysylam ponownie prosbe, zobaczymy...

edit
po napisaniu maila zadzwonil do mnie doradca, dziekuje Monika_n

warkotek
2012-06-19, 20:32
Też uważam, że Kolega @warkotek dał się zrobić w bambuko. Za 68 zł to mi konsultant proponował HBO na pięć miesięcy. Dlatego przy przedłużaniu umowy chyba się z dziesięć razy pytałem konsultantki, czy na pewno za 79 zł HBO będę miał przez 18 miesięcy, a ona za każdym razem zapewniała mnie, że tak będzie.

Słuchałem dokładnie 3 razy kazałem sobie powtórzyć warunki i jakie pakiety bede miał od 1.07 i na jak ki czas, mam to nagrane, na mojej N8 fakt moja wina nie uprzewdziłem konsultanta, że jest nagrywany. Dzwonił wcześniej z tą ofertą ok 16:00, poprosiłem, o godzinkę zwłoki na podjęcie decyzji, w tel ustawilem automatyczne włączenie dyktafonu i hejka.

fan HDTV
2012-06-19, 20:48
Słuchałem dokładnie 3 razy kazałem sobie powtórzyć warunki i jakie pakiety bede miał od 1.07 i na jak ki czas, mam to nagrane, na mojej N8 fakt moja wina nie uprzewdziłem konsultanta, że jest nagrywany. Dzwonił wcześniej z tą ofertą ok 16:00, poprosiłem, o godzinkę zwłoki na podjęcie decyzji, w tel ustawilem automatyczne włączenie dyktafonu i hejka.
Trochę głupio tak prosić kogoś, aby później zadzwonił.. bo magnetofon nieprzygotowany.

Aby nie doprowadzać do takich niezręcznych sytuacji preferuję oprogramowanie, które standardowo nagrywa wszystkie połączenia (wejściowe i wyjściowe) ze smartfona.

maciej87
2012-06-19, 20:52
oke może Ci się udało ja nie mówię nie. Tylko dziwne że od razu ci tego nie włączyli gdzie przeważnie to robią. Jakby coś jednak nie poszło to daj nam znać :D

warkotek
2012-06-19, 20:56
oke może Ci się udało ja nie mówię nie. Tylko dziwne że od razu ci tego nie włączyli gdzie przeważnie to robią. Jakby coś jednak nie poszło to daj nam znać :D

Jeśli bedzie coś nie tak napewno dam znać i oczywiście bedę sie odwoływał, na drodze cywilno prawnej.

pawcho1
2012-06-19, 21:04
Zadzwoń sobie na infolinię o poproś aby Ci przedstawili jaką masz ofertę włączoną jako przedłużenie i obyś się nie rozczarował. Ja zadzwoniłem na drugi dzień no i oczywiście miałem kompletnie inną ofertę włączoną.Jeszcze tego samego dnia maile,również kontakt z Moniką / duży szacun - jak mówi młodzież/, która dużo pomogła. Godzinę później telefon z N, że pomyłka, ze wyprostują mały bonusik na jeden miesiąc i tp. dyrdymały. Panienka z którą konsultowałem przedłużenie była na tyle "blondynką", że przesłał mi na skrzynkę warunki ktore zamówiłem, a włączyła zupełnie inną promocję. Może dlatego tak szybko zareagowali bo miałem ich na talerzu:)

Monika_nc+
2012-06-19, 21:10
@Warkotek też sie do mnie zgłosił, jutro sprawę wyjaśnię :)
Tymczasem spokojnej nocy życzę.

Eline
2012-06-19, 23:30
Mam "maly problem" z przejsciem umowy na czas nieokreslony. N-ka nalicza mi od dwoch miesiecy prawie 120 pln za pakiet za ktory placilem do tej pory 68 pln.
Umowa zawarta w promocji na 57 pln, potem promocja niby sie skonczyla i jak mnie poinformowano mialem placic poza nią 68 pln, co robilem. Teraz umowa sie skonczyla i mam płacić prawie 120 pln wg normalnego cennika. Wg operatora N-ki wszystko jest OK bo podobno podejmowali proby kontaktu ze mną. Przyznam że takiego podejścia do klienta po kilku latach opłacania abonamentu się nie spodziewałem. Co ciekawe konsultant mi mowi ze jakby sie ze mną zdzwonili to dostałbym propozycje przedluzenia w tej samej cenie. Rozumiem czemu sie "nie dodzwonili" ani nie wysłali maila czy smsa :)

Czy jest szansa żeby załatwić skuteczne wypowiedzenie umowy i nie płacić tych zawyżonych rachunków? Właśnie czytam że niektórzy maja oferty full za 68 pln a ja płace 120 pln za podstawowy pakiet. Przy takim podejściu do klienta dla mnie N-ka sie skonczyła i szukam alternatywy.

marianescu
2012-06-20, 08:43
Chciałbym nieśmiało odkurzyć nurtujące mnie pytania, które to umknęły oczom forumowych konsultantów.

1. jakie podejmowane są działa aby być konkurencyjnymi do ofert innych dostawców?
3. powody dla których abonenci o identycznej historii otrzymują odmienne propozycje?
4. powody wzrostu jednego z popularniejszych pakietów z 68 na 89 PLN - wzrost o 30% (podawane są tłumaczenia, że dodawany jest cinemax)
5. wobec pkt. 4 - dlaczego nie pozwala się aby klient zrezygnował z Cinemax na rzecz niższej ceny.
6. powód uprawania zabaw w "kotka i myszkę" - korzystniejsza oferta znajduje się gdy klient wymówi umowę, dlaczego celem oszczędzania czasu obu stron nie można od razu złożyć finalnej oferty?

tatrzan
2012-06-20, 08:51
Witam,
mam podobna sytuację, tyle że u mnie umowa kończy się 30.06.2012.
Nikt wcześniej nie zadzwonił - a ja o tym zapomniałem. Teraz dowiaduje się że mogę przedłużyć umowę za min 69 zł albo.... będę płacić 123 zł po okresie promocyjnym. Jestem w n od 2007 r. Juz mnie zlewano wcześniej ale nie miałem czasu żeby się postawić. Nadal mam biały dekoder ( jak go brałem innego nie było) zawsze mi mówią że mogę wymienić - co okazuje się niemożliwe. Teraz to samo mam płacić kupę siana ( dla mnie ) i jeszcze się starać jeździć szukać prosić żebym dostał dekoder z nagrywarką. Oczywiście tego samego dnia złożyłem wypowiedzenie. Nka jest dobra jak ktoś planuję co rok płacić więcej zostając przy starym sprzęcie. Może jak ktoś zadzwoni i powie 48 zł za wszystkie pakiety na 12 miesięcy to się zgodzę. Ale wolałbym dostać recordera - a widzę że muszę po to być nowym klientem. Choć szczerze nka mnie już męczy tymi reklamami i podejściem.
Oczywiście aby zmniejszyć wysokość abonamentu zrezygnuje z wszytkiego co możliwe.... nie wiem ile można płacić najmniej w n. podobni 51 zł za 3 pakiety

Therion7777
2012-06-20, 09:05
Chciałbym nieśmiało odkurzyć nurtujące mnie pytania, które to umknęły oczom forumowych konsultantów.
Zadziwiasz mnie. Przecież odpowiedzi na te pytania są znane.

Konkretnie Ci na pewno nikt tego nie powie, ale po kampaniach reklamowych i ofertach widać wszystko.

Bo generują za mało zysku.

Im wyższy zysk z klienta tym lepiej.

Jak wyżej.

Jak wyżej.

Jak wyżej.

To są rzeczy oczywiste. Dziwi mnie, że chcesz o nich dyskutować.

soniacz
2012-06-20, 09:48
Witam,
mam podobna sytuację, tyle że u mnie umowa kończy się 30.06.2012.
Nikt wcześniej nie zadzwonił - a ja o tym zapomniałem. Teraz dowiaduje się że mogę przedłużyć umowę za min 69 zł albo.... będę płacić 123 zł po okresie promocyjnym. Jestem w n od 2007 r. Juz mnie zlewano wcześniej ale nie miałem czasu żeby się postawić. Nadal mam biały dekoder ( jak go brałem innego nie było) zawsze mi mówią że mogę wymienić - co okazuje się niemożliwe. Teraz to samo mam płacić kupę siana ( dla mnie ) i jeszcze się starać jeździć szukać prosić żebym dostał dekoder z nagrywarką. Oczywiście tego samego dnia złożyłem wypowiedzenie. Nka jest dobra jak ktoś planuję co rok płacić więcej zostając przy starym sprzęcie. Może jak ktoś zadzwoni i powie 48 zł za wszystkie pakiety na 12 miesięcy to się zgodzę. Ale wolałbym dostać recordera - a widzę że muszę po to być nowym klientem. Choć szczerze nka mnie już męczy tymi reklamami i podejściem.
Oczywiście aby zmniejszyć wysokość abonamentu zrezygnuje z wszytkiego co możliwe.... nie wiem ile można płacić najmniej w n. podobni 51 zł za 3 pakiety

Napisz do przedstawiciela N na forum wiadomość w sprawie przedłużenia umowy to do Ciebie zadzwonią z działu utrzymania klienta i zaproponują nowe warunki (nr z którego dzwonią zaczyna się na 12) Do mnie zadzwonili i od razu pani zaproponowała mi WP za 48 zeta na 12 lub 18 m-cy Klientem jestem dopiero od roku i do tej pory płaciłem 59 PLN

zino
2012-06-20, 09:58
również nie miałem problemu z otrzymaniem oferty WP za 48zł na 18M + nPremium HD na 3M gratis :usmiech:

Eline
2012-06-20, 11:47
Dzis wyslalem reklamacje - ciekawe co odpisza ;) Oferty za 48 pln dla mnie nie ma, skoro place 120 pln po cholere mi taka proponowac ;) Wypowiedzenie poszlo.

asto
2012-06-20, 11:57
Wczoraj o godz 15 została mi przedstawiona oferta WP+HBO+NPREMIUM w cenie 68 zł !!! Zadzoniłem wieczorem po przeczytaniu forum i okazało sie ze jest ale za 79 zł, złozyłem reklamacje mailowo i telefonicznie, na moje hasło ze zostałem oszukany i ta praktyka ma miejsce u wielu innych przedłużających Pani powiedziała ze nie zostałem oszukany tylko wprowadzony w bład !!!!
Kurier z papierami odesłany jakąs godzine temu

maly7
2012-06-20, 12:01
Jeżeli kończy się umowa to czy można ją przedłużyć na warunkach happy hours jeżeli zadzwoni się do BOA, czy też tylko HH dotyczy nowych klientów?

Raver
2012-06-20, 12:15
Wczoraj o godz 15 została mi przedstawiona oferta WP+HBO+NPREMIUM w cenie 68 zł !!! Zadzoniłem wieczorem po przeczytaniu forum i okazało sie ze jest ale za 79 zł, złozyłem reklamacje mailowo i telefonicznie, na moje hasło ze zostałem oszukany i ta praktyka ma miejsce u wielu innych przedłużających Pani powiedziała ze nie zostałem oszukany tylko wprowadzony w bład !!!!
Kurier z papierami odesłany jakąs godzine temu

Mam to samo tylko w kwocie 65,80 zł i też dostałem rachunek na 79 zł.
To już przechodzi wszelkie granice.
Może tak pozew zbiorowy za nieuczciwe praktyki platformy N?

asto
2012-06-20, 12:21
Ja juz mam dosyc tych szopek z n-ką poszło na wykop jak macie ochote to wykopujcie zeby nie wkopali sie inni na te mine

Raver
2012-06-20, 12:30
To jest karygodne działanie celowe a nie błąd.
Bo błąd błędem ale nie w tylu przypadkach.

asto
2012-06-20, 12:36
Telefon chyba od przestawiciela n z tego forum ze odłsuchała moja rozmowe i faktycznie przedstawiono mi oferte na to wszystko za 68 zł która była w grudniu 2011 czyli WP plus hollywood w ktorym jest n premium 1234 i hbo i taka oferte dostane, bedzie mi udzielany rabat 11 zł od tych 79 zł co miesiąc !!!

tatrzan
2012-06-20, 13:03
Telefon chyba od przestawiciela n z tego forum ze odłsuchała moja rozmowe i faktycznie przedstawiono mi oferte na to wszystko za 68 zł która była w grudniu 2011 czyli WP plus hollywood w ktorym jest n premium 1234 i hbo i taka oferte dostane, bedzie mi udzielany rabat 11 zł od tych 79 zł co miesiąc !!!
No taka oferta ma sens :)
Gdyby mi ktoś powiedział że mam szanse na recordera to bym się może zdecydował - taki zestaw kanałów w tej cenie posiadam teraz.

bluetom2
2012-06-20, 13:30
witam
mi tak samo nie maja nic do zaproponowania. a obecnie posiadam opcje Hollywood.
czekam jak jeszcze raz do mnie zadzwonią i zaproponują mi opcje wszystkie pakiety za 48zł. z umowa na piętnaście miesięcy. wtedy podpisuje i czekam na połączenie N z C+. i w tym momencie istnieje szansa ugrania czegoś lepszego, bo na pewno zmieni sie regulamin na który nie będę musiał się zgadzać.

Eline
2012-06-20, 14:16
U mnie odpowiedz na reklamacje, to standardowe kopiuj + wklej. Preofesjonalne podejscie ;) Pani nawet sie nie chce sprawdzic ile płace i na jakich warunkach. Zero przepraszam czy innej oferty. Generalnie bujaj sie kliencie i mi nie przeszkadzaj.

maciej87
2012-06-20, 14:56
Ja dostałem propozycję:
WR 48zł +Npremium do września + 99zł Turbo (umowa 12,15,18 do wyboru)
WR 54zł+ Npremium do września +49 zł Turbo (umowa 12,15,18 do wyboru)
WR 69zł+ Npremium +49 zł Turbo (umowa 18)
WR 79zł+ Npremium +HBO +49 zł Turbo (umowa 18)

Mogę coś z tego jeszcze urwać? WR 48 i Turbo 49zł nie bardzo chcą dać

kaeres
2012-06-20, 15:36
Wow, jeszcze 48-ki rozdają ?
Albo szacun albo przykro patrzeć jak lecą z abonentami w dół.

GDA
2012-06-20, 15:40
Dlaczego jeszcze?

najważniejsze to utrzymać klienta, a na jesieni (w momencie fuzji) i tak wejdzie w życie nowy regulamin i cennik i wówczas będzie czas decyzji

tomekwr
2012-06-20, 18:41
Ja dzisiaj przedłużyłem umowę na 12 miesięcy, do tej pory płaciłem za FULL 99zł, pozostałem przy tej samej kwocie abonamentu ale uciekł Filmbox, Cinemax i PictBox. Zostały Nseriale, HBO, Npremium i pakiety tematyczne. Szkoda że History HD ma być płatny, chyba 1,99 za miesiąc, niby niewiele ale jednak. Gdyby nie te seriale pewnie przeniósłbym się do konkurencji, niezłą ofertę ma Polsat ale tylko w internecie. Ale ofertę na 12 miesięcy dostałem dopiero po przesłaniu wypowiedzenia umowy, a na krótkiej umowie mi zależało. Wcześniej kilku konsultantów próbowało mi wcisnąć 18 miesięcy i że nie ma możliwości przedłużenia na rok. A po wysłaniu wypowiedzenia okazuje się że pojawiła się taka możliwość:)

Pozdrawiam

warkotek
2012-06-20, 20:35
Z informacji, które otrzymałem wynika, że bedę miał WP+4nPremium z VOD + HBO w cenie podanej przez Konsultanta. Więc nie czuję się oszukany nawet jeżeli przyjdzie rachunek na kwotę 79 zł to zostanie on skorygowany i każdy następny również, gdyż konsultant przedstawił ofertę za 68 zł.
Więć nie osądzajcie wszystkich jedna miarka bo są też również uczciwi konsultanci. Widać ten który dzwonił do mnie miał takie uprawniania by dać mi taką promocję jaką mi zaoferował.

crasher
2012-06-20, 21:50
Z informacji, które otrzymałem wynika, że bedę miał WP+4nPremium z VOD + HBO w cenie podanej przez Konsultanta. Więc nie czuję się oszukany nawet jeżeli przyjdzie rachunek na kwotę 79 zł to zostanie on skorygowany i każdy następny również, gdyż konsultant przedstawił ofertę za 68 zł.
Więć nie osądzajcie wszystkich jedna miarka bo są też również uczciwi konsultanci. Widać ten który dzwonił do mnie miał takie uprawniania by dać mi taką promocję jaką mi zaoferował.

Życzę Ci tego ;) oj wrócisz z płaczem na forum ;)

user1234
2012-06-20, 22:06
witam, umowa kończy mi się pod koniec roku, proszę o informacje czy mogę przedłużyć już umowę WP +4 NPremium +3 HBO z multiroom 2szt, i jakie będą koszty? mam w tej chwili dekoder d HDD250GB, pozdrawiam

M4rKo
2012-06-20, 22:10
witam, umowa kończy mi się pod koniec roku, proszę o informacje czy mogę przedłużyć już umowę WP +4 NPremium +3 HBO z multiroom 2szt, i jakie będą koszty? mam w tej chwili dekoder d HDD250GB, pozdrawiam

Najwcześniej oferty przedłużeniowe przygotowywane są na 3 miesiące przed końcem umowy.

user1234
2012-06-20, 22:13
proszę o odpowiedź przedstawiciela n.

user1234
2012-06-20, 22:14
Najwcześniej oferty przedłużeniowe przygotowywane są na 3 miesiące przed końcem umowy.

proszę o odp. przedstawiciela n, jednocześnie informuję że chce zwiększyć kwotę abonamentu.

maciej87
2012-06-20, 22:20
Dziś konsultant mówił mi telefonicznie że obecnie już umowę można renegocjować 6 miesięcy przed zakończeniem trwającej umowy.

gunner78
2012-06-20, 22:21

zebys w okolicach listopada nie pisal ze HBO zniknelo, albo nPremium 1 i 2

user1234
2012-06-20, 22:22
proszę o odp. przedstawiciela n, jednocześnie informuję że chce zwiększyć kwotę abonamentu.

M4rKo
2012-06-20, 22:36

Możesz sobie chcieć ale umowy nikt Tobie nie zmieni. 3 miesiące przed końcem czyli czyli gdzieś w okolicach października możesz dopytywać o ofertę dla Ciebie.

Dziś konsultant mówił mi telefonicznie że obecnie już umowę można renegocjować 6 miesięcy przed zakończeniem trwającej umowy.

Oni tam różne rzeczy opowiadają.

marianescu
2012-06-20, 22:52
Zadziwiasz mnie. Przecież odpowiedzi na te pytania są znane.
Konkretnie Ci na pewno nikt tego nie powie, ale po kampaniach reklamowych i ofertach widać wszystko.
:]
Właśnie chodzi o to aby ktoś (przedstawiciel n-ki) konkretnie napisał, ale jakoś nie ma odwagi wejść w dyskusję. Konkretnie tzn. merytorycznie i rzeczowo, a nie jakieś tam "dokładamy wszelkich starań..." - ale nawet wtedy można zapytać - ok, jakie to konkretnie starania?

fan HDTV
2012-06-20, 23:33
Właśnie chodzi o to aby ktoś (przedstawiciel n-ki) konkretnie napisał, ale jakoś nie ma odwagi wejść w dyskusję. Konkretnie tzn. merytorycznie i rzeczowo, a nie jakieś tam "dokładamy wszelkich starań..." - ale nawet wtedy można zapytać - ok, jakie to konkretnie starania?

Przecież wiele razy odpowiadali. Nowe promocje dla abonentów są dostępne dopiero na 3 miesięcy przed końcem czasu oznaczonego umowy. Wcześniej można sobie dokupywać dowolne usługi do posiadanego abonamentu. W "Szalone Środy" można te dodatkowe usługi zamawiać znacznie taniej niż wynika z normalnego cennika.

boxenka
2012-06-21, 06:55
Ja przy przedłużaniu umowy dowiedziałam się od konsultanta, że zmieniły się zasady i można wcześniej przejść na inny abonament tylko jeden warunek - musi to być wyższy abonament.

maciej87
2012-06-21, 07:41
Już Wam jasno i wyraźnie piszą. Na abonament wyższy możesz przejść chyba zawsze ( tego akurat na 100 % nie wiem), jeśli chodzi o przedłużenie warunków to można już nawet 6 miesięcy wcześniej i nie trzeba przechodzić na wyższy abonament (ale nie można zejść niżej. Mój przykład umowa do 30 wrzesień, mam 48zł i dostałem już 3 razy propozycję na 48zł.

warkotek
2012-06-21, 08:19
zebys w okolicach listopada nie pisal ze HBO zniknelo, albo nPremium 1 i 2

Z początku byłem zaniepokojony, po konsultacjia z Moniką_n z naszego forum, która rozwiała moje wątpliwości, nie mam podstaw by się obawiać.

maciej87
2012-06-21, 08:38
Jeśli teraz mam umowę do dnia 30.09.2012 i jutro przedłużę z umową na 15 miesięcy to będę miał do września 2013 czy grudnia 2013?

Zosia_n
2012-06-21, 08:42
Jeśli teraz mam umowę do dnia 30.09.2012 i jutro przedłużę z umową na 15 miesięcy to będę miał do września 2013 czy grudnia 2013?

Te 15 miesięcy będzie się liczyć od lipca 2012 roku, czyli umowa będzie do września 2013 roku.

M4rKo
2012-06-21, 08:43
najprościej to policz sobie 15 miesięcy zaczynając od 1 lipca 2012r.

maciej87
2012-06-21, 08:48
No bo konsultant najpierw mówił żeby sobie wziąć umowę na 15m żebym mógł wymienić na Turbo a potem mówił coś o końcu umowy w grudniu, chyba że chodziło mu o umowę na 18 miesięcy bo taka też omawialiśmy.

Zosia a na ten wyższy abonament można przejść w dowolnej chwili czy tylko i wyłącznie 6 miesięcy przed zakończeniem umowy?

Zosia_n
2012-06-21, 08:54
Wyższy abonament możesz wybrać nawet, jeśli do końca umowy jest więcej niż 6 miesięcy.

maniek218
2012-06-21, 09:10
ale podnoszę pakiet na warunkach promocyjnych czy poprostu dokupuje opcje?

maciej87
2012-06-21, 09:27
Z tego co Zosia napisała to wychodzi że po prostu możesz wziąć po prostu wyższy abo na promocji, a prosiłbym o odpowiedź Zosię bo mnie też to interesuje :D

Zosia_n
2012-06-21, 09:28
Możesz dokupić opcje i możesz przedłużyć umowę.

Therion7777
2012-06-21, 09:30

Szukasz dziury w całym i chyba pomyliłeś adresata.
Przedstawiciele N na forum przedstawiają oficjalne stanowisko N.
Chcesz konkretów udaj się do rzecznika N.

M4rKo
2012-06-21, 09:32
czyli mając full'a to na rok wcześniej mogę wskoczyć na ALL'a po cenie promocyjnej??

maciej87
2012-06-21, 09:37
Tak na to wychodzi że zawsze możesz przejść na droższą ofertę!!!!

Zosia_n
2012-06-21, 09:37
czyli mając full'a to na rok wcześniej mogę wskoczyć na ALL'a po cenie promocyjnej??

Tak, i na wszystkie inne Full'e droższe od Twojego obecnego :)

M4rKo
2012-06-21, 09:38
Dzięki :) ...

Ps. Tylko obecne droższe FULL'e są wykastrowane w stosunku do mojej obecnej oferty ;)

cabott
2012-06-21, 12:22

Dlaczego wróci?
Jeśli konsultant mu tak powiedział, to takie są warunki przedłużenia rozmowy. Najwyżej będzie reklamował.

skopek69
2012-06-21, 14:15

Zebys crasher sie nie zdziwił. Sam mialem podobna sytuacje. Podczas rozmowy przedluzajacej dostałem WP + 4nPremium z VOD + HBO + multiroom standard za 79 zł. Pierwszy rachunek przedłuzonej umowy - kwota 99 zł. Złozyłem reklamacje z prosba o odsłuchanie rozmowy, podalem dokladna date i czas. Reklamacje uznano i mam to co wyzej z multiroom standard za 79 zł. Na szczescie przedstawiciele N zachowali się uczciwie. Mozna ? Mozna.

Ps Do tych ktorzy przedluzaja umowy, po wprowadzeniu DVBT i ostatnich obnizkach w cyfrowym polsacie targujcie sie, az do skutku. Jest konkurencja, jest wybor, ja ich usług nie musze kupic, a oni raczej musza sprzedac.
Pozdrawiam

krzych1963
2012-06-21, 14:43
Witam, ja przestrzegam przed konsultantami którzy naciągają przez tel, wcześniej miałem fula no i zgodziłem się na All Inclusive 15 m-cy za 149zł, wczoraj rachunek przyszedł za ponad 170zł gdzie jest opłata dodatkowa za multiroom gdzie pytałem się ile z multirumem będe płacił pani odpowiedziała że 149,złożyłem reklamacje i będę czekał ale to jest moja ostatnia umowa z tą firmą , jak dla mnie jest mało wiarygodną,czekam teraz na dogodny moment aby złożyć wypowiedzenie i pożegnać się na zawsze,więc zanim podpiszesz cyrograf to się dobrze zastanów,pozdrawiam

pawllok
2012-06-21, 14:49
Witam, ja przestrzegam przed konsultantami którzy naciągają przez tel, wcześniej miałem fula no i zgodziłem się na All Inclusive 15 m-cy za 149zł, wczoraj rachunek przyszedł za ponad 170zł gdzie jest opłata dodatkowa za multiroom gdzie pytałem się ile z multirumem będe płacił pani odpowiedziała że 149,złożyłem reklamacje i będę czekał ale to jest moja ostatnia umowa z tą firmą , jak dla mnie jest mało wiarygodną,czekam teraz na dogodny moment aby złożyć wypowiedzenie i pożegnać się na zawsze,więc zanim podpiszesz cyrograf to się dobrze zastanów,pozdrawiam

Dostaniesz korektę, porównując do innych przypadków, to na 100% nie było celowe.
Napisz do przedstawiciela, załatwi to szybciej niż reklamacja.

marianescu
2012-06-21, 15:11
Szukasz dziury w całym i chyba pomyliłeś adresata.
Przedstawiciele N na forum przedstawiają oficjalne stanowisko N.
Chcesz konkretów udaj się do rzecznika N.
Twoja opinia. Dla mnie fakt proponowania odczuwalnie gorszych warunków niż dotychczasowe przy przedłużaniu umowy nie jest szukaniem dziury w całym. Dlatego chciałbym rzetelnie (nie mylić ze zdawkowo) poznać przyczyny.
I z Twojej wypowiedzi wynikałoby, że rzecznik prezentuje inne niż oficjalne stanowisko N-ki ;]

Ale ok, aby nie być gołosłownym i dać szansę wykazania się n-ce/konsultantom, pomimo złożenia wymówienia, proszę niniejszym o przedstawienie dla mnie oferty.
I od razu zadam pytanie - czy mogę otrzymać taką jak user "warkotek"? (abomanemt nie byłby niższy niż dotychczasowy).
Jeżeli nie - to dlaczego?

tatrzan
2012-06-21, 15:11
Witam, po ochłonięciu :) już nie jestem taki bojowy.
Oferta 48 zł za WP nawet jeśli nie wymienią mi białego na recordera może mnie zadowoli.
Powiedzcie mi tylko do kogo mam tu napisać w sprawie przedłużenia.
pozdrawiam

maciej87
2012-06-21, 15:20
doradca@n.pl

olo46
2012-06-21, 15:22
Witam, po ochłonięciu :) już nie jestem taki bojowy.
Oferta 48 zł za WP nawet jeśli nie wymienią mi białego na recordera może mnie zadowoli.
Powiedzcie mi tylko do kogo mam tu napisać w sprawie przedłużenia.
pozdrawiam
Możesz napisać nawet na nkontakt@n.pl podać swoje dane z umowy i poprosić o telefon w sprawie przedłużenia umowy. Oni nie przedłużają lecz przekazują sprawę do działu utrzymania, który się z tobą skontaktuje. Nie zapomnij podać nr własnego telefonu jeżeli nie znajduje się on w ich systemie.

tatrzan
2012-06-21, 15:25
Możesz napisać nawet na nkontakt@n.pl podać swoje dane z umowy i poprosić o telefon w sprawie przedłużenia umowy. Oni nie przedłużają lecz przekazują sprawę do działu utrzymania, który się z tobą skontaktuje. Nie zapomnij podać nr własnego telefonu jeżeli nie znajduje się on w ich systemie.
Dzięki :) To trochę prostsze niż podejrzewałem ;)

olo46
2012-06-21, 15:30
Robiłem to już dwukrotnie i jest to proste lecz uzyskanie oczekiwanej promocji już takie proste może nie być. Nie na każdą propozycję musisz się zgadzać.

tatrzan
2012-06-21, 15:33
Ja nie mam żadnego ciśnienia - nie zgodzą się na to - rezygnacja już wysłana i nie jest to blef :)

marc1n36
2012-06-21, 18:30
Witam. Takie pytanie, po części związane z ofertą. Kiedy muszę najpóźniej przedłużyć umowę aby zadziałała 1 lipca? Jeśli oczywiście aktywacja jest tylko na początku miesiąca, czy może w dowolnym czasie?

rafallo
2012-06-21, 18:48
Dzisiaj konsultat dzwonił do mnie z propozycją multiroom, co mnie zaskoczyło, bo mam umowę do stycznia 2013 roku no i płacę 54 zł.
Odmówiłem, bo powiedziałem, że mam CP na dole, więc po co mi i Nka?

Następnie spytał, czy nie chce do końca umowy (czyli umowa mi się kończy w styczniu) nPremium wszystkich za 9.90, odpowiedziałem, że nie bo tam nic nie ma - nie ma co oglądać.

Następnie zapytał, czy nie chce History HD za 1.99 zł, więc odpowiedziałem, że na CP mam to za darmo więc nie chce.

I na koniec coś, czy chce Turbo dekoder za 49 zł, albo za 99, ale to chodziło o multiroom chyba mu znowu.

maciej87
2012-06-21, 18:58
Witam. Takie pytanie, po części związane z ofertą. Kiedy muszę najpóźniej przedłużyć umowę aby zadziałała 1 lipca? Jeśli oczywiście aktywacja jest tylko na początku miesiąca, czy może w dowolnym czasie?

Przedłużyć możesz w dowolnym czasie, a dni z niej będą upływać od pierwszego dnia następnego miesiąca rozliczeniowego. Czyli jak przedłużysz dziś to umowa będzie biegła od 1 lipca a nowe kanały ( jeśli takowe zamówisz) będą już od razu ( teoretycznie :D)

Therion7777
2012-06-21, 19:48
Twoja opinia. Dla mnie fakt proponowania odczuwalnie gorszych warunków niż dotychczasowe przy przedłużaniu umowy nie jest szukaniem dziury w całym. Dlatego chciałbym rzetelnie (nie mylić ze zdawkowo) poznać przyczyny.
Przecież już Ci wyjaśniłem przyczyny.

I z Twojej wypowiedzi wynikałoby, że rzecznik prezentuje inne niż oficjalne stanowisko N-ki ;]
To sobie dopowiedziałeś.
Przedstawiciele N na forum mają mniejsze kompetencje w oficjalnym wypowiadaniu się o N niż rzecznik. To chyba oczywiste?

Ale ok, aby nie być gołosłownym i dać szansę wykazania się n-ce/konsultantom, pomimo złożenia wymówienia, proszę niniejszym o przedstawienie dla mnie oferty.
Zadzwoń do BOK lub napisz maila wiesz gdzie.

aro_40
2012-06-21, 22:27
Zadzwoń do BOK lub napisz maila wiesz gdzie.

Taaaa... zadzwoń i usłyszysz jak ja:
- Jest Pan zainteresowany jakąś ofertą?
- A jaką?
- No.... to co Pan ma tylko za 59 zł (płaciłem 48 PLN, ale promocja mi sie skończyła, ja nie dopilnowałem i bulę po 92 PLN/m-c :zly: )
Spytałem uprzejmie czym to się różni od oferty dla nowych klientów to usłyszałem, że kanałów przybyło (chociaż tyle co oglądam, to nie zauwazyłem).
Aby wytrwać do końca czerwca i :papa_t: :papa_t: :papa_t:
Nie licz, że n-ka będzie zainteresowna zatrzymaniem Ciebie. Ty nie jesteś nowym plusikiem na liście. Jesteś starym plusikiem i do tego rościsz sobie urojone prawa do jakiejś ulgi bo jesteś starym klientam... to tylko kłopot dla nich !!!

PeterMac
2012-06-22, 06:49
Posiadam obecnie dawny pakiet "Hollywood" czyli wszystkie pakiety tematyczne + paczka HBO płacę 68zł.
Umowa kończy mi sie jakos we wrześniu i chciałbym przedłużyć ale nie tracąc paczki HBO nie płacąc tez więcej jak 70zł, dostane obecnie coś takiego bo nie jestem w temacie ostatnio w ofercie.
Najchętniej przedłużyłbym na to co mam obecnie ale chyba tak sie nie da. Proszę doradźcie.

maciej87
2012-06-22, 08:12
jedynym sposobem jak na dziś to 48zł za 6 pakietów plus dobranie HBO w promocji za 20 zł. Czyli stracisz nPremium. Ewentualnie 69zł 6 pakietów + nPremium bez HBO.

aro_40
2012-06-22, 08:21
jedynym sposobem jak na dziś to 48zł za 6 pakietów plus dobranie HBO w promocji za 20 zł. Czyli stracisz nPremium. Ewentualnie 69zł 6 pakietów + nPremium bez HBO.

nie ma szansy na 48 zł za 6 pakietów
mi oferowali wczoraj 6 pakietów za 59 PLN - czyli tak jak nowym klientom

N-ka nigdy nie preferowała utrzymania starych klientów

Pawrym
2012-06-22, 08:26

Kilka stron wcześniej pisał tu jeden szczęśliwiec, czyli @warkotek, któremu udało się zatrzymać te same kanały za 68 zł i podobno na 100% HBO będzie mieć przez cały okres umowy. Mnie - po złożeniu wypowiedzenia - udało się zamienić Hollywood na Mini full dla abonentów za 79 miesięcznie. Kanały będę miał te co teraz, HBO przez cały okres umowy i od lipca odblokują mi nPremium 1 i 2.

warkotek
2012-06-22, 09:50
Kilka stron wcześniej pisał tu jeden szczęśliwiec, czyli @warkotek, któremu udało się zatrzymać te same kanały za 68 zł i podobno na 100% HBO będzie mieć przez cały okres umowy. Mnie - po złożeniu wypowiedzenia - udało się zamienić Hollywood na Mini full dla abonentów za 79 miesięcznie. Kanały będę miał te co teraz, HBO przez cały okres umowy i od lipca odblokują mi nPremium 1 i 2.

Ku jasności sprawy miałem HdA za 68 PLN do 2012-06-30 czyli WP+nPremium 3,4+HBO od 2012-07-01 do 2013-12-31 bede miał WP+HBO+4nPremiun z VOD za 68 PLN. wszystko przez caly okres umowy Czyli można to nazwać miniFull z rabatem 11PLN.

PeterMac
2012-06-22, 09:55
N-ka nigdy nie preferowała utrzymania starych klientów
szkoda gadac a powinno być zupełnie odwrotnie, ja u nich siedzę już 6 lat.

Pytalem wlasnie to nie chca przedłożyć juz na "Hollywood" tylko na te nowe ich wymysły akurat mniej korzystne jak dla mnie.

Ku jasności sprawy miałem HdA za 68 PLN do 2012-06-30 czyli WP+nPremium 3,4+HBO od 2012-07-01 do 2013-12-31 bede miał WP+HBO+4nPremiun z VOD za 68 PLN. wszystko przez caly okres umowy Czyli można to nazwać miniFull z rabatem 11PLN.

tez bym chętnie przedłużył na takich warunkach, jakos specjalnie to zalatwiles ?

Pawrym
2012-06-22, 10:24

Pytalem wlasnie to nie chca przedłożyć juz na "Hollywood" tylko na te nowe ich wymysły akurat mniej korzystne jak dla mnie.

tez bym chętnie przedłużył na takich warunkach, jakos specjalnie to zalatwiles ?

Jak już dziś pisałem, On jest jakimś wyjątkowym szczęśliwcem albo ma jakieś chody w n, że Mu tylko za piękne oczy odblokują nPremium 1 i 2. :-)

Hasia
2012-06-22, 10:38
Witam. Kończy mi się umowa i dziwi mnie to że z tej platformy nikt nie dzwoni żeby zaoferować to abym u nich została.

aro_40
2012-06-22, 10:38

ale ja nie potrzebuje wodotrysków bo nie ma komu i kiedy oglądać. szukam oferty na pakiet info + dzieci + jakaś historia/przyroda

właśnie jestem w trakcie rozmów z Polsatem i wygląda na to że chyba skuszę się na ich ofertę, choć nigdy mnie ta firma nie pociągała.

Hasia
2012-06-22, 10:45
Ktoś chyba chciał ze mną rozmawiać ale zablokowane miałam okienka

Hasia
2012-06-22, 10:47
Jaką macie ofertę dla tych co chcą przedłużyć umowę ?

maciej87
2012-06-22, 10:51
To ja pisałem. To może łatwiej a co cchesz dostać bo nie wiemy czy Cię interesuje WR 48 zł czy all za 109 zł :D

ale ja nie potrzebuje wodotrysków bo nie ma komu i kiedy oglądać. szukam oferty na pakiet info + dzieci + jakaś historia/przyroda

właśnie jestem w trakcie rozmów z Polsatem i wygląda na to że chyba skuszę się na ich ofertę, choć nigdy mnie ta firma nie pociągała.
Nie licz raczej że dostaniesz coś niżej niż 48 zł za 6 pakietów

nts
2012-06-22, 11:08
No i jeden abonent mniej (na razie siostra, którą kiedyś namówiłem). Nie dość, że bez zgody zmienili abonament na droższy (reklamacja złożona), to propozycje gorsze niż dla nowych. Wypowiedzenie kończy się 30 czerwca 2012.
Bye

adamdudziu
2012-06-22, 11:40

Witam i potwierdzam tą ofertę, identyczną dostałem wczoraj, po 3 miesięcznych negocjacjach na 9 dni do końca wypowiedzianej umowy!

tatrzan
2012-06-22, 14:05
Witam
WP za 48 zł umowa na 12 15 lub 18.
podpisane dzisiaj
Inaczej mnie tez by nie było.
Pozdrawiam

maciej87
2012-06-22, 14:25
Też chętnie bym przygarnął 6 pakietów + nPremium + hbo za 68 zł poczekamy zobaczymy

pawcho1
2012-06-22, 14:49
Witam i potwierdzam tą ofertę, identyczną dostałem wczoraj, po 3 miesięcznych negocjacjach na 9 dni do końca wypowiedzianej umowy!
W takim razie mam prosbę odezwijcie się w lipcu po załączeniu kanałów , a genaralnie po otrzymaniu rachunku wtedy uwierzę:) bo póki co oferta którą otrzymaliście jest b. dobra

maciej87
2012-06-22, 17:01
ludzie narzekają że nikt do nich nie dzwoni z propozycją, a do mnie dzwonią ciagle :) tylko pani się ostatnia na mnie obraziła bo to ja jej postawiłem warunki a ona oczywiscie powiedziała że nie ma takich i koniec. zapytała kiedy ma zadzwonić to powiedziałem że jak znajdzie takie warunki na co mi odpowiedziała że w takim razie nikt juz nie zadzwoni :) ( przed chwilą znowu ktoś dzwonił :D) i mnie poinformowała gdzie mam oddać sprzęt :) szkoda że niektórzy nie umieją się pogodzić z tym że nie zaakceptowalem jej oferty.

dobrze że są, konsultanci którzy potrafią zalatwić pewne sprawy :)

IwirUs
2012-06-22, 17:04

Czyli dałem się zrobić w bambuko ;) Jeszcze 2 tygodnie temu wszyscy się cieszyli jak udało się taką ofertę wyrwać (zamiast 89 zł) a obecnie można to mieć bez zmiany abonamentu za 68 zł :/. W sumie rozmowę telefoniczną (przedłużenie na 18m za 79 zł) miałem w sobotę 16.06.2012, umowa na multiroom (bo sobie go dodałem) wraz z dekoderem przyszła 19.06.2012 - może mogę jeszcze się wycofać - jak myślicie ???

maciej87
2012-06-22, 17:19
Z przedłużenia telefonicznego się nie wycofasz. Dlatego na nic na razie się nie zgadzam :D Chyba że dostanę atrakcyjną ofertę.

IwirUs
2012-06-22, 17:24
Z przedłużenia telefonicznego się nie wycofasz. Dlatego na nic na razie się nie zgadzam :D Chyba że dostanę atrakcyjną ofertę.

W sumie to dlaczego mam się martwić - skoro satysfakcjonowała mnie oferta 79 zł ;) Zapewne niedługo będzie oficjalna fuzja z C+ i zmienią się warunki więc będzie można rozwiązać umowę. Ewentualnie -przedłużenie będę miał od lipca na 18 m więc akurat trafię na święta z kolejnym przedłużeniem - wtedy są najlepsze oferty :).

adamdudziu
2012-06-22, 18:16
W takim razie mam prosbę odezwijcie się w lipcu po załączeniu kanałów , a genaralnie po otrzymaniu rachunku wtedy uwierzę:) bo póki co oferta którą otrzymaliście jest b. dobra

KANAŁY WŁĄCZONE JUŻ MAM OD WCZORAJ, TAK JAK MIAŁO BYĆ DO 2 GODZIN MIAŁY SIĘ POJAWIĆ I BYŁY! JAK PRZEDŁUŻAŁEM W 2010 BYŁO IDENTYCZNIE DOKUPIONE KANAŁY DZIAŁAŁY ZARAZ PO ROZMOWIE A UMOWA Z NOWĄ CENĄ STARTOWAŁA OD 1 NASTĘPNEGO MIESIĄCA!:spoko:

rappek
2012-06-22, 18:35

ja też miałem Hollywood i także dziś zamieniłem na Mini Full za 79 zł o kwocie 68 zł nawet nie chcieli rozmawiac bo podobno ta oferta już nie istnieje

adamdudziu
2012-06-22, 19:29
A Ile Miałeś Do Końca Umowy I Czy Była Na Wypowiedzeniu? Bo Dla Mnie Wcześniej Też Nie Było A Na Ostatniej Prostej Się Pojawiła!

krinod
2012-06-22, 19:35
Witam

Mam umowę do końca czerwca i złożone wypowiedzenie, czyli do 14 lipca muszę oddać dekoder + biały dekoder (z multiroom premium). Czy przedłużyć umowę mogę najpóźniej 30 czerwca czy mogę to zrobić dopóki nie oddam dekodera czyli do 14 lipca bez płacenia opłat aktywacyjnych ? (wiem, że po 30 czerwca nie będę miał dostępu do kanałów)

Folus
2012-06-22, 19:43
Witam

Mam umowę do końca czerwca i złożone wypowiedzenie, czyli do 14 lipca muszę oddać dekoder + biały dekoder (z multiroom premium). Czy przedłużyć umowę mogę najpóźniej 30 czerwca czy mogę to zrobić dopóki nie oddam dekodera czyli do 14 lipca bez płacenia opłat aktywacyjnych ? (wiem, że po 30 czerwca nie będę miał dostępu do kanałów)

na pewno do 30 czerwca możesz przedłużyć umowę ale też są przypadki że jeszcze w tych 14 dniach zadzwonią :spoko:

krinod
2012-06-22, 19:47
na pewno do 30 czerwca możesz przedłużyć umowę ale też są przypadki że jeszcze w tych 14 dniach zadzwonią :spoko:

ale jeśli nie zadzwonią to mogę w lipcu w punkcie lub na infolinii przedłużyć lub poprosić kogoś z przedstawicieli N z forum ?

maciej87
2012-06-22, 19:52
sa takie przypadki ale lepiej zalatw to do 30stego

adamdudziu
2012-06-22, 19:52
Przeszukaj Wątki Bo W Ostatnim Czasie Czytałem O Tym Na Forum I Negocjować Oferty Ponoć Można Do Zwrotu Sprzętu Ale Nie Wiem Jak Jest Z Tymi Opłatami Aktywacyjnymi!

krinod
2012-06-22, 20:06
Dziękuje Wam za informacje :)

Monika_nc+
2012-06-22, 20:12
ale jeśli nie zadzwonią to mogę w lipcu w punkcie lub na infolinii przedłużyć lub poprosić kogoś z przedstawicieli N z forum ?

Oczywiście, wtedy zapraszamy do kontaktu mailowego z nami: doradca@n.pl

aro_40
2012-06-22, 20:12
To ja pisałem. To może łatwiej a co cchesz dostać bo nie wiemy czy Cię interesuje WR 48 zł czy all za 109 zł :D

Nie licz raczej że dostaniesz coś niżej niż 48 zł za 6 pakietów

oooo i jestes w błędzie - to co mi jest potrzebne do szczęścia Cyfrowy polsat oferuje za 39,90 + 3 miechy free :D :D :D

maciej87
2012-06-22, 20:20
Ale ja piszę o tv N bo na forum tej platformy jesteśmy. Ta konkurencja to mnie raczej nie przekona(jakość jest tragiczna)

aro_40
2012-06-22, 20:48
Ale ja piszę o tv N bo na forum tej platformy jesteśmy. Ta konkurencja to mnie raczej nie przekona(jakość jest tragiczna)
N-ka mnoe olewa od 3 miesięcy i jedyne co to propozycja 59 zł za 6 pakietów (z których wykorzystuję połowę....
Z taką ceną wychodzą do nowych klientów, mając w najgłębszym poważaniu starych... jak już kiedyś pisałem, mają pewnie premię za każdego nowego, a za utrzymanie starego klienta - nie ma bonusa, więc po co zajmowac się starym?????????????????
co do jakości Polsatu to to, co widziałem u sąsiadów nie odbiega w niczym od jakości n-ki.

maciej87
2012-06-22, 20:59
przecież nikt Cię nie zmusza do bycia w N. Jeśli wolisz ofertę konkurencji to zawszę możesz z niej skorzystać, jeśli chcesz N to zawsze możesz po negocjować i na pewno oferta się znajdzie. Ile masz do końca umowy?

Monika_nc+
2012-06-22, 21:05
Ale ja piszę o tv N bo na forum tej platformy jesteśmy.

Słuszna uwaga @macieju87 - proszę zakończyć dyskusje na temat oferty konkurencji. @aro_40 jeżeli chciałbyś kontaktu ze strony naszych specjalistów, to zapraszam do kontaktu z nami drogą mailową na doradca@n.pl.

Dobranoc Panie i Panowie :)

aro_40
2012-06-22, 21:22
Słuszna uwaga @macieju87 - proszę zakończyć dyskusje na temat oferty konkurencji. @aro_40 jeżeli chciałbyś kontaktu ze strony naszych specjalistów, to zapraszam do kontaktu z nami drogą mailową na doradca@n.pl.

Dobranoc Panie i Panowie :)

znowu?????????
Witam,
Przekazałam informację do Działu Sprzedaży, [ciach]
Zosia_n
n_przedstawiciel

jakoś telefonu nie doczekałem się...

Jak piszę, jedyną ofertą jaką dostaję to 59 zł...... a może coś niejasno piszę????

maciej87, nikt nie powiedział, że wolę konkurencję... a żeby negocjować to muszą być dwie strony do negocjacji. Póki co, oprócz mnie nie ma drugiej strony (jeśli nie liczyć konkurencji n-ki).
więc nie pisz, że oferta się znajdzie lub że moge negocjować, bo nie ma z kim, a jak już ktoś jest to zblazowanym głosem powtarza jak mantrę: za to co mam teraz (czyli 6 pakietów) - 59 zł !!!!!
Jak potrafisz negocjowac ze ścianą, to ci zazdroszczę, bo ja nie potrafię :(

maciej87
2012-06-22, 23:01
a ile masz do konca umowy? wiesz co odezwij sie do mnie na pm jutro to sam sprobuje Ci zalatwic kontakt :) na przyszly tydz

audiosystem
2012-06-23, 09:03
Dziękuję n przedstawiciele znów na 18 miesięcy z wami :spoko: wszystkie pakiety tematyczne bez filmowych w utrzymanej niskiej cenie

aro_40
2012-06-23, 12:33
a ile masz do konca umowy? wiesz co odezwij sie do mnie na pm jutro to sam sprobuje Ci zalatwic kontakt :) na przyszly tydz

7 dni, w tym 5 roboczych....
skoro ndoradca nie potrafi pomóc to co Ty możesz????
poza tym, skoro n-ka nie jest zainteresowana, to nie mam zamiaru się narzucać - odbiję to sobie na blogu lub FB

Iceberg
2012-06-23, 12:38
@ aro_40 jeżeli nie zależy ci aż tak bardzo na pozostaniu z n to najlepiej jak zwyczajnie podczas rozmowy powiesz konsultantowi że oczekujesz takiej i takiej oferty za taką i taką cenę(oczywiście w granicach rozsądku, realne propozycje), inne cie nie obchodzą i tyle. Dodaj że zgodzisz się tylko na te warunki jakie zaproponowałeś.
Jak się nie uda to umowa wygaśnie i zawrzesz ją z konkurentem.
Skoro nie masz nic do stracenia(nie zależy ci tak bardzo na przedłużeniu) to idź na całość.

M4rKo
2012-06-23, 12:44
7 dni, w tym 5 roboczych....
....

Znając życie i ich podejście to zadzwonią z propozycją dzień przed końcem umowy by próbować postawić Cię pod ścianą.... Nie daj się :spoko:

marc1n36
2012-06-23, 12:48
Czy będzie w najbliższym czasie Monster dekoder w opcji Multiroom Standard? Lub wymiana z Turbo jesli taki zamówie.
I drugie pytanie. Wczoraj pani konsultant powiedziała, że muszę się koniecznie zgłosić sam po dekoder i opłata za niego to 199zł. Troszkę dziwne, na stronie pisze że Turbo- aktywacja 99zł.

thorn21kr
2012-06-23, 17:09
Witam

Właśnie kończy mi się umowa z telewizją N. Posiadam obecnie stary pakiet Full za 99 zł. Zależy mi na wszystkich kanałach z pakietów tematycznych ,HBO plus NPremium. Nie chce nic z VOD. Na co mogę liczyć i na jaką ofertę? Dodam że oczywiście chcę płacić mniej:D

konrad nh
2012-06-23, 17:26
Ja miałem ponad dwa miesiące do końca umowy wczoraj zadzwoniłem i były już 3 nowe oferty przygotowane za 89zł 79zł i 59 zł ale dokładnie nie pamiętam co w nich było.Teraz będe miał za 79 zł wp plus hbo i nfilm wcześniej miałem hoolywod za 69zł,dzwoniłem wczoraj około 16 ale nfilmy jeszcze niewłączone ile się czeka kiedyś miałem od razu:pytajnik:

Pawrym
2012-06-23, 17:34
Ja miałem ponad dwa miesiące do końca umowy wczoraj zadzwoniłem i były już 3 nowe oferty przygotowane za 89zł 79zł i 59 zł ale dokładnie nie pamiętam co w nich było.Teraz będe miał za 79 zł wp plus hbo i nfilm wcześniej miałem hoolywod za 69zł,dzwoniłem wczoraj około 16 ale nfilmy jeszcze niewłączone ile się czeka kiedyś miałem od razu:pytajnik:

Mnie konsultantka powiedziała, że nPremium 1 i 2 odblokują mi dopiero 1 lipca, a umowę przedłużałem 4 czerwca. Ale ktoś tu wcześniej pisał, że w ciągu paru chwil mu odblokowali kanały, których wcześniej nie miał. Więc nie wiem od czego to zależy.

pawllok
2012-06-23, 17:56
Kanały włączają się zazwyczaj od kolejnego miesiąca, a zależy to tylko od tego czy te kanały wcześniej masz np. npremium 3, 4, to 1, 2 wlączy się od kolejnego miesiąca.

Monika_nc+
2012-06-23, 17:59
Jeżeli w momencie włączenia oferty promocyjnej posiadasz część opcji nPremium HD, czyli kanał Npremium 3 i 4 to w takim wypadku nPremium HD i nPremium 2 HD zaczną działać dopiero od 1 lipca. Jeżeli opcji tych fizycznie na koncie nie było w momencie włączenia oferty promocyjnej, to wtedy uruchamiane są do 48 h.

EDIT: @pawllok mnie wyprzedził :) potwierdzam

adamdudziu
2012-06-23, 18:01
Witam

Właśnie kończy mi się umowa z telewizją N. Posiadam obecnie stary pakiet Full za 99 zł. Zależy mi na wszystkich kanałach z pakietów tematycznych ,HBO plus NPremium. Nie chce nic z VOD. Na co mogę liczyć i na jaką ofertę? Dodam że oczywiście chcę płacić mniej:D

Do lutego miałem to co Ty przegapiłem koniec umowy a z N-ki nikt nie zadzwonił! Jak zadzwoniłem w marcu do BOK to okazało się że umowę miałem do końca lutego a jak nowa to za 109( okrojony full) lub za 129!To mi nie pasowało zredukowałem do 4 tematycznych za 58 i wysłałem wypowiedzenie (3 miesięczne) W marcu rachunek przyszedł na 139 złociszy! NEGOCJOWAŁEM DO CZWARTKU I MAM TERAZ MINI FULA ZA 68 NA 18 MIECHÓW TO JEST TO CO CHCESZ Z VOD PREMIUM!

aro_40
2012-06-23, 18:39
Znając życie i ich podejście to zadzwonią z propozycją dzień przed końcem umowy by próbować postawić Cię pod ścianą.... Nie daj się :spoko:

no to się z lekka rozczarują.
Jeśli mam zmienić nadawcę ( a na to wygląda), to chcę mieć płynne przejście (bez przerwy w odbiorze), zatem umowe podpiszę poniedziałek lub wtorek, aby mieć czas na dostawę sprzętu.
Dziwi mnie tylko ich niechęć do utrzymania klienta, który płacił regularnie rachunki... to jest zastanawiające :pytajnik:

Monika_nc+
2012-06-23, 18:53
@aro_40 - dziś ja mam dyżur, jeżeli jednak życzysz sobie kontaktu jeszcze dzis od naszych przedstawicieli odezwij się na doradca@n.pl

maciej87
2012-06-23, 20:40

Kolego nFilmów to Ci raczej już nigdy nie włączą :D tylko nPremium. Także dostałem dziś ofertę jaką jesteś zainteresowany za cenę 79zł (6 pakietów+1-4 nPremium+HBO) ale odmówiłem.

konrad nh
2012-06-24, 11:23
Miałem nfilm 3i4 ale konsultant powiedział że właczą do 48 godzin i co teraz, godzine i date pamiętam złoże reklamacje jak niebędzie dziś do 16.

rafallo
2012-06-24, 13:01
Mi nowu proponowali do końca umowy czyli do styczna 2013 roku nPremium wszystkie za 9.90 zł :) Odmówiłem, bo powiedziałem, że tam nic nie ma.

A na koniec znowu proponowali History za 1.99 zł miesięcznie, też odmówiłem.

Ale natręty... masakra

fan HDTV
2012-06-24, 14:37
Witam wszystkich, w końcu i ja zdecydowałem się opisać moją sytuację, może komuś się przyda.
N-kę ma od 4 lat, mam obecnie Hollywood dla ABO, promocja kończy się z końcem czerwca. Jestem przezorny i dawno już w maju wysłałem rezygnację z umowy, po jej zakończeniu. Jako że nic się nie działo ( żadnego potwierdzeni nic.) skontaktowałem się z BOK i okazało się że moje wypowiedzenie będzie w mocy na koniec lutego 2013, bo w grudniu wziąłem dekoder turbo i umowa się przedłużyła automatycznie. Oczywiście moje niedopatrzenie ale bym się nieźle zdziwił jakbym rachunek dostał za lipiec...

Jeszcze się zdziwisz jeśli sądzisz, że od lipca do lutego będziesz dostawał rachunki takie jak w promocji Hollywood dla ABO. Wymieniając dekoder w połowie okresu promocji zgodziłeś się na ceny cennikowe przez ponad pół roku.

yahol
2012-06-24, 15:09
Witam wszystkich. To może ja opiszę co mnie spotkało.
Jestem ABO N-ki od 4 lat. DO tej pory miałem promo Hollywood za 69/m - do końca czerwca. Na początku maja wysłałem wypowiedzenie na koniec okresu umowy. Jak że nic ze strony N się się działo, skontaktowałem się z BOK- i okazało się, że umowa się przedłużyła do lutego 2013, bo w grudniu wziąłem turbacza. (Ok moje niedopatrzenie ale pewnie bym się zdziwił jakby, dostał rachunek za lipiec.) Zaproponowali mi promocję za 99 lub 124 PLN, na to ja że chciałbym to co mam, i mogę dać za to nawet 79 PLN :D ALe Pan mi wytłumaczył że ta oferta nie jest dla mnie...

Co tu robić..- No to obniżyłem pakiety od lipca do 51 PLN, i dodatkowo poszedłem do MM złożyć wymówienie/zerwanie umowy, najwyżej zapłacę karę 90 PLN - nie widzę problemu.

Dalej ŻADNEJ reakcji ze strony N no to wczoraj dzwonię do BOK-u i:
moje zerwanie umowy nie zostało zaksięgowane, bo ważniejsze jest moje stare wypowiedzenie to na koniec lutego 2013. (nie wiem czy to jest zgodne z prawem) i muszę najpierw cofnąć stare i jeszcze raz złożyć nowe. :diabel:

Dobra to spytałem czy jest może dla mnie jakaś oferta (ta na której mi zależy) ALe konsultant że nie ma ale jak złożę skuteczne wypowiedzenie to na pewno pojawią się nowe oferty. -Ludzie co to jest za polityka żeby zachęcać klienta do zerwania umowy żeby dostać nową ofertę ???

Dla mnie nie ma problemu bo mieszkam blisko MM, złoże jutro wymówienie. Tylko że zraz w lipcu kupię sobie inego operatora, jestem z GDN i UPC mam pod nosem (kupuję od nich internet) , a dekoder N-ki zawiozę do domku letniskowego na 3 miesiące wakacji.

Tylko prę rzeczy mnie dziwi i mam żal do Nki:
- sprawa z umowami to jedno ale dlaczego polityka Nki jest taka dziwna? ja płaciłem 69 PLN + 25 (noc) a teraz od lipca będę płacił 51, przez 3 miechy zamiast dać mi promocję na 79 na rok ???? przecież na tym by zarobili.

- pewnie jak jutro złożę wymówienie to po 2 miesiącach ktoś z Nki zadzwoni z niższą ofertą cenową, tylko że ja już wtedy będę miał podpisaną umowę z innym operatorem i będzie po ptakach, za późno na jakieś negocjacje.

Może jakiś miły doradca N z forum potrafi wytłumaczyć tę dziwną politykę w stosunku do mnie, bo oferta Nki jest OK!

Pozdrawiam wszystkich (chyba były) klient Nki

zojka
2012-06-24, 17:56
Dziś Ci miły doradca n nic nie podpowie - zerknij tu: http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=616490&postcount=132
Ale napisz do nich maila n doradca@n.pl, a jutro zapewne się odezwą.

thorn21kr
2012-06-24, 19:31
Witam

Właśnie kończy mi się umowa z telewizją N. Posiadam obecnie stary pakiet Full za 99 zł. Zależy mi na wszystkich kanałach z pakietów tematycznych ,HBO plus NPremium. Nie chce nic z VOD. Na co mogę liczyć i na jaką ofertę? Dodam że oczywiście chcę płacić mniej

maciej87
2012-06-24, 19:39
Już raz zadawałeś to pytanie na stronie wcześniej i widocznie nie przeczytałeś ostatnich dwóch stron bo odpowiedzi już padły. Powtórzę ci jeszcze raz:
6 pakietów+nPremium 1-4 i nPremium VOD + HBO to 79 zł
Ewentualnie wersja na krótszy okres to 48zł i dokupujesz w środę (bo zapewne będzie promocja) nPremium 1-4 za 9,99zł do grudnia 2012 i pakiet HBO za 20 zł na 4 miesiące i masz to za 77,99 zł :D

aro_40
2012-06-24, 19:45
@aro_40 - dziś ja mam dyżur, jeżeli jednak życzysz sobie kontaktu jeszcze dzis od naszych przedstawicieli odezwij się na doradca@n.pl

proponowałbym czytać uwaznie, ale dla ułatwienia przypmne raz jeszcze maila z piatku z godz. 12.27:
Witam,
Przekazałam informację do Działu Sprzedaży,....... [ciach]

Zosia_n
n_przedstawiciel

i nic.... czasu nie znaleźli, tak byli zapracowani (i tak są od 3 miechów). Zero kontaktu z BOK, a jak ja zadzwonię, to zblazowanym głosem proponują mi abonament za 59 PLN

Monika_nc+
2012-06-25, 07:18
proponowałbym czytać uwaznie, ale dla ułatwienia przypmne raz jeszcze maila z piatku z godz. 12.27:
Witam,
Przekazałam informację do Działu Sprzedaży,....... [ciach]

Pozdrawiam,

Zosia_n
n_przedstawiciel

i nic.... czasu nie znaleźli, tak byli zapracowani (i tak są od 3 miechów). Zero kontaktu z BOK, a jak ja zadzwonię, to zblazowanym głosem proponują mi abonament za 59 PLN

Oczywiście, że to widziałam, jednak maila nie potrafiłam odnaleźć, gdyż Ty również nie zastosowałeś się do naszych wskazówek, w których prosimy, by w temacie maila zamieścić Nick z forum. Informacje na temat kontaktu z Moderatorami znajdziesz tu: http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=23375
Dodam, że w sygnaturze każdego z nas (chodzi mi o to co znajduje sie pod tą wiadomością) również znajduje się skrócony opis dotyczący zasad kontaktu z Moderatorami i zauważ jest tam wyboldowane zdanie: W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
W takim wypadku raz jeszcze ponawiam propozycję kontaktu drogą mailową - dziś ja stoję na straży do 15.00.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

thorn21kr
2012-06-25, 07:36
Już raz zadawałeś to pytanie na stronie wcześniej i widocznie nie przeczytałeś ostatnich dwóch stron bo odpowiedzi już padły. Powtórzę ci jeszcze raz:
Ewentualnie wersja na krótszy okres to 48zł i dokupujesz w środę (bo zapewne będzie promocja) nPremium 1-4 za 9,99zł do grudnia 2012 i pakiet HBO za 20 zł na 4 miesiące i masz to za 77,99 zł

Jest tylko mały problem bo konsultanci ktorzy dzwonia chca mi to zaproponowac za 99zł jak mam z nimi rozmawiac w tej sprawie?
Z góry dziekuje za wszelkie pomocne informacje

aro_40
2012-06-25, 09:11
Oczywiście, że to widziałam, jednak maila nie potrafiłam odnaleźć, gdyż Ty również nie zastosowałeś się do naszych wskazówek, w których prosimy, by w temacie maila zamieścić Nick z forum. Informacje na temat kontaktu z Moderatorami znajdziesz tu: http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=23375
Dodam, że w sygnaturze każdego z nas (chodzi mi o to co znajduje sie pod tą wiadomością) również znajduje się skrócony opis dotyczący zasad kontaktu z Moderatorami i zauważ jest tam wyboldowane zdanie: W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
W takim wypadku raz jeszcze ponawiam propozycję kontaktu drogą mailową - dziś ja stoję na straży do 15.00.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

jest to żenujące....
skoro jeden z moderatorów odpisał, i odpisał konkretnie, to znaczy że mu nie przeszkadzał brak nicka w temacie maila (nie zadawał pytania pomocniczego). Do tego, znalezienie maila wychodzącego w ostatni piatek o 12.27 tez chyba nie nastręcza problemów, no chyba że robi się wszystko aby udawać, że się załatwia sprawę, a jednocześnie jej nie załatwić.
przesyłam na ndoradca korespondencje, dopisując nick, bez którego nie jesteście w stanie rozpoznac maila...
poczekamy na efekty

adamdudziu
2012-06-25, 09:36
Ewentualnie wersja na krótszy okres to 48zł i dokupujesz w środę (bo zapewne będzie promocja) nPremium 1-4 za 9,99zł do grudnia 2012 i pakiet HBO za 20 zł na 4 miesiące i masz to za 77,99 zł

Jest tylko mały problem bo konsultanci ktorzy dzwonia chca mi to zaproponowac za 99zł jak mam z nimi rozmawiac w tej sprawie?
Z góry dziekuje za wszelkie pomocne informacje

Witam ponownie; przeczytaj mój wpis z strony 900-ej z godziny 18:01! POZDRAWIAM!:spoko:

MarcinIKS
2012-06-25, 10:26
Czy też tak macie? Od jakiegoś tygodnia przynajmniej raz na dzień dostaję telefon z n z tą samą ofertą za 89zł. Prośby o zaznaczenie, że nie interesuje mnie ta oferta nic nie dają a dodatkowo prośby o zastrzeżenie komunikacji telefonicznej również. A najlepszy jest ten tekst na początku każdej rozmowy: "... w celu poprawy satysfakcji naszego stałego klienta ..." :)
Czuję się coraz bardziej usatysfakcjonowany :)

Monika_nc+
2012-06-25, 10:50
@MarcinIKS - jeżeli masz konkretne oczekiwania proszę o kontakt z nami: doradca@n.pl zgodnie ze wskazówkami z mojej sygnatury.

oman
2012-06-25, 10:51
Konczy mi sie umowa

Monika_nc+
2012-06-25, 11:01
@oman - już Ci kiedyś podpowiadał Paweł co zrobić: Podaj dane umowy na doradca@n.pl wg informacji w mojej sygnaturze.
Jeżeli chcesz jednak informacji od innych użykowników forum to napisz z jakiej oferty obecnie korzystasz.

Grzegorzzz28
2012-06-25, 12:10
Czy też tak macie? Od jakiegoś tygodnia przynajmniej raz na dzień dostaję telefon z n z tą samą ofertą za 89zł. Prośby o zaznaczenie, że nie interesuje mnie ta oferta nic nie dają a dodatkowo prośby o zastrzeżenie komunikacji telefonicznej również. A najlepszy jest ten tekst na początku każdej rozmowy: "... w celu poprawy satysfakcji naszego stałego klienta ..." :)
Czuję się coraz bardziej usatysfakcjonowany :)

Mam właśnie taką samą sytuacjie co Ty. Telefony zaczeły mi się z 3 tyg. temu było ich z 8 :usmiech: .
Mam obecnie WP + NP1234 + HBO za 78zł i za każdym razem oferują mi za 89zł to co mam plus Filmbox. Tylko tak się składa że mi ten Filmbox nie potrzebny żeby za niego 11zł płacić ( poprostu nic tam nie ma ciekawego)
Po 4 telefonie powiedziałem żeby już do mnie nie dzwonili skoro nie mogę przedłużyć na tych warunkach co mam.
W końcu zadzwoniłem sam żeby od sięrpnia wyłaczyć pakiety i zostawiłem 3 po 17zł na kwotę 51zł , to pani mówi że wzwiązku z tym mogą do mnie zadzwonić z ofertami specjialnymi na lepszych warunkach niż te co miałem proponowane.
Pomyślałem może się uda i za 78zł dostane dawnego Hollywooda + nP12 i kazałem dzwonić. Za kilka dni znowu 4 telefony i znowu propozycjia za 89zł lub coś tam za 99 , a nawet za 119zł . I w koło to samo:D
Tak się składa że forum śledzę codziennie i wiele osób pisze że ofertę WP + NP1234 + HBO za 78 ( czy 79zł ) wynegocjowało a tu wkoło mi mówią że nie ma i nie ma tylko oferta za 89zł <:/>

thorn21kr
2012-06-25, 12:14

Dzwonią do mnie ja mówię że chce to co wyżej wy pisaliście i dostajecie a oni że nia ma takiej promocji
To pytanie do was jest taka promocja czy nie ma?

Grzegorzzz28
2012-06-25, 12:20

Dzwonią do mnie ja mówię że chce to co wyżej wy pisaliście i dostajecie a oni że nia ma takiej promocji
To pytanie do was jest taka promocja czy nie ma?

No ta za 89zł To co napisałeś + Filmbox jest mi wkoło to chcą dać:usmiech: A mi wsumie ta oferta za 79zł (obecnie płace 78zł:usmiech: ) odpowiada a nie ta z filmboxem. Ale dla mnie tej za 79zł nie ma . Ciekawe jak w sierpniu i wrześniu zapłace po 51zł to czy się nie znajdzie ta za 79zł.

Monika_nc+
2012-06-25, 12:26
@thorn21kr i @Grzegorzzz28 - zapraszam z danymi do weryfikacji do kontaktu drogą mailową: doradca@n.pl zgodnie z wytycznymi z mojej sygnatury. Sprawdzę jak to wygląda na Waszych umowach.

Grzegorzzz28
2012-06-25, 12:37
@Monika_n wysłałem meila czekam na odp.

Dziękuję za odp. Będę czekał na telefon:)

Już jestem po telefonie. Umowa na 79zł Dzięki p Moniko za pomoc :)