PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK HD/ n na karte

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

M4rKo
2011-04-29, 23:08
Dodatkowo dodam ze TNK kosztuje 40zl. a w PolsatCyfrowy mam za 40zl po dodaniu TVN HD mam o niebo lepsza oferte. jesli ktos ma inne zdanie to chetnie wyslucham.

A jesteś pewien że oferta CP po dodaniu kanałów TVN'u nie zdrożeje ?

danielqs
2011-04-29, 23:14

To wtedy znajdzie inna za 40 zl, niewazne jaka, wazne zeby placic 40 zl.

Aifam
2011-04-29, 23:17

puki co 40zł jest a jak zdrożeje to bedzie można odejsć proste

danielqs
2011-04-29, 23:21
puki co 40zł jest a jak zdrożeje to bedzie można odejsć proste

Tylko gdzie Ty pojdziesz jak Ci sie oferty za 40 zl skoncza...

lacki
2011-04-30, 07:21
Tylko gdzie Ty pojdziesz jak Ci sie oferty za 40 zl skoncza...

Pewnie liczy na N i pakiet rodzinny z ceną w granicach 40zł

Luki555
2011-04-30, 09:04
Cyfra + też ma swoją telewizje na karte i są dane wszystkie Polsaty a płaci się taką samą kwotę ( pare groszy różnicy) jak my za pełną oferte TNK HD wiec Cyfrowy Dom powinien też zrobić taki ruch i dać wszystkie kanały Polsatu do TNK HD i zostawiając tą cene która jest teraz SUKCES MUROWANY - będzie więcej klientów i zyski

lacki
2011-04-30, 09:07
Cyfra + też ma swoją telewizje na karte i są dane wszystkie Polsaty a płaci się taką samą kwotę ( pare groszy różnicy) jak my za pełną oferte TNK HD wiec Cyfrowy Dom powinien też zrobić taki ruch i dać wszystkie kanały Polsatu do TNK HD i zostawiając tą cene która jest teraz SUKCES MUROWANY - będzie więcej klientów i zyski

Ale dokładnie nie wiadomo czy i co się w tnk znajdzie z tej paczki .

Luki555
2011-04-30, 09:22
ja tylko podałem propozycje rozwoju tnk hd bo na satkurierze napisali cytuję ( http://satkurier.pl/news/65591/10-kanalow-polsatu-w-n.html )"Tak naprawdę pakiet 10 kanałów Polsatu, który zostanie dołączony do telewizji n, mógłby z powodzeniem wejść do TNK HD za kolejne 19,90zł/mc - sukces gwarantowany" moim zdaniem to bylby bląd najlepiej by bylo powkładać Polsaty do 2 istniejących pakietów i tyle

Zenon Wiertara
2011-04-30, 09:44
ja tylko podałem propozycje rozwoju tnk hd bo na satkurierze napisali cytuję ( http://satkurier.pl/news/65591/10-kanalow-polsatu-w-n.html )"Tak naprawdę pakiet 10 kanałów Polsatu, który zostanie dołączony do telewizji n, mógłby z powodzeniem wejść do TNK HD za kolejne 19,90zł/mc - sukces gwarantowany" moim zdaniem to bylby bląd najlepiej by bylo powkładać Polsaty do 2 istniejących pakietów i tyle

Ja na pewno nie wykupiłbym takiego dodatkowego pakietu, w sumie te kanały polsatu są średnie. Może gdyby je wrzucili do pakietu premium to bym go zaczął opłacać, a najlepiej byłoby porozdzielać te kanały bez zwiększania opłat:) Ale nie ma co się niepotrzebnie napalać, oni i tak mają swoją strategie

MattCarnall
2011-04-30, 10:05
Uważam, że wypowiedź redaktora Sat Kuriera o możliwości stworzenia trzeciego pakietu pt. Polsat, była mocno ironiczna. Jeżeli to żart, to nie powiem, jest bardzo śmieszny]:->

Ale gdyby ten Pan napisał to na serio, to jest to także dobry żart ]:->

20 zł za połowę kanałów które będą nadawać w DVTB? W każdym razie większość tych kanałów to kpina z TV, powtórki, słaba jakość i przede wszystkim merytoryczne dno.

Kiedyś widziałem jakiś program na tym Polsat Cafe, po dołączeniu go do Cyfry +. Zastanawiałem się czy można puścić gorszy debilizm(tam było coś o klubie który organizuje imprezy w USA).

Ufam, że ST napisał to w żarcie :D

Grzesk
2011-04-30, 13:00
Nie wiem, czy to dobry pomysł dodatkowy pakiet z kanałami Polsatu dla TNK SD i TNK HD za 19,90 zł/mc. Powinni coś wybrać z tej paczki i dorzucić do już*istniejących pakietów (np. Polsat SD do TNK SD a Polsat HD do TNK HD do tego np. Polsat News, JimJam, Film) i stworzyć jeszcze jeden pakiet z nowymi kanałami (jakiś Polsatu, który nie wymieniłem wtedy mógłby się znaleźć ale aby nie był sam np. TLC, FoxLife HD, NGC HD, BCC K HD, i jakiś filmowy)

Aifam
2011-04-30, 13:21

Niech dają polaty pakiet domowy niech podrożeje do 25zł i będzie sprawiedliwie bo nie oszukujmy się Polsat i jego kanały tematyczne to nie BBC :)

vlodar7
2011-04-30, 14:03
Niech dają polaty pakiet domowy niech podrożeje do 25zł i będzie sprawiedliwie bo nie oszukujmy się Polsat i jego kanały tematyczne to nie BBC :)
Mnie Polsat śmiga na DVB-T, to niby z jakiego powodu mam płacić 25 zeta za domowy. Zainwestowałem w instalację antenową do DVB-T i mnie to wystarczy.
Uważam, że normalnie do domowego wchodzi Polsat SD, do premium Polsat HD, pozostałe za dobrowolną dodatkową opłatą w pakiecie lub osobno.

Aifam
2011-04-30, 14:08
Mnie Polsat śmiga na DVB-T, to niby z jakiego powodu mam płacić 25 zeta za domowy. Zainwestowałem w instalację antenową do DVB-T i mnie to wystarczy.
Uważam, że normalnie do domowego wchodzi Polsat SD, do premium Polsat HD, pozostałe za dobrowolną dodatkową opłatą w pakiecie lub osobno.

tak i kolejne dublowanie kanałów HD SD . a 25zł za paczkę polsatów to dobra cena

Zenon Wiertara
2011-04-30, 14:40

Wg mnie własnie tym co trzyma przy życiu TNK jest pakiet domowy, zwiekszenie jego ceny po dodaniu kanałów polsatowskich spowoduje obniżenie jego atrakcyjności. TNK z założenia ma oferować tani pakiet z optymalnym doborem kanałów. Już teraz konkurencja oferuje tansze rozwiązania, więc zwiekszanie cen mogłoby uśmiercic TNK. Co innego zwiększanie ilości pakietów czy rozbudowa pakietu premiuim. Użytkownik musi mieć wybór, jeżeli jest wymagający - musi odpowiednio zapłacić lub mieć możliwość do optymalnego zestawu kanałów za minimalną cene

Aifam
2011-04-30, 14:49
To niech zrobią pakiety tematyczne za 10zł każdy z zaznaczeniem że min 2 muszą być wybrane...

Zenon Wiertara
2011-04-30, 14:54
To niech zrobią pakiety tematyczne za 10zł każdy z zaznaczeniem że min 2 muszą być wybrane...

No to już jest lepsze rozwiązanie. Ale tak wogóle to nasza rozmowa jest bezpodstawna, bo po pierwsze nie wiadomo czy wogole jakikolwiek kanał z paczki polsatowskiej trafi do TNK, a po drugie to i tak naszych uwag nikt z decydentów nie słucha

vlodar7
2011-04-30, 15:01
Wg mnie własnie tym co trzyma przy życiu TNK jest pakiet domowy, zwiekszenie jego ceny po dodaniu kanałów polsatowskich spowoduje obniżenie jego atrakcyjności. TNK z założenia ma oferować tani pakiet z optymalnym doborem kanałów. Już teraz konkurencja oferuje tansze rozwiązania, więc zwiekszanie cen mogłoby uśmiercic TNK. Co innego zwiększanie ilości pakietów czy rozbudowa pakietu premiuim. Użytkownik musi mieć wybór, jeżeli jest wymagający - musi odpowiednio zapłacić lub mieć możliwość do optymalnego zestawu kanałów za minimalną cene
Też tak to widzę, czekam na ofertę CD, promocja mi się kończy 22 maja .

rufi21
2011-04-30, 17:31
zbarali nam DVL tak ? zaraz zniknie Tvn warszawa tak ? to chyba cos nam sie w zamian nalezy ?
a nie wy tu o jakis podwyzkach piszecie za kanaly polsatu . wszystko na ten temat

rufi21
2011-04-30, 17:39
jakie 25 zlotych za pakiet polsatu ? tylko to kosztuje HBO .

Aifam
2011-04-30, 20:08
zbarali nam DVL tak ? zaraz zniknie Tvn warszawa tak ? to chyba cos nam sie w zamian nalezy ?
a nie wy tu o jakis podwyzkach piszecie za kanaly polsatu . wszystko na ten temat

Ja to wiem wg mnie mogli by dać Polsat HD i zamiast DVL Polsat JimJam do tego resztę tematycznych podzielić w pakiety albo po prostu kto chce dokupuje pakiet polsat ( Polsat - Film , Cafe , Play , News ) za np 5z

tweed77
2011-04-30, 20:36
Pewnie i tak jak zawsze nas oleją z góry. Polak głupi - polak płaci ;).
Od początku powtarzam że jeśli się któraś z platform N, Cyfra lub Polsat zdecyduje na taką ofertę:
Idziesz do punktu podpisujesz umowę na kilkanaście kanałów które sam wybierasz min. 15 za każdy po 2,5 zł - łącznie 37,5 zł miesięcznie . Umowa prepaid - płacisz oglądasz. Krótko zwięźle i na temat.
To będzie miała najwięcej klientów.
To by była rewolucja i na poważnie opłacalna dla platformy która by ją wprowadziła.

kamilkropka
2011-04-30, 21:44
Jeśli nie dodadzą żadnych kanałów Polsatu też przestaję doładowywać i przechodzę do CP. Będzie to dla mnie kolejny dowód że CD ma swoich abonentów w d...e.

Aifam
2011-04-30, 21:58
Jeśli nie dodadzą żadnych kanałów Polsatu też przestaję doładowywać i przechodzę do CP. Będzie to dla mnie kolejny dowód że CD ma swoich abonentów w d...e.

Nie Ty jeden planujesz isć do CP i abo 40zł więc ich los w ich rękach dodadzą fajnie będzie ciekawie nie dodadzą to bay :lapka:

lacki
2011-05-01, 07:24
Pewnie i tak jak zawsze nas oleją z góry. Polak głupi - polak płaci ;).
Od początku powtarzam że jeśli się któraś z platform N, Cyfra lub Polsat zdecyduje na taką ofertę:
Idziesz do punktu podpisujesz umowę na kilkanaście kanałów które sam wybierasz min. 15 za każdy po 2,5 zł - łącznie 37,5 zł miesięcznie . Umowa prepaid - płacisz oglądasz. Krótko zwięźle i na temat.
To będzie miała najwięcej klientów.
To by była rewolucja i na poważnie opłacalna dla platformy która by ją wprowadziła.

O takim rozwiązaniu możesz zapomnieć Dla platform to w ogóle nie opłacalne

connor
2011-05-01, 09:15
lepiej platformom sprzedawać kanały w pakietach, a tak w ogóle to w ogóle piszemy przez o z kreską!

rufi21
2011-05-01, 16:11
czy u was tez tak od kodziny 14 gdzies do 17 nie macie sygnalu na tvn HD , tvn HD+1 , nsport HD ,MGM HD ,Discovery HD Showcase dziejej sie juz tak mniej wiecej od tygodnia rano zawsze jest ok wieczorem tez . pzostale kanaly dzialaja ok

connor
2011-05-01, 16:31
ustaw sobie antenę to nie będziesz miał problemów z odbiorem

rufi21
2011-05-01, 16:32
antena jest dobrze ustawiona ....

connor
2011-05-01, 16:44
niemożliwe
wejdź w nemu i sprawdź sobie jakość w ustawieniach anteny na każdym kanale

AnHaLe
2011-05-02, 06:32
Wróćmy lepiej do tematu.
Pakiet domowy HD ma już mocną konkurencję w postaci pakietu Start(C+) i miniHD (CP) wszystkie są w zbliżonej cenie. jeżeli TNK HD ma w tym roku osiągnąć pułap 100k klientów to dodanie takiego kanału jak Polsat jest wręcz koniecznością. Proponowałbym aby TNK HD przestała dziadować i oferować jak konkurencja kanały HD za dopłatą, Bo jak inaczej nazwać sytuację w której nSport jest w wersji SD a za extra dopłatą W HD, identycznie jest z Eurosportem.
I tu propozycja:
- zamienić AXN SD na AXN HD
- zamienić nSport SD na nSport HD
- zamienić Eurosport SD na Eurosport HD
- wzbogacić ofertę o jeszcze jeden kanał popularno naukowy
- rzecz jasna dodać Polsat
Dopiero wtedy będzie można mówić, że jest to pakiet HD.

Za dopłatą opcja wykupienia kanałów premium HBO/Cinemax/nFilmHD.

PS. ciekawe czy ktoś z decydentów to czyta.

zafira
2011-05-02, 07:44
Teraz najważniejsze i najciekawsze jest co My z TNK HD dostaniemy nowego...
bo jeśli nic to nie ma co ukrywać ale TNK HD leży...
jedyne pocieszenie to to że tuner przyda się do dvb-t....
a gdy już ruszą wszystkie Mux-y to za 19,90zł to już nikt nie będzie ładował...
a ładowanie karty za 39.90zł?... przy ofercie CP za 40zł lub jak można było się załapać w "n" za 48zł? ...chyba sami władni TNK wiedzą co jest grane i widzą jak ich oferta upada.... czas działac:)

lacki
2011-05-02, 09:39
Teraz najważniejsze i najciekawsze jest co My z TNK HD dostaniemy nowego...
bo jeśli nic to nie ma co ukrywać ale TNK HD leży...
jedyne pocieszenie to to że tuner przyda się do dvb-t....
a gdy już ruszą wszystkie Mux-y to za 19,90zł to już nikt nie będzie ładował...
a ładowanie karty za 39.90zł?... przy ofercie CP za 40zł lub jak można było się załapać w "n" za 48zł? ...chyba sami władni TNK wiedzą co jest grane i widzą jak ich oferta upada.... czas działac:)

Ale po co wam Polsat skoro macie DVB-T :) Żart oczywiście . Pewnie cos tam do TNK pójdzie z tej paczki Ale kiedy to nikt z CD nie powiedział

AnHaLe
2011-05-02, 09:57
Pewnie cos tam do TNK pójdzie z tej paczki Ale kiedy to nikt z CD nie powiedział
I to kolejna rzecz jaką muszą poprawić, komunikacja na linii klient - CD.
Cichaczem coś usuwają i żadnej informacji co w zamian. Przy takim traktowaniu to oni tych 100k w tym roku nie nałapią.
A o ich stronie internetowej rodem ze średniowiecza to już nawet nie będę wspominał :oczko:

lacki
2011-05-02, 10:01
I to kolejna rzecz jaką muszą poprawić, komunikacja na linii klient - CD.
Cichaczem coś usuwają i żadnej informacji co w zamian. Przy takim traktowaniu to oni tych 100k w tym roku nie nałapią.
A o ich stronie internetowej rodem ze średniowiecza to już nawet nie będę wspominał :oczko:

No trzeba dać im szansę . Ostatnio dołożyli kilka kanałów do N teraz tez dołożą 10 kolejnych Szykuje się nowy pakiet więc i w TNK też może szykuje się zmiana w pakietach lub będą całkiem nowe bardziej konkurencyjne w stosunku do reszty podobnych na rynku . Jak tym razem już nic nie zmienią to pewnie koniec TNK będzie bliski . A szkoda

radja27
2011-05-02, 13:30
http://wizja-tv.eu/?p=983 pożyjemy zobaczymy. Czyli TVN HD jednak w polsacie będzie

connor
2011-05-02, 14:13
http://wizja-tv.eu/?p=983 pożyjemy zobaczymy. Czyli TVN HD jednak w polsacie będzie

Jezu!
Znów reklamujecie ten portalik co kopiuje newsa na żywca.
Wejdź na media2 i przeczytaj oryginał.

TNK_HD
2011-05-02, 14:24
Też polecam stronę:

http://media2.pl/

wszystko najbardziej aktualne i potwierdzone ...

spkv
2011-05-02, 14:35
Ja mam Polsat HD od pewnego czasu w DVB-T (jest to tzw. emisja testowa do czerwca), i powiem że ten kanał nie zachwyca jakością, jest sporo pozycji z pillarbox, nie wygląda to za fajnie, ale i tak jest lepiej niż na Polsat SD, który jest dziwnie dynamicznie skalowany i czasem nawet logo jest przycięte od góry.

Oferta TNK HD w tym roku skurczyła się o kilka pozycji, nic nowego nie dochodzi do oferty programowej. Ja bym jednak postawił zasadnicze pytanie:

Czy ITI wreszcie rozważyło opcję (Pan Tomasz mówił że było to rozważane) migracji z TNK HD do TNG??

Bo to np. mnie osobiście bardziej interesuje niż to czy CD łaskawie dorzuci jeden, dwa czy trzy kanały do oferty, które i tak wszyscy będą mieć w DVB-T.

Aifam
2011-05-02, 15:40
Jeśli by zrobili dla nas pakiet za 48zł ( bo mamy swój tuner ) to bym się zastanowił nad abo . A wracając do tematu w mini hd jest więcej hd niż w domowym hd oferta z nazwą HD a chca żeby płacić 19,90+ drugie tyle zeby mieć EuroSport HD i nSport HD to zrobili tylko żeby zapchać pakiet premium logo z hd . Jak do TNK HD nie dojdą polsaty to oferta padnie na pysk i nie pomorze później reanimowanie jak się obudzą z ręką w nocniku . Na koniec powiem że zagrywki CD odbiją się na całym ITI / TVN ja osobiście coraz bardziej mam niechęć do tej marki i to wina tylko i wyłącznie Telewizji na Kartę już nawet nie chce mi się oglądać TVN-u .

fiodor
2011-05-02, 21:13
pani z n mnie ostrzegła za krypto reklame wiec moze faktycznie ktos to oglada tylko nie wiem co onqa moze zrobic dla nas dobrego ja ciesze sie ze powstaja nowe kanały naziemmne i bedzie muzyczna eska wiec juz od paru dni nie płace za tnkhd i ogólnie moi znajomi odszedłem od polsatu jak wycofali bbc ale widze ze u nich mnogo kanałow doszło wiec wyciagne dekoder z poprzedniej umowy i zaczne opłacac familiny duzo kanałów wale ich jak nie dadza od 5 nowych kanałow i nie chodzi o polsat bo go mam naziemnie i to niekiedy nadaja 16/9 a tvn warszawa działa o co tu chodzi

magicflava
2011-05-02, 21:25
fiodor Ale żeś nagryzmolił.

cesiek79
2011-05-02, 23:34
dzkuję za dodanie do pakietu domowego POLSATU HD i POLSAT JIMJAM.
kocham was wszystkich:uscisk: :

Cortez2011
2011-05-03, 10:20

Gdzie Ci dodali ten pakiet? Albo skąd wiesz?

Aifam
2011-05-03, 10:38

Ja też dziekuje jesteście wspaniali :*** jutro idę do ziomka i robię dziarę na czole <3 Cyfrowy Dom <3

connor
2011-05-03, 11:09

yyy???
od kiedy? skąd masz takie info?

Aifam
2011-05-03, 11:10
Polsat HD pięknie wygląda od dziś !! nie powiem złego słowa na Cyfrowy Dom :* tylko dajcie go bliżej a nie tak daleko na liscie :P

connor
2011-05-03, 11:12
Polsat HD pięknie wygląda od dziś !! nie powiem złego słowa na Cyfrowy Dom :* tylko dajcie go bliżej a nie tak daleko na liscie :P

coś brałeś?
wczoraj niszczyłeś dekoder, a dzisiaj nie powiesz złego słowa?

Aifam
2011-05-03, 11:20
coś brałeś?
wczoraj niszczyłeś dekoder, a dzisiaj nie powiesz złego słowa?

Nie brałem no nie powiem bo dali Polsat HD ;d i inne kanały polsatu ;d Wy czekajcie do 6go ;d

rufi21
2011-05-03, 11:28
niby gdzie sa te kanaly bo ja jakos nic nie zauwazylem zeby dodali

Aifam
2011-05-03, 11:36
typ ma delirkę

Zamiast kogoś wyzywać od alkoholików zamilcz nie wiem czy to przypadek czy co ale mam Polsat HD chcesz to wież nie chcesz to nie musisz qr wa co za typ bez urazy ale.... ehh

glyzewski
2011-05-03, 11:37
[...] nie wiem czy to przypadek czy co ale mam Polsat HD [...]

Mógłbyś podać na jakim kanale, bo ja u siebie nic nie widzę ?

rufi21
2011-05-03, 11:40
no dokladnie na jakim kanale i jaki dekoder

Zenon Wiertara
2011-05-03, 11:43
no dokladnie na jakim kanale i jaki dekoder

Biedni, nie zrozumieli ironii

Cortez2011
2011-05-03, 11:57
Nie brałem no nie powiem bo dali Polsat HD ;d i inne kanały polsatu ;d Wy czekajcie do 6go ;d
cortez chyba masz rację

Sorry Aifam ale nikt po za Tobą tego nie widzi :nienie:

Aifam
2011-05-03, 11:58
Biedni, nie zrozumieli ironii

]:-> :czarodziej: :rotfl: dokładnie chociaż jeden skumał . Oni nie wiedzą co znaczy ironia wolą się napinać i wyzywać .

danielqs
2011-05-03, 12:01
Zamiast kogoś wyzywać od alkoholików zamilcz nie wiem czy to przypadek czy co ale mam Polsat HD chcesz to wież nie chcesz to nie musisz qr wa co za typ bez urazy ale.... ehh

Chyba nie wiesz na czym polega ironia, wiec to raczej ty powinienes zamilczec.

Cortez2011
2011-05-03, 12:09
Tu się zgodzę że ta oferta warta jest pogardy. Komu mogę to odradzam :oczko:

Zenon Wiertara
2011-05-03, 12:17
Ale to cesiek79 zapoczątkował a Aifam tylko podłapał.
W ogóle to mam wrażenie że napalacie się jak dzieci, jakbym napisał że dodali do pakietu domowego cały pakiet HBO to też uwierzylibyście?
Poczekajcie do 4 czy tam 6 maja na oficjalne wiadomości

Aifam
2011-05-03, 12:22
Ale to cesiek79 zapoczątkował a Aifam tylko podłapał.
W ogóle to mam wrażenie że napalacie się jak dzieci, jakbym napisał że dodali do pakietu domowego cały pakiet HBO to też uwierzylibyście?
Poczekajcie do 4 czy tam 6 maja na oficjalne wiadomości

Gdybym tak napisał to by chyba zawału dostali gdzież w TNK HD HBO i Polsaty heheh chociaż jeden tu normalny jest człowiek z dystansem . Gdybym był złośliwy bym wzia tuner od siostry i włączył wszystkie polsaty HBO i im pokazał potem bym nakierował na tuner tnk hd łykneli by i zawał na miejscu lol .

vlodar7
2011-05-03, 12:45
Tu się zgodzę że ta oferta warta jest pogardy. Komu mogę to odradzam :oczko:
Czytam w postach, że oferta do kitu - myślę sobie pewnie wszyscy gremialnie wyprzedają adb2850 st, to pewnie na Allegro kupię z małe pieniądze (150zł), podepnę sobie do kompa i bedę maiał sat. i dvb-t. I co - najtańszy jaki znalazłem to 199 i licytacja trwa, ogólnie bez promocji 2szt. powyżej 200 zeta. Co ciekawe te promocyjne po 339-359 zł mają nabywców.....

Aifam
2011-05-03, 12:48
Czytam w postach, że oferta do kitu - myślę sobie pewnie wszyscy gremialnie wyprzedają adb2850 st, to pewnie na Allegro kupię z małe pieniądze (150zł), podepnę sobie do kompa i bedę maiał sat. i dvb-t. I co - najtańszy jaki znalazłem to 199 i licytacja trwa, ogólnie bez promocji 2szt. powyżej 200 zeta. Co ciekawe te promocyjne po 339-359 zł mają nabywców.....

To tacyś chyba ludzie ze wsi zamawiają u soltysa . Bez urazy do mieszkańców wsi ale ja bym tego nigdy nie kupił wiedząc jak będzie wyglądać oferta dziś . Wolałbym tą kasę wydać na abonament .

Ero
2011-05-03, 12:50
No to sprzedaj ten dekoder na allegro za 200zł, prawie będziesz miał na aktywacje w jakiejś platformie.

AnHaLe
2011-05-03, 12:56
To tacyś chyba ludzie ze wsi zamawiają u soltysa . Bez urazy do mieszkańców wsi ale ja bym tego nigdy nie kupił wiedząc jak będzie wyglądać oferta dziś . Wolałbym tą kasę wydać na abonament .

A czym się różni oferta dziś od tej sprzed kilku miesięcy?
Problem polega na tym, że ludzie sobie dopowiadają, że coś tam na pewno jeszcze dodadzą, a gdy nie spełnia się ich koncert życzeń to wielkie rozczarowanie.

Minus TNK SD/HD to brak (na miare XXI wieku) kontaktu pomiędzy klientem a CD. A oferta, no cóż jak za 19,90 nie jest tragiczna.

radzikowy
2011-05-03, 12:58
Faktem jest, że na wiodącym portalu aukcyjnym wzrosło zainteresowanie TNK HD. Ja uważam, że jest to spowodowane niewiedzą Polaków na temat Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Ludzie nie wiedzą, że są w jej zasięgu oraz że do odbioru wystarczy zakup urządzenia za około 120 złotych, zwykła antena siatkowa wzmacniacz i zasilacz antenowy. Dla większości użytkowników TNK HD liczy się pakiet bez opłat a prawda jest taka, że to samo i więcej mają w NTC a przecież jest ona na etapie "raczkowania".

Zenon Wiertara
2011-05-03, 13:06
A czym się różni oferta dziś od tej sprzed kilku miesięcy?
Problem polega na tym, że ludzie sobie dopowiadają, że coś tam na pewno jeszcze dodadzą, a gdy nie spełnia się ich koncert życzeń to wielkie rozczarowanie.

Minus TNK SD/HD to brak (na miare XXI wieku) kontaktu pomiędzy klientem a CD. A oferta, no cóż jak za 19,90 nie jest tragiczna.

Tragiczna nie jest, ale niby to czemu ma stać w miejscu i się nie rozwijać? Nie chcę żeby TNK HD podzieliła losy TNK SD a na razie wszystko zmierza w tym kierunku. CD po jakimś czasie wypuści nową ofertę prepaidową a starą oleje i tyle.
Ostatnimi czasy to tylko odejmują kanały nie dając nic w zamian, to nie jest w porządku.

vlodar7
2011-05-03, 13:09
Faktem jest, że na wiodącym portalu aukcyjnym wzrosło zainteresowanie TNK HD. Ja uważam, że jest to spowodowane niewiedzą Polaków na temat Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Ludzie nie wiedzą, że są w jej zasięgu oraz że do odbioru wystarczy zakup urządzenia za około 120 złotych, zwykła antena siatkowa wzmacniacz i zasilacz antenowy. Dla większości użytkowników TNK HD liczy się pakiet bez opłat a prawda jest taka, że to samo i więcej mają w NTC a przecież jest ona na etapie "raczkowania".
- a może właśnie z powodu tego, że za 350 zł dostaje się tuner "combo" i 3 mis. oglądania pełnego pakietu TNK HD. Po tym okresie mamy dvb-t i fta i przez rok coś bez opłat. Może i oferta nie jest "wystrzałowa" ale nie wszystkim potrzebny jest "full pakiet".

radzikowy
2011-05-03, 13:15
- a może właśnie z powodu tego, że za 350 zł dostaje się tuner "combo" i 3 mis. oglądania pełnego pakietu TNK HD. Po tym okresie mamy dvb-t i fta i przez rok coś bez opłat. Może i oferta nie jest "wystrzałowa" ale nie wszystkim potrzebny jest "full pakiet".

Tylko że jeżeli ktoś już decyduje się na zakup TNK HD to powinien mieć telewizor na którym wykorzysta możliwość odbiory kanałów HD, a teraz niemalże każdy z takich odbiorników posiada wbudowany tuner MPEG-4. Co do (polskich) kanałów FTA- "sieczka" ;-)

Aifam
2011-05-03, 13:19
Tragiczna nie jest, ale niby to czemu ma stać w miejscu i się nie rozwijać? Nie chcę żeby TNK HD podzieliła losy TNK SD a na razie wszystko zmierza w tym kierunku. CD po jakimś czasie wypuści nową ofertę prepaidową a starą oleje i tyle.
Ostatnimi czasy to tylko odejmują kanały nie dając nic w zamian, to nie jest w porządku.

Szkoda że inni tego nie rozumieją . Czemu nie zrobią pakietów tematycznych uboższych o kilka kanałów niz w N i już . Ja Ci mówię było TNK SD olali 720 tys ludzi tylu było na koniec 2010r do tego dodaj 31tys tnk hd raczem daje 750tys klientów Wasza N-ka musiała kilka lat ciułać żeby mieć 800tys abo . A tu przez nie całe 1,5 roku mają tylu ludzi i ich olewają . Więc kolejne projekty są spalone na starcie tak samo tnk hd puki nic nie dadzą w za zabrane DVL i TVN Warszawa + coś nowego bo wszędzie coś dają ale nie u nas . Poczytajcie sobie komentarze na stronie satkurier pl min temat 90% postów to narzekanie i pisanie zrobili nas w balona .

Zenon Wiertara
2011-05-03, 13:21

Jak też tak uważam, na razie sprzedaż TNK jest w miarę dobra własnie dzięki tunerowi i jego możliwości odioru dvb-t. Sporo ludzi kupiło telewizory LCD z HD po niskiej cenie jeszcze bez mpeg 4 i teraz szkoda im wymieniac telewizor.

vlodar7
2011-05-03, 13:26
Tylko że jeżeli ktoś już decyduje się na zakup TNK HD to powinien mieć telewizor na którym wykorzysta możliwość odbiory kanałów HD, a teraz niemalże każdy z takich odbiorników posiada wbudowany tuner MPEG-4. Co do (polskich) kanałów FTA- "sieczka" ;-)
zakładam, że w wielu przypadkach adb2850st pracuje jako drugi zestaw na starszym typie Tv poprzez (Scatr) , oferta TNK SD jest o wiele słabsza a nie tańsza, instalacja multirom to też dodatkowa inwestycja w sprzęt i instalację.

danielqs
2011-05-03, 13:32
Bla bla bla

Idz lepiej dalej trollowac na media2, piszac o oddawaniu stolca na dekodery i innych glupich zachowaniach. Ale doskonale pokazuje to twoj poziom ]:->

stonka
2011-05-03, 13:37
Ludzie wyluzujcie :) Zapewne Polsat HD dojdzie do TNK HD :)

Aifam
2011-05-03, 13:39
Ludzie wyluzujcie :) Zapewne Polsat HD dojdzie do TNK HD :)

Gdyby miało być to by coś napisali... TVP1 HD jest też w N a u nas nie ma...

radja27
2011-05-03, 13:45
Szczęśliwi ci co mają dostęp do DVB-T. W moim mieście mux3 miał wystartować 30.04 ale jest opóźnienie. Mux2 ma wystartować 31.04 - ciekawe ile się opóźni? Na razie więc doładowuję, żeby coś oglądać bo nie mam wyjścia ale jeśli po dodaniu polsatów do n-ki u nas nic się nie zmieni to białas będzie u mnie w domu najdroższym podstawkiem pod kwiatek a ja wezmę abo, tyle że na pewno nie w n.

radzikowy
2011-05-03, 13:45
Jak pan Berezowski zorganizuje spotkanie dla abonentów "n" oraz użytkowników TNK HD to Aifam chyba nie ma szans na zaproszenie :D

lukas_k
2011-05-03, 13:52
Kozak w necie, jakby co do czego przyszło, to by chłopaka zamurowało :P

Aifam
2011-05-03, 13:56
Jak pan Berezowski zorganizuje spotkanie dla abonentów "n" oraz użytkowników TNK HD to Aifam chyba nie ma szans na zaproszenie :D

haha :D . Ja kiedyś już bylem w siedzibie TVN-u a na samej konferencji to lanie wody tylko . Zresztą nie mam 15 lat żeby jarać się że pójdę do TVN24 czy inne miejsca . A tak wogóle to co ciekawego niby było o tnk hd ostatnio na spotkaniu ?? nic . I nikt nie wie czy będzie za rok spotkanie więc tym bardziej leje na to . ITI niech się zajmie n i tnk hd a nie robieniem wycieczek po budynkach .

Kozak w necie, jakby co do czego przyszło, to by chłopaka zamurowało

Kolejny co rozumy zjadł . Jaki kozak? gdzie kogoś obraziłem ?? jedynie co pisze że Cyfrowy Dom ma nas w 4 literach i nic więcej nie pisze do P.Tomasza '' ej tomek dawaj kanały albo Ty ch ) więc nie wmawiaj że kogoś obrażam . A niech mnie zaprosi Pan Tomasz powiem to samo co tutaj .

Zenon Wiertara
2011-05-03, 14:01
Ciekawi mnie ilu piszących osób tu w tym wątku faktycznie posiada TNK a ilu abonament. Czasami odnoszę wrażenie że użytkownicy n-ki pojawiają się jedynie po to by pokazać gdzie jest miejsce tej "brzydszej siostry". Hasła w stylu: "to nie koncert życzeń" na pewno nic nie wniosą do rozwoju TNK

danielqs
2011-05-03, 14:10
Kolejny co rozumy zjadł . Jaki kozak? gdzie kogoś obraziłem ?? jedynie co pisze że Cyfrowy Dom ma nas w 4 literach i nic więcej nie pisze do P.Tomasza '' ej tomek dawaj kanały albo Ty ch ) więc nie wmawiaj że kogoś obrażam . A niech mnie zaprosi Pan Tomasz powiem to samo co tutaj .

Nawet wypowiadanie sie w necie wymaga pewnej kultury i szacunku i poziomu, a pisanie o oddawaniu stolca itp. dyrdymalach swiadczy tylko o jej braku.

balonik12
2011-05-03, 14:11
Ciekawi mnie ilu piszących osób tu w tym wątku faktycznie posiada TNK a ilu abonament. Czasami odnoszę wrażenie że użytkownicy n-ki pojawiają się jedynie po to by pokazać gdzie jest miejsce tej "brzydszej siostry". Hasła w stylu: "to nie koncert życzeń" na pewno nic nie wniosą do rozwoju TNK

bo to jest typowy tzw. pies ogrodnika
sasiad kupil auto za rownowarosc 20 moich.
Szczeka zebami bo:
-moje ma silnik od kosiarki i wazy 1000kg, przyspiesza lepiej jak jego 2 tonowy pancernik
-moje przejezdza na baku 1000km, jego 600
-ubezpieczenie mojego kosztuje 300zl/rok jego 5 tys.
-mojego nie ukradli, nie obrabowali, nie zabrali mu znaczka mimo ze stawiam go gdzie popadnie i czasami nawet zapomne zamknac, jego obrobili juz kilka razy
-moj nigdy nie zawiodl w drodze, jego sciagali juz kilka razy laweta, raz nie dojechal na lotnisko i uwalil jakis mega wazny kontrakt
-on musi jezdic do aso na przeglady i niemoze sie spoznic, ja naprawiam swoje auto u pana kazia 400m od domu a za 200zl kupuje wiaderko nowych czesci

Aifam
2011-05-03, 14:18

Tutaj większość krzykaczy to abo N-ki . Jak ja napisze chce Polsat HD to tekst na 100% zaraz się pojawi :

a co doskonale wiedziałeś co brałeś a teraz chcesz coś nowego ??

dział wyżej abonenci N mają temat nowe kanały HD w N ( kilka postów ):

Ma na dzieję że VIASATY HD będą w N

Za niedługo startuje też Next Music HD. Są już spoty kanału.

idzie maj ciekawe co w tym miesiącu nowego
od Grudnia 2010 co miesiąc coś nowego

raczej coś spośród:
-kanał własny w wersji HD (np.TVN Turbo)
-coś z Viasatów (może tą hybrydę w HD)
-coś z dziecięcych (z uwagi na 1 czerwca i zapowiedzi startu nowych kanałów choć to raczej od czerwca)

Do Polski wchodzą nowe HD :

VIASAT HD
Food Network HD
Outdoor Channel HD
i jeszcze Nick HD

fajnie by było jak by dodali tą paczke VIASATÓW

Trzeba też przypomnieć krzykaczy jak był news że zabierają DVL gdzie napisali 554 posty o tym . Obłuda abonentów N nie zna granic największymi obrońcami żeby tylko do TNK HD nic nie dali nowego jest :

danielqs

Balonik trafiłeś w sedno sprawy

bo to jest typowy tzw. pies ogrodnika
sasiad kupil auto za rownowarosc 20 moich.
Szczeka zebami bo:
-moje ma silnik od kosiarki i wazy 1000kg, przyspiesza lepiej jak jego 2 tonowy pancernik
-moje przejezdza na baku 1000km, jego 600
-ubezpieczenie mojego kosztuje 300zl/rok jego 5 tys.
-mojego nie ukradli, nie obrabowali, nie zabrali mu znaczka mimo ze stawiam go gdzie popadnie i czasami nawet zapomne zamknac, jego obrobili juz kilka razy
-moj nigdy nie zawiodl w drodze, jego sciagali juz kilka razy laweta, raz nie dojechal na lotnisko i uwalil jakis mega wazny kontrakt
-on musi jezdic do aso na przeglady i niemoze sie spoznic, ja naprawiam swoje auto u pana kazia 400m od domu a za 200zl kupuje wiaderko nowych czesci Portret psychologiczny min
danielqs

Przypomniał mi się film Sami Swoi gdzie jeden modli się do Boga i mówi Panie spraw żeby na pole ( nie pamiętam Pawlaka czy Kargula ) plagi egipskie spadły tylko proszę się nie pomyl bo moje pole obok .

danielqs
2011-05-03, 14:29
I to mowi czlowiek, ktory na innym forum wyglasza takie oto inteligentne i blyskotliwe opinie:

Sram na ITI, N, TNK itp.

Godne pozalowania.

Aifam
2011-05-03, 14:31
I to mowi czlowiek, ktory na innym forum wyglasza takie oto inteligentne opinie:

Godne pozalowania.

To co pisze moja sprawa masz kłopoty z czytaniem?? 1 rok czekałem teraz będe pisał co mi się podoba . Co nie zmienia faktu że jesteś pies ogrodnika .

fiodor
2011-05-03, 15:01
fakt jest faktem tnk hd sie nie rozwija nic nie dodają jak za miesiąc dojdzie tv6 to z dumą je dodadza do oferty i beda dumni ze doszedł kolejny program smiech na sali tv hd a po co są kanały sd które mają w wersji hd niech zwieksza pakiet do 25zł i zrobią prawdziwa tv hd nie tylko z nazwy a dlaczego tvn warszawa ciagle nadaje miało juz wyjechac z oferty od maja

Aifam
2011-05-03, 15:06
fakt jest faktem tnk hd sie nie rozwija nic nie dodają jak za miesiąc dojdzie tv6 to z dumą je dodadza do oferty i beda dumni ze doszedł kolejny program smiech na sali tv hd a po co są kanały sd które mają w wersji hd niech zwieksza pakiet do 25zł i zrobią prawdziwa tv hd nie tylko z nazwy a dlaczego tvn warszawa ciagle nadaje miało juz wyjechac z oferty od maja

Też nie czaje po co mi w TNK HD TVN HD / TVN SD , EuroSport HD / EuroSport SD , nSport HD / nSport SD skoro kupuje telewizje na kartę HD tzn że mam TV HD gdybym mial kineskopowy to bym został przy tnk sd . Ale zaraz pewnie jakiś ekspert abonent N nam powie o co tu chodzi .

DVB-T
2011-05-03, 15:17
Szczęśliwi ci co mają dostęp do DVB-T. W moim mieście mux3 miał wystartować 30.04 ale jest opóźnienie. Mux2 ma wystartować 31.04 - ciekawe ile się opóźni? Na razie więc doładowuję, żeby coś oglądać bo nie mam wyjścia ale jeśli po dodaniu polsatów do n-ki u nas nic się nie zmieni to białas będzie u mnie w domu najdroższym podstawkiem pod kwiatek a ja wezmę abo, tyle że na pewno nie w n.

A w jakim to mieście mieszkasz? Bo wg mojej wiedzy etap kwietniowy MUX3 odpalili bez opóźnień. Podobnie zresztą jak MUX2.

radzikowy
2011-05-03, 15:23
A w jakim to mieście mieszkasz? Bo wg mojej wiedzy etap kwietniowy MUX3 odpalili bez opóźnień. Podobnie zresztą jak MUX2.

Też chciałem o to zapytać bo nie zawsze zasięg teoretyczny pokrywa się z rzeczywistym, tak jest w mojej miejscowości. Teoretycznie nie powinienem odbierać NTC a praktycznie odbieram mux2 i mux3 na zwykłej antenie siatkowej.

vlodar7
2011-05-03, 15:26
Szanowni "userzy" spoko. i do tematu, moja propozycja rozwoju TNK HD:
do domowego dodać - Polsat SD i za DVL - Jim lub CBB i cena 20zł, (podstawowy)
----------------------------------------------------------------------
do domowego
do premium dodać - TVP1 HD ,Polsat HD ,Polsat News, (Boomerang lub CN) i cena 25 zł,
sportowy - Polsat sport HD,Eurosport2 HD,Or.Sport, Pol.sport EXTRA, Polsat Futbol za cenę 18 zł
pakiety filmowe:
paczka nFilm + Fox Life
paczka Cinemax
paczka Filmbox
paczka HBO
filmowych nie wyceniam,bo mnie nie interesują, korzystam z wypożyczalni.

radzikowy
2011-05-03, 15:38
Szanowni "userzy" spoko. i do tematu, moja propozycja rozwoju TNK HD:
do domowego dodać - Polsat SD i za DVL - Jim lub CBB i cena 20zł, (podstawowy)
----------------------------------------------------------------------
do domowego
do premium dodać - TVP1 HD ,Polsat HD ,Polsat News, (Boomerang lub CN) i cena 25 zł,
sportowy - Polsat sport HD,Eurosport2 HD,Or.Sport, Pol.sport EXTRA, Polsat Futbol za cenę 18 zł
pakiety filmowe:
paczka nFilm + Fox Life
paczka Cinemax
paczka Filmbox
paczka HBO
filmowych nie wyceniam,bo mnie nie interesują, korzystam z wypożyczalni.

Kanały sportowe własnej produkcji póki co nie będą udostępniane innym platformom. Dotyczy to zarówno Polsatu, N jak i Cyfry+.

tnkhduser33
2011-05-03, 15:53
Moje propozycje to:

Pakiet domowy:
- Polsat sd
- Comedy Central
- TCM

Pakiet domowy HD:
- TVP1 HD
- Polsat HD
- AXN HD
- BBC Knowledge HD

:oczko:

vlodar7
2011-05-03, 15:59
Kanały sportowe własnej produkcji póki co nie będą udostępniane innym platformom. Dotyczy to zarówno Polsatu, N jak i Cyfry+.
I to jest właśnie problem ludzi interesujących się sportem, polską ligę jak wiele innych transmisji z reprezentantami Polski TVP (misyjna , 7 mil gospodarstw - ilu to kibiców) przechandlowała (ciekawe, który "Zbychu" na tym zarobił, bo napewno nie plajtująca TVP) do płatnych platform max. 3 mil gospodarstw. Ale o płacenie abo. to TVP podnosi "larum" i wyciąga łapę.

lukas_k
2011-05-03, 16:20
No ja nie mogę, ludzie, zrozumcie, że TNK HD nie ma obowiązku dodawania nowych kanałów. Nie podoba wam się to, to przejdźcie do n, przecież umowa was nie obowiązuje...

vlodar7
2011-05-03, 16:35
No ja nie mogę, ludzie, zrozumcie, że TNK HD nie ma obowiązku dodawania nowych kanałów. Nie podoba wam się to, to przejdźcie do n, przecież umowa was nie obowiązuje...- kto mówi o obowiązku, temat jest o niedorozwoju TNK HD a o "n" za abo. to pewnie w jakimś innym wątku.

marek.
2011-05-03, 16:39
No ja nie mogę, ludzie, zrozumcie, że TNK HD nie ma obowiązku dodawania nowych kanałów. Nie podoba wam się to, to przejdźcie do n, przecież umowa was nie obowiązuje...

Umowa mnie nie obowiązuje i chcę by tak dalej pozostało

rufi21
2011-05-03, 16:43
Moje propozycje to:

Pakiet domowy:
- Polsat sd
- Comedy Central
- TCM

Pakiet domowy HD:
- TVP1 HD
- Polsat HD
- AXN HD
- BBC Knowledge HD

:oczko:

popieram to jest bardzo dobra propozycja nawet bez tego TCM

lukas_k
2011-05-03, 16:57
Umowa mnie nie obowiązuje i chcę by tak dalej pozostało
No ok, ale nie oczekujcie, że co tydzień/miesiąc będziecie dostawać nowe kanały, a każda nowość w n tego samego dnia będzie w TNK HD.

Zenon Wiertara
2011-05-03, 17:25
No ok, ale nie oczekujcie, że co tydzień/miesiąc będziecie dostawać nowe kanały, a każda nowość w n tego samego dnia będzie w TNK HD.

I wzajemnie

nsattv
2011-05-03, 17:28
I wzajemnie

Ale my nie oczekujemy,dają to jest dobrze,nie dają też....:jupi:

Zenon Wiertara
2011-05-03, 17:41
Ale my nie oczekujemy,dają to jest dobrze,nie dają też....:jupi:

Wy już nawet osobne tematy zakładacie cyt: Apel do N o HistoryHD!!!

nsattv
2011-05-03, 17:43
Wy już nawet osobne tematy zakładacie cyt: Apel do N o HistoryHD!!!

Ano bo my możemy:)Bo widzisz to forum N a nie jej malutkiej,niedorozwinietej siostry:P

GDA
2011-05-03, 17:44
WY - MY

chyba przydałby się niektórym zimny prysznic i odpoczynek od forum

LUDZIE - to tylko TELEWIZJA a walczycie o nią jak kibole na ustawkach

Zenon Wiertara
2011-05-03, 17:44
Ano bo my możemy:)Bo widzisz to forum N a nie jej malutkiej,niedorozwinietej siostry:P

No i wreszcie celnie określiłeś TNK.

lukas_k
2011-05-03, 17:45
Dokładnie @nsattv. Chcecie żądać, chodźcie do n ;-)

nsattv
2011-05-03, 17:45
WY - MY

chyba przydałby się niektórym zimny prysznic i odpoczynek od forum

LUDZIE - to tylko TELEWIZJA a walczycie o nią jak kibole na ustawkach

cały czas o tym mówie,dystans....

Zenon Wiertara
2011-05-03, 17:49
Dokładnie @nsattv. Chcecie żądać, chodźcie do n ;-)

To niech daja taką możliwość (oczywiście z tym białasem co od nich kupiłem)

lukas_k
2011-05-03, 17:51
A to nie ma takiej możliwości?

Zenon Wiertara
2011-05-03, 18:04
A to nie ma takiej możliwości?

Z tego co ludzie pisali nie było takiej możliwości, chyba że się coś zmieniło.

Aifam
2011-05-03, 18:06

Następny obłudny abonent N-ki . A co wy święte krowy ?? . a Pisząc że my jesteśmy mali i nie dorobieni jest żałosne podam Ci suche fakty i sam sobie odpowiedź kto jest nie dorozwinięty bo na pewno nie my .

Telewizja na kartę SD start 3 Październik 2008 r do końca 2010 r 720 tys klientów

Telewizja na kartę HD start 21 maj 2010r do końca 2010r 31 tys klientów

sumując 2 lata działalności ( mówiąc ogólnie tnk sd i hd ) to 750 tys osób

Telewizja Nowej Generacji N start 12 Październik 2006 r 805 tys abo w w 4 lata

więc prędzej N bym nazwał niedorozwinięta siostra niż TNK takiego przebicia żadna platforma w PL nie miała . Szkoda że ITI nie umie wykorzystać TNK SD do 2016 roku i zarobić na ludziach którzy mają tunery TNK SD i rozwijać nowszy projekt przyszlościowy TNK HD ( tuner obsługuje 3D ) gdyby umieli dbać o klientów to ile osób by zostało przy ITI to głowa mała . Więc daruj sobie te Twoje płytkie teksty . Właściciel jest jeden tylko dla Was pchają kanały mimo że N jest nie rentowna a nam nic nie dają . A ogółem ITI ( n , tnk hd / sd ) ma 1,5 mln klientów gdyby ruszyli dupsko bardzo szybko przegonili by C+ ale nie po co lepiej czaić się za plecami i udawać że TNK to nie jest ITI .

To niech daja taką możliwość (oczywiście z tym białasem co od nich kupiłem)

Dokładnie i niech odliczą nam to że mamy swojego boxa i nie mamy dożywotniej gwarancji .

lukas_k
2011-05-03, 18:18
Z tego co ludzie pisali nie było takiej możliwości, chyba że się coś zmieniło.
No to dziwne, n powinna wymyślić jakąś promocję dla migrujących z TNK do n.

nsattv
2011-05-03, 18:23

Jeśli nie ma to rzeczywiście bezsens...

Aifam
2011-05-03, 18:28
Jeśli nie ma to rzeczywiście bezsens...

Znawca rynku sat w Polsce nie wiedział o tym ?? . Ale pewnie co mamy swój tuner i pewnie mamy płacić normalnie ? np 59zł ? lol .

nsattv
2011-05-03, 18:29
Znawca rynku sat w Polsce nie wiedział o tym ?? . Ale pewnie co mamy swój tuner i pewnie mamy płacić normalnie ? np 59zł ? lol .

znawcą ie jestem,i nie musze wiedziec wszystkiego:)

Zenon Wiertara
2011-05-03, 18:44

Takie przejście z TNK do n faktycznie musiałoby wyglądać na zasadzie jakiejś promocji bo co mi z tego mojego białego dekodera jak i tak podpisując umowe dostane nowy za darmo.
A problem z przejściem do n dotyczy chyba samej karty a nie dekodera.

mielu
2011-05-03, 18:46
Nawet nie karty, tylko przepisania danych w systemie, bo karta jest taka sama jak w n

Aifam
2011-05-03, 19:09
Nawet nie karty, tylko przepisania danych w systemie, bo karta jest taka sama jak w n

Dokładnie niech dadzą abo nam za 48zł umową 13mc i może się zastanowię druga opcja to pakiet familijny za 40zł z większą ilością kanałów niz w TNK HD .

gromiz
2011-05-04, 09:49

Tak samo jest z N. Nie ma obowiązku dodawania nowych kanałów. Umowa nie zobowiązuje żadnej platformy do tego, aby systematycznie rozwijała ofertę programową. Dodawanie nowych kanałów jest raczej impulsem do utrzymania klientów oraz przyciągnięcia nowych. Tak jest we wszystkich platformach. Dodanie nowych kanałów do TNK jest tylko i wyłącznie impulsem do takich działań. Jeżeli to nie będzie realizowane to oferta stanie się za rok zgnitym jabłkiem jak oferta prepaid Cyfry+.

fabero
2011-05-04, 10:38
Tak samo jest z N. Nie ma obowiązku dodawania nowych kanałów. Umowa nie zobowiązuje żadnej platformy do tego, aby systematycznie rozwijała ofertę programową. Dodawanie nowych kanałów jest raczej impulsem do utrzymania klientów oraz przyciągnięcia nowych. Tak jest we wszystkich platformach. Dodanie nowych kanałów do TNK jest tylko i wyłącznie impulsem do takich działań. Jeżeli to nie będzie realizowane to oferta stanie się za rok zgnitym jabłkiem jak oferta prepaid Cyfry+.

z wycofaniem DVL nikt się szczypał.

gromiz
2011-05-04, 11:12
Tak DVL wyrzcili i wielka szkoda, bo program był ciekawy nie tylko dla dzieci, ale każdego interesującego się nauką. Dlatego nie odpowiada mi to, jak ludzie tutaj proponują aby za DVL dać JimJam. Ten program jest dla małych dzieci, a DVL był dla wszystkich. To tak jak by za Discovery dać Cartoon Network.

rafikvy
2011-05-04, 12:13
W dniu 4 maja 2011 roku Telewizja nowej generacji N udostępniła nowe oprogramowanie dla swoich tunerów 5800. Oto lista zmian: 1. Wybór między telewizją n a TNK HD (Ekran aktywacyjny i funkcja w menu głównym). 2. Zmiana "rozdzielczości" za pomocą pilota (pilot wyposażony w klawisz " * "). 3. Zmiana "rozdzielczości" - funkcja w menu. 4. Wyświetlanie dodatkowych informacji w menu Diagnostyka: * numeru karty w menu, * Conax ID, * dane ‘Aktualna oferta’ (abonamentowa lub na kartę). 5. Po włączeniu zasilania i sprawdzeniu karty, przejście dekodera do trybu 'standby' (wcześniej uruchamiany był odbiór jednego z kanałów). 6. Przygotowanie dekodera do przesyłania informacji diagnostycznych (funkcja zostanie uruchomiona w późniejszym terminie). 7. Przygotowanie do wyświetlania elementów graficznych w górnej części rachunku oraz do wyświetlania banerów (funkcje zostaną wdrożone w późniejszym terminie)

connor
2011-05-04, 12:15
http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=23393
dokładnie tutaj jest oryginał

vlodar7
2011-05-04, 12:21
Tak DVL wyrzcili i wielka szkoda, bo program był ciekawy nie tylko dla dzieci, ale każdego interesującego się nauką. Dlatego nie odpowiada mi to, jak ludzie tutaj proponują aby za DVL dać JimJam. Ten program jest dla małych dzieci, a DVL był dla wszystkich. To tak jak by za Discovery dać Cartoon Network.
Zgadzam się, że DVL był ciekawy, ale przyznasz, że dla małych dzieci też powinien być program, wtedy oferta TNK HD była by bardziej rodzinna.

mickeymouse
2011-05-04, 12:41
Po prawie 3 miesiącach użytkowania i będąc w zasięgu czeskich muxów (polskich też) oraz czytając ostatnie informacje o podpisaniu umowy między polsatem i iti:

- do tzw "pakietu bez opłat" (do tnk hd i tnk sd też): polsat sd, tv4 i tvp info (czyli programy, które i tak są z dvbt - jeżeli nowe będą nadawane poza dvbt także z satelity, to też),

- do pakietu domowego hd: polsat hd oraz kanały, które są w sd, czyli eurosport hd, nsport hd, tvp1 hd oraz axn hd i może coś z paczki polsatu a przede wszystkim jakiś program dla dzieci by się przydał (playhouse/ceebies/jimjam?),

- do pakietu premium hd: coś by można było dać ... skorzystam z podpowiedzi przedmówców i napiszę: BBC Knowledge HD, NGC HD i Fox HD?

No i może jeszcze możliwość dokupienia w dowolnej chwili na dowolną liczbę miesięcy pakietów filmowych hbo/cinemax/filmbox.

A do tego niższa cena za miesiąc przy jednorazowym doładowaniu za dłuższy okres...

Czy to w ogóle osiągalne, a do tego bez zmiany cen ... nie wiem. Pomarzyć można :-)

O systemie internetowym, gdzie można by pakietami zarządzać w prosty sposób może nie będę wspominał ...

PS. Jakoś nie wiem, czy będzie mi czegokolwiek brakowało, kiedy skończy mi się aktywność pakietów (może eurosportu, ale jakoś dam radę z niemieckim komentarzem ;) ). Co jakiś czas pewnie doładuję (czytaj: na święta), ale ogólnie to 2850st był mi potrzebny, bo miał odbiornik dvb-t ... przy okazji dvb-s i antena, ale to jakby uboczne skutki zakupu.

PPS. A co jeżeli oferta nie będzie rozwijana? Właściwie to nic. Nie kupowałem tego sprzętu "z nadzieją rozwoju". "Widziały gały co brały" i wyszło, że cenowo ujdzie. Żadna oferta abonamentowa nie była brana pod uwagę - prepaid albo nic.

gromiz
2011-05-04, 12:49
Zgadzam się, że DVL był ciekawy, ale przyznasz, że dla małych dzieci też powinien być program, wtedy oferta TNK HD była by bardziej rodzinna.

Tak tutaj masz rację i z tym się zgadzam, że kanał dla małych dzieci powinien być, bo obecnie takiego brakuje, ale nie powinien zastępować DVL. Zresztą :) zobaczymy co faktycznie stanie się w najbliższych dniach. Musimy chyba wszyscy poczekać, bo czekamy od grudnia na jakiekolwiek głosy w sprawie oferty. Teraz gdy coś ruszyło się w Polsatami, to chyba jest największa szansa na jakąkolwiek zmianę. Nie wiadomo co faktycznie szykują dla TNK HD i w jakim kierunku to pójdzie. Trzeba poczekać cierpliwie co będzie w tym miesiącu.

TNK_HD
2011-05-04, 12:51
Po prawie 3 miesiącach użytkowania i będąc w zasięgu czeskich muxów (polskich też) oraz czytając ostatnie informacje o podpisaniu umowy między polsatem i iti:

- do tzw "pakietu bez opłat" (do tnk hd i tnk sd też): polsat sd, tv4 i tvp info (czyli programy, które i tak są z dvbt - jeżeli nowe będą nadawane poza dvbt także z satelity, to też),

- do pakietu domowego hd: polsat hd oraz kanały, które są w sd, czyli eurosport hd, nsport hd, tvp1 hd oraz axn hd i może coś z paczki polsatu a przede wszystkim jakiś program dla dzieci by się przydał (playhouse/ceebies/jimjam?),

- do pakietu premium hd: coś by można było dać ... skorzystam z podpowiedzi przedmówców i napiszę: BBC Knowledge HD, NGC HD i Fox HD?

No i może jeszcze możliwość dokupienia w dowolnej chwili na dowolną liczbę miesięcy pakietów filmowych hbo/cinemax/filmbox.

A do tego niższa cena za miesiąc przy jednorazowym doładowaniu za dłuższy okres...

Czy to w ogóle osiągalne, a do tego bez zmiany cen ... nie wiem. Pomarzyć można :-)

O systemie internetowym, gdzie można by pakietami zarządzać w prosty sposób może nie będę wspominał ...

PS. Jakoś nie wiem, czy będzie mi czegokolwiek brakowało, kiedy skończy mi się aktywność pakietów (może eurosportu, ale jakoś dam radę z niemieckim komentarzem ;) ). Co jakiś czas pewnie doładuję (czytaj: na święta), ale ogólnie to 2850st był mi potrzebny, bo miał odbiornik dvb-t ... przy okazji dvb-s i antena, ale to jakby uboczne skutki zakupu.

PPS. A co jeżeli oferta nie będzie rozwijana? Właściwie to nic. Nie kupowałem tego sprzętu "z nadzieją rozwoju". "Widziały gały co brały" i wyszło, że cenowo ujdzie. Żadna oferta abonamentowa nie była brana pod uwagę - prepaid albo nic.

Popieram propozycje!!!
Byłaby to rewolucja i bardzo dobra ofert pre-paid najlepsza na chwile obecna - powalająca!!!

zami1
2011-05-04, 12:57

A TNK to akcja charytatywna? Wspomaga rząd w pokryciu Polski nadawaniem kanałów dostępnych analogiem? Przecież Polsat na pewno sobie życzy kasę za umożliwienie dostępu do jego kanałów. TV4 już nie jest dostępne w pakiecie bez opłat, za pewne z tego samego powodu.

Ogólnie ten pakiet to taki przyciągacz uwagi, ale przecież nie będą do tego dużo dokładać (tvp i własne kanały to jednak dużo niższy koszt; tvp info nie ma, żeby się opłacało dla tvn24 załadować pakiet podstawowy ;) ).

zami1
2011-05-04, 12:59
Udało mi się wczoraj w miarę precyzyjnie ustalić (podziękowania za podpowiedzi Pana Tomasza), po jakim czasie wpłacane na konto w TNK HD pieniądze powinny się przełożyć na uruchomienie dostępu do pakietu podstawowego (Domowego HD), jeśli kogoś to interesuje mogę napisać.

Mig12
2011-05-04, 13:04
Udało mi się wczoraj w miarę precyzyjnie ustalić (podziękowania za podpowiedzi Pana Tomasza), po jakim czasie wpłacane na konto w TNK HD pieniądze powinny się przełożyć na uruchomienie dostępu do pakietu podstawowego (Domowego HD), jeśli kogoś to interesuje mogę napisać.

Witam
to ile czasu potrzebują??

mielu
2011-05-04, 13:05
no to napisz, z doświadczenia wiem, że trwa to o 3 dni za długo.

zami1
2011-05-04, 13:45
Oni potrzebują jakiś 20 minut, tu rozchodzi się o system bankowy.

Skoro są zainteresowani to napisze 3 scenariusze które trzeba wziąć pod uwagę, uwzględaniając dwa popularne banki.

1. Przelew nadany w dniu roboczym do godziny 15 (inteligo), 13.30 (mbank), uruchomione powinno być następnego dnia roboczego po południu (w okolicach 12)

2. Przelew nadany po 15 (inteligo), 13.30 (mbank) w dzień roboczy powinno być uruchomione za DWA dni robocze po południu (w okolicach 12).

3. Przlew nadany w dzień niepracujący, (święto, weekend), powinno być uruchomione za DWA dni robocze po południu (w okolciach 12).

Dni niepracujące wydłużają termin oczekiwania.

Należy około tej 12 ustawić TVN HD lub inny kanał nadawany z tego transpodera, aby uzyskać uprawnienia jak najszybciej.

Mi się do tej pory sprawdza (wykonałem taki proces już 3 razy)

mickeymouse
2011-05-04, 13:48
A TNK to akcja charytatywna? Wspomaga rząd w pokryciu Polski nadawaniem kanałów dostępnych analogiem? Przecież Polsat na pewno sobie życzy kasę za umożliwienie dostępu do jego kanałów. TV4 już nie jest dostępne w pakiecie bez opłat, za pewne z tego samego powodu.

Ogólnie ten pakiet to taki przyciągacz uwagi, ale przecież nie będą do tego dużo dokładać (tvp i własne kanały to jednak dużo niższy koszt; tvp info nie ma, żeby się opłacało dla tvn24 załadować pakiet podstawowy ;) ).

Wspomaga rząd? Z tego co się orientuje, to rząd sprzedaje tylko koncesję na częstotliwości i ewentualnie ustala zasięg nadajników. Za same nadajniki płacą nadawcy ... a zarabia na tym jeszcze inny operator.

Kanały, które wymieniłem są (będą) dostępne w ramach naziemnej telewizji cyfrowej bez kodowania na terenie Polski (i trochę za granicą u sąsiadów). Gdyby nie licencje na różne programy (przede wszystkim sportowe) dotyczące emisji na określonym obszarze mogłyby być nadawane jako FTA z satelity, ale ponieważ jest to ograniczenie to muszą wchodzić w skład platform cyfrowych, gdzie są kodowane. Dla tych, którzy mają dostęp do DVB-T takie podejście nic właściwie nie zmienia. Kto nie ma DVB-T, ten miałby wszystkie te kanały, ale z innej anteny.

Koszty, finanse, itp. - nie znam się na tym, ale ogólnie, to nadawcy tych programów powinni się dogadać między sobą, żeby ten zestaw dostępny w dvb-t był także dostępny dla użytkowników wszystkich polskich platform cyfrowych tak, jak gdyby to były kanały FTA. Jak wspomniałem: pomarzyć można, ale może zwiększanie zasięgu dvb-t spowoduje taką sytuację.

Czesi w CSLink mają coś podobnego - pakiet za ok. 350 zł na dożywocie (lub w innej wersji ok. 100 zł na rok), który zawiera wszystkie programy dostępne naziemnie (czeskie i słowackie), który wymaga tylko obecności karty dekodującej. Podobnie zdaje się miała wyglądać platforma cyfrowa TVP.

mielu
2011-05-04, 14:03
Oni potrzebują jakiś 20 minut, tu rozchodzi się o system bankowy.

Skoro są zainteresowani to napisze 3 scenariusze które trzeba wziąć pod uwagę, uwzględaniając dwa popularne banki.

1. Przelew nadany w dniu roboczym do godziny 15 (inteligo), 13.30 (mbank), uruchomione powinno być następnego dnia roboczego po południu (w okolicach 12)

2. Przelew nadany po 15 (inteligo), 13.30 (mbank) w dzień roboczy powinno być uruchomione za DWA dni robocze po południu (w okolicach 12).

3. Przlew nadany w dzień niepracujący, (święto, weekend), powinno być uruchomione za DWA dni robocze po południu (w okolciach 12).

Dni niepracujące wydłużają termin oczekiwania.

Należy około tej 12 ustawić TVN HD lub inny kanał nadawany z tego transpodera, aby uzyskać uprawnienia jak najszybciej.

Mi się do tej pory sprawdza (wykonałem taki proces już 3 razy)
niestety nie jest to zgodne z prawdą, wiem o której godzinie księgowane są wypłaty w moim banku i o której księgowane są wpłaty w PKO SA, a przelew z mbanku idzie kolo 3 dni roboczych

zami1
2011-05-04, 14:07
Wspomaga rząd? Z tego co się orientuje, to rząd sprzedaje tylko koncesję na częstotliwości i ewentualnie ustala zasięg nadajników. Za same nadajniki płacą nadawcy ... a zarabia na tym jeszcze inny operator.

Rząd za pomocą swoich organów ma zapewnić dostęp do telewizji (MUX1-MUX3) z określonym pokryciem, liczba osób w zasięgu (zapisane w projekcie ustawy /czy już ustawie/ o cyfryzacji). Żartowałem, że chcesz aby TNK HD w tym go wyręczała.

Ponieważ nie ma obecnie must carry i must offer, to emisja kanałów na satelicie odbywa się na podstawie widzi mi się (planu biznesowego) właściciela programu. Nie ma on obowiązku udostępnić go dla TNKi, a już napewno nie za darmo. Dlatego dziwie się, że oczekujesz że TNK zapłaci za Polsat, P Sport News czy TV6 i udostępni za darmo..

zami1
2011-05-04, 14:09
niestety nie jest to zgodne z prawdą, wiem o której godzinie księgowane są wypłaty w moim banku i o której księgowane są wpłaty w PKO SA, a przelew z mbanku idzie kolo 3 dni roboczych

To szkoda, a wygląda logicznie i zadziałało już 3 razy. Będe obeserwował dalej.

Jesteś pewien że nie wpadłeś w scenariusz drugi? To są właśnie 3 dni robocze.

mielu
2011-05-04, 15:30
Ja ostatnio to czekałem 5 dni, ale był weekend. W piątek wysłałem pieniądze przed 13.30(miałem potwierdzenie wpłaty) wpłata została zaksięgowane we wtorek.
Tak naprawdę to coś jest nie tak z ich kontami, normalni przelewy międzybankowe przechodzą wciągu jednego dnia (warunek trzeba trafić w eliksir).

zami1
2011-05-04, 16:04
Ja ostatnio to czekałem 5 dni, ale był weekend. W piątek wysłałem pieniądze przed 13.30(miałem potwierdzenie wpłaty) wpłata została zaksięgowane we wtorek.
Tak naprawdę to coś jest nie tak z ich kontami, normalni przelewy międzybankowe przechodzą wciągu jednego dnia (warunek trzeba trafić w eliksir).

Tak. przelewy międzybankowe tak chodzą jak mówisz, ale tu chodzi o ich system i ustalenie faktycznego działania. Dochodzi jeszcze kwestia przekazania informacji od banku do ich systemu. System indywidualnych kont to nie jest to samo co jedno konto które ktoś może obejrzeć.

Mówiąc, że została zaksięgowana we wtorek, masz na myśli że mogłeś oglądać już we wtorek?

TNK_HD
2011-05-04, 16:53
10 nowych kanałów, od 5 maja 2011
a o TNK nadal żadnych informacji...

Aifam
2011-05-04, 17:03

Jest jakieś nowe info ?? .

Zenon Wiertara
2011-05-04, 17:08

Z pokorą wyczekujmy dnia kiedy to i my dostąpimy ich łaskawości. W końcu niezbadane jest ich miłosierdzie

Luki555
2011-05-04, 17:10
ta informacja jest tutaj http://satkurier.pl/news/65697/n-10-nowych-kanalow-od-5-maja.html a co do TNK HD to jakas osoba "Tom" w komentarzach napisal ze Polsaty tez będa w tnk ale późniejszym terminie niby ta informacja jest uzyskana z infolinii tnk
A na tej stronie http://media2.pl/media/78083-10-kanalow-grupy-polsat-w-telewizji-n-27-stacji-hd.html napisano że Polsaty beda bez dodatkowych opłat w N czyli nic nie wzrosna opłaty co za tym idzie w TNK HD moim zdaniem tez powinni wprowadzic wszystkie Polsaty bez zwiększania oplat i bez zastanawiania się zbyt długo

Aifam
2011-05-04, 17:14
Z pokorą wyczekujmy dnia kiedy to i my dostąpimy ich łaskawości. W końcu niezbadane jest ich miłosierdzie

Jakiś typ dzwonił na infolinie TNK HD i niby :

Tom
Będą także w TNK HD te kanały co powyżej w ilości 10 szt. ale najprawdopodobniej nie od jutra ale troszkę poźniej. Szkoda, że nie będzie Polsat Sport HD i Polsat Sport ale i tak jest nieźle. Informacja z infolinii TNK HD.

Zenon Wiertara
2011-05-04, 17:27
Jakiś typ dzwonił na infolinie TNK HD i niby :

Jakoś nie wierze w takie informacje, gdyby na infolini to podawali to portale już dawno by o tym pisały

Aifam
2011-05-04, 17:29
Jakoś nie wierze w takie informacje, gdyby na infolini to podawali to portale już dawno by o tym pisały

No niby tak więc trzeba poczekać chyba że ktoś może zadzwonić .

stonka
2011-05-04, 17:30
zenon zadzwoń do TNK

gbielewicz
2011-05-04, 17:35
zenon zadzwoń do TNK

ludzie z TNK chcieli by wszystko najlepiej za darmo :)

Aifam
2011-05-04, 17:38
ludzie z TNK chcieli by wszystko najlepiej za darmo :)

Człowieku wyjdź bo q rwa nie wytrzymam . Pisz w swoim temacie . Zawsze znajdzie się jedne mądry abonent N . Wy to byście chcieli wszystko za darmo średnio wychodzi u was za 1 kanał 60gr przy abo 59zł dolicz cenę tunera który daje Ci n za 0zł lub 200zł dożywotnią gwarancje opłacenie APS-ów my w tnk hd za full płacimy za 1 kanał 1,20 tuner za moje gw producenta nie ma tu APS-u .Więc zamilcz .

stonka
2011-05-04, 17:44
Spokojnie. Skoro CP doda tvn hd i tvn plus jeden hd do pakietu mini, to na pewno dostaniemy polsat hd do TNK :-)

Aifam
2011-05-04, 17:53
Spokojnie. Skoro CP doda tvn hd i tvn plus jeden hd do pakietu mini, to na pewno dostaniemy polsat hd do TNK :-)

No ciekawe czy dostaniemy ale jak nie to oferta tnk hd nie ma już sensu skoro w CP będzie za 15zł w sumie 4 kanały hd w TNK HD 1 kanał hd za 20zł . Jak nie dostaniemy Polsat HD , Polsat 2 i np JimJam za DVL jak i Polsat Film to nasza oferta staje się kiczem .

arturwarrior
2011-05-04, 18:09
dla mnie priorytet to superstacja i polsat news. Z reszta sie zgadam :)

Aifam
2011-05-04, 18:14
dla mnie priorytet to superstacja i polsat news. Z reszta sie zgadam :)

Dla mnie to by mogli by dać 10 kanałów od Polsatu i podnieść cenę pakietu domowego HD do 25 zł

arturwarrior
2011-05-04, 18:18
Dla mnie to by mogli by dać 10 kanałów od Polsatu i podnieść cenę pakietu domowego HD do 25 zł

No tak by było najlepiej. Zgadzam sie w 100%.

Aifam
2011-05-04, 18:24
No tak by było najlepiej. Zgadzam sie w 100%.

Ciekawe co będzie jutro chociaż jak by mieli dać nam to napisali by coś... . Może nam dadzą na 1 urodziny tnk hd ? 21maja . Jak ktoś może to niech zadzwoni do BOK-u .

Zenon Wiertara
2011-05-04, 18:46
Dobra zadzwonilem
Wiec nie maja żadnych informacji i na pewno w tym miesiącu żadnych nowych kanałów nie bedzie. Na tym można zakończyć wszelkie spekulacje

stonka
2011-05-04, 18:47
Zadzwoniłem do bok TNK. Konsultantka powiedziała że nic im na razie nie wiadomo na temat poszerzenia oferty o kanały polsatu. Tyle w temacie :-)

TNK_HD
2011-05-04, 18:55
I wszystko na ten temat...

:stop_t: = brak rozwoju w TNK...

Aifam
2011-05-04, 18:57
Żałosne bez kitu *** ** * *****;/ . Chyba trzeba będzie się przemęczyć z tą pseudo tv sat hd do października i brać jednak abonament ale raczej nie w N mam uraz .

I wszystko na ten temat...

:stop_t: = brak rozwoju w TNK...

Zobaczycie jak będzie CP kosić abonentów z mini HD 4 kanały HD podstawowe ( TVP HD , TVN HD , TVN HD+1 , Polsat HD ) za 15 zł ( + 5zł za tuner chyba i tak się opłaca . A My mamy pseudo pakiet HD z 1 HD i to kanałem właściciela CD czyli 0 kosztów .

stonka
2011-05-04, 19:26
zawsze można wziąć familijny z możliwością płynnego przechodzenia na min hd :-)

Aifam
2011-05-04, 19:28
zawsze można wziąć familijny z możliwością płynnego przechodzenia na min hd :-)

No właśnie i 6mc gratis full ? ;> . Szkoda tylko że CP ma tunery badziewne ;/

stonka
2011-05-04, 19:35
sagem esi 88 ? chyba taki ma symbol... ma co trzeba :-)

Cortez2011
2011-05-04, 20:01
Potwierdzone, w CP w minihd jest TVN HD za 15zł. PAPAPA TNK HD:papa_t: :papa_t:

Zenon Wiertara
2011-05-04, 20:08

A poźniej załóż temat na tym forum: Dlaczego przeszedłem z TNK do CP:)

tweed77
2011-05-04, 20:09
Jeśli będzie TVN HD w Polsacie mini HD to nawet z modułem się opłaca za 19,99 zł w prepaid.
TNK HD żeby nie strzelić sobie gola do własnej bramki powinna dodać kanały Polsatu do oferty.
Tylko kogo to obchodzi - na pewno nie spółkę Cyfrowy Dom.

Cortez2011
2011-05-04, 20:10
cenzura czuwa

Aifam
2011-05-04, 20:38
Jeśli będzie TVN HD w Polsacie mini HD to nawet z modułem się opłaca za 19,99 zł w prepaid.
TNK HD żeby nie strzelić sobie gola do własnej bramki powinna dodać kanały Polsatu do oferty.
Tylko kogo to obchodzi - na pewno nie spółkę Cyfrowy Dom.

No właśnie od jutra oferta TNK HD nie ma sensu na każdej płaszczyźnie niestety . Do N będą dawać kanały non stop pomimo że nie jest rentowna a dla nas nie ma miejsca na żaden kanał jedynie umieją zabierać je .

Zenon Wiertara
2011-05-04, 20:44
Ale TVN Warszawa dalej nadaje, co prawda same powtórki ale jednak nadaje. Jesteśmy uprzywilejowani bo już chyba tylko w TNK jest ten kanał

Aifam
2011-05-04, 20:45
Ale TVN Warszawa dalej nadaje, co prawda same powtórki ale jednak nadaje. Jesteśmy uprzywilejowani bo już chyba tylko w TNK jest ten kanał

Pewnie zapomnieli wogole o TNK HD :D i to temu haha

pejo123
2011-05-04, 20:47
Podajcie mi numer do tnk ja zadzwonie i zapytam tylko podajcie mi ten normalny numer stacjonarny bez gwiazdek po 20 mam darmowe rozmowy na stacjonarne wiec niezarobia na mnie.

Aifam
2011-05-04, 20:49
Podajcie mi numer do tnk ja zadzwonie i zapytam tylko podajcie mi ten normalny numer stacjonarny bez gwiazdek po 20 mam darmowe rozmowy na stacjonarne wiec niezarobia na mnie.

703-102-502 . I daj znać co powiedzą .

pejo123
2011-05-04, 21:04
No i **** goła ze tak powiem) w tym miesiącu napewno nic nie dodadzą.!

tweed77
2011-05-04, 21:09
Pewnie zapomnieli wogole o TNK HD :D i to temu haha
Pewnie i tak jest ;)
Mają nas gdzieś ;)
Polak głupi - polak zapłaci za niewątpliwą przyjemność w tzw. "HD"
Nawet Niemcy mają podstawowe publiczne kanały w HD - jak oglądam ZDF albo Das Erste w HD to mam porównanie. Czasami Arte HD albo Servus HD. Nie wspominając już o okienkach we francuskich canal+ HD. Miałem przyjemność na astrze 28,5 stopnia oglądać angielskie kanały w HD.

Polskie tzw. HD niech się schowają głęboko;)

gromiz
2011-05-04, 21:13
Pewnie będą czekać z TNK, ponieważ muszą nałowić najpierw klientów do N. Tam mają umowę i większa szansa pozostania klienta, a Polsat w N stanie się magnesem. Cyfra+ przed dodaniem Polsatów trzymała to w takiej tajemnicy, że dopiero rano o 7 powiadomili swoje punkty sprzedaży w dniu ich dodania. Telewizja N ma asa w rękawie jakim jest Polsat HD i nie chce, aby ludzie uciekli jej do TNK z Polsatami, tak więc narazie czekają i złowią wszystkich do N.

tweed77
2011-05-04, 21:21
Pewnie będą czekać z TNK, ponieważ muszą nałowić najpierw klientów do N. Tam mają umowę i większa szansa pozostania klienta, a Polsat w N stanie się magnesem. Cyfra+ przed dodaniem Polsatów trzymała to w takiej tajemnicy, że dopiero rano o 7 powiadomili swoje punkty sprzedaży w dniu ich dodania. Telewizja N ma asa w rękawie jakim jest Polsat HD i nie chce, aby ludzie uciekli jej do TNK z Polsatami, tak więc narazie czekają i złowią wszystkich do N.

Tylko że jak w Polsat mini HD będzie TVN HD, już jest Polsat HD i TVP HD to ludzie zaczną uciekać z TNK HD do Polsatu.
Można sprzedać tuner TNK HD albo moduł ncam i wziąć tuner od Polsatu albo kupić ich moduł. Płacąc za pakiet Polsatu mini HD 14,99 zł na abonament lub 19,99 zł w prepaid masz 3 podstawowe kanały w HD.
Są ludzie którym to wystarcza i to powinni uwzględnić.

Zenon Wiertara
2011-05-04, 21:21

Problem w tym że człowiek do końca jest naiwny i jakoś próbuje to sobie wytłumaczyć. Wpierw były nadzieje że napewno za DVL coś dają, poźniej że za TVN Warszawa, pamiętam nadzieje związane z NG HD teraz sytuacja sie powtórzyła z paczką polsatów, teraz ktoś tam pisał że na rocznice coś nowego będzie:) Zacznijcie trzeźwo myśleć

stonka
2011-05-04, 22:07
Nie ma co płakać :) Do czerwca mam 3 miesiące pakietu ... jak by co dekoder leci na allegro ...

W euro rtv agd można kupić samsunga z :slonko: za 199 zł , i też opłacać na zasadzie pre paid :)

Nicker
2011-05-04, 23:00
Tylko że jak w Polsat mini HD będzie TVN HD, już jest Polsat HD i TVP HD to ludzie zaczną uciekać z TNK HD do Polsatu.
Można sprzedać tuner TNK HD albo moduł ncam i wziąć tuner od Polsatu albo kupić ich moduł. Płacąc za pakiet Polsatu mini HD 14,99 zł na abonament lub 19,99 zł w prepaid masz 3 podstawowe kanały w HD.
Są ludzie którym to wystarcza i to powinni uwzględnić.
Albo mi się zdaje, albo już drugi raz czytam posta o tej samej treści (rzecz jasna na dwóch różnych forach)... :co:

A co do tematu dyskusji - no tak, w Cyfrowym Polsacie będą mieli super wypasiony i tani pakiet, tylko nie wszystko jest takie doskonałe jakby mogło się wydawać (oprócz 14,90zł abonamentu mies. płacimy jeszcze za wynajem dekodera 5zł/mies. i jesteśmy związani umową na dobre kilkanaście/kilkadziesiąt miesięcy, w trakcie których wiele się może zmienić). Według mnie oferty są mniej więcej wyrównane. Co prawda w CP w Mini HD będziemy już mieli 4 kanały HD za mniej więcej tą samą cenę co w TNK HD mamy 2 w HD (TVN HD i TVN HD+1), ale co do reszty, czyli kanałów SD to TNK HD ma tu lepszy dobór kanałów. Poza tym skoro tak nisko cenisz polskie HD to na co ci one? I nie zapominaj, że Cyfrowy Dom nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, więc ja z całym spokojem będę oczekiwał nowych kanałów i myślę bardzo trzeźwo... :)

vlodar7
2011-05-04, 23:51
co to za oferta: 1kanał sportowy, 1 fimowy, 1 dla dzieci - brak Discovery,eurosportu i dodatkowo 5 zeta za dekoder, w/g mnie bez rewelacji. Polsat mam z dvb-t, do końca lipca ok.70% kraju bedzie pokryte sygnałem NTC MUX-2.TNK HD z dek. adb2850st jak na razie nie ma konkurencji.

stonka
2011-05-05, 00:30
co to za oferta: 1kanał sportowy, 1 fimowy, 1 dla dzieci - brak Discovery,eurosportu i dodatkowo 5 zeta za dekoder, w/g mnie bez rewelacji. Polsat mam z dvb-t, do końca lipca ok.70% kraju bedzie pokryte sygnałem NTC MUX-2.TNK HD z dek. adb2850st jak na razie nie ma konkurencji.

Patrząc na familijny konkurencja jest ... A wydaje mi się że TNK HD uderza w ten segment rynku. Dodatkowym atutem tej oferty były by Polsaty ... W szczególności Polsat NEWS - inny punkt widzenia :) POLSAT HD jako uzupełnienie oferty TNK HD w któej Polsat SD jest od dawna z DVB - T ... Reszta wedle uznania. TNK musi się rozwijać bo zginie :) Nie pociągnie jej pakiet Premium HD ...

vlodar7
2011-05-05, 01:23
Patrząc na familijny konkurencja jest ... A wydaje mi się że TNK HD uderza w ten segment rynku. Dodatkowym atutem tej oferty były by Polsaty ... W szczególności Polsat NEWS - inny punkt widzenia :) POLSAT HD jako uzupełnienie oferty TNK HD w któej Polsat SD jest od dawna z DVB - T ... Reszta wedle uznania. TNK musi się rozwijać bo zginie :) Nie pociągnie jej pakiet Premium HD ...Nie liczył bym na jakeś fajerwerki w rozwoju TNK HD. Jest to propozycja dla pewnej grupy odbiorców. Jedni będą brali tylko domowy, inni premium, nie każdy może spędząć cały wolny czas przy Tv. W/g mnie domowy jest dobrany dość trafnie,
premium może mniej ale to w/g mnie - ktoś będzie widział to inaczej. Jestem pewny, że zmiany będą wprowadzane, ale będzie to tylko kosmetyka - po prostu, kwestia ceny produktu też stanowi o jego atrakcyjności. Zaglądam na Allegro (czycham na okazję, że ktoś będzie sprzedawał" publicznie osikanego adb2850st" za psie pieniądze) i tam TNK HD za ok.350 zeta ma nabywców.

Aifam
2011-05-05, 08:22
Problem w tym że człowiek do końca jest naiwny i jakoś próbuje to sobie wytłumaczyć. Wpierw były nadzieje że napewno za DVL coś dają, poźniej że za TVN Warszawa, pamiętam nadzieje związane z NG HD teraz sytuacja sie powtórzyła z paczką polsatów, teraz ktoś tam pisał że na rocznice coś nowego będzie:) Zacznijcie trzeźwo myśleć

Dla ITI są dwie kategorie klientów widocznie :

Abonent n dać ile wlezie mimo że jadą na kredytach
Klient TNK HD wepchać tuner za 360zł zrobic pakiet domowy HD z 1 HD i do tego premium HD żeby 40zł wydoić za nic . Nawet się nie przejmują że pakiet premium to wielka lipa ( duble eurosport i n sport ) a domowy hd to szkoda gadać ( TVP1 , TVP2 , TVP Info , TVN , TVN7 , , TV4 ) można oglądać w DVB-t czyli automatycznie 6 kanałów mniej bo można mieć je za free do tego DVL zabrali TVN Warszawa zabiorą Eska.TV jest FTA i mam płacić za :

TVN24 , TVN Style , TVN Turbo , TVN Meteo? , TVN CNBC , TVP Sport , Discovery Channel , Religia.TV , KinoPolska ?, Disney Channel , Disney xD , AXN , Wojna i Pokój , EuroSport , nSport , Orange Sport Info , TVP Seriale ? i za to 19,90 ??

Zenon Wiertara
2011-05-05, 08:36
Nie liczył bym na jakeś fajerwerki w rozwoju TNK HD. Jest to propozycja dla pewnej grupy odbiorców. Jedni będą brali tylko domowy, inni premium, nie każdy może spędząć cały wolny czas przy Tv. W/g mnie domowy jest dobrany dość trafnie,
premium może mniej ale to w/g mnie - ktoś będzie widział to inaczej. Jestem pewny, że zmiany będą wprowadzane, ale będzie to tylko kosmetyka - po prostu, kwestia ceny produktu też stanowi o jego atrakcyjności. Zaglądam na Allegro (czycham na okazję, że ktoś będzie sprzedawał" publicznie osikanego adb2850st" za psie pieniądze) i tam TNK HD za ok.350 zeta ma nabywców.

I to jest trzeźwe myślenie:)
A co do używanych dekoderów TNK na allegro to sie nie dziwie że ich nie ma, bo większośc ludzi kupiła go ze względu na dvbt i nie interesują ich czy będą nowe kanały czy nie bo i tak nie doładowywują albo jadą na pakiecie domowym. Jakbym miał w tej chwili wybierać pomiędzy pakietem domowym i mini HD to wole dopłacic te 5zł i mieć domowy. Ale jeżeli chodzi o porównanie pakietu premium i familijnego to zwycięża CP.

stonka
2011-05-05, 08:36
Nie liczył bym na jakeś fajerwerki w rozwoju TNK HD. Jest to propozycja dla pewnej grupy odbiorców. Jedni będą brali tylko domowy, inni premium, nie każdy może spędząć cały wolny czas przy Tv. W/g mnie domowy jest dobrany dość trafnie,

Mimo wszystko uważam że jeżeli ITI otrzymało dostęp do Polsatów ... To wypadało by uzupełnić ofertę TNK HD chociaż o podstawowy kanał Polsatu - Polsat HD, tak aby oferta stała się w pełni kompletna , i już ...

Ja na przykład zmieniłem n na TNK HD , ponieważ TV stała się mało znaczącym dodatkiem do mojego życia , ale łapie z DVB-T Polsat... najczęściej oglądam TVN HD , TVN 24 lub Polsat czy od czasu do czasu TVP HD. W obliczu przetasowań dla mnie więc - osoby patrzącej na jakość HD - oferta polsatu cyfrowego za 20 zł staje się bardzo atrakcyjna... zauważyć należy też że mogę tam przeskakiwać na ofertę wyższą czy też dobierać sobie dodatkowe pakiety :) Brak BBC które czasem oglądam trochę smuci ... ale nie chcę też wydawać 60 zł na TV , 40 to max :)

Polsat News przydał by się jako alternatywa TVN 24 - warto czasem zobaczyć inny punkt widzenia ...

Luki555
2011-05-05, 10:06
uwazam zeby TNK HD sie mogla utrzymac i miec klientów to powinny byc Polsaty bo te kanaly to nie sa jakies specjalne zeby ograniczona liczba osob miala tylko do nich dostep Polsaty sa takimi kanalami ze powinny być dla wszystkich dostepne na kazdych platformach cyfrowych w tym i dla osób które maja TNK HD bo trzeba brac pod uwage NTC i konkurencje

Adamo169
2011-05-05, 10:20
Nie pozostanie nam nic innego jak czekać jeszcze trochę i będzie równy rok jak wyszła tv TNK HD więc samo to na pierwsze urodziny miło by było zostać zaskoczonym jakimiś nowymi kanałami jak na razie też jestem na pakiecie darmowym od jakiś 3 miesięcy ale gdy się coś zmieni to na pewno sobie doładuje tak jak nazwa wskazuje TNG HD a w pakiecie domowy hd mamy 2 kanały w jakości hd i w dodatku te same różnica taka ze jeden leci z opóźnieniem i ten kanał jest tak samo w hd nawet jak nie doładujemy więc co to za oferta hd jak nazwa wskazuje skoro nie ma nic więcej powinno by co najmniej 3 kanały nadawane w hd w pakiecie domowym hd sam nie wiem mam mieszane uczucia do tej oferty

vlodar7
2011-05-05, 10:30
Mimo wszystko uważam że jeżeli ITI otrzymało dostęp do Polsatów ... To wypadało by uzupełnić ofertę TNK HD chociaż o podstawowy kanał Polsatu - Polsat HD, tak aby oferta stała się w pełni kompletna , i już ...

Ja na przykład zmieniłem n na TNK HD , ponieważ TV stała się mało znaczącym dodatkiem do mojego życia , ale łapie z DVB-T Polsat... najczęściej oglądam TVN HD , TVN 24 lub Polsat czy od czasu do czasu TVP HD. W obliczu przetasowań dla mnie więc - osoby patrzącej na jakość HD - oferta polsatu cyfrowego za 20 zł staje się bardzo atrakcyjna... zauważyć należy też że mogę tam przeskakiwać na ofertę wyższą czy też dobierać sobie dodatkowe pakiety :) Brak BBC które czasem oglądam trochę smuci ... ale nie chcę też wydawać 60 zł na TV , 40 to max :)

Polsat News przydał by się jako alternatywa TVN 24 - warto czasem zobaczyć inny punkt widzenia ...
Jak pisałem poprzednio, cena decyduje o atrakcyjności produktu. Rozbudowa pakietu spowoduje oczywiście wzrost ceny.Trzeba liczyć się z tym, że w gruncie rzeczy jesteśmy społeczeństwem ubogim, renciści, emeryci, rodziny z dziećmi ze śmiesznym dodatkiem rodzinnym, ludzie pracujący za min.płacę, pracownicy sezonowi i tacy co mogą znaleźć pracę dorywczo.Ta grupa to ponad 50% naszego społeczeństwa i prepaid w formie TNK iTNK HD jest przede wszystkim dla tej grupy odbiorców. Aby w prepaid CP mieć mini HD, trzeba także zakupić dekoder. Na miejscu CD należy TNK SD jak i TNK HD wzbogacić, dodając Polsat do domowego i np. za DxD dać JimJam lub CBB. Z uwagi na dynamiczny rozwuj naszego kraju i szybkie bogacenie się społeczenstwa, wzrost zasiłków rodzinnych itd. grupa dla której jest ta oferta będzie dość szybko się powiększać. Cena za domowy powinna oscylować w granicach 20 zł, co do premium tu już można pokombinować.Dla tych co nie muszą skrobać w portfelach jest cała gama ofert abo. z mniejszy lub większym FULL. Szcaęśliwi abonenci "n" zabierają czasami głos w tym wątku aby się dowartościować i przy okazji nam (posiadaczą TNK - TNK HD) przykopać.

Aifam
2011-05-05, 10:37
Przesadzasz TNK HD nie kupią ludzie na zasiłku chyba zapomniałeś że trzeba na start wydać min 350 zł . Prędzej TNK SD jest dla osób mniej zamożnych i takowa oferta się sprawdziła przecież klienci tnk sd to 720 tys klientów z czego 550tys ma opacony dostęp . A TNK HD ma 31 tys co można samemu wywnioskować że nie jest to tania oferta tak na start . Więc jestem za tym żeby cena pakietu domowego hd była większa 25 - 28 zł mc za domowy HD pow warunkiem że będzie tam jeszcze Polsat HD , TVP HD i AXN HD , Polsat Film , Polsat Cafe , Polsat Play

vlodar7
2011-05-05, 10:47
Przesadzasz TNK HD nie kupią ludzie na zasiłku chyba zapomniałeś że trzeba na start wydać min 350 zł . Prędzej TNK SD jest dla osób mniej zamożnych i takowa oferta się sprawdziła przecież klienci tnk sd to 720 tys klientów z czego 550tys ma opacony dostęp . A TNK HD ma 31 tys co można samemu wywnioskować że nie jest to tania oferta tak na start . Więc jestem za tym żeby cena pakietu domowego hd była większa 25 - 28 zł mc za domowy HD pow warunkiem że będzie tam jeszcze Polsat HD , TVP HD i AXN HD , Polsat Film , Polsat Cafe , Polsat Play Te 359 zł jako jednorazowy wydatek nie jest ceną zaporową, jedi mają na tnk sd inni na tnk hd a jeszce inni na abo z full z turbodekoderem + multirom. Ja bym pokombinował w premium, bo na dodatkowe pakiety nie ma co liczyć. Po prostu system opłat by się skomplikował a to przerasta możliwości CD.

Zenon Wiertara
2011-05-05, 10:50
Jak patrze na te elewacje mieszkań ludzi uważanych za mniej zamożnych to jakoś można by odnieść inne wrażenie, zamiast "oszczędzać" w postaci zakupu TNK wiszą same antenty cyfry+ lub polsatu. Podejrzewam że takim "biedniejszym" osobą jest łatwiej własnie wziąśc abonament niż wydać od strzału 400zł. Prepaid to wolnośc a nie oszczedność.
A co do ewentualnego dodania zamiast DVL kolejnego kanału dla dzieci to sie nie zgodzę. Ale to i tak nie ma znaczenia

AnHaLe
2011-05-05, 10:53
... Więc jestem za tym żeby cena pakietu domowego hd była większa 25 - 28 zł mc za domowy HD pow warunkiem że będzie tam jeszcze Polsat HD , TVP HD i AXN HD , Polsat Film , Polsat Cafe , Polsat Play

Nie przesadzaj z tym koncertem życzeń, po co Polsat Cafe i Polsat Play toż tam nic nie ma. Dodanie Polsatu HD i Polsatu Film zamiana kanałów SD na ich odpowiedniki w HD popieram.

Mam nadzieję, że pakiet domowy HD zostanie przebudowany bo jak na razie jest nastawiony na sport.

vlodar7
2011-05-05, 11:08
Jak patrze na te elewacje mieszkań ludzi uważanych za mniej zamożnych to jakoś można by odnieść inne wrażenie, zamiast "oszczędzać" w postaci zakupu TNK wiszą same antenty cyfry+ lub polsatu. Podejrzewam że takim "biedniejszym" osobą jest łatwiej własnie wziąśc abonament niż wydać od strzału 400zł. Prepaid to wolnośc a nie oszczedność.
A co do ewentualnego dodania zamiast DVL kolejnego kanału dla dzieci to sie nie zgodzę. Ale to i tak nie ma znaczenia
i o to chodzi, jak mają to płacą a jak w kieszeni okruchy to oglądają darmowe kanały. Prepaid to przede wszystkim wolność ale i możliwość uelastycznienia wydatków.Co do anten Polsatu, to w bloku socjalnym za instalację 30 anten, instalatorzy brali 3 zł od mieszkania pod wrunkiem abo. w CP i 5 czy 6 miesięcy bez opłat - to jest promocja i widocznie CP na coś takiego stać, ale po tych 5 miechach abo. familijny trzeba płacić. Też uważam, że DVL był wartościwowy, ale go nie ma i nie będzie, a dla małych dzieci też w TNK powinien być jakiś program.

vlodar7
2011-05-05, 11:11
Mam nadzieję, że pakiet domowy HD zostanie przebudowany bo jak na razie jest nastawiony na sport.I to był jeden z powodów dla którego zdecydowałem się na TNK HD.

Zenon Wiertara
2011-05-05, 11:22
i o to chodzi, jak mają to płacą a jak w kieszeni okruchy to oglądają darmowe kanały. Prepaid to przede wszystkim wolność ale i możliwość uelastycznienia wydatków.Co do anten Polsatu, to w bloku socjalnym za instalację 30 anten, instalatorzy brali 3 zł od mieszkania pod wrunkiem abo. w CP i 5 czy 6 miesięcy bez opłat - to jest promocja i widocznie CP na coś takiego stać, ale po tych 5 miechach abo. familijny trzeba płacić. Też uważam, że DVL był wartościwowy, ale go nie ma i nie będzie, a dla małych dzieci też w TNK powinien być jakiś program.

Tak tylko że tacy biedni ludzie nie myślą przyszłościowo, żyją z dnia na dzień. Dla nich ważne że przez 5 miesięcy ogladają za free a poźniej to już niech operator się martwi żeby od nich jakoś ściagnąc te pieniądze. Ile było przypadków że ludzie brali abonament i zaraz potem lecieli do lombardu żeby zastawić dekoder bo myśleli że to ich własność.
Co do DVL to kanał był niepowtarzalny bo jako jedyny oferował edukacje na każdym poziomie, zastępowanie go kolejnym kanałem z ogłupiającymi bajkami wydaję się być niedorzeczne.
W ogóle to taki kanał jak DVL powinien być dostepny dla wszystkich w telewizji naziemnej, takie kanały państwo powinno dotować a nie tvp1 która stała się areną walki o wpływy partii politycznych

vlodar7
2011-05-05, 11:48
Tak tylko że tacy biedni ludzie nie myślą przyszłościowo, żyją z dnia na dzień. Dla nich ważne że przez 5 miesięcy ogladają za free a poźniej to już niech operator się martwi żeby od nich jakoś ściagnąc te pieniądze. Ile było przypadków że ludzie brali abonament i zaraz potem lecieli do lombardu żeby zastawić dekoder bo myśleli że to ich własność.
Co do DVL to kanał był niepowtarzalny bo jako jedyny oferował edukacje na każdym poziomie, zastępowanie go kolejnym kanałem z ogłupiającymi bajkami wydaję się być niedorzeczne.
W ogóle to taki kanał jak DVL powinien być dostepny dla wszystkich w telewizji naziemnej, takie kanały państwo powinno dotować a nie tvp1 która stała się areną walki o wpływy partii politycznych Ja bym tak nie uogólniał jedni myśla i biorą TNK inni tak jaK piszesz "aby do jutra", ale tak to już jest. Co do DVL to masz rację, tego typu program powinien być emitowany w tv państwojej za free. Ale to politycy dzielą kasę, wydają koncesje - a w " korycie" jak ubędzie to podniosą podatki, zabiorą zasiłki i sprzedadzą TVP zagranicznym inwestorom ( czytaj, "Rychu, Zbychu, Zdzichu itp.), więc nie liczył bym na to, że politykom zależy na podnoszeniu poziomu intelektualnego społeczeństwa polskiego.

Aifam
2011-05-05, 12:30
Te 359 zł jako jednorazowy wydatek nie jest ceną zaporową, jedi mają na tnk sd inni na tnk hd a jeszce inni na abo z full z turbodekoderem + multirom. Ja bym pokombinował w premium, bo na dodatkowe pakiety nie ma co liczyć. Po prostu system opłat by się skomplikował a to przerasta możliwości CD.

Tak jasne znajdź mi rodzinę która np ma dwoje dzieci żona się nimi opiekuje a mąż zarabia 1200 zł mc i opłać mieszkanie , wodę , prąd kup jedzenie i za te 1200zł jeszcze stać żeby kupić tuner za blisko 400zł nie wiem gdzie Ty się chowałeś . Jak ktoś ma mniej kasy to kupił tnk sd albo weźmie mini hd myślisz że dla czego CP ma tylu abonentów ?. Ja nic za darmo nie chce a TV na kartę też powinna się rozwijać bo co to za polityka firmy że jednym pchają a drugim tylko zabierają .

Zenon Wiertara
2011-05-05, 12:33
Tak jasne znajdź mi rodzinę która np ma dwoje dzieci żona się nimi opiekuje a mąż zarabia 1200 zł mc i opłać mieszkanie , wodę , prąd kup jedzenie i za te 1200zł jeszcze stać żeby kupić tuner za blisko 400zł nie wiem gdzie Ty się chowałeś . Jak ktoś ma mniej kasy to kupił tnk sd albo weźmie mini hd myślisz że dla czego CP ma tylu abonentów ?. Ja nic za darmo nie chce a TV na kartę też powinna się rozwijać bo co to za polityka firmy że jednym pchają a drugim tylko zabierają .

Jak ktoś zarabia 1200zl i ma jeszcze rodzine na utrzymaniu to nie powinien się pchać w żadną platforme cyfrową.

Aifam
2011-05-05, 12:37
Jak ktoś zarabia 1200zl i ma jeszcze rodzine na utrzymaniu to nie powinien się pchać w żadną platforme cyfrową.

No właśnie tym bardziej nie czaje tego człowieka który pisze że stać takich ludzi na zakup tunera za 360zł .

vlodar7
2011-05-05, 12:44
Juz pisałem jedni kupią TNK SD inni TNK HD a jeszce inni CP. Co do CP (to tez pisałem wcześniej) że prowaqdzi rozsądną politykę promocyjną ( nie wiem czy przypadkiem czasami nie zachacza o dumping) i ma 3 mil. abo. Kilka ładnych lat byłem abo. w CP. Mnie akurat bardziej pasuje oferta TNK HD , programowa i do tego prepaid.

Aifam
2011-05-05, 12:47
Juz pisałem jedni kupią TNK SD inni TNK HD a jeszce inni CP. Co do CP (to tez pisałem wcześniej) że prowaqdzi rozsądną politykę promocyjną ( nie wiem czy przypadkiem czasami nie zachacza o dumping) i ma 3 mil. abo. Kilka ładnych lat byłem abo. w CP. Mnie akurat bardziej pasuje oferta TNK HD , programowa i do tego prepaid.

Człowieku ale co ma piernik do wiatraka myślisz że jak ktoś zarabia 1200zł to nie da jeść dla dziecka bo zbiera albo chce kupić tnk hd ?? . Jak ktoś nie ma dużo kasy zbędnej to niech lepiej kupi sobie tnk sd . Piszesz jak byś miał 12 lat i nie znał życia no chyba że jesteś bananowiec to zrozumiem .

vlodar7
2011-05-05, 13:16
Człowieku ale co ma piernik do wiatraka myślisz że jak ktoś zarabia 1200zł to nie da jeść dla dziecka bo zbiera albo chce kupić tnk hd ?? . Jak ktoś nie ma dużo kasy zbędnej to niech lepiej kupi sobie tnk sd . Piszesz jak byś miał 12 lat i nie znał życia no chyba że jesteś bananowiec to zrozumiem .
Piszę tak bo właśnie znam życie - ci co zarabiają 1200 zł też posiadają samochody osobowe, wlewają do nich paliwo , opłacają ubezpieczenia kupują tunery sat. i płacą abo. lub prepaid. Po prostu bez pewnych rzeczy życie byłoby trude i nieciekawe. Czytając Twoje posty mam wrażenie, że jesteś rozgoryczony - kupując TNK HD liczyłeś na szybkie dodawanie kanałów przez CD. Rozgoryczenie pozbawiło Cię obiektywizmu i zimnego realistycznego spojrzenia na możliwośći rozwoju tej oferty. Proszę włącz myślenie, daję Ci słowo, to naprawdę nie boli.

Zenon Wiertara
2011-05-05, 13:25
Piszę tak bo właśnie znam życie - ci co zarabiają 1200 zł też posiadają samochody osobowe, wlewają do nich paliwo , opłacają ubezpieczenia kupują tunery sat. i płacą abo. lub prepaid. Po prostu bez pewnych rzeczy życie byłoby trude i nieciekawe. Czytając Twoje posty mam wrażenie, że jesteś rozgoryczony - kupując TNK HD liczyłeś na szybkie dodawanie kanałów przez CD. Rozgoryczenie pozbawiło Cię obiektywizmu i zimnego realistycznego spojrzenia na możliwośći rozwoju tej oferty. Proszę włącz myślenie, daję Ci słowo, to naprawdę nie boli.

Kto z nas nie liczył na szybki rozwój oferty? Pewnie wiekszość wiązała z tą ofertą wielkie nadzieje. Ostatnie posunięcią CD to jak zimny prysznic, dopiero teraz ludzie zaczynają obiektywnie postrzegać rzeczywistość. Może w końcu skończą się bezsensowne wypisywania próśb o nowe kanały

Aifam
2011-05-05, 13:25

Tak i jedzą trawe spod balkonu . Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem gotów na podwyżkę nie chce za darmo kanałów skoro TY nie chcesz podwyżki to idź do tnk sd

tweed77
2011-05-05, 13:30
Mała teoria spiskowa: polsat dał swoje kanały na wyłączność tylko w N. Nie zezwolił na dołączenie do TNK HD i SD ;) Zyskuje w tym momencie na wzroście zainteresowania pakietem Polsat mini HD. TNK leży bo spada sprzedaż a wzrasta sprzedaż Polsatu mini HD.

lacki
2011-05-05, 13:32
Mała teoria spiskowa: polsat dał swoje kanały na wyłączność tylko w N. Nie zezwolił na dołączenie do TNK HD i SD ;) Zyskuje w tym momencie na wzroście zainteresowania pakietem Polsat mini HD. TNK leży bo spada sprzedaż a wzrasta sprzedaż Polsatu mini HD.

Całkiem realna Teoria :)

Zenon Wiertara
2011-05-05, 13:33

Tak zgadza sie, to jest ukartowana robota określonych kół:)
A tak na serio to może coś w tym jest że n-ka stawia na bogatsza grupe klientów a polsat na tą biedniejsza. Doszli do porozumienia i podzielili się rynkiem

Aifam
2011-05-05, 13:35

To po co się pchac w tnk hd skoro nie mają na nią pomysłu ?? co tunery nowe testowali na nas?

Mig12
2011-05-05, 13:44
Witam
Ale namieszali znowu w tej "n", dodali dzis paczkę programów CP i wywalili liste kanałów kompletnie do góry nogami a ja w tym moim starym białym piszczący dekoderze 5800S po 2mc uzytkowania TNK HD juz przyzywyczalilem się do tej starej listy kanałów:D z "n"-ki z TVP 1SD na 130 kanale :spoko: a tu dzis niespodzianka bo włączam ten 130 kanał a tu mi wyskakuje MTV HD:lol2: a TVP 1 SD wylądowalo gdzies na 211 numerku:lol2: i wiele innych kanałów tez pozmieniało "pozycję":lol2:
Więc jak bardzo jestem wdzięczny za udostępniony od wczoraj zaktualizowany soft z listą pod TNK HD .
Jeszcze raz dziękuję za łaskawość i od dzis zaczynam przyswajać te nowe "pozycje" lub jak to woli "numerki" :D poszczególnych kanałów.
Pozdro.

vlodar7
2011-05-05, 13:44
Tak i jedzą trawe spod balkonu . Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem gotów na podwyżkę nie chce za darmo kanałów skoro TY nie chcesz podwyżki to idź do tnk sd
człowieku! W gary nikomu nie zaglądam. Wykup abo. za 59 zł "n" i nie proponuj mi TNK SD. Ja w przeciwieństwie do Ciebie, wybrałem TNK HD ze względu - na w/g mnie optymalny stosunek cena/program. Pewnie, że się nie obraże na CD jak coś dodadzą, tym bardziej, że jadnak coś zabrali, ale nie mam zamiaru z tego powodu "sikać publicznie" na dek. adb 2850st, bo to całkiem udany tunerak.

zami1
2011-05-05, 13:51

A ja nie chce podwyżki. Z dwojga złego wole nie dostać żadnego Polsatu i pozostać przy starej cenie. (za tvn warszawa i dvl dostaliśmy osi i tvp seriale)

ITI powinno przeprosić za Telewizja na Kartę HD nabraliście ponad 31tys ludzi czkawką wam się odbije .

Po za tym, przestań wypowiadać się w nie swoim imieniu! Tutaj i na media2 insynujesz, że wszyscy klienci są oszukani, a to nie prawda. Ja jestem w dalszym ciągu zadowolony z oferty.

danielqs
2011-05-05, 13:56
Oficjalny bojkot ITI/TVN klienci oferty Telewizji na Kartę HD / SD czują się oszukani
jest nas w sumie 750 tys ( dane na koniec 2010 r ) . Oferta TNK stoi w miejscu od
blisko roku miarka się przelała po dodaniu do N kolejnych nowych kanałów paczki TV Polsat
my nic nie dostalismy oczywiście !! Więc ogłaszam bojkot ITI/ TVN który będzie polegał
na nie oglądaniu ( TVN,TVN7,TVN24,TVN Meteo, TVN Turbo , TVN Style , nSport,Wojna i Pokój,
MGM HD,Religia.TV ) nie wchodzeniu na serwisy www ( tj onet , zumi , plejada ,tvn24.pl )
oczywiście omijajmy szerokim łukiem inne biznesy ITI ( tj klub Legia , Multikino , Silver Screen )
Skoro dla nich 750 tys ludzi jest zerem to pokażmy co sądzimy o ITI/TVN wkrótce strona na FB ...

Ale ktos tu jest sfrustrowany...i do tego chyba odczuwa misyjnosc i cierpienie niczym bohater Wielkiej Improwizacji cierpiacy za milijony...

Aifam
2011-05-05, 14:02
Ale ktos tu jest sfrustrowany...i do tego chyba odczuwa misyjnosc i cierpienie niczym bohater Wielkiej Improwizacji cierpiacy za milijony...

to niech Wam zabieraja kolejne kanały bedziecie wpłacać kase a ITI bedzie dawac kanały do N-ki róbcie z siebie białych murzynów spoko .

radzikowy
2011-05-05, 14:10

..."A imię jego czterdzieści i cztery" :D

Mig12
2011-05-05, 14:11
Z drugiej strony jezeli CD sprzedaje stare dekodery wraz z kartami po"n"z ich logo to wypadałoby tez zeby dostali cos od "n" z kanałów CP w końcu czyszczą im magazyn ze starego sprzętu :D
Czas pokaże czy coś nam się skapnie , ale najpierw zarówno "n" jak i CP muszą sobie nałapać jak najwięcej klientów pod te swoje nowe oferty.
Pozostaje cierpliwie czekać , płacąc lub nie płacąc za TNK HD bo to cały czas jest zaleta tej TV ze nikt nas nie zmusza do płacenia. A jeżeli ktoś jest zbyt mało cierpliwy to pewnie zwinie się z TNK HD do konkurencji.

kubala887
2011-05-05, 14:14
A jak zadzwonię na infolinię TNK HD to jakieś informacje o polsatach wycisnę od konsultanta :pytajnik:

tweed77
2011-05-05, 14:15
Nie uwłaczając TNK HD. Polsat jednak potrafił rozbudować swój najniższy pakiet mini HD. Czy to duży problem dodać do TNK HD np. TVP Historię - jest niekodowana na Astrze. Ja mam monoblocka i mam za darmo jeszcze TVP INFO które w TNK HD jest kodowane i płatne w pakiecie.
Na satelicie Astra jest niekodowana fonia TVP HD;) .
Plusem TNK HD jest że za doładowanie 20zł raz na rok ma się podstawowe kanały.

Aifam
2011-05-05, 14:20
A jak zadzwonię na infolinię TNK HD to jakieś informacje o polsatach wycisnę od konsultanta :pytajnik:

Jak będziesz dręczyć pytaniami to tak być może... powiedź że zabrali 2 kanały i nic w zamian . Ja się nie dziwie że żyjemy w kraju 10lat za murzynami dajecie robić sami z siebie śmieciarzy i ochłapo jadów N oni mają wszystko Wy nic jak ktoś się wychyli to wyśmiać go i tyle jak Wam mamusia przestanie z tatusiem płacić za full-a w N to bedziecie oglądać filmy w tnk hd która tak gardzicie bez przerwy skoro w tnk hd nikt nie obiecywał nowych kanałów to tym bardziej w N nie powinno ich być . Mig12 na stronei N jest komunikat dla osób które mają tuner biały po abonamencie można sobie zmienić w ustawieniach abonent n lub telewizja na kartę

kubala887
2011-05-05, 14:26
Jak będziesz dręczyć pytaniami to tak być może... powiedź że zabrali 2 kanały i nic w zamian .

Szczerze to mi się nie chce dzwonić bo nawet żal mi 1,23 za minute z komórki.
Ciekawe czy już sobie przygotowali formułkę na takie pytania :pytanie2:

Mig12
2011-05-05, 14:34
Mig12 na stronei N jest komunikat dla osób które mają tuner biały po abonamencie można sobie zmienić w ustawieniach abonent n lub telewizja na kartę

Wiem , juz wczoraj zaktualizowałem "białaska" i jest tam opcja migracji między listami TNK HD i "n"

Zenon Wiertara
2011-05-05, 14:36
A ja nie chce podwyżki. Z dwojga złego wole nie dostać żadnego Polsatu i pozostać przy starej cenie. (za tvn warszawa i dvl dostaliśmy osi i tvp seriale)

Po za tym, przestań wypowiadać się w nie swoim imieniu! Tutaj i na media2 insynujesz, że wszyscy klienci są oszukani, a to nie prawda. Ja jestem w dalszym ciągu zadowolony z oferty.

Co ty gadasz za głupoty? Przecież Orange info sport i tvp seriale dodali w grudniu, więc co maja powiedziec te osoby które kupiły TNK np w styczniu? Im tylko zabrano nie dając nic w zamian

Mig12
2011-05-05, 14:39
Co ty gadasz za głupoty? Przecież Orange info sport i tvp seriale dodali w grudniu, więc co maja powiedziec te osoby które kupiły TNK np w styczniu? Im tylko zabrano nie dając nic w zamian

Dokładnie , ja kupiłem TNK HD w lutym 2011 więc w/g mnie to ubyły tylko kanały a nic w zamian nie dali.

lacki
2011-05-05, 14:42
Dokładnie , ja kupiłem TNK HD w lutym 2011 więc w/g mnie to ubyły tylko kanały a nic w zamian nie dali.

Jak na razie cisza w sprawie TNK i o dodaniu paczki Polsatowskiej . A to świadczy o tym że TNK po woli umiera na rzecz CP MIni HD

zami1
2011-05-05, 14:42

Dobra masz rację, jeśli chodzi o dvl faktycznie można czuć się oszukanym, rekompensata była powiedzmy mała (finansowa, nie można powiedzieć że to nic). Ale tvn warszawa nigdy nie był oficjalnie w ofercie (poza tym, nadal leci).

Aifam
2011-05-05, 14:46
Nawet w reklamie na stronie tnk hd jest DVL ( reklama video ) .

lacki
2011-05-05, 14:47
Nawet w reklamie na stronie tnk hd jest DVL ( reklama video ) .

A nie za uwarzyłeś że strona TNK jest mało aktualna .:D Nikt nad nią już od dawna nie pracuje

xavier55
2011-05-05, 14:49
Wiem , juz wczoraj zaktualizowałem "białaska" i jest tam opcja migracji między listami TNK HD i "n"

`````````````````````````````````````````````````` ``````
Co to w ogóle ma znaczyć... , tzn., że można dokonać migracji do N mając TNK HD.
Bo przecież ten dekoder jest dostępny w wyborze N za 0zł.
Jest coś wiadome w tym temacie?:pytanie2:

mielu
2011-05-05, 14:56
Co to w ogóle ma znaczyć... , tzn., że można dokonać migracji do N mając TNK HD.
ten białasek to 5800, a jak wiadomo w nim była dawniej lista n. W tym momencie można wybrać listę n lub tnk

Mig12
2011-05-05, 14:58

Tak można , ale chodzi tu o listę kanałów między którymi mogę sie poruszać. Do tej pory miałem ją tylko z "n" a od wczoraj można wejśc na tą listę prawidłową tzn. zrobioną pod TNK HD

lacki
2011-05-05, 14:59

Żadnej migracji nie ma z TNK do N Po prostu te same tunery sa do N i TNK sprzedawane Więc Ktoś jak miał TNK HD to musiał korzystać z Listy dla N a teraz ma swoja po kolei pod TNK

gromiz
2011-05-05, 15:28
Proponowałbym niektórym zadać sobie poważne pytania:

Czy zrezygnuję w TNK (SD lub HD) jeżeli w ofercie nie pojawi się Polsat?

Czy jeżeli miałbym wybierać pomiędzy dodaniem Polsatu a innym programem, to co bym wybrał?

Tak naprawdę to cała ta dyskusja jest tym samym, co było w przypadku TVP1 HD. Kupa hałasu, pretensji, że Polsat MiniHD jest lepszy. W czym jest lepsze, bo ma TVN, Polsat, TVP w HD? Cena ta sama praktycznie co domowy HD, ale my mamy AXN, Kino Polska, Eurosport (!!!), Wojna i Pokój oraz wiele innych programów, które mają większą wartość. Polsat Play czy Cafe, sądzicie, że to są super programy? Polecam iść do znajomych i zoabczyć co to za ciekawe programy. Wole sto razy bardziej TVNStyle i TVN Turbo niż Play i Cafe. Polsat 2 co tam macie, same seriale, jak w TVP Seriale. Polsat kupa reklam, bzdur i nic po za tym.

Fakt, sam chciałbym aby dodali Polsat, ale osoby które mówią, że niedługo będzie w DVB-T w całym kraju mają rację. Fakt, trzeba kupić antenę, sam jestem w takiej sytuacji (a DVB-T jest w zasięgu), ale nie mam jej, nie mam też Polsatu. Polsat jest mi potrzebny jedynie do Formula 1, a oglądam ją na RTL. Z tej całej paczki polsatów, to szczerze mówiąc najlepszym kanałem jest Polsat Film i dla dzieci JimJam. Reszta to śmieci.

Obecnie tak domowyHD jest lepszy niz miniHD. TVP HD nie ma nic. Przez 3 msc oglądałem go może z 3 godziny. Nie szalejmy wielce, że zaraz każdy zrezygnuje z TNK, bo w końcu nie dodadzą tych polsatów, a za 4 msc wróci temat innym programem i znów każdy będzie mówił to samo, że rezygnuje.

TNK dla mnie jedyny najważniejszy powód dla którego kupiłem to prepaid. Na drugim miejscu jest dobrze dobrany pakiet domowy (bogatszy niż w TNK SD, dlatego zmieniłem na HD). Wywalili DVL szkoda wielka, ale w N też ten kanał wywalili, a do tego podniesli ceny.

Niektórzy chcą uciekać do Polsatu i Cyfry. W porządku, ale nie liczcie, że to są super firmy, które poklepią was po plecach. Cyfra nie da wam nic, będziecie 10 lat abonentami i po 10 latach wyjdziecie z taką samą miną z jaką weszliście do punktu zakupu. Polsat swojej oferty prawie nie modyfikuje. Zmiany które zaszły w ostatnim kwartale to wina wyrzucenia BBC paczki. A tak przez wiele lat co dodawali, same głupoty, jak kanał ten Wending czy jak się on nazywa.

Dlatego jak dla mnie TNK nadal ma swój plus. Każdy chce aby się rozwijała, ale nie szalejmy i nie zgrywajmy wariatów, którzy obrażeni na świat, pokażą środkowy palec ITI.

Warto jeszcze pamiętać o jednym, o czym już tutaj niektórzy wspominali. Nie ma żadnego oficjalnego komunikatu na temat TNK HD. Trzeba czekać i tyle, a na informacje z infolinii bym nie liczył, oni wiedzą mniej, niż sprzedawcy platform.

AnHaLe
2011-05-05, 16:53
...

Co do twojej wypowiedzi można by się zgodzić, ale...
Cała zaistniała sytuacja jest w dużej mierze winą CD. Brak komunikacji ze strony tej firmy, chowanie głowy w piasek tylko zrażają klientów do TNK.
O stronie internetowej rodem z przed 10 lat nawet nie będę wspominał.

CD ma marzenie zdobycia w tym roku 100k klientów ale boi się/nie chce porozmawiać z użytkownikami o ich oczekiwaniach i na tej bazie budować ofertę. Wyszli z mylnego założenia, że to co stworzyli jest tak doskonałe, iż nie trzeba nic zmieniać. A klient rozgląda się i widzi oferty prepaid innych dostawców: CP (miniHD), C+ (pakiet uniwersalny) i porównuje. Nie zawsze z korzyścią dla TNK. W C+ tez dodano Polsat (mowa o ofercie prepaid) i cena wcale nie podskoczyła, na znanym portalu aukcyjnym można kupić kartę średnio w cenie 15-18 zł za miesiąc.

Wiem, ze nikt nie obiecywał nowych kanałów w TNK ale tak samo nikt nie obiecywał ich w n, a jednak tam dodają. Co za tym idzie oczekiwania poszerzenia oferty TNK są całkiem uzasadnione.

Aifam
2011-05-05, 16:56
Wiem, ze nikt nie obiecywał nowych kanałów w TNK ale tak samo nikt nie obiecywał ich w n, a jednak tam dodają. Co za tym idzie oczekiwania poszerzenia oferty TNK są całkiem uzasadnione.

Bo abonenci N myślą że są świętymi krowami jak im dodają to piszą że oni się nie proszą o kanały dają to jest ok a jak nie dają to zaraz na forum leci temat i 300stron 1go dnia że oni chcą . A my wg nich do niczego prawa nie mamy . Więc ja im życzę żeby przez najbliższy rok nie dostali nic nowego .

TNK_HD
2011-05-05, 17:10
W sprawie "rozwoju" TNK HD - mam propozycję:

Do pakietu DOMOWEGO HD:
http://telewizjanakarte.pl/uploads/pics/tnk_channels_domowy2.png

Zmienić: TVP1 => TVP1 HD http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/75/TVP1_hd.svg/120px-TVP1_hd.svg.png; AXN => AXN HD http://w3.satkurier.pl/pliki/9220.gif

Dorzucić: POLSAT HD http://www.dvbnews.pl/gallery/news_120/00412.gif, POLSAT Film http://bi.gazeta.pl/im/3/7149/z7149553X.jpg, POLSAT JamJam http://img.mediafm.net/mediafm/pict2/22658.jpg i ComedyCentral http://static.wirtualnemedia.pl/media/150x110/comedy_central_logo_new.jpg

Do pakietu DOMOWY HD PREMIUM:
http://telewizjanakarte.pl/uploads/pics/tnk_channels_domowy_premium.png

Dorzucić: BBC Knowledge HD http://w3.satkurier.pl/pliki/11255.gif, National Geographic HD

I będzie git :)

Aifam
2011-05-05, 17:12
W Tnk Hd !!!

Co '' W TNK HD '' ??

Zenon Wiertara
2011-05-05, 17:15
Co '' W TNK HD '' ??

No NIC w TNK to sie rozumie samo przez się, nie trzeba pisac

MattCarnall
2011-05-05, 17:15
http://kontakt24.tvn.pl/artykul,klienci-telewizji-na-karte-hd-sd-bojkotuja-znana-marke,102889.html

Wiadomość z Kontakt24 dotycząca bojkotu TNK SD/HD.

Z tego co wiem jest też akcja na facebooku.

Luki555
2011-05-05, 17:17
sa założone strony internetowe dotyczące bojkotu ITI Cyfrowego Domu za nie rozwijanie oferty TNK HD jeżeli są chętni to sie wpisujcie i podawajcie ze chcecie wszystkie kanały Polsatu w TNK HD a tu są te strony
http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=103&t=20653&sid=f98cb50944478881d1726007e38cf73e&start=15
http://www.facebook.com/pages/Bojkot-ITI/199740263396363
http://kontakt24.tvn.pl/artykul,klienci-telewizji-na-karte-hd-sd-bojkotuja-znana-marke,102889.html

Zenon Wiertara
2011-05-05, 17:21
sa założone strony internetowe dotyczące bojkotu ITI Cyfrowego Domu za nie rozwijanie oferty TNK HD jeżeli są chętni to sie wpisujcie i podawajcie ze chcecie wszystkie kanały Polsatu w TNK HD a tu są te strony
http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=103&t=20653&sid=f98cb50944478881d1726007e38cf73e&start=15
http://www.facebook.com/pages/Bojkot-ITI/199740263396363

Kurcze czyli jest jednak wiecej niezadowolonych użytkowników niż tylko Aifam

MattCarnall
2011-05-05, 17:22
Trochę się ich zebrało i dochodzą także nowi niezadowoleni.

Dodatkowo taka akcja to darmowa reklama dla TNK, więc ITI winno być z niej zadowolone:spoko:

Ważne żeby mówili.

rufi21
2011-05-05, 17:34
a moze by do tego bojkotu dolaczyc cos o N jeszcze zeby dodadkowa reklame ITI robic dobra przy okazji ze tak o nas uzytkownikow tnk dbaja ??:)

polarnik29
2011-05-05, 17:35
Nie rozumiem tej całej żałosnej akcji z bojkotowaniem kogokolwiek. I nie rozumiem też spamowania na różnych stronach, forach i biadolenia jacy to użytkownicy TNK są biedni. Szczególnie kolega Aifam bierze prym w tym szerzeniu własnej głupoty. Pierwsza rzecz. TNK jest to projekt bez zobowiązania ze strony użytkownika, że będzie płacił co miesiąc jak również ze strony operatora, który nie ma obowiązku rozszerzania oferty. Oferta jest jaka jest. Albo Ci się podoba i płacisz, albo nie i idziesz do konkurencji. Proste. Kolego Aifam. Taka mała propozycja. Przestań robić z siebie pajaca na forum publicznym. Sprzedaj swój dekoder TNK HD. Weź prepaid w CP, C+ lub abonament u konkurencji. Wtedy będziesz miał o jedno zmartwienie więcej. Na prawdę przykro się robi jak się czyta te Twoje wypociny.

Zenon Wiertara
2011-05-05, 17:38
Nie rozumiem tej całej żałosnej akcji z bojkotowaniem kogokolwiek. I nie rozumiem też spamowania na różnych stronach, forach i biadolenia jacy to użytkownicy TNK są biedni. Szczególnie kolega Aifam bierze prym w tym szerzeniu własnej głupoty. Pierwsza rzecz. TNK jest to projekt bez zobowiązania ze strony użytkownika, że będzie płacił co miesiąc jak również ze strony operatora, który nie ma obowiązku rozszerzania oferty. Oferta jest jaka jest. Albo Ci się podoba i płacisz, albo nie i idziesz do konkurencji. Proste. Kolego Aifam. Taka mała propozycja. Przestań robić z siebie pajaca na forum publicznym. Sprzedaj swój dekoder TNK HD. Weź prepaid w CP, C+ lub abonament u konkurencji. Wtedy będziesz miał o jedno zmartwienie więcej. Na prawdę przykro się robi jak się czyta te Twoje wypociny.

Kolejny pies ogrodnika, oj zawiść przez ciebie przemawia

tweed77
2011-05-05, 17:39
Polak głupi to się będzie cieszył że mu łaskawie udostępniono jeden kanał w HD;)
To już nie te czasy.
Jestem ciekaw jakby było w SKY DE
http://satkurier.pl/news/65685/sky-de-dolaczy-30-nowych-kanalow-hd.html
Niemcy by sobie na coś takiego nie pozwolili jak nas traktują w N albo TNK HD
Obie platformy łączy jedna osoba;)
Tak z ciekawości czyżby się nie sprawdził w SKY DE więc go zatrudnili N

rufi21
2011-05-05, 17:39
heh nasze watki o tnk zamykaj bo sie boja ze za bardzo naciskamy ale tak trzeba i apeluje zeby to bardziej robic jeszcze i wiecej niech wiedza ze nie tylko N jest

TNK_HD
2011-05-05, 17:40

Wiadomość z Kontakt24 dotycząca bojkotu TNK SD/HD.

Z tego co wiem jest też akcja na facebooku.

Skoro sami nic nie próbują zmieniać w TNK
/ to ludzie sami biorą w swoje ręce sprawy - i dobrze!!!
Popieram !!!

polarnik29
2011-05-05, 17:45
Kolejny pies ogrodnika, oj zawiść przez ciebie przemawia

Od psów ogrodnika to kolego możesz sobie bliższych wyzywać. Odbij chociaż argumenty, a nie wyzywasz. Jak mi się nie podoba umowa z kimś to ją rozwiązuje. Proste. Kto Wam każe te karty doładowywać? Wolny rynek mamy Panowie i Panie.

Aifam
2011-05-05, 17:45
Skoro sami nic nie próbują zmieniać w TNK
/ to ludzie sami biorą w swoje ręce sprawy - i dobrze!!!
Popieram !!!

Ja też popieram i się przyłącze do bojkotu !! To nic nie kosztuje a moze tylko coś pomóc . A psów ogrodnika nie brakuje .

rufi21
2011-05-05, 17:49
Ja też popieram i się przyłącze do bojkotu !! To nic nie kosztuje a moze tylko coś pomóc . A psów ogrodnika nie brakuje .

tez popieram ten jak najbardziej ten protest nasz

Zenon Wiertara
2011-05-05, 17:50
Od psów ogrodnika to kolego możesz sobie bliższych wyzywać. Odbij chociaż argumenty, a nie wyzywasz. Jak mi się nie podoba umowa z kimś to ją rozwiązuje. Proste. Kto Wam każe te karty doładowywać? Wolny rynek mamy Panowie i Panie.

Ale przecież widzisz na czym polega ta akcja. Bojkot polega właśnie na niedoładowywaniu kart, to jedynie czym możemy wpłynąc na ITI. Ja głownie jestem niezadowolny z poczynań ITI odnośnie odebrania DVL i tyle. Pewnie że legalnie mogą sobie odbierać kanały i nie dawać nic w zamian, ale ja mam prawo do wyrażania swoich pogladów na forum.

I jeszcze jedno, od wyzwisk to zaczołes ty, więc pies ogrodnika w porównaniu z pajacem to i tak pieszczotliwe okreslenie

polarnik29

Widze też argument z psami u kolegi się pojawił. Jakieś zboczenie czy co bo chyba to nie może być przypadek ;)
Żadnych rzeczowych argumentów z Waszej strony. Pomogę Wam! Zróbcie sobie jeszcze profile z bojkotem na NK i na Fotce. Sukces murowany. Pozdrawiam!

foszmat
też zainwestowałem i ta inwestycja odbiła się wyrzuceniem dwóch kanałów i nic w zamian... do tego wszystkie platformy się rozwijają a TNK się tylko cofa. Po trzecie profesjonalizm firmy CD widać po samej stronie WWW, która jest robiona chyba jeszcze w Pajączku2000 i praktycznie nie aktualizowana... Panie i Panowie z CD, te szczegóły we współczesnym świecie uwidaczniają brak jakiegokolwiek profesjonalizmu w firmie. Pomijając te fakty... właśnie kończy mi się okres z trzymiesięczną ofertą full i na pewno nie doładuję. W skrócie: w du...ie mam, a Jak! :)

Aifam
2011-05-05, 17:55
Dla abonentów N my żadnych nie mamy argumentów i tyle Wasz jedyny argument to :

A umowy nie macie

B to idźcie do N

C nikt wam nie obiecywał

AnHaLe
2011-05-05, 18:00
... że będzie płacił co miesiąc
Aby oczekiwać zapłaty trzeba coś dać w zamian

..jak również ze strony operatora, który nie ma obowiązku rozszerzania oferty.

Poczytaj sobie wątki o oczekiwaniach klientów n, dodać History, dodać Viasat, dodać MTV coś tam .....

Jeżeli klienci n maja prawo oczekiwać rozwoju oferty to i klienci TNK maja takie samo prawo.