PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK HD/ n na karte

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21

mickeymouse
2012-11-24, 21:35
Na rozwój oferty TNK HD przestałem już liczyć. Przy obecnej ofercie już pewnie wspominałem, że nie podoba mi się konieczność kupowania wszystkich niższych pakietów, żeby mieć wyższy. Jestem na etapie poważnego zastanawiania się nad przejściem na bezterminowy abonament ... w abonamencie najbardziej nie lubię terminów, reszta to już kwestia kalkulacji finansowej ;)

A co do obecnej sytuacji. Taka propozycja dla włodarzy N-ki, TNK HD, TNK, czy innych którzy mają na to wpływ. Sytuacja jest faktycznie dziwna: posiadać własny dekoder i być uzależnionym od jakiejkolwiek oferty. Nie wiem na ile jest to możliwe technicznie, ale lektura forum pokazuje, że np. dekoder 2850ST ma kilka wersji oprogramowania: jedną do tnkhd, drugą do abonamentu a trzecią do multirooma. Wszystkie są parowane z kartą i wykluczają się wzajemnie? Moja propozycja jest taka, żeby wprowadzić jeszcze jedną wersję softu, która zrobi z tego dekodera zwykły odbiornik z conax, który nie wymaga karty do działania (wtedy tylko fta i dvb-t) a jeżeli dostanie kartę, to będzie z nią współpracował (wtedy byłby to sprzęt użyteczny do oferty Smart HD). Cyfra+ ciągle nie paruje dekoderów z kartą? To może dałoby się z 2850ST zrobić dekoder użyteczny dla klientów cyfry?

tux
2012-11-25, 18:50
Kolego -- wymieniasz procek + pamięć i masz E2. Bez łaski kogokolwiek.

spkv
2012-11-28, 11:59
@mickeymouse - ja też już mam dosyć czekania no to jak ktoś odpowiedzialny za TNK HD "zastanowi się" co dalej z tą ofertą.

Ja właśnie z racji posiadanego własnego tunera z dwiema głowicami zmieniam operatora na Cyfrę Plus z samą kartą a później wezmę na tę kartę nową ofertę nC+.
Szkoda czasu na obecną Nkę.

sonikus
2012-11-28, 14:51
Ta oferta to zombie i ten wątek to zombie. Przestańcie się znęcać nad tym trupem. Możecie sobie tak chrzanić o nowych kanałach przez kolejne 500 stron a skutek będzie taki jak z polsatem w tnk (czyli żaden).

vlodar7
2012-11-28, 15:52
Kolego -- wymieniasz procek + pamięć i masz E2. Bez łaski kogokolwiek.
- dla ADB2850st z softem APOLLO? - nic nie mogę znaleźć na temat E2 na tego nBoxa.
Na portalu aukcyjnym są z E2 - ciekawe?.

tux
2012-11-28, 20:31
Bo da się w nie wgrać E2.
Są tylko dwa warunki:
1. Musi to być Twój tuner, czyli z oferty TNK lub Nnk;
2. Przed wgraniem E2 musisz obowiązkowo wymienić procesor bo jest z blokadą i przelutować już zaprogramowaną pamięć.

Gdyby nie brak możliwości obsługi wyświetlacza to byłby to chyba najlepszy dekoder z E2 za tak małe pieniądze.

vlodar7
2012-11-29, 00:49
@tux dzięki za info - trzeba by dotrzeć do kogoś co to przerabia, bawić się w to samemu bez doświadczenia to ryzykowne. Co do wyświetlacza to jakoś mi go nie brakuje - godzina i nr kanału to żadna informacja.

mientoliptus
2012-11-29, 10:27
zapytaj kolegę JacekTorun on przerabia i naprawia nboxy tu masz jego email jacek@poczta.tii.pl

tux
2012-11-29, 18:53
Ja się przyzwyczaiłem do tego że na wyświetlaczu mam taki format:
Nazwa kanału - nazwa audycji z epg (ilość % zakończenia katualnego zdarzenia).
np.
Planete+ HD - Na wirazu historii (49%)

Oczywiście przewija się jak jest za długo. Ale na upartego da się żyć bez wświetlacza.

vlodar7
2012-11-29, 23:41
@mientoliptus dzięki za kontakt, ale nie wymienia procków, więc tylko bska/bsla.

xavier55
2012-11-30, 14:09
Ja zaczynam coraz bardziej uważać, że cała ta oferta jest jakaś dziwna.
Ja wiem, że konkurencja ma inaczej ale kurcze w C+ kupujesz kartę na pół roku i wiesz za co płacisz - nikt Ci jaj nie robi, chcesz abo bierzesz abo - w obu przypadkach możesz wziąć dekoder lub samą kartę. Jak masz sprawny dekoder to nie ma jaj z prawami odbioru. Podobnie w CP tyle, że tutaj masz dekoder lub moduł z tą różnicą, iż masz całą ofertę na kartę tyle, że chyba o 10zł rożej na pakiecie w stosunku do abo.
U obu operatorów nie ma problemu ze sportem/filmem/muzyką, po prostu jest to samo lub prawie co w abo.

Tutaj łaska, że przejdę na abonament, a jak zmienię na kartę z powrotem to mam podstawkę pod kwiatek, za którą jeszcze zapłaciłem.

Wszystko wskazuje, iż fuzja już jest tak blisko, iż trzeba to czy owo wysprzedać i nabić ilu się da tylko na te niby oferty. Nowy operator (C+) i tak posprząta cały ten bajzel więc możemy robić co tylko się da.

Pominąłem aspekt ceny ponieważ czasem (tak jak u mnie) ważniejsze jest by włożyć kartę w dekoder, zapłacić i oglądać bez całej szopki z telefonami i wrzeszczącą rodziną, co to badziew, po co to kupiliśmy, no zrób coś, tata ja chcę bajkę...

I na koniec żeby nie było -- TNK HD miałem ponad rok. Niestety przeanalizowałem co nieco i wyszło mi, że w innej platformie kupię za pełną ofertę TNK HD pakiet Start HD. Powtórki są wszędzie, tyle że tutaj włożyłem kartę i mam święty spokój i jeszcze normalny dekoder (czytaj dwa własne na E2).
Mam kartkę na której napisane czarno na białym co i jak. Od ponad roku nie wykonałem nawet jednego telefonu, że coś nie działa.

Chciałbym się dowiedzieć od kogoś kompetentnego na tym forum (nie wykonalne bo brak kompetentnych osób a te co są nabiorą wody w usta) po co mam kupić dekoder w usłudze na kartę i przejść na abonament skoro to co kupiłem NA WŁASNOŚĆ "przerabiacie" tak, że do niczego się nie nada poza abonamentem?

Ja też się z tobą zgadzam w 100%

vlodar7
2012-12-01, 18:51
Tak to wygląda, TNK HD skończy jak TNK, więc alternatywa - przeróbka ADB2850 robi z tego boxa uniwersalny sprzęcik i można sobie wybierać prepaid w innych platformach. Tylko trzeba znaleźć kogoś, kto to fachowo przerabia.

Zenon Wiertara
2012-12-03, 19:54
Tak to wygląda, TNK HD skończy jak TNK, więc alternatywa - przeróbka ADB2850 robi z tego boxa uniwersalny sprzęcik i można sobie wybierać prepaid w innych platformach. Tylko trzeba znaleźć kogoś, kto to fachowo przerabia.

Przeróbka.... Na innych forach piszą że to koszt ok 300zł. Więc to mija sie z sensem
http://pkteam.pl/viewtopic.php?f=95&t=4689

tux
2012-12-03, 20:12
Za samą przeróbkę to dużo, ale ta cena to z kosmosu. Za niecałe 400zł można kupić już przerobionego.

Zenon Wiertara
2012-12-03, 20:26
Za samą przeróbkę to dużo, ale ta cena to z kosmosu. Za niecałe 400zł można kupić już przerobionego.

No w sumie.. np tu http://allegro.pl/nbox-iti-2850st-z-enigma2-w-nand-dvb-t-usb-i2842981223.html

mientoliptus
2012-12-03, 20:53
cena przeróbki to ok 160 pln najdroższy jest procesor tu można znaleźć ludzi co zajmują się przeróbkami
http://sat-elita.net.pl/forum/viewtopic.php?t=43505&postdays=0&postorder=asc&start=45

vlodar7
2012-12-04, 01:02
Z tego co poczytałem na temat tej przeróbki, to z karty tnk HD odbieramy (kanały nie parowane) kilka kanałów. Czyli robi się z tego tunerek do cyfry, która nie paruje kart z tunerami i można zastosować "spliter". Kupiłem za 300 zł , miałem 6-mcy za free - to wydanie 160 zł się opłaca - jeszcze koszty przesyłki - trzeba to przemyśleć.

tux
2012-12-04, 13:39
To niedokładnie poczytałeś.
Działą C+, TP/Orange i nawet "N". Tak, da się odpalić "N" -- CAŁE.

sonikus
2012-12-04, 15:18
da się odpalić "N" -- CAŁE.
Razem z VOD ?

vlodar7
2012-12-04, 17:25
To niedokładnie poczytałeś.
Działą C+, TP/Orange i nawet "N". Tak, da się odpalić "N" -- CAŁE.

możliwe - ale chyba trzeba coś kombinować z kartą TNK HD, tak po prostu to tylko kanały nieparowane, ale może źle to zinterpretowałem. Jeżeli jest tak jak piszesz, to tylko przerabiać (oczywiście tylko te co mamy na własność).

tux
2012-12-04, 21:05
Pisałem o tym co dekodowała karta a nie co jest dosyłane na HDD. To jest chyba logiczne.

Co do kombinowania. Dużo nie trzeba by to uruchomić. W sumie to wystarczy trochę poczytać. Na upartego da się to zrobić też z abonamentem tyle, że trzeba trafić na tuner BSKA ze starym softem i do tego aktywować kartę bez pobierania nowego softu z sat. I najważniejsze, trzeba tak zdjąć plombę aby nikt się nie pokapował. Jak to się nam uda to RSA jest pikuś.

vlodar7
2012-12-04, 21:58
Wyciąganie RSA to nie taki "pikuś", trzeba połączyć boxa z kompem (uart - USB adapter), program RSA _N. i trochę to trwa - ale warunek podstawowy, dla 2850, wymiana procesora i pamięci, bez odpowiedniego specjalistycznego sprzętu nie wymieni się tych elementów (domowe "zrób to sam" odpada).

tux
2012-12-04, 22:02
2850 to się zgadzam. Ale RSA to pikuś mimo wszystko :)

vlodar7
2012-12-04, 22:16
2850 to się zgadzam. Ale RSA to pikuś mimo wszystko :)

W porównaniu z cała przeróbką wyciąganie RSA z karty, to już zabawa dla kogoś kto to już robił, dla początkującego, to też nie takie proste.
Muszę złapać kontakt z kimś co przerabia 2850, mój jest w wersji CSTA, za 160 zeta to warto go przerobić.

tux
2012-12-04, 22:36
A potem w jeden wieczór wyciągniesz RSA :) i normalnie mód. Drugi czytnik na USB i w ogóle bajka.

sonikus
2012-12-05, 00:25
Pisałem o tym co dekodowała karta a nie co jest dosyłane na HDD. To jest chyba logiczne.
Czyli bez VOD

tux
2012-12-05, 13:17
Piszesz tak jakbyś nie wiedział jak działa VOD :) i jakby się świat na nim kończył :)

szybki_jozek
2012-12-05, 17:05

problem z tym, że z "innych platform" pozostał jedynie Cyfrowy Polsat, gdzie nie ma prepaidu
:D

i chyba nigdy nie będzie ...
:D

netN
2012-12-05, 18:00
Jest prepaid w CP KLIK (http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/telewizja-bez-umow.cp)

jozefrot
2012-12-05, 19:47
Do tux:
Zatem twierdzisz, że możliwe jest odbieranie obydwu pakietów z oferty TNK HD tj. domowego i premium po zainstalowaniu na odbiornikach BSKA enigmy? Większość sprzedających na allegro twierdzi, że po zainstalowaniu enigmy TNK HD nie działa i pozostaje tylko cyfra itp. Popraw mnie jeżeli źle Cię zrozumiałem.

tux
2012-12-05, 20:01
TAK DA SIĘ. Ale trzeba spełnić pewne warunki. Najgorsza jest aktywacja, która musi być wykonana na tunerze sparowanm z daną kartą i konkretną wersją softu.
Jeżeli już karta była aktywowana to mamy problem. Tego póki co nie idzie przeskoczyć.

Lepiej jest z abonamentem bo tutaj jest szansa, że wymieniając tuner BSKA dostaniemy BSKA ze starym softem. Póki nie uruchomimy tunera z kartą nie jest jeszcze sparowany. Wtedy na własne ryzyko zdejmuje się plombę i można przy odrobinie wiedzy i chęci zrobić to co kiedyś się robiło ze słoneczkiem.

Jeżeli już masz aktywowaną kartę i masz najnowszy soft w tunerze to niestety lipa.

jozefrot
2012-12-05, 20:27
Dzięki za odpowiedź. Teraz mam Adb 2850 st ale zastanawiałem się na BSKA iti5800s. Niestety niektóre tunery na allegro mimo wgranej enigmy i nieaktywowanej karty mają w opisie, że nie będą działać z TNK HD. Chodzi tu m.in. o soft Enigma2_V7.1.6 NAND. Czy zatem kupując taki sprzęt można coś jeszcze zrobić tzn. aktywować kartę wgrywając jednocześnie starszy soft z enigmą i to wystarczy?

tux
2012-12-05, 20:43
Jeżeli karta jest od tego tunera to da się aktywować ale będzie trochę roboty. Tym niemniej wykonalne dla kogoś kto umie czytać i posiada trochę umiejętności manualnych. Można też dolutować drugi czytnik lub podpiąć na USB i używać TNK HD + kartę C+ Prepaid.

Podpowiem, że nie aktywuje się na E2 ale na oryginalnym sofcie V17 i powraca się do E2.

TNK_HD
2012-12-06, 13:12
Pytanie do przedstawiciela n:

Czy w najbliższym czasie planowana jest rozbudowa lub otwarte okno dodatkowych kanałów w TNK HD?

W związku z licznymi promocjami w abonamencie, które są praktycznie odświeżane co dwa tyg. (promocje świateczne)?

Paweł_nc+
2012-12-06, 14:13
Niestety nic nam nie wiadomo o takich planach.

TNK_HD
2012-12-06, 14:50
Niestety nic nam nie wiadomo o takich planach.

Szkoda, ponieważ chętnie skorzystałbym z oferty pre-paid np. KOMFORT HD lub ŚWIAT HD - o ile taka byłaby...

Marzenia "ściętej głowy" (...)

Luki555
2012-12-06, 17:06
powinni dodac cos do tej oferty chociaz ze 3-4 kanały w tym dla dzieci jak Nickelodeon bo Disney to za bardzo nie pasuje chyba ze na sile musza ogladac bo nic niema innego dla dzieci a nie robic zastoj w ofercie bo to nic dobrego nie przyniesie chcieliby miec zyski a nic w tym kierunku nie robia
szkoda pytac bo za kazdym razem bedzie taka odpowiedz predzej ze strony N czy satkuriera sie dowiemy jezeli mieliby co dodac jakie kanaly do pakietów
nalepszym rozwiazaniem byloby zrobic w TNKHD/NNK tak jak N-ka zrobiła z oferta Film HD która jest niby na karte ale i tak umowe podpisac trzeba czyli do pakietu domowego dac kanały sd których nie ma do pakietu premium kanaly hd ktorych niema w ofercie a 3 pakiet npremium bez zmian ceny pakietów takie same żeby wychodziło za wszystko 59 zl i już jest po problemie bo juz nie bedzie pytan o rozwoj oferty wszyscy beda zadowoleni i kazdy bedzie cos oplacal jak nie 1 to 2 pakiety albo nawet i 3
Zyski murowane dla Cyfrowego Domu

szybki_jozek
2012-12-06, 17:23
Szkoda, ponieważ chętnie skorzystałbym z oferty pre-paid np. KOMFORT HD lub ŚWIAT HD - o ile taka byłaby...

Marzenia "ściętej głowy" (...)

lepiej niech zetną ceny o 50% na pakiety, albo umożliwią zamawianie Premium HD albo nPremium HD bez konieczności posiadania domowego HD,
bo kryzys mamy a i rynek klientów mocno nasycony, więc wybredni som:D i marudzom:D

sonikus
2012-12-06, 21:20
chętnie skorzystałbym z (...) KOMFORT HD lub ŚWIAT HD
A kto Ci zabrania ? Bierz i korzystaj...

Grzesk
2012-12-06, 21:30
A kto Ci zabrania ? Bierz i korzystaj...

Ale Ty niemiły jesteś dla niego ;-)

On Chciał skorzystać z tej oferty ale w formie Prepaid a nie abonamentowej (nie ważne, że jest ona na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia)
:)

tux
2012-12-07, 00:45
Najwidoczniej są jeszcze ludzie którzy tak jak ja cenią sobie anonimowość. To znaczy nie chcą rozdawać danych osobowych na lewo i prawo.

Luki555
2012-12-07, 08:16
ja też mógłbym skorzystać i podpisać umowe bo mam dekoder ale tego nierobie bo tez nie chce wiazac sie umowami bo celem tej oferty miało być to że place kiedy mi sie podoba bez zadnych zobowiazan i skad moge wiedziec jak bedzie u mnie z kasa przykladowo za rok nie bede mogl oplacac i zostane z niczym bo wrocic z powrotem do tnk nie ma takiej opcji dlatego zostaje przy tym co mam ale TNKHD/NNK mimo wszystko powinny się rozwijać

pejo123
2012-12-07, 09:38
ja też mógłbym skorzystać i podpisać umowe bo mam dekoder ale tego nierobie bo tez nie chce wiazac sie umowami bo celem tej oferty miało być to że place kiedy mi sie podoba bez zadnych zobowiazan i skad moge wiedziec jak bedzie u mnie z kasa przykladowo za rok nie bede mogl oplacac i zostane z niczym bo wrocic z powrotem do tnk nie ma takiej opcji dlatego zostaje przy tym co mam ale TNKHD/NNK mimo wszystko powinny się rozwijać

tez tak uwazam..:)

vlodar7
2012-12-07, 10:59

:ok_t: :spoko:

Zenon Wiertara
2012-12-07, 12:28
Mi by nawet wystarczyło gdyby do ofety premium dodali NG Channel i Fox HD tak jak to było onegdaj. Zreszta miałem taką nadzieje że te programy wejda na stałe do oferty. A tak to mam głęboko w poważaniu ten ich cały pakiet premium i doładowywuje tylko domowym (jedynie ze względu na tvn style)

sonikus
2012-12-07, 14:16
Mi by nawet wystarczyło gdyby do ofety premium dodali NG Channel i Fox HD tak jak to było onegdaj.
To było tylko po to żeby Wam ślinka poleciała na abonament... I to był też znak, że prepaid nie będzie już się rozwijać (damy im do oglądania kanały, których nigdy nie będzie w ofercie...). I teraz wszystkie nowe oferty są z KOMFORT HD/ ŚWIAT HD a dla prepaidowców w prezencie na święta możecie sobie pooglądać propagandę 24 hd.

fastrets
2012-12-07, 17:31

Jestem za.

moniamola
2012-12-08, 10:40
dokładnie się zgadzam, także nie chcę się wiązać umową bo nigdy nie wiadomo jak z kasą będzie, albo czy czegoś nowego/lepszego nie zaproponują.

vlodar7
2012-12-08, 21:28
To było tylko po to żeby Wam ślinka poleciała na abonament... I to był też znak, że prepaid nie będzie już się rozwijać (damy im do oglądania kanały, których nigdy nie będzie w ofercie...). I teraz wszystkie nowe oferty są z KOMFORT HD/ ŚWIAT HD a dla prepaidowców w prezencie na święta możecie sobie pooglądać propagandę 24 hd.

Propagandę i powtórki tak samo dobrze pooglądam w TNK HD , jak przestanę płacić mogę odbierać przez 12 mies, bez opłat a po tym okresie FTA, Jak przejdziesz na KHD czy ŚHD to jak rozwiążesz umowę z tunera podstawka pod kwiatek lub szybka przeróbka na E2.

sonikus
2012-12-09, 01:10
W każdym razie w prepaidzie NGC czy Fox HD nie odbierzesz (a o tym pisał kolega). Dali lizak i zabrali. Jedyny sposób to Świat HD.

vlodar7
2012-12-09, 11:44
Jednak to odbiorców prepaid próbuje się zachęcić do podpisywania umów.
W tym "temacie" wolę konkubinat od stałego związku.

Grzesk
2012-12-12, 17:05
W kanałach sportowych i filmowych zaczyna się coś dziać tzn. wymiana poszczególnych pozycji.
Czy ktoś z włodarzy może coś powiedzieć jaki los będzie miała TNK HD/NNK po stworzeniu wspólnej oferty NC+? Nie chodzi mi o obecne migracje do abonamentu tylko o ofertę prepaid.
Posiadam 2850ST i moduł, na dekoder jest oferta migracyjna a z modułem też będą jakieś oferty i czy nadal będzie rozwijana oferta na niego po ostatecznym połączeniu?

Luki555
2012-12-12, 18:05
[QUOTE=Grzesk;660557]W kanałach sportowych i filmowych zaczyna się coś dziać tzn. wymiana poszczególnych pozycji.
Czy ktoś z włodarzy może coś powiedzieć jaki los będzie miała TNK HD/NNK po stworzeniu wspólnej oferty NC+? Nie chodzi mi o obecne migracje do abonamentu tylko o ofertę prepaid.

dobre pytanie tylko znając życie to niewiele sie dowiemy albo nic

Grzesk
2012-12-13, 00:05
Może jakieś zmiany się szykują bo mamy na naszych ITI-2850ST aktualizacje oprogramowania. U mnie właśnie się ściąga.
Ktoś zna jakie zmiany, czy te same co piszą w innych wątkach o innych tunerach?
- - - - - - - -
Chyba wszystko już jasne:
http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=60614

A my nadal czekamy na info co dalej z naszą ofertą

gromiz
2012-12-15, 18:36
Ja ogólnie jestem zwolennikiem prepaid, dlatego mnie oferty migracyjne na abonament nie przekonują. Mam nadzieję, że połączenie Cyfry+ z N da szansę na przekazanie programów z pod szyldu Cyfry do TNK HD. Ogólnie w tamtym roku rozwój TNK HD był na poziomie. Dodali kilka kanałów, nowy pakiet nPremium. Świetna sprawa, ale ostatnie miesiące to kompletna stagnacja i wciskanie ludziom abonamentu. Co dopiero kilka dni temu dzownili do mnie z N cztery razy. Niestety nie odebrałem telefonu, ale pewnie chcieli mi zaproponować abonament, bo cóż by innego. Niestety, ja nie chce abonamentu, a oczekuję drobnych zmian programowych w TNK HD, bo to jest oferta ciekawa dla mnie. Wiadomo, że to jest prepaid, ale nikt nigdzie nie napisał, że ta oferta ma być czymś gorszym.

Przykładowo weźmy pakiet Premium HD. Od początku istnienia oferty doszedł tam jeden program Romance HD, który jest ogólnie słaby. Czy naprawdę nie można by tego pakietu rozwinąć o nowsze opcje? Pakiet ten kuleje, bo płacąc 19,90 + 19,90 mam prawie 40 zł, a przykładowo w Polsacie za te ok. 40 zł (niestety w abonamencie) dostajemy bardzo dużą różnorodność programową. Fakt jest to SD i trochę HD, ale akurat nie jestem osobą, dla której muszą istnieć tylko i wyłącznie HD. Pakiet Premium HD powinien iść nie tylko w kierunku HD, ale również SD. Dzięki temu może byśmy mieli w droższym pakiecie programy typu bajkowego, historycznego, sportowego czy naukowego. Zawsze byłaby większa różnorodność w tym pakiecie i automatycznie byłby on bardziej korzystny do opłacania.

pablo82
2012-12-16, 11:43
@gromiz zgadzam się z Tobą w 100%
Mnie natomiast w TNK HD brakuje National Geographic (niekoniecznie HD) oraz z przyzwoitości powinien być w TNK HD /NNK HD kanał Polsat HD. Gdyż wg mnie jest to dziwna sytuacja, że w Smart HD Polsat HD jest, zaś w TNK HD niestety go nie ma.
PS. przydał by się również program dla dzieci - bo Disney Channel lub Disney XD to nie są kanały, które miałbym włączyć mojemu 3-letniemu synkowi. Dlatego też oprócz TNK z modułem mam w prepaidzie Cyfrę na kartę z uwagi na kanał Mini Mini, w którym nie ma bajek i programów, gdzie pokazywana jest przemoc.
Myślę, że nc+ uwzględni w/w kanał dla dzieci i dołączy go do obecnego TNK HD /NNK.
PS. Pomarzyć zawsze można :smutas:

gromiz
2012-12-16, 21:12
@pablo82 zgadzam się z Tobą

Też chciałbym, aby do TNK HD dołożyli NG i może to być wersja SD. Z Polsatem HD faktycznie też dla przyzwoitości powinni go dodać, bo to bezsensu, że odbiorca Smarta go ma, a my nie.

Podobnie mam nadzieję, że po zrównaniu ofert N i Cyfry otrzymamy z czasem (może to być w droższych pakietach typu Premium HD) programy typu Minimini, Planet, czy Alekino i nie oczekuję tutaj HD. Dla mnie ważne jest, aby te kanały mogły się w przyszłości pojawić w ofercie prepaidowej.

spkv
2012-12-17, 11:31
A dlaczego zakładacie, że oferta TNK HD przetrwa?
Umowa (z pudełka) mówi jasno, że oferta może być zmieniona albo zlikwidowana bez podania przyczyny (w przypadku TNK HD nie ma okresu gwarantowanego jak to jest z TNK SD).
Moim zdaniem ruchy przeciągające klientów do abonamentu N pozawalają przypuszczać, że w nowej platformie oferta pre-paid będzie marginalna.
A z perspektywy operatora to dużej straty nie będzie bo klienci TNKHD kupili sprzęt sobie na własność.
Miejmy nadzieję, że jeśli już dojdzie do likwidacji TNK HD, tunery uzyskają opcję przejścia na FTA/Uniwersalny Conax a moduły będzie można przełączyć w tryb uniwersalnego modułu Conax.
Ja już nie używam TNK HD (kartę używam w tunerze do nieparowanego TVN 24 HD), ale mam nadzieję, że operator w przypadku likwidacji oferty zachowa się honorowo wobec klientów.

vlodar7
2012-12-17, 11:52
@spkv możliwe, ze masz rację - jak tak do tego podejdą, to przerobię białasa na E2 i "kit im w oko".

tux
2012-12-17, 13:01
Dlaczego C+ ma tylu abonentów mimo swojej ceny? No dlaczego? Pre-Paid też mają :)
Odpowiedź prosta - brak parowania. Masz kartę, kartę z modułem, kartę z tunerem. Do wyboru, do koloru.
Jeżeli sama karta zniknie to ponad połowa abonentów/użytkowników pre-paid odejdzie. Drugie tyle z "N" nie podpisze umowy po połączeniu oferty.

TNK SD było strzałem w 10. TNKHD i później N na kartę to już samobój. Mało ludzi chciało kupować specjalne dekodery by to oglądać.

Jeżeli teraz po fuzji zniknie Pre-Paid taki jak w C+ a pojawi się coś na kształt TNK HD to umrze to śmiercią naturalną.
Trzeba spokojnie poczekać bo w brew temu co się czyta u tych co przewidują gruszki na wierzbie nie wydaje mi się, że nowa platforma nC+ strzeli sobie w nogę i sparuje wszystko do granic możliwości i pozabiera Pre-Paid. Oni są nastawieni na zysk. Najwyżej ujednolicą ofertę Abo i Pre-Paid. Tym bardziej, w CP jest Pre-Pad na całą ofertę - jedynie drożej o 10zł (chyba) na pakiet.

spkv
2012-12-17, 17:04
Masz racje parowanie w Cyfrze plus byłoby strzałem w stopę.

Ale pamiętaj, że to Cyfra plus będzie określać warunki fuzji, to Cyfra plus jest rentowna a nie n, to n wyprzedaje swoje tunery "do tej pory tak elitarne i tylko na wynajem" a Cyfra nie.

Więc o karty bym się nie bał - będą w ofercie, to będzie kwestia tylko wyższych cen (z perspektywy abonentów N). Karta jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników tunerów z wieloma głowicami a tych nie brakuje w C+. :)

gromiz
2012-12-17, 17:43
TNK SD też miało nie przetrwać, a zrobili Smarta HD. Wątpliwa sprawa, aby TNK HD zlikwidowali, ponieważ taka sytuacja wkurzyłaby nieźle użytkowników. A wkurzony użytkownik zawsze pójdzie do konkurencji, która na rynku pozostanie tylko jedna.

Szybciej doprowadzą do stagnacji w TNK HD, TNK SD, Cyfra+ prepaid i utworzą coś nowego typu nC+ Prepaid, który będzie totalnie inny stanowiący alternatywę, aby ludzie nie uciekli, ale na nowych warunkach.

barkley
2012-12-20, 08:09
Moim zdaniem nie ma co gdybać. Pożyjemy zobaczymy. Na media2 był wywiad z prezesem / wypowiedź. Po nowym roku będzie już nowa oferta itd więc myślę że i w tym wypadku wszystko będzie wiadomo.

SatExpert
2012-12-26, 20:31
Ja osobiście liczę na to, że po fuzji wszystkie pre-paidy (TNK SD, TNK HD/N Na Kartę, Smart HD i C+ Na Kartę) zostaną połączone, a oferta nowego będzie się składać z kanałów, które są obecne w każdym z nich.

vlodar7
2012-12-28, 12:01
Szybciej doprowadzą do stagnacji w TNK HD, TNK SD, Cyfra+ prepaid i utworzą coś nowego typu nC+ Prepaid, który będzie totalnie inny stanowiący alternatywę, aby ludzie nie uciekli, ale na nowych warunkach.

A cóż to za warunki - platforma przedstawia ofertę a ja płacę lub nie, takie są warunki prepaid.

barkley
2013-01-03, 12:40
Gdzieś czytałem ze pierwszy kwartał 2013 będą konkrety. A na razie przyszło mi się zadowolić testowaniem nGO. :)

Zenon Wiertara
2013-01-08, 16:31
Straszna nędza leci w tym tnk. Zastanawiam sie czy przejsc na Świat HD. Czy ktoś kto skorzystal z tej oferty móglby podzielić sie swoimi doświadczeniami? Chodzi mi głownie o to czy można swobodnie przechodzić z oferty Świat HD na Komfort HD?

Luki555
2013-01-11, 08:40
na necie pojawiaja sie informacje ze w TNK SD można odbierać Polsat i Polsat 2 http://satelitarne.tv/index.php?option=com_content&view=article&id=7348:polsat-i-polsat2-w-tnk-sd&catid=37:cyfrowy-polsat&Itemid=84
ciekawe kiedy zaczna rozwijac TNK HD/NNK też mogliby dodać coś od dawna nic się nie ruszyło

roman05
2013-01-16, 21:38
na necie pojawiaja sie informacje ze w TNK SD można odbierać Polsat i Polsat 2 http://satelitarne.tv/index.php?option=com_content&view=article&id=7348:polsat-i-polsat2-w-tnk-sd&catid=37:cyfrowy-polsat&Itemid=84
ciekawe kiedy zaczna rozwijac TNK HD/NNK też mogliby dodać coś od dawna nic się nie ruszyło

Pamietajmy, że decydowalismy się na telewizję HD, więc jak słyszę że ktoś liczy na to, iż mógłby oglądać Polsat (SD) i Polsat2(SD), to chyba pomylił ofertę. Nie rzecz w tym aby rosła w siłę liczba nic nie wnoszących stacji tv ale aby poszerzała się oferta w najwyższej jakości obrazu , która może zaciekawić. Musimy poczekać na rozwój sytuacji po połączeniu się obu provider'ów i zobaczymy co się na najbliższe Święta Wielkanocne pojawi. Wcześniej raczej nic się nie zmieni a dokładanie nowych programów tematycznych jakie zamierza stworzyć tvp to raczej nie będzie hit sezonu.

Luki555
2013-01-17, 11:40
ja tylko stwierdziłem fakt że zaczeło sie coś dziać w ofercie tnk sd i podobne ruchy mogłyby być w TNK HD ktorą mamy poprzez dodanie czegoś do 1 czy 2 pakietu

Dodatkowo znika z Polski kanał Discovery HD Showcase http://satkurier.pl/news/81935/discovery-channel-hd-pytania-i-odpowiedzi.html
w zamian będzie Discovery Channel HD ciekawe jak bedzie tutaj wygladala sytuacja

fastrets
2013-01-19, 07:59
Czy to jest jeszcze ważne (Świat HD za 33zł/mies)?
https://n.pl/nsklep/promocje/ownkomforthd/zamow

Zenon Wiertara
2013-01-19, 09:38

Skoro jest na stronie tnk to pewnie nadal obowiazuje.
Ja zamiast przejsc z tnk na swiat HD wybralem opcje bez umowy z dekoderem 5800SX. Co prawda jest to wersja BSLA wiec troche hałasuje ale i tak jestem zadowolony bo wreszcie mam jakis wybor w programach. TNK zostawie sobie narazie jako wyjscie awaryjne a pozniej sprzedam bo nie wierze żeby sie cos ruszylo na plus w tej ofercie.

radja27
2013-01-19, 10:44

Nie Świat HD tylko KOMFORT HD za 33zł/mies ale z tego co widzę nie ma już opcji z npremium na pół roku za darmo.
Świat HD jest za 49zł/mies

fastrets
2013-01-19, 11:05
sorki, chodziło mi o komfort HD , tylko że na tej stronce pisze że jest za 33zł/mies

a na tej że za 39zł/ mies

http://n.pl/oferta/wlasny-dekoder

I teraz nie wiem które jest prawdą?

Zenon Wiertara
2013-01-19, 11:30
33zl jak przejdziesz z TNK a 39zl jak masz własny dekoder

fastrets
2013-01-19, 11:44
z TNK HD czy SD?

Zenon Wiertara
2013-01-19, 11:46
Pisze wyraznie : "Jeżeli posiadasz dekoder telewizji na kartę HD lub n na kartę (dotyczy tylko dekoderów ADB)"

sonikus
2013-01-19, 14:16
I teraz nie wiem które jest prawdą?
Pakiet Komfort HD występuje w ofertach od 20zł do 50zł w zależności od warunków. Akurat wersję za 33zł posiadam.

Zenon Wiertara
2013-01-19, 14:22
Pakiet Komfort HD występuje w ofertach od 20zł do 50zł w zależności od warunków. Akurat wersję za 33zł posiadam.

Komfort HD za 20zl?

pejo123
2013-01-19, 15:41
pytanie do przedstawicieli n mam tnk hd teraz mamy 2 kanały discovery HD I SD czy sa jakies plany dodania jakiegos kanału? ze wzgledu na brak jednego kanalu w pakiecie premium?

fastrets
2013-01-19, 16:35
No i mamy 1 kanał mniej :( za to więcej reklam :) , będzie coś w zamian za Discovery HD Showcase ?

sonikus
2013-01-19, 18:29
Komfort HD za 20zl?
Tak, oferta z umową na 6 miesięcy dla posiadaczy dekoderów TNK HD.

Grzesk
2013-01-19, 18:37
Nie spodziewałbym się, że coś DHDS coś dadzą, tak samo jak nie mamy Polsat HD, który jest w SmartHD.
Może niech już nic nie robią i z TNK HD i NNK zrobią nową ofertę po przedstawieniu oferty, która pojawi się w związku z fuzją.
Ja poza obecnymi kanałami i ewentualnie Polsat HD liczę na podstawowe kanały tematyczne C+ w pakiecie podstawowym, rozbudowa Premium HD i ewentualnie nowe pakiety np. Pakiet Canal+.

Pozdrawiam

gromiz
2013-01-19, 18:45
Ja poza obecnymi kanałami i ewentualnie Polsat HD liczę na podstawowe kanały tematyczne C+ w pakiecie podstawowym, rozbudowa Premium HD i ewentualnie nowe pakiety np. Pakiet Canal+.

Pozdrawiam

Oby było tak jak piszesz :), bo narazie mamy coraz więcej dubli.

fastrets
2013-01-19, 18:48
Ale ten Polsat HD to by już mogli dodać do oferty NNK HD.

Zenon Wiertara
2013-01-19, 19:42
Tak, oferta z umową na 6 miesięcy dla posiadaczy dekoderów TNK HD.

Dziwne bo jakos nigdzie nie moge znajsc takiej oferty

misiek2000wp
2013-01-19, 22:00
Ja mam taką :)
Płacę 19,90 przez 6 miesięcy, a potem 33 zł.

Zenon Wiertara
2013-01-20, 10:23
Ja mam taką :)
Płacę 19,90 przez 6 miesięcy, a potem 33 zł.

To podaj linka do tej oferty

misiek2000wp
2013-01-20, 10:53
Nie mam linka. Na dekoder przyszła mi wiadomość: "Tylko w grudniu! 59 kanałów w tym 22 HD za 19,90. Szczegóły pod numerem telefonu xxxxx." Umowa zawarta przez telefon.

pablo82
2013-01-20, 11:40
No i mamy 1 kanał mniej :( za to więcej reklam :) , będzie coś w zamian za Discovery HD Showcase ?
Witam. Wątpię, że dadzą użytkownikom TNK HD/NNK coś w zamian za DHDS. Tak samo było jak wyłączyli kanał Da Vinci Learning, który oprócz abonamentu w N, był także w ofercie TNK HD. Wtedy też ten kanał usunęli z oferty, a w zamian do tej pory nie dali NIC. W obecnej sytuacji mam do lutego opłacone 2 pakiety : Domowy HD i Premium HD. Zaś od lutego zostanę albo przy domowym HD albo w ogóle nie będę płacił za TNK HD - wystarczą mi kanały bez opłat przez rok czasu + reszta kanałów podstawowych z DVB-T. (dobrze, że mam TNK HD z modułem nCam. Bo tak to miałbym z dekodera podstawkę pod kwiatek).

Zenon Wiertara
2013-01-21, 08:55
Nie mam linka. Na dekoder przyszła mi wiadomość: "Tylko w grudniu! 59 kanałów w tym 22 HD za 19,90. Szczegóły pod numerem telefonu xxxxx." Umowa zawarta przez telefon.

A na jaki okres zawarta jest umowa?

misiek2000wp
2013-01-21, 17:31
6 miesięcy.

xavier55
2013-01-22, 17:43
Wiedzieli doskonale ,że kanał zostanie usunięty i nic , totalne zero przygotowania alternatywy, a to nie był podrzędny kanał, czyt. zapychacz na odwal tylko jeden ze "sztandarowych" programów tnkhd jeżeli można tak powiedzieć o ofercie tnk. Dobrze ,że mam do 20 lutego opłacone. Dość.
Dodanie Discavery w hd!!!! Znowu dubel!!!! Dno, mogli wcale nic nie dodawać a tak zrobili z siebie pośmiewisko.

pio2808
2013-01-23, 09:03
Skoro zabrali DHDS to niech w zamian dadzą po pakietu National Geographic HD i będzie po sprawie]:->

pejo123
2013-01-23, 10:24
Skoro zabrali DHDS to niech w zamian dadzą po pakietu National Geographic HD i będzie po sprawie]:->

jestem za...ale jak znam zycie to nie dodadza

fastrets
2013-01-23, 12:26
ja tam wole aby dali Polsat HD w końcu ....

sonikus
2013-01-23, 12:32
Oddaję swój głos za takim rozwiązaniem. Mogą sobie zabrać Discovery SD żeby im się liczby zgadzały.

xavier55
2013-01-23, 13:11
Oddaję swój głos za takim rozwiązaniem. Mogą sobie zabrać Discovery SD żeby im się liczby zgadzały.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokładnie, i tak na SD jest straszna pikseloza w dodatku dubel. Znowu tłumaczenie ,że ludzie mają jeszcze stare tv. Bardzo ciekawe więc po kiego grzyba kupowali tnkhd. :balwan: Dawać NG HD na tnk

Luki555
2013-01-23, 14:21
i fox-y tak jak bylo rok temu przez 3 miesiace

pio2808
2013-01-23, 14:26
Dla mnie DHSC to był kanał który często oglądałem , a teraz ze go nie mam to nie widzę potrzeby kupowania pakietu PREMIUM !;P

fastrets
2013-01-23, 14:31
Ja czekam 2 tyg , jak nie dodadzą nic za Discovery S. to nie doładowuje już nic .

vlodar7
2013-01-23, 23:37
Znikają co wartościowsze kanały - gdyby nie nsport z LE i naziemna, to bym się rozstał z TNK HD. Zastanawiam się nad smartHD karta nie parowana, to spliterek
obsłuży dwa telewizorki za 20 zeta-mc.

tux
2013-01-23, 23:48
Po co spliterek. Dwa tunerki z odpowiednim softem :)
W sumie to nawet i karta TNK HD poleci na więcej niż jeden TV :)

vlodar7
2013-01-23, 23:57
Sharing domowy jest kłopotliwy - zastosowanie splitera jest chyba prostsze?.

tux
2013-01-24, 00:54
hmm...
A co jest kłopotliwego w stabilnych tunerach na Linux? np. nBox z E2?
Odpalasz soft na jednym i drugim po czym działa. Przy odrobinie chęci około 1h pracy z dopracowaniem serwer-client.

Gorzej jak się weźmie jakieś wynalazki tupu ferguson. Też się da ale nie powiem, że bezproblemowo.

krzysn
2013-01-24, 09:07
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokładnie, i tak na SD jest straszna pikseloza w dodatku dubel. Znowu tłumaczenie ,że ludzie mają jeszcze stare tv. Bardzo ciekawe więc po kiego grzyba kupowali tnkhd. :balwan: Dawać NG HD na tnk

Usiądź dalej od telewizora. Ja na discovery nie narzekam i cieszę się, że jest w pakiecie podstawowym. Gdyby było inaczej, pewnie nie miałbym TNK HD.

Mój telewizor to samsung, 46es7000. Jeśli chcesz obejrzeć prawdziwe HD, włącz któryś z niemieckich kanałów fta.

xavier55
2013-01-24, 11:17
Chodziło mi o jakość D w SD a nie D w HD. U mnie na Tv Discovery sd i AXN w sd to mają najgorszą jakość. Seriali sie nie ogląda ale ogólny discovery to już dawno powinien być w HD, żadna rewelacja. Ale rzecz w tym , że usunęli jeden kanał i żadnego zamiennika jak dotąd brak.

Luki555
2013-01-25, 15:08
stracimy kolejny kanał tym razem z grupy niekodowanych TV Biznes znika i w miejsce tego bedzie Polsat Biznes i będzie to już kodowany kanał ciekawe czy w TNK HD/NNK będzie dostępny czy znowu nam uszczuplą oferte
http://satkurier.pl/news/82163/kodowany-polsat-biznes-zastapi-tv-biznes.html

roman05
2013-01-28, 18:00
Co jakiś czas pojawia się tu stwierdzenie, że jak chcemy zobaczyć coś w HD, to powinno się spojrzeć na niemieckie kanały publiczne. I coś w tym jest. W naszej publicznej tv, to programy sygnowane HD w tvp1, np. "Jaka to melodia" , "Teleexpress" czy nawet "Wiadomości" dalece odstają od jakości w HD. Tyle się mówi o skoku jakościowym w tvp a tu ledwie mały kroczek. No chyba, że tylko TNK HD jest tak kiepsko a gdzie indziej jest to naprawdę HD>

pio2808
2013-01-31, 12:52
Czy ktoś z was rozwiązał umowę jeśli chodzi o pakiety (komfort, świat) TNK HD, chodzi mi o to czy nie robią jakiś problemów przy zrywaniu umów? :peace:

TNK_HD
2013-01-31, 14:27
W końcu podmienili Discovery :)

http://fotoo.pl//out.php?i=489602_bezantytua-u.png

SZKODA, ŻE KOLEJNY DUBEL!

Grzesk
2013-01-31, 15:34
A już myślałem, że wrzucasz tu jakiś obrazek z nowymi kanałami a tu tylko zmiana loga ;)

TNK_HD
2013-02-01, 07:32
Musimy poczekać na zmianę oferty - myślę, że pojawi się w momencie startu nowej platformy nc+ ...

Luki555
2013-02-01, 09:20
z tą zmianą loga na www to lepiej późno niż wcale a co do rozwoju oferty to dobrze by było żeby co dodali do 2 pakietu coraz bardziej się nieopłaca płacić praktycznie za to samo co w 1 pakiecie mamy a i do 1 też by mogli co dać jak powstanie ta nowa oferta nc+

TNK_HD
2013-02-01, 09:34
Moim zdaniem powinni zrobić następujące pakiety:

* PAKIET DOMOWY NC+ (na wzór KOMFORT HD) (nie koniecznie wszyskie kanały - ale więcej niż w obecnym: Domowy HD w TNK HD);

* PAKIET FAMILIJNY NC+ (na wzór ŚWIAT HD) (sytuacja analogicza - nie koniecznie wszyskie kanały - ale więcej niż w obecnym: Premium HD w TNK HD);

* PAKIET PREMIUM NC+ (na wzór nPREMIUM HD);

Miło byłoby utrzymanie Pakietu bez opłat :).

Pożyjemy - zobaczymy.
Marzec już coraz bliżej.

jon_ka
2013-02-01, 13:39
W końcu podmienili Discovery :)

http://fotoo.pl//out.php?i=489602_bezantytua-u.png

SZKODA, ŻE KOLEJNY DUBEL!

A w n na kartę jeszcze nie podmienili, ciągle jest Discovery Showcase:peace:

TNK_HD
2013-02-01, 13:50
A w n na kartę jeszcze nie podmienili, ciągle jest Discovery Showcase:peace:

Masz rację w n na kartę / wg. starych oznaczeń:

http://fotoo.pl//out.php?i=490250_bezantytua-u.png

whooke
2013-02-08, 13:51
Witam
Od kilku dni nie mam kanalu TVN HD cz znajduje sie tutaj jakis doradca aby pomógł w tej kwestii???????

Paweł_nc+
2013-02-08, 14:00
@whooke,

zapraszam na skrzynkę doradca@n.pl. W treści wiadomości krótko opisz problem i podaj numer karty. W temacie wpisz proszę nick z forum.

SatExpert
2013-02-10, 14:53
Musimy poczekać na zmianę oferty - myślę, że pojawi się w momencie startu nowej platformy nc+ ...

Moim zdaniem w nowej ofercie pre-paid powinny znaleść się kanały, które są dostępne w C+ na kartę (np. Ale Kino+, Planete+ i pozostałe tematyczne od C+ Cyfrowy) jak i wszystkie tematyczne kanały TVN-u, a pozostałe tematyczne to już mi jest obojętnie jakie się znajdą. Dobrze by było jakby pojawiły się również wersję HD wyżej wymienionych :)

fegura
2013-02-10, 23:57
Nikt nie będzie tu nic uatrakcyjniał ; albo abo albo paprotniki ...

pillsxp
2013-02-15, 23:22
Widzę niestety ucinanie kanałów i nic w zamian, chyba trzeba się przeprosić z TNK HD i pójść do Smart HD, lub do konkurencji czyli Polsatu, na Cyfre+ i nową ofertę po połączeniu z N nie ma co liczyć bo będzie na 100% drożej. :( a tak dobrze zapowiadała się TNK na samym początku i jak zwykle jak do w Polsce do d.......

kranu
2013-02-16, 10:58
Widzę niestety ucinanie kanałów i nic w zamian, chyba trzeba się przeprosić z TNK HD i pójść do Smart HD

W czym obecnie jest lepszy SmartHD ?

pablo82
2013-02-16, 12:42
Być może chodzi o to, że do oferty Smart HD potrzebna jest tylko sama karta, która może działać w każdym dekoderze HD (w SD też ale bez kanałów nadawanych w HD) wyposażonym w czytnik systemu Conax. Natomiast do TNK HD/NNK potrzebny jest dedykowany dekoder od n (karta parowana w dekoderem) lub moduł nCam(również parowany z kartą). Ja mam u siebie moduł nCam dla TNK HD i dla mnie lepsza jest oferta TNK HD od Smart HD. Smart HD też miałem, ale przestałem doładowywać, gdyż w podobnej cenie tj.20zl za pakiet Domowy HD dostajemy m.in. Eurosport SD oraz kanały TVN Turbo HD, TVN Style HD i TVN24 w HD (który tez jest w Smart HD) oraz dodatkowo Disney XD, którego nie ma w Smart HD. Każdy wybiera, to co go interesuje w ofercie. Mnie bardziej odpowiada TNK HD z uwagi na pakiet premium HD (Animal Planet, BBC oraz Nat geo wild HD) wcześniej również z Discovery HD Showcase. reszty nie oglądam, bo mnie nie interesuje. Ale ponieważ Discovery HD Showcase został usunięty z oferty (mimo, iż kanał ten ma się dobrze i nadaje nadal z satelity Thor 0,8W z polską ścieżką audio) to od marca całkowicie zaprzestaję doładowywania TNK HD. Wystarczy mi oferta FTA z kilku satelit oraz kanały bezpłatne z TNK HD (ważne przez rok)+ oferta DVB-T. Reszty nie potrzebuję, bo i tak nie mam zbytnio czasu na ogladanie TV. Pozdrawiam użytkowników ofert prepaid (zarówno Smart HD jak i TNK HD/NNK)

pio2808
2013-02-18, 17:51
Zaczęła sie wymiana kanałów! :spoko:
http://satkurier.pl/news/82830/6-kanalow-hd-cyfry-z-conax.html

Luki555
2013-02-18, 18:15
jeszcze sie nie cieszmy bo to jeszcze nie oznacza że klieni TNKHD/NNK też będą mieć dostęp

Grzesk
2013-02-18, 18:52
jeszcze sie nie cieszmy bo to jeszcze nie oznacza że klieni TNKHD/NNK też będą mieć dostęp

Dokładnie, choć liczę, że i one u nas będą.
W każdym razie kodowanie działa bo jak się wejdzie na te kanały to wyskakuje czerwona tabliczka aby je wykupić lub przejrzeć przewodnik po n na kartę. Normalnie tego nie było.

TNK_HD
2013-02-18, 19:33
Dokładnie, choć liczę, że i one u nas będą.
W każdym razie kodowanie działa bo jak się wejdzie na te kanały to wyskakuje czerwona tabliczka aby je wykupić lub przejrzeć przewodnik po n na kartę. Normalnie tego nie było.

Pożyjemy zobaczymy (...)
Przynajmniej coś się dzieje, mniejmy nadzieję, że u nas również ;)

tweed77
2013-02-19, 09:54
Mnie w pfercie TNK HD / N na Kartę interesowałoby żeby dodali pakiet kanałów z Cyfry tj. Domo, Kuchnia, Planete, MiniMini, AleKino.

Przy cenie pakietu Domowego HD to mało prawdopodobne. Chyba że by podnieśli opłatę o 5 zł to warto by było.

Wtedy to by było super jak dla mnie. Wtedy rezygnuję z abonamentu Cyfry i zostaję przy samej N na karcie.

TNK_HD
2013-02-19, 13:33
Witam,

wg. informacji kaspian0007 na forum SK,

oferta pre-paid i oto cytat:

"będą zmiany ale na chwile obecną wiem tylko tyle że ma być drożej ale pakietyzacja taka jak w nowych umowach NC+ (coś na wzór cyfrowego polsatu) na razie skupiono się na ofercie abonamentowej... Nie 2-tygodnie wg info jakie napływają do aps to 4marca jest taką datą bardziej przełomową..."

wczoraj pisał podobnie też na SK.

Luki555
2013-02-19, 15:16
pozyjemy zobaczymy co z tego wyniknie do marca nie daleko
mam tylko nadzieje że jesli będą co robić z ofertą na karte to nie będą tworzyć kolejnej oferty w ramach nc+ na karte tylko dodadzą jakie kanały do tej oferty co już jest

pio2808
2013-02-21, 20:24
Ciekawi mnie jaki program bedzie na liście w dekoderach NC+ ? Który układ wykorzystają z Cyfry czy z N ? Mam nadzieje ze z cyfry bo ten z neki jest beznadziejny. tvn - na pozycji 1:glupek2:

Grzesk
2013-02-21, 20:53
A co to ma do TNK HD / NNK ?
To jest najmniejszy problem jaka lista będzie.
1. Pytanie co będzie z ofertami prepaid obu dotychczasowych operatorów?
2. Czy my z automatu odczujemy zmiany?
3. Czy będzie całkowicie nowa oferta i będzie możliwa migracja do nowego prepaidu?
4. Czy na naszym sprzęcie (moduły CAM, ITI 2850ST) będzie to wszystko hulać czy będzie trzeba zmieniać sprzęt?
5. Czy będzie możliwość migracji do umowy z własnym dekoderem (i modułem mogli by dodać) jak to jest teraz w n?
6. Jaka to będzie oferta, co będzie zawierała i ile kosztowała?

To tak na szybko bo pytań pewnie by jeszcze kilka do głowy przyszło a listy to poboczna rzecz i można się jej nauczyć, przyzwyczaić, zrobić ulubione lub marudzić dalej ale nie ma to wpływu na ofertę usługi.

pio2808
2013-02-26, 20:43
Czy ktoś wie kiedy ma ruszyć to NC+ bo na każdym portalu inna datę podają?:tancze:

maciej87
2013-02-27, 06:23
jak bylem w aps to na podlodze lezala ublocona ulotka i pisali ze wczoraj :) kolego jesli ktos by sie dowiedzial to bys tego posta tu nie napisal bo forum by wysiadlo od ilosci postow :)

Luki555
2013-03-04, 08:43
5 kwietnia znikają kanały npremium oraz wojna i pokoj czyli 1 pakietu mniej będzie ciekawe co z ofertą na karte będzie czy w miejsce dadzą kanaly canal +
http://satkurier.pl/news/83301/koniec-kanalow-npremium-hd-oraz-wojna-i-pokoj.html
Pytanie do przedstawiciela co mają robić osoby ktore np aktywowały pakiet z npremium mają dezaktywować czy automatycznie pieniadze przejdą na 2 niższe pakiety po wyłączeniu tych kanałów czy 3 pakiet zostaje i w miejsce tych bedą inne kanały ? I jak ma się ta informacja podawana na stronach www do strony N-ki gdzie można zamawiać oferte a tam npremium nawet 6 miesięcy gratis czy to co piszą to dotyczy tylko sieci kablowych ?

pio2808
2013-03-04, 09:15
Jak znam życie to na odpowiedz trochę poczekasz .

Luki555
2013-03-05, 20:18
ja już mam odpowiedz bez czekania na przedstawiciela na jednej ze stron pisze
Dodatkowo od 4 kwietnia 2013 roku nastąpią zmiany parametrów technicznych niektórych kanałów na satelitarnych transponderach. W miejsce nPremium 3 pojawi się kanał TeleTOON+ HD/Hyper+ HD, z kolei w miejscu nPremium 4 kanał MiniMini+ HD. Stacje będą nadawane równolegle także z dotychczasowych parametrów. Nie oznacza to jednak, że po zakończeniu nadawania nPremium, obecni abonenci tych kanałów automatycznie otrzymają dostęp do kanałów tematycznych Cyfry+.

Operator wciąż nie zdradza konkretów dotyczących pakietu nPremium. jednak powyższe zmiany raczej potwierdzają informacje o zakończeniu nadawania nPremium.
źrodło: http://media2.pl/media/100973-Nadchodzi-nCplus.-Bedzie-wiecej-kanalow-Canalplus-w-HD-i-SD.html
http://satkurier.pl/news/83401/wkrotce-nc-jakie-zmiany-na-tp-cyfry.html

phadera
2013-03-05, 20:36
ciekawe jaka cena będzie takiej uslugi ?

Grzesk
2013-03-05, 23:05
Oki @Luki555 wymieniłeś 2/3 kanały a gdzie DOMO+ HD, Kuchnia+ HD, Planete+ HD i Ale Kino+ HD ?

Luki555
2013-03-06, 06:27
o tych kanałach DOMO+ HD, Kuchnia+ HD, Planete+ HD i Ale Kino+ HD narazie cisza nawet na tych stronach co podalem nic na ten temat nie ma za kilka dni może co więcej napiszą

pio2808
2013-03-09, 17:40
http://satkurier.pl/news/83518/21-marca-start-nc-pierwsza-reklama-nc-wideo.html

Luki555
2013-03-14, 10:58
to już wiemy jakie kanały znikają
http://satkurier.pl/news/83691/jakie-kanaly-zostana-usuniete-z-oferty-platformy-n.html
1 kwietnia 2013 roku koniec kanałów:

•Wojna i Pokój HD
•Sundance Channel HD
•Universal Channel
•Universal Sci-fi
•Sportklub
•Fightklub
•ESPN America
•Religia.tv

5 kwietnia 2013 roku
koniec kanałów:
•nPremium HD
•nPremium2 HD
•nPremium3 HD
•nPremium4 HD
Nowe kanały w ofercie platformy n:
•CANAL+ Family
•CANAL+ Family 2
•CANAL+ Film
•CANAL+ Film 2
•CANAL+ Sport
•CANAL+ Sport 2

Czyli w pierwszym pakiecie 2 kanałów nie będziemy mieć i religia tv a 3 pakiet znika chyba że dadzą nam w miejsce npremium te z canal+ chyba dla bezpieczeństwa ci co wykupili sobie pakiet npremium będą musieli zrobić sobie dezaktywacje tego pakietu żeby nie stracić kasy jeżeli nic nie będzie chyba że dostaniemy info wczesniej co będzie z tym pakietem

pejo123
2013-03-14, 12:05
info powinnysmy dostac juz teraz.....bo niby kiety czy ktos z przedstawicieli moze nam to jakos wyjasnic? co z nami..?niewiem czy dalej uzupelnic konto.

kaeres
2013-03-14, 12:54
erica

Nowe kanały w ofercie platformy n:
•CANAL+ Family
•CANAL+ Family 2
•CANAL+ Film
•CANAL+ Film 2
•CANAL+ Sport
•CANAL+ Sport 2

Co to za kanały z 2 w nazwie ?
Duble czy zupełnie inny kontent ?

gmickey92
2013-03-14, 12:56
info powinnysmy dostac juz teraz.....bo niby kiety czy ktos z przedstawicieli moze nam to jakos wyjasnic? co z nami..?niewiem czy dalej uzupelnic konto.

Przedstawiciele eNki wiedza, co i jak z naszymi pakietami teraz bedzie. Niestety informacja pojawi sie dopiero na forum w chwili nabycia przez nich uprawnien do opublikowania tej wiadomosci.

BROWAReq
2013-03-14, 17:35
Może mi ktoś powiedzieć czemu nie mam dostępu do kanałó typu TVP1, TVP2, TVN na starej ence na kartę (nie HD). Dekoder stał sobie może miesiąc nie włączany - dziś go podłączam, a tam mogę obejrzeć np. TVS ale nawet TVN nie ma bo brak dostępu....

Paweł_nc+
2013-03-14, 17:48
@BROWAReq,

najpewniej na karcie po prostu nie ma uprawnień. Włącz kanał TVN SD, jeżeli w ciągu 15 minut kanały się nie pojawią, skontaktuj się proszę ze mną poprzez skrzynkę doradca@n.pl. W temacie maila wpisz nick z forum, w treści krótko opisz problem i podaj numer karty.

maciej87
2013-03-14, 17:56
A tak łąpiąc za słówka to nie jest to stara N na kartę tylko Tewizja na kartę SD

dawecc
2013-03-20, 08:35
Oby tylko oferta na kartę nie znikła bo naprawdę to super propozycja dla tych co nie chcą abonamentu.

legionista1916
2013-03-21, 19:58
powinni dać pakiet sportowy za rozsądną kwotę

Luki555
2013-03-22, 06:57
na strnie N-ki została tylko oferta na karte i jest już poprawiona o ten 3 pakiet
http://n.pl/oferta/n-na-karte
a na stronie nc+ będzie oferta na karte ciekawe tylko czy calkiem inna czy też przeniesą tą co jest na nową strone tak jak pozostałe rzeczy ze strony N-ki
http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy

pio2808
2013-03-24, 09:17
widzę ze na tej stronie też zaznaczone sa kanały "niegwarantowane" jak je zabiora i nic w zamian nie dadzą to koniec, nie dostana nawet zlotówki:zly:

spkv
2013-03-26, 12:42
Jeśli zmigrujesz do nc+ to zapłacisz karę jeśli wypowiesz umowę przed jej końcem.

vlodar7
2013-03-26, 13:00
Ciekawe - co zaoferuje w tej sytuacji "Cyfrowy Dom" bo jak na razie, strona bez zmian i nic o nc+.

pio2808
2013-03-26, 20:45
Ciekawe - co zaoferuje w tej sytuacji "Cyfrowy Dom" bo jak na razie, strona bez zmian i nic o nc+.

Spokojnie ,spokojnie zrobią i dla nas ofertę nc+ na kartę , ale jak znam życie to
to będzie podobnie to wyglądało jak w opcji na abonament, czyli jedna wielka porażka:killer:

mickeymouse
2013-03-26, 23:03
Co do rozwoju TnK/NNK, która niedługo zmieni się w NC+nK, czy coś takiego, to niestety chyba straciłem złudzenia dawno temu. Dzisiaj tak z ciekawości zajrzałem do naszych południowych sąsiadów. Chyba największy tamtejszy operator, czyli SkyLink (operator słowacki) ma ofertę jakiej my możemy tylko pozazdrościć (zakładam, że dobrze zrozumiałem co google przetłumaczył):
- nie wciskają ludziom dekoderów, oferują samą kartę, chociaż oczywiście dają znaczek "Skylink Ready", żeby było jasne co działa - czyli żadnego parowania dekodera z kartą :P
- najtańszy jest pakiet zwany "Digital", który daje dostęp do wszystkich publicznie dostępnych czeskich kanałów - ogólnie to jakby u nas pozbierać wszystko dostępne przez DVB-T (+ jakiś dodatek); pakiet taki kosztuje całe 1,2 euro (5 zł) [wcześniej kartę trzeba kupić, ale to wydatek jednorazowy]
- potem mamy różne pakiety o cenach ... bez rewelacji, ale jest tam jeden ciekawy "Flexi 7" - można sobie wybrać dowolne 7 kanałów z oferty podstawowej (bez kanałów premium) wg własnego uznania.

Karta nieparowana z dekoderem. Własny dekoder. Podstawowe kanały bardzo tanio. Możliwość wyboru kanałów wg własnych upodobań. Kiedy u nas... ???

tux
2013-03-26, 23:44
Kolego → tylko wtedy gdy na każdy 1000 klientów w bazie zostanie 1.
Nie będzie kogo doić w ten sposób to wprowadzą inny → np. ten co podałeś wyżej.
Biorąc pod uwagę, iż telewizor u Polaka ważniejszy od reszty rodziny to oferty jaką podałeś wyżej nie doczekamy NIGDY!

mickeymouse
2013-03-27, 16:03
Cześć tux :) Widzę, że tu też bywasz :)

Ja to z tych co jednak mają nadzieję ;)

A tak swoją drogą, to jestem w stanie zrozumieć CP: Mają własną fabrykę dekoderów, która z czegoś musi żyć. Ale co innym (NC+) zależy. ADB jest z nimi jakoś powiązane kapitałowo? [tak swoją drogą polska firma, więc należałoby wspierać ... ale produkcja w ChRL, więc może bez przesady]

Mnie to wydaje się prawie że logiczne, że dostarczam sygnał i niech się klient martwi, żeby go miał na czym odtwarzać. Sprzedaję kartę, ściągam opłaty a dekoder ... niech sobie klient kupi. Będzie miał 2 lata gwarancji, a nie wieczność a wtedy jak mu tuner padnie, to niech się martwi na czym teraz kartę uruchomić. Ciekawe jakie koszty generuje wieczna gwarancja na sprzęt? Jak bardzo chce, to mogę znaleźć dostawcę i w związku z dużą umową i coś mu tam zaoferować w miarę tanio. Jakiś model podstawowy, tylko do TV. Chce więcej ... patrz wyżej. Ale to, że mnie taki sposób myślenia wydaje się normalny, chyba nie jest normalne ;)

Mnie to w ogóle wydaje się nienormalne, że to klient płaci za oglądanie TV. To dostawca sygnału powinien stawać na uszach, żeby klient chciał oglądać "to co leci". Ale o tym już pisałem kiedyś...

ikcyzor
2013-03-27, 16:49
W 2007 testowałem ich sprzęt Miałem dostęp do maila i klawiaturkę :)

tux
2013-03-27, 19:16
@mickeymouse
Jak widzisz tak → zerknij kiedy zarejestrowałem się.
Naprawdę kibicowałem tej platformie jak powstała. Po roku już nie miałem złudzeń do czego to dąży. Na forum nie raz mnie uciszano niestety ;(

xavier55
2013-03-28, 00:09
Ma ktoś dostęp do ramówki tych kanałów caanal+family i 2 , o niech da linka , bo nie znalazłem jeszcze,hm dziwne... nie wiem czy płacić he he

Luki555
2013-03-28, 14:00
na ramowke tych kanałów to chyba jeszcze za wczesnie po świętach pewnie będzie ale coś takiego jest
http://premierywtv.pl/canal-canalfilm-1-i-2-canal-family-1-i-2-premiery-od-6-do-12-kwietnia/
na tej stronie masz podane kilka filmów i meczy jakie będą pokazywane na tych canal+family i na pozostałych canal+

pio2808
2013-03-28, 14:53
o proszę ktoś ich przycisnął
http://satkurier.pl/news/84168/nc-niespodzianka-dla-abonentow-n-i-cyfry.html
ciekawe czy włącza w tnk :D

tux
2013-03-28, 16:43
Nikt nikogo nie przyciskał → to było pewne. A co będzie z TNK HD → kopmy grób.
Taniej będzie im nawet zwrócić kasę niż dać coś tutaj. Zaorają, zmienią, dadzą, że od 1 lipca albo migracja albo karta przestanie świecić i wsio. Z czym się je migracja → przedsmak jest teraz z abonamentem → taniej nie będzie.

pio2808
2013-03-29, 16:06
Pytanie do Przedstawicieli NC+ , czy posiadacze NNK oraz TNK HD otrzymaja dostęp do kanałów
MiniMini+ HD, ale kino+ HD, PLANETE+HD, idt.:pytajnik::pytajnik:

zeroberto33
2013-03-30, 17:22
Czy ktoś z Przedstawicieli NC+ jest w stanie sprawdzić dlaczego nie działa mi telewizja mimo doładowania?

Luki555
2013-04-05, 09:22
pytanie do wszystkich czy zwiazku z tym ze npremium zakonczylo nadawanie to miala byc udostepniona nowa lista kanalow bo u mnie nadal npremium jest na tych pozycjach co bylo a canal + ktory mial byc w ofercie jest powyzej numeru 2000
czy w najblizszym czasie dopiero dostaniemy nowa liste ?

gmickey92
2013-04-05, 10:23
Pomysly dotyczace rozwoju? Wyslanie wszystkich pracownikow na czele z Juliane Verleya, czy jak mu tam na conajmniej 5-letnie szkolenie do platformy Sky lub Directv. Conajmniej, bo zakladam, ze ten caly zarzad jest opozniony w rozwoju, wiec potrzebuja specjalnego podejscia.

jaczylibodzio
2013-04-05, 19:12
Przydało by się odkodowanie C+ dla użytkowników na kartę...

dawecc
2013-04-08, 10:56
Mogli by o nas też pomyśleć my też doładowujemy tylko inaczej ale zależy nam na tej ofercie więc im też powinno zależeć.
Niech dają coś za WiP

Luki555
2013-04-10, 20:00
Czy u was też się pojawił canal+sportHD na pozycji 29 bo wczoraj jeszcze nie było bo z 30 na 28 przeskakiwało czyli z nsport na animal planet a dzisiaj normalnie uruchamiam dekoder przegladam kanały sportowe czy jest co ciekawego i za szybko przycisnołem przycisk wstecz i zajechałem na ta pozycje 29 a tu canal+sport oczywiscie z informacja ze jest zakodowany a żadnej informacji że pobiera dekoder nowa liste nie było.
Ciekawe czy jest coś planowane rozszerzenie oferty chyba ze to przypadkowy blad ze sie pojawil ten kanal na tej pozycji.
Czy mógłby jakiś przedstawiciel się zorientować co to może być

TOMALA75
2013-04-10, 20:04
Canal plus sport hd jest dostępny na kanale 29 ale w pakiecie za 59zł normalnie mi świeci

Luki555
2013-04-10, 20:05
czyli masz wykupione wszystkie 3 pakiety domowy, premium i canal + ?

TOMALA75
2013-04-10, 20:11
Tak wszystkie trzy z canal plus family i dostępne są serwisy nsport 36 i 37 na kanale 109 jest multiliga dostępna także za 59zł sportu po same uszy

TOMALA75
2013-04-10, 20:12
Tak wszystkie trzy z canal plus family i dostępne są serwisy nsport 36 i 37 na kanale 109 jest multiliga dostępna także za 59zł sportu po same uszy i jeszcze dostępny jest canal plus główny na którym jest żużel grand prix

wojtekiki
2013-04-10, 21:30
Pewnie włączyli na czas LM. Coś czuję, że może zostawią później C+Sport jako osobny pakiet.

Andyy
2013-04-11, 16:38
Pewnie dołączą go do CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD, bo dwa kanały w pakiecie za około 60zł to niezbyt atrakcyjna propozycja. Uważam, że użytkownicy z wykupionym pakietem Domowym HD (za 19,90zł) powinni mieć dostęp do pakietu CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD. W przypadku, gdy chcemy wykupić pakiet z CANAL+ Family HD, jesteśmy zmuszani do wykupowania dość słabego pakiety Premium HD.
Myślę, że do najwyższego pakietu dojdzie CANAL+ Sport oraz CANAL+ HD.
Usunęli nam kilka programów, a patrząc wstecz ta lista się powiększa (DaVinci Learning i inne).
Od dziś przez 3 miesiące wszyscy abonenci platformy "n" będą mieli dostęp do kanałów MiniMini+ HD, Ale kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, teleTOON+HD/HYPER+ HD.
Może któryś z powyższych programów C+ powinien trafić do TNK HD/NNK - w C+ występują one w najtańszym pakiecie, więc nie widzę przeszkód by pojawiły się np. w Domowym HD.
Tak jak zauważyłem już wcześniej pakiet Premium HD jest bardzo słaby programowo, to tutaj powinny pojawić się nowe kanały (np. FOX HD) ale jak na razie ich ubywa. Wiele użytkowników wykupuje ten pakiet tylko z przymusu gdy chcą oglądać pakiet najwyższy.

pio2808
2013-04-12, 12:43
Pewnie dołączą go do CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD, bo dwa kanały w pakiecie za około 60zł to niezbyt atrakcyjna propozycja. Uważam, że użytkownicy z wykupionym pakietem Domowym HD (za 19,90zł) powinni mieć dostęp do pakietu CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD. W przypadku, gdy chcemy wykupić pakiet z CANAL+ Family HD, jesteśmy zmuszani do wykupowania dość słabego pakiety Premium HD.
Myślę, że do najwyższego pakietu dojdzie CANAL+ Sport oraz CANAL+ HD.
Usunęli nam kilka programów, a patrząc wstecz ta lista się powiększa (DaVinci Learning i inne).

Może któryś z powyższych programów C+ powinien trafić do TNK HD/NNK - w C+ występują one w najtańszym pakiecie, więc nie widzę przeszkód by pojawiły się np. w Domowym HD.
Tak jak zauważyłem już wcześniej pakiet Premium HD jest bardzo słaby programowo, to tutaj powinny pojawić się nowe kanały (np. FOX HD) ale jak na razie ich ubywa. Wiele użytkowników wykupuje ten pakiet tylko z przymusu gdy chcą oglądać pakiet najwyższy.

Popieram aby kanały znalazły sie w DOMOWYM HD :spoko:

Luki555
2013-04-12, 20:20
zawsze można zrobić taką samą akcje jak klienci N-ki i Cyfry + i teraz efektem jest to że obniżone są ceny i już nie ma takich jak były na początku że najdroższy pakiet był za 199 tylko teraz za 119 zl tutaj w naszej ofercie też by można bybylo tak zrobić niech obniżą ceny albo dodadzą kanały zeby to się kalkulowało ilość kanałów z ceną

vlodar7
2013-04-15, 13:11
zawsze można zrobić taką samą akcje jak klienci N-ki i Cyfry + i teraz efektem jest to że obniżone są ceny i już nie ma takich jak były na początku że najdroższy pakiet był za 199 tylko teraz za 119 zl tutaj w naszej ofercie też by można bybylo tak zrobić niech obniżą ceny albo dodadzą kanały zeby to się kalkulowało ilość kanałów z ceną

Akcja - przestajemy doładowywać pakiety i czekamy na reakcję .:D

Luki555
2013-04-15, 17:14
też chociaż pisząc to myślałem o tym UOKiK bo tam sprawa poszła kilka dni temu i tu też by mogli się zająć w końcu jakby nie patrzec Cyfrowy Dom to nic innego jak N-ka a czy to oferta na abonament czy na karte to i tak to samo bo się płaci tylko w inny sposób
A tak z innego tematu to znowu się bawili technicy z listą i zamiast wcisnąć tvp rozrywka gdzieś np. tam gdzie sa tvp kultura i tvp polonia to wywalili Religie tv na 64 pozycje a w to miejsce dali tvp rozrywka jeszcze przesuneli tvp seriale zaraz za FilmBoxHD

TOMALA75
2013-04-15, 17:49
Czy może ktoś odpowiedzieć czy liga włoska będzie dzisiaj dostępna dla użytkowników tnk hd którzy mają pełen pakiet? Na npremium była dostępna a jeśli nie to dlaczego na liście jest dostępny canal sport pod numerem 29?

Luki555
2013-04-15, 20:11
jest ogolnie zakodowany bo niema go w ofercie są tzw otwarte okna czyli odkodowany na niektore mecze dla TNKHD/NNK

ikcyzor
2013-04-16, 17:28
Czy komuś udało się dodać TVP Rozrywka w DVB-T czy dopiero po przeinstalowaniu gdzie traci się ulubione i zmienia numeracja kanałów

pio2808
2013-04-26, 12:02
miała być oferta NC+ na kartę na w tym miesiącu a tu dalej cicho choć miesiąc się już kończy!:zly::zly:

Luki555
2013-04-26, 15:55
podawali kwiecień ale już nie podali którego roku więc może nam przyjdzie czekać na to rok bo za rok też bedzie kwiecień

peterpeter
2013-05-11, 15:21
tak błyskawicznie jak w tym miesiącu doładowanie nigdy nie dotarło; nadane piątek 12:30 przed 20tą wyświetla się info na ekranie o zaksięgowaniu ,
oby tak dalej

zetor
2013-05-12, 14:46
Witam! Czy może ktoś wie, co dała dzisiejsza aktualizacja?
Kolejny raz straciłem listę ulubionych...
Pozdrawiam

Luki555
2013-05-22, 16:45
pojawiła się ta oferta nc+ na karte szału nie ma to co jest w tej ofercie to mamy w TNKHD/NNK jest tylko kilka kanałów od canal + ktorych nie mamy
http://media2.pl/media/102866-Platforma-ncplus-na-karte-od-15-zl-z-15-kanalami-HD.html tylko jeszcze na tej strnie nc+ jakoś nie zamiscili tej oferty

jozefrot
2013-05-22, 17:50
Nie mylić tylko tej oferty Smart HD+ z ofertą nc+ na kartę która jest adresowana do obecnych użytkowników TNK HD, NNK HD ale jeszcze nie została ujawniona. Smart HD+ tyczy się posiadaczy TNK SD i częściowo HD i jest rozwinięciem dotychczasowej oferty Smart HD . Widzę , że co niektórzy na SK i media 2 mylą oferty i niepotrzebnie się złoszczą.

pio2808
2013-05-22, 21:56
ta nowa oferta nc+ na karte sie nie usmiecha , wole zostac na starych zasadach na jakich byla TNK HD , ma przez to więcej kanałów choćby nawet eurosport oraz c+ family

fastrets
2013-05-23, 13:40
Czyli mam rozumieć że w najbliższym czasie wyjdzie też oferta specjalna dla użytkowników TNK HD/NNK HD?

pio2808
2013-05-23, 14:50
Czyli mam rozumieć że w najbliższym czasie wyjdzie też oferta specjalna dla użytkowników TNK HD/NNK HD?

Jeśli wyjdzie to przy ich tempie prac to będzie przyszły rok!!:zly:

jozefrot
2013-05-23, 15:25
Mi tam wyskoczyło na niebiesko info na telewizorze, że otrzymałem miesiąc darmowego dostępu do paczki Canal+.Posiadam wykupione trzy pakiety.Zastanawiam się tylko czy ta informacja nie jest spóźniona i czy nie jest to liczone od dnia kiedy to udostępniono kanały Canal+ wszystkim którzy mieli wykupione trzy pakiety a nie od dzisiaj.Doładowanie robiłem pod koniec kwietnia.Paczkę Canal+ dawali chyba coś w połowie maja czy trochę później.Nie pamiętam.

Luki555
2013-05-23, 16:05
3 lub 4 dni temu kanały canal + pojawiły się na pozycjach 901 - 904 i chyba od tego momentu ten miesiac trzeba liczyc bo wczesniej ich tam nie bylo

pejo123
2013-05-23, 16:50
http://satkurier.pl/news/85936/nc-faq-dotyczace-ofert-prepaid-nnk-tnk-itd.html

balonik12
2013-05-23, 21:53
Dzisiaj dostałem niebieskie info, że kanały Cyfry+ są przez miesiąc w promocji za free. Mam dekoder ADB 2850ST i ofertę TNKHD. Niestety kiszka. Z kanałów cyfry aktywny jest jedynie jakiś sportowy z meczami. A gdzie np. Planete+ czy Domo+. Oczywiście C+ Family też nieaktywny.
Pojawiły się nowe kanały 901-905 ale żaden nie jest dostępny. Dlaczego nc+ wprowadza w błąd wysyłając taki komunikat, a żaden z kanałów nie jest na moim dekoderze dostępny.

Luki555
2013-05-24, 07:25
a masz opłacone wszystkie pakiety żeby mieć dostęp. Z tego co piszesz że c+family masz też zakodowane to wnioskuje że nie masz opłaconego pakietu 3. Trzeba tak mieć bo to jest w ramach kanałów npremium które mieliśmy i tylko na pozycjach 901 - 904 są te kanały dostępne na pozostałe nie ma promocji. Ten sam dekoder mam i opłacone 3 pakiety narazie i wszystko hula jak należy

Grzesk
2013-05-24, 09:29
Chyba tak jest,*że muszą być wszystkie 3 pakiety opłacone. Ja mam ważność konta do 28 lipca i dostałem komunikat,*że mam paczkę Canal+ ważną na 3 miesiące.

Dziwi mnie jednak to, że nic z tą ofertą nie robią. Zrobili tylko jakiś SMART HD+ a z resztą cisza. gdzie te nc+ na kartę?

Mogli by chociaż jakąś kosmetykę zrobić w stylu likwidacji dubli i zostawieniu wersji HD programów i dołożeniu tematycznych C+.

sonikus
2013-05-24, 11:33
Mogli by chociaż jakąś kosmetykę zrobić w stylu (...) dołożeniu tematycznych C+.

Tak, to byłaby dobra "kosmetyka", zwłaszcza że parę poprawek kosmetycznych by się przydało po zniknięciu Disc. Showcase, Wojna i Pokój, Sundance HD...

krzysn
2013-05-24, 12:06
Ja zupełnie nie rozumiem tych "lagów" w ofercie nc+. Chyba właścicielom powinno zależeć na zdobyciu jak największej liczby klientów, a tutaj wygląda to jakoś dziwnie...

Mam prostą sugestię dla osób pracujących nad ofertą programową nc+.

1. Każdy powinien mieć możliwość zmigrować do smart HD+
2. Oferta n hd na kartę zmienia nazwę na nc+ na kartę i jest kopią dotychczasowej ze zmianami na korzyść klientów:
- pakiet podstawowy obowiązkowy a pozostałe do wyboru, nie jak teraz aby mieć c+ muszę aktywować dwa niższe
- dodatkowy pakiet z programami grupy c+ np. minimini itp (tak jak w smartHD+)
3. Wprowadzenie ponownie do oferty modułu nCam - zmieńcie Panowie nalepki na starych modułach i będzie ok.

Podoba mi się w smartHD+ obniżanie cen pakietów w przypadku opłaty za kilka miesięcy z góry.

balonik12
2013-05-24, 23:33
tak, Smart HD+ to krok w dobrym kierunku, myslę żz to jest bazowa oferta prepaid którą możnaby udoskonalać. Tymczasem olali nas i na Smart HD+ da się przejść jedynie z TNK. W dodatku zabrali jednak kilka programów typu Eurosport.

legionista1916
2013-06-23, 17:59
witam nie długo Legia Warszaw zagra w LM a i mam pytanie czy w tej ofercie na kartę zrobicie w końcu możliwość zakupu paczki C+ pakiet podstawowy plus c+ za niedużą kwotę ja uważam że mecze Legii Warszawa powinny być dla wszystkich w zwykłym TVN bo jak ktoś inny kodował to był szum

Piotrek_nc+
2013-06-23, 19:09
Obecnie nie mamy inforamcji odnośnie możliwości poszerzenia tej oferty o dostep do programów Canal+. Kształt nowej oferty nie ejst nam znany i nie wiemy kiedy się ona pojawi. Obecnie musimy poczekać na jakieś inforamcje w tej sprawie.

Luki555
2013-06-24, 06:41
a co dała nowa aktualizacjado dekodera 2850 , która się pojawiła wniosła ona coś ciekawego czy tylko zmiana grafiki i logo z n na nc+ ? Szczerze to tamta grafika co była to była dużo lepsza szczególnie te ikony w menu jak się przyciskało na pilocie setup teraz są dużo gorsze pod względem wizualizacji nie można było tamtych starych zostawić?

Paweł_nc+
2013-06-24, 07:15
Aktualizacja softu dekoderów 2850ST i 2849ST nie wprowadza żadnych zmian funkcjonalnych w działaniu dekodera, nie ma wpływu na posiadaną ofertę, wprowadza poprawki stabilności pracy sprzętu oraz nową kolorystykę nc+.

danielonnk
2013-06-25, 12:05
Moim zdaniem zmiana wizualizacji na zdecydowany minus - kolorystyka zbyt kłująca w oczy, a ikony w menu to krok w stecz o kilka lat...czy nc+ zaskoczy w końcu czymś pozytywnym??...już podpowiadam: w n na kartę dac możliwość wykupu pakietu bez konieczności opłacania pakietów pośrednich, wprowadzić pakiet mini mini dla najmłodszych, dac upusty dla doładowujących jednorazowo powyżej 3 miesiecy

Luki555
2013-06-25, 12:27
ja dodatkowo wczoraj zauważyłem cichszy dżwięk a przed aktualizacją glośność była na odpowiedniej wysokości a teraz do kitu jest mam nadzieję że to poprawią tak jak było ja miałem na full głośność w dekoderze i nie musiałem pilotem od tv jeszcze dodatkowo podgłaszać a teraz musze to robić bo ledwo co słychać

danielonnk
2013-06-25, 22:30
Rzeczywiście....sprawdziłem i faktycznie głos jest cichszy niż przed aktualizacją...kolejny minus.

pio2808
2013-06-26, 21:06
nowe kolory w menu iście gejowskie!

Luki555
2013-07-29, 11:46
Pytanie do przedstawiciela.
W internecie pojawiła się informacja, że Cyfrowy Dom jak i ITI zmienili dane od 12 lipca
http://satelitarne.tv/nc-plus/item/2326-zmiana-danych-spółek-iti-neovision-i-cyfrowy-dom
I tutaj moje pytanie jak ktoś chce zapłacić za TNK HD/NNK to jaki adres podawać na druku tak jak bylo ul. Kłobucka 23, 02-699 czy ten nowy ul. Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 ?
Jak to się ma ta informacja z danymi zamieszczonymi na stronie TNKHD czy NNK ?
Jeżeli się coś zmienilo od 12 lipca to takie rzeczy powinny być podawane na stronach z ofertą w zakładce jak wypełnić druk ?

Dawid_nc+
2013-07-29, 12:20
http://forum.ncplus.pl/forum/showpost.php?p=725641&postcount=2

Luki555
2013-07-29, 12:51
taka odpowiedz nic mi nie mówi chce się dowiedzieć jaki adres podawać na druku w sytuacji gdy chce zapłacić za ofertę czy tak jak bylo ul. Kłobucka 23, 02-699 czy ten nowy ul. Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 ? A nie na jaki adres korenspondować

Dawid_nc+
2013-07-29, 12:52
Proszę podawać już nowy adres.

Luki555
2013-07-29, 12:53
trzeba bylo tak odrazu, tylko dlaczego niema żadnych informacji na stronie TNKHD że się cokolwiek zmieniło klienci niewiedzą a ja przypadkowo się dowiedziałem przeglądając internet. Chyba powinna być jakaś informacja jeśli to możliwe to proszę przekazać gdzie trzeba żeby się pojawilo coś takiego na stronie oferty TNKHD/NNk tam gdzie są informacje o doładowaniach

sonikus
2013-07-30, 08:18
Bo to nie ma żadnego znaczenia, niektóre banki pozwalają nawet wysłać przelew bez wpisywania adresu. Przelewy nie przemieszczają się pocztą :-)

Luki555
2013-07-30, 09:35
mi właśnie chodzi o poczte bo na drukach trzeba podać dane gdzie pieniądze mają przesłać oprócz nr konta jak nie będzie to każą podawać dlatego się pytałem jak jest z tym adresem ale wszystki już wyjaśnione

bogdanzieba
2013-08-14, 14:42
Dodano kanały Polsat (SD), TVP Info oraz TV4 dostępne w pakiecie bez Opłat.

Czy może ktoś zaktualizować stronę TNK HD?

Nie istnieje kanał TV Biznes i Orange Sport nie jest kanałem FTA. Skąd wy takie informacje macie?

SatExpert
2013-08-14, 19:09
No z tym OS FTA, to gruba przesada - to tak jakbym napisał, że TVN 24 nadaje FTA :rotfl:

zbirek1
2013-08-15, 12:12
witam
jak by to powiedziec bylem szczesliwym odbiorca TNK do czasu gdy przeszedlem na smart HD oplacilem na rok z gory
no i zaczely sie problemy,pierwsze dawa tygodnie odbieraly tylko FTA potem okarta odpalila ale nieswiecily tvn24, nsport,tvp sport itp.
TNN, POLSAT,TVP1 i 2 tu niebylo problemu nawet z odbiorem HD ale od dwuch dni przestalo swiecic i to czyli znowu zostalo mi tylko FTA,karte zostawialem w slocie i telewizor wraz z decoderem wlaczony byl przez cala noc najpierw na TVN-nie potem na TVP1 ale to nic niepomaga
posiadam dwa decodery jeden to dreambox 8000hd a drugi to vantage hd oba odbiorniki posiadaja sloty z obsluga conax i dotej pory nigdy niebylo problemu z odbiorem uprawnien przez te odbiorniki
numer karty TNK 02000196805-4 oplacona do lipca 2014 roku
wielkie dzieki za jakakolwiek pomoc
pozdrawiam Darek

bogdanzieba
2013-08-16, 08:59
Stronę TNK HD zaktualizowali ale zapomnieli już o parametrach, gdzie widnieją nadal kanały nPremium: http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/pdf/Rozklad-kanalow-z-oferty-telewizji-na-karte-HD.pdf

Jak coś robić to chyba do końca prawda?

zetor
2013-08-19, 09:55
Od początku sierpnia otrzymywać na ekran telewizora, dwa razy dziennie wiadomość o zmianie adresu nadawcy - TO JEST DOPIERO DOBRA ROBOTA PRACOWNIKÓW n.

Ciekawe ile to jeszcze potrwa...? Może n przymierza się do jakiegoś rekordu...?

Kipcior
2013-08-20, 09:39
Ja mam taką propozycję, która zrodziła mi się w głowie po wczorajszym meczu ligi angielskiej. Może udałoby się dodać dwie niezaleznie ściezki: każda osobno dla jednego komentatora. Wtedy np mógłbym wyłączyć Jagodę, a zostawić jedynie wiodącego. A jak ktoś lubi te jego zdania wielokrotnie złozone recytowane z barwą głosu jakby zapowiadał pojedynek bokserski w Las Vegas to mógłby właczyć jego ścieżkę, albo obie :)

piotrekxxx
2013-08-20, 15:30
Najwazniejsza sprawa to POLSAT W jakosci HD ,nieh czyms ofrta tnk hd rozni sie od bezpl tv cyfrowej!

fastrets
2013-08-21, 16:31
Dlaczego użytkownicy oferty TNK NNK HD płaca więcej i nie maja Polsat HD?

Kipcior
2013-08-21, 16:40
Ja nie rozumiem tego co napisałeś :)

jozefrot
2013-08-21, 16:43
Chciał chyba powiedzieć że mamy go w sd i płacimy więcej. Ps .Czy mógłby któryś z moderatorów zajrzeć na kontakt nc+.Mam tam sprawę do załatwienia.

Kipcior
2013-08-21, 16:46
Może i chciał, ale napisał inaczej :) Stąd wyszło,ze on nie rozumie, żę jedni płacą mniej a drudzy więcej i wszyscy mają Polsat w HD :) No faktycznie jawna dyskrymionacja :)

lespaul
2013-08-26, 12:12
Witam Wszystkich. Posiadam dwie niedoładowane karty TNK HD w ADB2850ST oraz w Ariwie200 i w tym pierwszym Polsat sd jest niedostępny a w Arivie śmiga aż miło! Czy Ktoś mógłby mnie oświecić dlaczego tak się dzieje? Dziękuję i pozdrawiam Forumowiczów.

jozefrot
2013-08-26, 15:27
Jeżeli chodzi o ADB 2850ST to musisz zadzwonić do BOK o nadanie uprawnień .Sprawdź też jaki masz status .Powinien być chyba inny niż A FF BC(wchodzisz w diagnostyka-informacje o systemie). Ja osobiście dzwoniłem do BOK w sprawie odblokowania polsatu na tym tunerze i powiedziano mi, że mam zostawić tuner na 24 godziny na TVP1 HD w celu pobrania uprawnień.Tuner niestety nie pobrał uprawnień więc poradzono mi, ażeby zrobić reset dekodera do ustawień fabrycznych w następujący sposób: naciskamy przycisk SETUP, następnie po otwarciu menu wciskamy sekwencję klawiszy: czerwony czerwony 7 3 7 3 8.To wiąże się niestety ze stratą ulubionych list kanałów.Po tym wszystkim powinno już załapać.

lespaul
2013-08-26, 16:54
Hej-hej! Ogromniaste dzięki dla jozefrot. Zastosuję się do rad i dam znać,co z tego wyszło.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

legionista1916
2013-08-26, 17:41
przede wszystkim trzeba obniżyć ceny np za pakiet cały C+ i do tego pakiet przyzwoity za 60 PLN MAX ten pakiet co był za 40 PLN z C+ może być jeszcze lepszy ale 60 PLN to max co można płacić jak na Polskie zarobki

miszmasz
2013-08-29, 11:58
Też liczyłem na lepsze ceny w końcu naziemna oferuje sporo za free.

lespaul
2013-08-29, 22:53
Jeżeli chodzi o ADB 2850ST to musisz zadzwonić do BOK o nadanie uprawnień .Sprawdź też jaki masz status .Powinien być chyba inny niż A FF BC(wchodzisz w diagnostyka-informacje o systemie). Ja osobiście dzwoniłem do BOK w sprawie odblokowania polsatu na tym tunerze i powiedziano mi, że mam zostawić tuner na 24 godziny na TVP1 HD w celu pobrania uprawnień.Tuner niestety nie pobrał uprawnień więc poradzono mi, ażeby zrobić reset dekodera do ustawień fabrycznych w następujący sposób: naciskamy przycisk SETUP, następnie po otwarciu menu wciskamy sekwencję klawiszy: czerwony czerwony 7 3 7 3 8.To wiąże się niestety ze stratą ulubionych list kanałów.Po tym wszystkim powinno już załapać.

Załapuje,ale w jakimś przestarzałym menu,w którym nie ma nawet opcji przeszukania i dodania kanałów innych niż te z listy.Po pewnym czasie dekoder informuje mnie o dostępności nowszej konfiguracji,wyrażam zgodę,wgrywa się współczesne menu i...znów nie mam Polsatu,TV4 ani Info.Co jest grane,karwasz twarz?

Kipcior
2013-08-30, 10:47
Ja mam pomysł, umozliwic płatność punktami Payback :)

lespaul
2013-08-30, 11:01
Witam.Chcę wysłać wiadomość do doradcy (TNK HD) i chyba robię coś źle bo jego adres "nie zostaje znaleziony".Czy Ktoś mógłby podać mi 100% aktualny adres? Help.

Paweł_nc+
2013-08-30, 11:04
Wiadomość możesz wysłać na adres doradca.n@info2.ncplus.com.pl

lespaul
2013-08-30, 15:14
Witam i uprzejmie donoszę,że za sprawą doradcy nc+ Pana Pawła w w.wym.pakiecie odbieram wszystkie należne mi kanały! Serdeczne podziękowania dla Paweł nc+ i Wszystkich,którzy pomagali mi w tej sprawie. Pozdrawiam i zapamiętam.

Piotrek_nc+
2013-08-30, 17:28
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc:) Staramy się jak możemy.

bogdanzieba
2013-09-09, 11:03
Jeszcze do spełnienia wymogu must-carry brakuje kanału TVP Regionalna :)

Kibo no hikari
2013-09-09, 12:01
Jeszcze do spełnienia wymogu must-carry brakuje kanału TVP Regionalna :)

No i dostaniemy może TVP Warszawa :P prędzej czy później.

P.S.
Słowo kanałem się stało :D numer kanału 220

bogdanzieba
2013-09-12, 13:59
Dostaliśmy.... Mi pasuje :)

Pytanie kiedy teraz zaktualizują stronkę TNK HD i parametry kanałów....

Luki555
2013-11-21, 13:57
Mam pytanie, może jaki przedstawiciel napisze.
Ten nowy kanał, który wystartował Power tv to będzie dodany do listy kanałów w TNKHD/NNK na jakąś pozycję czy będzie tylko powyżej 2000 numeru. I jak wygląda sytuacja z itv wróci ten kanał na pozycję 223 tak jak było czy już nie. Jak to będzie wyglądało ?

pejo123
2013-11-21, 18:32
przedstawiciel nie odpisze nic sensownego....on sam nie wie....

Luki555
2013-11-22, 09:25
poczekamy zobaczymy czy odpowie przedstawiciel na to pytanie. W końcu nie siedzą 24 H i nie czekają aż ktoś ich o coś zapyta

peterpeter
2013-11-22, 11:33
mnie się wyszukał na 2148 żadnych nowości i rewelacji

Luki555
2013-11-28, 09:05
No to już na jedno z tych pytań przedstawiciel nie musi odpowiadać bo pojawił się ten Powet tv na 224 pozycji zostaje tylko kwestia itv od 1 grudnia będzie tylko na jednym transponderze ten kanał wiec może wtedy już zaktualizuje nc+ liste kanałów fta i wróci ten kanał na swoją dawną pozycję. Konkurencja już zaktualizowała ten kanał u siebie
http://satkurier.pl/news/93233/polski-itv-z-nowych-parametrow-od-112.html

Ciekawe czy do oferty TNKHD/NNK dojdzie coś jeszcze jaki kanał czy już zostanie tak jak jest żadnych nowych pozycji prawdziwy zastój w rozwoju oferty. Ciekaw jestem jeszcze ile osób skorzystało z oferty nc+mix i przeszło z własnym dekoderem z oferty TNKHD/NNK na nc+mix i czy żeczywiście miały takie problemy jak czytałem na tym forum, że czekali 24 h na aktywację oferty i nie mieli dostępu i musieli dzwonić do nc+ i wyjaśniać sprawę

vlodar7
2013-12-03, 11:01
Witam!
PowerTV jest - ale w zamian wywaliło mi AXN - nie wiem czy źle przeszły uprawnienia, czy to jakieś zmiany?!

Kibo no hikari
2013-12-03, 11:05
Witam!
PowerTV jest - ale w zamian wywaliło mi AXN - nie wiem czy źle przeszły uprawnienia, czy to jakieś zmiany?!

Od dnia wczorajszego są problemy z AXN-podobno w związku z wyłączeniem po okresie promocyjnym White i Black.

Osoby mające problem z kanałem, zapraszam zatem na skrzynkę doradca.n@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila koniecznie proszę wpisać "Brak AXN nick z forum ...". W treści proszę o numer karty. Zaraz po otrzymaniu maila wyślę uprawnienia.
...