PDA

Zobacz pełną wersję : Filmy za darmo w ofercie VoD platformy N

Elendil
2009-06-22, 08:31
Znalezione w sieci
Platforma N rozpoczyna kolejną edycję akcji promocyjnej "Wakacyjne kino N". Dzięki niej wszyscy użytkownicy dekoderów platformy z dyskiem twardym będą mogli oglądać za darmo kolekcję filmową specjalnie udostępnioną w ramach usługi VoD.

Promocja potrwa od 1 lipca do 30 września br. W każdym miesiącu jej obowiązywania abonenci będą mogli bez opłat obejrzeć około 10 wybranych pozycji filmowych.

Akcja ma za zadania promować usługę VoD i dekodery z dyskiem twardym.

Prosimy o potwierdzenie i więcej szczegółów.

Teddy1
2009-06-22, 09:07
Dobrze, że wraca ta promocja. To doskonały sposób na przekonanie do VOD i zapoznanie z funkcjami i możliwościami nbox rec.

Przypomnę, że ta koncepcja (darmowe pozycje w VOD w celu zareklamowania tej funkcji), pojawiła się na forum jakieś półtora roku temu, na kilka miesięcy przed pierwszą wakacyjną promocją VOD rok temu.

Nawet jeśli nie była to wtedy bezpośrednia inspiracja (pomysł jest przecież oczywisty), to pokazało to na pewno, że na forum mogą pojawiać się świeże, dobre pomysły. I dobrze, aby n z nich korzystała.

Pawel85
2009-06-22, 09:25
A niektórzy się martwią że nie ma miejsca na nFilm VOD.
Zapewne będzie to coś w tym stylu. 10 filmów miesięcznie w jakości SD. Albo będą częściej je wymieniali.

A co do wakacyjnej promocji to ciekawi mnie z jakiej wytwórni teraz dostaniemy te filmy. Ostatnio było to MGM, więc niektóre filmy powtarzały się z kanałem MGM HD, gdzie mogliśmy je zobaczyć w lepszej jakości.

Jarosław K.
2009-06-22, 12:54
A niektórzy się martwią że nie ma miejsca na nFilm VOD.
Zapewne będzie to coś w tym stylu. 10 filmów miesięcznie w jakości SD. Albo będą częściej je wymieniali.

Właściwie można to potraktować jako przygotowanie miejsca pod nFilm VOD.

nfan2007
2009-06-22, 14:12
Swoja droga pogratulować aktualności dzialu "Nowości" na forum.
To już kolejny "nius" podawany z zewnątrz bo administracja forum albo dział marketingu w N śpi.

LukWil
2009-06-22, 14:26
Swoja droga pogratulować aktualności dzialu "Nowości" na forum.
To już kolejny "nius" podawany z zewnątrz bo administracja forum albo dział marketingu w N śpi.

Stwierdzili, że skoro wiemy to po co się dublować ??????????
Przecież jest kryzys, rachunki na ekran, likwidacja kanałów, to i o miejsce na serwerze trza dbać ;-), a każdy news to zabrze kilka KB !!!!!!!

P.S. Media2 podały co zobaczymy m.in.:

"...Już w lipcu widzowie będą mogli za darmo oglądać takie tytuły jak kultowy "RoboCop"- opowieść o nieśmiertelnej walce dobra ze złem w cybernetycznej oprawie, kryminalną komedię "Poślubiona Mafii" z udziałem takich gwiazd jak Michelle Pfeifer czy Alec Baldwin, opartą na słynnym opowiadaniu "Kwiaty dla Algernona" romantyczną komedię "Molly", klasyczny horror Stephena Kinga "Jazda na kuli" czy zwariowaną komedię "Barbershop" z udziałem z ikony rapu - Ice Cube’a..."

Pawel85
2009-06-22, 15:11

"...Już w lipcu widzowie będą mogli za darmo oglądać takie tytuły jak kultowy "RoboCop"- opowieść o nieśmiertelnej walce dobra ze złem w cybernetycznej oprawie, kryminalną komedię "Poślubiona Mafii" z udziałem takich gwiazd jak Michelle Pfeifer czy Alec Baldwin, opartą na słynnym opowiadaniu "Kwiaty dla Algernona" romantyczną komedię "Molly", klasyczny horror Stephena Kinga "Jazda na kuli" czy zwariowaną komedię "Barbershop" z udziałem z ikony rapu - Ice Cube’a..."

Czyli znów MGM.

Dziękuję bardzo. Wole oglądać filmy bezpośrednio na kanale MGM w zdecydowanie lepszej jakości.

nfan2007
2009-06-22, 16:43
Stwierdzili, że skoro wiemy to po co się dublować ??????????
Przecież jest kryzys, rachunki na ekran, likwidacja kanałów, to i o miejsce na serwerze trza dbać ;-), a każdy news to zabrze kilka KB !!!!!!!

Ooooo repertuar z kosza wyprzedażowego z Real'a , no fakt kryzys
ja już mam za sobą lojalke i pozal się Boże promocje VOD za 3 dychy.
I takim prezentem mnie nie zachęcą do płacenia za VOD'a.

PS. Jeszcze pytanie "Kiedy mumia powróci ? - Ponownie ;-)

viator
2009-06-24, 09:19
"za darmo" dla tych którzy z tej opcji nie korzystają.

a jeżeli mam wykupione kolekcje VoD to czy będę zwolniony z opłaty? - skoro ma być "za darmo" to dla wszystkich.

pytanie retoryczne.

GDA
2009-06-24, 09:22
pytanie retoryczne.
Nie tak do końca - bo to będzie całkiem inny zestaw filmów dodany w nowej zakładce, także po pierwsze nic nie tracisz a po drugie również otrzymujesz to za darmo,

po trzecie w świetle zmian od lipca VOD możesz sobie wyłaczyć w każdej chwili i w każdej chwili włączyć spowrotem - także jak cię "tak boli" że będziesz płacił za coś co inni mają za darmo wyłącz sobie na okres wakacji VOD*

* - warunek to oczywiście korzystanie z VOD na warunkach standardowych a nie promocyjnych

Teddy1
2009-06-24, 09:25
"za darmo" dla tych którzy z tej opcji nie korzystają.

a jeżeli mam wykupione kolekcje VoD to czy będę zwolniony z opłaty? - skoro ma być "za darmo" to dla wszystkich.

pytanie retoryczne.

Nie bądź taki "cwany". Mógłbyś mieć pretensję, gdyby n za darmo wszystkim puściła przez innych opłaconą ofertę np. nScreen lub PB. To, że płacisz za VOD nie oznacza, że n nie może prezentować jej możliwości innym posiadaczom nbox rec.

Zgodnie z założeniem tego typu promocja ma przekonać do VOD kolejnych użytkowników, co w konsekwencji w przyszłości może doprowadzić do obniżenia ceny kolekcji.

jarek_wt
2009-06-24, 10:09
Bo mając n-ke od ponad 2 lat to spodziewam się :

a) jakości rodem z zajechanej kasety VHS
b) dźwięku co najwyżej stereo
c) lektora - czy komuś to się podoba czy nie

Reasumują - "standardu" minionej epoki rodem z kaset VHS w wykonaniu "telewizji nowej generacji" - grunt to dobre samopoczucie kierownictwa "n.

Nie mówiąc już repertuarze - wygrzebanym z samego wyprzedażowego śmietnika w osiedlowym sklepiku.

Izold
2009-06-24, 10:21
Bo mając n-ke od ponad 2 lat to spodziewam się :

a) jakości rodem z zajechanej kasety VHS
b) dźwięku co najwyżej stereo
c) lektora - czy komuś to się podoba czy nie

Reasumują - "standardu" minionej epoki rodem z kaset VHS w wykonaniu "telewizji nowej generacji" - grunt to dobre samopoczucie kierownictwa "n.

Nie mówiąc już repertuarze - wygrzebanym z samego wyprzedażowego śmietnika w osiedlowym sklepiku.

Więc może warto zastanowić się nad zakupem lepszego telewizora.

Bo póki co widzi Pan co innego, niż większość Klientów.

kamcyk26
2009-06-24, 10:25
Im lepszy TV tym bardziej ta badziewna jakosc bedzie widac.

Jak droga Izoldo okreslisz jakosc takich kanalow jak: SPorklub, Sportklub+, ESPN America, Discovery (wszystkie) SD, Movies24, Filmbox (wszystkie SD), WiP, Ntalk, AXN (wszystkie)? Czy to nowa generacja?

jarek_wt
2009-06-24, 10:33
Więc może warto zastanowić się nad zakupem lepszego telewizora.

Bo póki co widzi Pan co innego, niż większość Klientów.

Hmm

Rozumiem że :

- Sony Barvia full HD + amplituner Denon'a + kolumny Infinity to zbyt mało jak na wymagania n'ki
- liczba ścieżek dźwiękowych wybieranych z dekodera jest zależna od modelu TV oraz amplitunera.
- wszystkie bez wyjątku filmy w VOD są w HD oraz mają rzeczywisty dźwięk w standardzie DD5.1. + lektor do wyboru + napisy - bo tego mam prawo oczekiwać od "telewizji nowej generacji"

Izold
2009-06-24, 10:46
Hmm

Rozumiem że :

- Sony Barvia full HD + amplituner Denon'a + kolumny Infinity to zbyt mało jak na wymagania n'ki
- liczba ścieżek dźwiękowych wybieranych z dekodera jest zależna od modelu TV oraz amplitunera.
- wszystkie bez wyjątku filmy w VOD są w HD oraz mają rzeczywisty dźwięk w standardzie DD5.1. + lektor do wyboru + napisy - bo tego mam prawo oczekiwać od "telewizji nowej generacji"

Oczekiwania niektórych forumowiczów często niestety odbiegają od realnej oceny sytuacji. Zwłaszcza jeżeli chodzi o warunki polskiego rynku i oferowanych cen.

olo46
2009-06-24, 11:06
.......Reasumują - "standardu" minionej epoki rodem z kaset VHS w wykonaniu "telewizji nowej generacji" - grunt to dobre samopoczucie kierownictwa "n....Nie mówiąc już repertuarze - wygrzebanym z samego wyprzedażowego śmietnika w osiedlowym sklepiku.

Chyba patrzysz na to wszystko innymi niż ja oczami. Jak wytrzymałeś te ponad 2 lata przechodząc takie "męki"? Nie lepiej było wcześniej zrezygnować i przejść do CP lub oglądać VHS prawie za darmo?

kamcyk26
2009-06-24, 11:06
To trzeba od razu bylo napisac, ze wiecie ze jakosc jest do kitu, ale lepiej nie bedzie, bo uwazacie, ze nikt za to nie zaplaci, zamiast polecac wymiane TV.

Izold
2009-06-24, 11:07
To trzeba od razu bylo napisac, ze wiecie ze jakosc jest do kitu, ale lepiej nie bedzie, bo uwazacie, ze nikt za to nie zaplaci, zamiast polecac wymiane TV.

Nie, ponieważ mija się to z prawdą.

jarek_wt
2009-06-24, 11:16
Oczekiwania niektórych forumowiczów często niestety odbiegają od realnej oceny sytuacji. Zwłaszcza jeżeli chodzi o warunki polskiego rynku i oferowanych cen.

No cóż, to nie ja, tylko wasz Prezes na każdej kolejnej konferencji powtarza do kogo jest adresowana Państwa oferta : "do wymagającego użytkownika, który w dodatku wie czego chce", i w domyśle jest gotów za to zapłacić.

Mają więc Państwo to czego sami chcieli.

jack
2009-06-24, 11:17
Nie, ponieważ mija się to z prawdą.
Przepraszam, a ło so chodzi, czy tu biją?
Która część mija sie z prawdą? To że wiecie, czy że nie będzie lepiej, że nikt za to nie zapłaci, czy może polecanie wymiany TV?

PS
U was mi lepiej niż w poprzedniej platformie, ale to wcale nie znaczy że jest dobrze, bo nie jest, oceniam jakieś 3+ albo 4-. Wolałbym okolice 4+/5- Ktoś mądry kiedyś powiedział, że ten kto wygrał i spoczął na laurach jest przegranym, a ten kto poniósł klęskę ale walczy dalej jest zwycięzcą.

jarek_wt
2009-06-24, 11:19
Chyba patrzysz na to wszystko innymi niż ja oczami. Jak wytrzymałeś te ponad 2 lata przechodząc takie "męki"? Nie lepiej było wcześniej zrezygnować i przejść do CP lub oglądać VHS prawie za darmo?

Bo na chwilę kiedy przechodziłem do n'ki ze C+, to była najlepsza ofertą na rynku. Tyle że z czasem n popadła w samouwielbienie i powoli się staje trochę lepszą wersją TNK.

irroo
2009-06-24, 11:20
Jak droga Izoldo okreslisz jakosc takich kanalow jak: SPorklub, Sportklub+, ESPN America, Discovery (wszystkie) SD, Movies24, Filmbox (wszystkie SD), WiP, Ntalk, AXN (wszystkie)? Czy to nowa generacja?

A co te kanały mają wspólnego z VOD, przeczytaj wpierw o czym mowa a potem się udzielaj ze swoimi mądrościami.

Izold
2009-06-24, 11:20
No cóż, to nie ja, tylko wasz Prezes na każdej kolejnej konferencji powtarza do kogo jest adresowana Państwa oferta : "do wymagającego użytkownika, który w dodatku wie czego chce", i w domyśle jest gotów za to zapłacić.

Mają więc Państwo to czego sami chcieli.

Owszem, nie wiem skąd jednak ta pewność, że Pana wymagania pokrywają się z oczekiwaniami innych? Niekoniecznie związanych z forum.

olo46
2009-06-24, 11:40
Jeżeli jarek_wt twierdzi ,że w ciągu 2 lat oferta się pogorszyła to jak możemy tu dyskutować. Ja w tym wątku rezygnuję.

Izold
2009-06-24, 11:43
Jeżeli jarek_wt twierdzi ,że w ciągu 2 lat oferta się pogorszyła to jak możemy tu dyskutować. Ja w tym wątku rezygnuję.

Jak to na forym bywa - każdy widzi co chce :D

irroo
2009-06-24, 11:46

A "kamcyk26" porównuje jakość filmów w VOD do jakości Sportklubów, to dyskusja jest całkiem bez sensu.

jarek_wt
2009-06-24, 11:52
Owszem, nie wiem skąd jednak ta pewność, że Pana wymagania pokrywają się z oczekiwaniami innych? Niekoniecznie związanych z forum.

Wymagania poniżej poziomu przeważającej liczby uczestników tego forum sprowadzają się do tego aby "coś" było widać na ekranie. Jeżeli to miał na myśli Prezes - to przepraszam.
Tyle że wtedy określenia "wymagający użytkownik" oraz "Telewizja nowej generacji" są nadużyciem.

Jeżeli do tego dodamy poziom usług towarzyszących n'ce :

- nowe płatności, gdzie komunikat się wyświetla bez względu na to czy ktoś zapłacił czy nie. Nie mówiąc już o tym że jak ktoś ma uruchomione polecenie zapłaty, to ten komunikat jest raczej adresowany do samych Państwa, no chyba że oczekujecie abym zadzwonił do BOK i przypomniał o konieczności ściągnięcia należności :))))

-stronę www.n.pl a zwłaszcza zakładkę "program TV" gdzie często gęsto brak jest zawartości programu dla poszczególnych kanałów, także produkcji TVN. Najlepsze jest to że konsultanci odmawiają przyjęcia zgłoszenia dotyczące tej usługi uparcie twierdzą że jest ona w fazie beta, i odmawiają przyjmowania zgłoszenia błędu. Rzecz jasna informacji o tym że jest to "beta" na stronie brak.

- iluzoryczną możliwość programowania nagrań via internet, która częściej nie działa niż działa. Reakcja konsultantów jak wyżej - zresztą poniekąd zrozumiała - jak sama zakładka "program" jest w wersji "beta" - to co dopiero możliwość jej praktycznego użycia.
Ponadto Pan Prezes mówił coś możliwość programowania via satelita - gdy dekoder nie jest podłączony do internetu, jak dotąd o tym rozwiązaniu jest cisza.

To tylko klika przykładów usług które jak najbardziej są "nowej generacji" tyle że ich realizacja leży poza standardami wszelkich generacji.

PS.
Sory za off-tpic ale poziom samouwielbienia moderatorów tego forum jest czasem wręcz "porażający"

Izold
2009-06-24, 11:54
Wymagania poniżej poziomu przeważającej liczby uczestników tego forum sprowadzają się do tego aby "coś" było widać na ekranie.

Forum nie jest jedynym wykładnikiem, a z pewnością nie tym głównym.

Sory za off-tpic ale poziom samouwielbienia moderatorów tego forum jest czasem wręcz "porażający"

Nie bardziej, niż przytaczane argumenty.

jarek_wt
2009-06-24, 11:55

Gdzie ja napisałem że oferta się pogorszyła ???
Ja tylko twierdzę że n popadła w samouwielbienie, zwłaszcza pod względem technicznym - a to jest zgubne dla każdego biznesu, no chyba że jest się ustawowym monopolistą.

jarek_wt
2009-06-24, 11:57

Nie bardziej, niż przytaczane argumenty.

Tak, najłatwiej jest zbyć abonenta dając mu do zrozumienia że jest ........
Rozumiem że wszystko działa jak należy, tylko abonent nie dorósł do poziomu oferowanego produktu

Izold
2009-06-24, 12:02
Rozumiem że wszystko działa jak należy, tylko abonent nie dorósł do poziomu oferowanego produktu

To jest wyłącznie Pana interpretacja.

Czy wszystko działa jak należy lub czy spełnia oczekiwania ( w tym przypadku internautów) można się przekonać w innych tematach. Nigdy przecież nie ma tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. W tym właśnie idziemy kierunku. Natomiast to, że inni jednak bardziej w TNG widzą TNK, to niestety jest od nas niezależne...

jarek_wt
2009-06-24, 12:03

.

Oczywiście - zawsze łatwiej równać do poziomu niższego niż wyższego, i głosić że jest "cool".

_michal
2009-06-24, 12:08

na pewno "abonent" nie dorósł do dyskusji. Najpierw jedziesz po moderatorach, a gdy zripostują - łkasz, że są niegrzeczni.

Teddy1
2009-06-24, 12:12
Dobrze, że n oferuje swoim abonentom - posiadaczom nbox rec - filmy w ofercie VOD.

To świetna promocja, to pokazanie jak działa ta usługa, to pokazanie jakie korzyści z niej wynikają.

Co do tego nie ma dyskusji. Polską specjalnością jest narzekanie na wszystko. Nie wiem czego to ma dowodzić, bo na pewno nie błyskotliwości. Najbardziej zazwyczaj marudzą dzieci, ale to nie oznacza, że są przebiegłe i inteligentne. To dowodzi tylko marudzenia.

Myślę, że lepiej się żyje, jeśli dostrzega się przede wszystkim dobre strony zjawisk, zdarzeń, ludzi itd. O darmowej ofercie VOD jako o sposobie na promocję pisaliśmy na forum. N to zrealizowała. Prawdopodobnie zupełnie niezależnie, ale pokazuje to, że na forum pojawiają się również całkiem rozsądne propozycje.

Tak trzymać. Wakacyjny VOD to świetna reklama VOD. Najlepiej gdyby było zaledwie kilka dobrych filmów i w dobrej jakości. Jeden HD :)

jarek_wt
2009-06-24, 12:16
To jest wyłącznie Pana interpretacja.

Czy wszystko działa jak należy lub czy spełnia oczekiwania ( w tym przypadku internautów) można się przekonać w innych tematach. Nigdy przecież nie ma tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. W tym właśnie idziemy kierunku. Natomiast to, że inni jednak bardziej w TNG widzą TNK, to niestety jest od nas niezależne...

Zawsze może być lepiej niż jest.
Droga Izolda - ty twierdzisz że szklanka jest do połowy pełna, zaś ja - że w połowie pusta.

PS.
Jeżeli dostawca uruchamia usługę, to jej adresat ma pełne prawo oczekiwać że jej dostępność będzie na poziomie ok 95% - w przypadku uruchomienia komercyjnego, lub ok 75% w przypadku tzw. publicznych wersji "beta" lub RC. Zainteresowanych odsyłam do licznych publikacji w tym temacie.

Pracując w branży telekomunikacyjnej z treściami multimedialnymi w tle, nie mogę się oprzeć wrażeniu że wspomniane usługi w ogóle nie zostały przetestowane. To co jest w tej chwili bardziej mi przypomina poziom wczesnej fazy testów e2e, gdzie rzeczywiście może mało co działać.

jarek_wt
2009-06-24, 12:20
na pewno "abonent" nie dorósł do dyskusji. Najpierw jedziesz po moderatorach, a gdy zripostują - łkasz, że są niegrzeczni.

nie łkam, tylko stwierdzam fakt. Tym bardziej że to nie pierwszy przypadek niejakiego rozmijania się moderatorów z rzeczywistością - nawet jak się przytacza "gołe fakty". Takich dyskusji na tym forum nie brakuje - proponuję sięgnąć do "historii".
Poniekąd ich rozumiem - taka ich praca. Ale mimo wszystko zaklinanie rzeczywistości bywa czasem nieznośne.

irroo
2009-06-24, 12:36
Pracując w branży telekomunikacyjnej z treściami multimedialnymi w tle, nie mogę się oprzeć wrażeniu że wspomniane usługi w ogóle nie zostały przetestowane. To co jest w tej chwili bardziej mi przypomina poziom wczesnej fazy testów e2e, gdzie rzeczywiście może mało co działać.

Wprawdzie nie pracuje w branży telekomunikacyjnej, ale wiem że VOD nie jest w fazie testów, a o tym jest ten temat.

jarek_wt
2009-06-24, 12:51
Wprawdzie nie pracuje w branży telekomunikacyjnej, ale wiem że VOD nie jest w fazie testów, a o tym jest ten temat.

To prawda - nie jest.
Choć od kilku tygodni np. Picture Box, który ideą jest zbliżony do VoD zachowuje się trochę nieprzewidywalnie.

kubaklatka
2009-06-25, 22:24
Czy na prawde VOD przez te wakacje (od 1 lipca) bedzie za darmo, bo jakos nie chce mi sie w to wiezyc i boje sie, ze jak wypozycze (bo sobie juz zaplanowalem wypozyczenie z 11 filmow) choc jeden film zebym nie musial za niego pozniej w rachunku za zaplacenie za wszystkie pakiety ktore mam wykupione, takze za niego zaplacic.

GDA
2009-06-25, 22:44
Czy na prawde VOD przez te wakacje (od 1 lipca) bedzie za darmo
N I E !!!

..........

kubaklatka
2009-06-25, 23:08
Na prawde nie bedzie za darmo przez te wakacje!!??
A na MEDIA2.PL napisali, ze bedzie...
To juz sam nie wiem.
No to z tego wynika, ze nici z tego mojego zaplanowanego wypozyczenia choc jednego filmu.

Jarosław K.
2009-06-25, 23:40
To juz sam nie wiem.
No to z tego wynika, ze nici z tego mojego zaplanowanego wypozyczenia choc jednego filmu.

Będzie nowa kolekcja: KINO WAKACYJNE, na której będą starocie z MGM-u i tylko ta kolekcja będzie za darmo. Cała reszta będzie płatna tak samo, jak teraz!

GDA
2009-06-26, 08:04

Napisali owszem ale przeczytaj to jeszcze raz po woli i bez emocji ze zrozumieniem tekstu

kubaklatka
2009-06-26, 17:31
Wiesz, co...? Chyba nie masz racji.
Przeczytalem przed chwila jeszcze raz tego news'a z media2.pl:

"Telewizja "n": VOD za darmo na wakacje.

Łukasz Szewczyk, 22 czerwca 2009, godz. 14:28

TAGI: n, VOD, film

Telewizja nowej generacji "n" przygotowała gratkę dla swoich abonentów. Operator kontynuuje sprawdzoną rok temu akcję "Wakacyjne kino n", w ramach której klienci otrzymują bezpłatny dostęp do filmów w ramach usługi VOD.

Od 1 lipca 2009 roku telewizja nowej generacji n rozpoczyna kolejną edycję akcji „Wakacyjne kino n”. W jej ramach wszyscy użytkownicy oferowanych przez telewizję „n” dekoderów HD z cyfrową nagrywarką i twardym dyskiem będą mieli dostęp do bezpłatnej, aktualizowanej co miesiąc przez trzy miesiące (a więc odpowiednio - 1 lipca, 1 sierpnia i 1 września) kolekcji filmów VOD.

Już w lipcu widzowie będą mogli za darmo oglądać takie tytuły jak kultowy "RoboCop"- opowieść o nieśmiertelnej walce dobra ze złem w cybernetycznej oprawie, kryminalną komedię "Poślubiona Mafii" z udziałem takich gwiazd jak Michelle Pfeifer czy Alec Baldwin, opartą na słynnym opowiadaniu "Kwiaty dla Algernona" romantyczną komedię "Molly", klasyczny horror Stephena Kinga "Jazda na kuli" czy zwariowaną komedię "Barbershop" z udziałem z ikony rapu - Ice Cube’a.

Wszystkie te filmy i inne obejrzeć będzie można bezpłatnie. Co miesiąc abonenci otrzymają w prezencie po 10 darmowych filmów. Akcja potrwa od 1 lipca do końca września 2009 roku."

I tu nic ale to nic nie ma ze VOD ma nie byc za darmo przez wakacje.

Tristan
2009-06-26, 17:53
Wiesz, co...? Chyba nie masz racji.
Przeczytalem przed chwila jeszcze raz tego news'a z media2.pl:

"Telewizja "n": VOD za darmo na wakacje.

Łukasz Szewczyk, 22 czerwca 2009, godz. 14:28

TAGI: n, VOD, film

Telewizja nowej generacji "n" przygotowała gratkę dla swoich abonentów. Operator kontynuuje sprawdzoną rok temu akcję "Wakacyjne kino n", w ramach której klienci otrzymują bezpłatny dostęp do filmów w ramach usługi VOD.

Od 1 lipca 2009 roku telewizja nowej generacji n rozpoczyna kolejną edycję akcji „Wakacyjne kino n”. W jej ramach wszyscy użytkownicy oferowanych przez telewizję „n” dekoderów HD z cyfrową nagrywarką i twardym dyskiem będą mieli dostęp do bezpłatnej, aktualizowanej co miesiąc przez trzy miesiące (a więc odpowiednio - 1 lipca, 1 sierpnia i 1 września) kolekcji filmów VOD.

Już w lipcu widzowie będą mogli za darmo oglądać takie tytuły jak kultowy "RoboCop"- opowieść o nieśmiertelnej walce dobra ze złem w cybernetycznej oprawie, kryminalną komedię "Poślubiona Mafii" z udziałem takich gwiazd jak Michelle Pfeifer czy Alec Baldwin, opartą na słynnym opowiadaniu "Kwiaty dla Algernona" romantyczną komedię "Molly", klasyczny horror Stephena Kinga "Jazda na kuli" czy zwariowaną komedię "Barbershop" z udziałem z ikony rapu - Ice Cube’a.

Wszystkie te filmy i inne obejrzeć będzie można bezpłatnie. Co miesiąc abonenci otrzymają w prezencie po 10 darmowych filmów. Akcja potrwa od 1 lipca do końca września 2009 roku."

I tu nic ale to nic nie ma ze VOD ma nie byc za darmo przez wakacje.

Chodzi o to, że wszystkim abonentom, którzy posiadają boxa z cyfrową nagrywarką na okres wakacji zostanie udostępniona darmowa kolekcja filmów VOD
- nie jest ona jednak tożsama z kolekcjami Picture Box i nScreen. Opłaty za dostęp do nich będą pobierane tak, jak do tej pory.

lukasz86
2009-07-01, 00:51
dostępna jest już kolekcja WAKACYJNE KINO N wszystkie filmy w jakośći SD format 16:9 dostępna oryginalna ścieżka dzwiękowa i lektor brak DD
pozdrawiam

LukWil
2009-07-01, 09:21
Jaka jest lista na lipiec ?

Tristan
2009-07-01, 09:28

1-31 lipca 2009

BARBERSHOP (KOM)
ROBOCOP (S-F)
RIDING THE BULLET (HORROR) Pol: Jeździec na kuli
PUMPKIN (OBYCZAJ)
MIDNIGHT CLEAR (DRAMAT-WOJ.)
GANG RELATED (SENS)
MARRIED TO THE MOB (SENS/KOM): Pol: Poślubiona mafii
MOLLY (KOM/DRAMT)

tomhd
2009-07-01, 09:29
nawet nie pytaj ale darowanemu koniowi sie w zeby nie zagląda:)

Jarosław K.
2009-07-02, 16:42
No i co z tym wakacyjnym kinem? U mnie wszystkie filmy są zablokowane, zamiast "odtwórz" mam "zamów kolekcję" po wybraniu czego pojawia się pusta plansza.

Izold
2009-07-02, 17:14
Proszę spróbować wykonać reset. Jeżeli nie będzie efektu zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu odświeżenia uprawnień.

Jarosław K.
2009-07-02, 18:01
Proszę spróbować wykonać reset. Jeżeli nie będzie efektu zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu odświeżenia uprawnień.

Dzięki, po restarcie mam także dostęp do kolekcji nScreen, mimo że nie mam jej wykupionej. Podoba mi się ta modernizacja. :spoko:

A jeśli chodzi o wakacyjne kino to szkoda, że nie ma napisów po polsku.

Aktualizacja: jednak nie mam dostępu do nScreenu, wprawdzie są ptaszki i przycisk "odtwórz", ale po jego wybraniu tylko czarny ekran.

Izold
2009-07-02, 18:09
Rozumiem, że "Letnie kino" nie zniknęło i jest już dostępne.

Jarosław K.
2009-07-02, 18:11

Tak, jest dostępne.

Janusz123
2009-07-02, 19:18
Jest dostępne, ale brak trzech filmów?! Nie wiem, czy to wina niesprawności systemu, czy będą dosłane później? W każdym razie pełna dziesiątka, jak w ubiegłym roku, miała być od lipca...

źródło: "Co miesiąc abonenci otrzymają w prezencie po 10 darmowych filmów. Wśród proponowanych pozycji znajdą się, m.in. RoboCop - film sensacyjny z Peter'em Weller'em w roli głównej, kryminalną komedię Poślubiona mafii z udziałem takich gwiazd jak Michelle Pfeifer czy Alec Baldwin, opartą na słynnym opowiadaniu Kwiaty dla Algernona romantyczną komedię Molly, horror Stephena Kinga Jazda na kuli czy zwariowaną komedię Barbershop".

http://satkurier.pl/news/47710/wakacyjne-kino-n-w-vod.html

Izold
2009-07-02, 19:23
Jest dostępne, ale brak trzech filmów?! Nie wiem, czy to wina niesprawności systemu, czy będą dosłane później? W każdym razie pełna dziesiątka, jak w ubiegłym roku, miała być od lipca...

„Wpadka” czy charakterystyczne dla VOD kolejne ściąganie na dysk filmów na zasadzie "pętli"?

Janusz123
2009-07-02, 19:48
„Wpadka” czy charakterystyczne dla VOD kolejne ściąganie na dysk filmów na zasadzie "pętli"?
Czyli pełna dziesiątka filmów będzie np. jutro lub pojutrze?

watorek1
2009-07-03, 07:05
A ja od 1 lipca mam 9 filmów oprócz ROBOCOPA. Czy ktoś ma już ten film?

diana
2009-07-03, 07:27
U mnie jest jeszcze ciekawiej 02.07. miałem 6 filmów , dzisiaj rano sprawdzam a tu zamiast dobijać do ; 10; zrobiło się tak że dostępne są 4 pozycje filmowe.Jak to rozumieć?

Pawel85
2009-07-03, 08:17
U mnie jak na razie jest dostępnych 5 filmów, reszty nie widać nawet we Wkrótce w ofercie. Ale że 1 lipca miałem tylko 4 filmy to widać że się jednak pomału, ale ściąga.

GDA
2009-07-03, 08:30
Na jednoprzewodowej instalacji mam już wszystkie filmy z Wakacyjnego Kina

fakt że recordera wykorzystuję jedynie późnym wieczorem więc ma kiedy na spokojnie ściągnąć ;)

_michal
2009-07-03, 09:29
A ja od 1 lipca mam 9 filmów oprócz ROBOCOPA. Czy ktoś ma już ten film?

Mam identyczną sytuację. Do kompletu brakuje Robocopa.
Ale są tacy, którzy mają wszystko. Patrz post GDA.

rutek
2009-07-03, 20:43
u mnie wszystkie filmy są zablokowane, nawet nie mam osobnej zakładki z promocja na VOD

Jarosław K.
2009-07-03, 20:47
u mnie wszystkie filmy są zablokowane, nawet nie mam osobnej zakładki z promocja na VOD
Czyli nie są zablokowane, lecz jeszcze się nie pobrały.

jarek_wt
2009-07-03, 21:50
dostępna jest już kolekcja WAKACYJNE KINO N wszystkie filmy w jakośći SD format 16:9 dostępna oryginalna ścieżka dzwiękowa i lektor brak DD
pozdrawiam

Jakoś nie jestem zdziwiony. Mamy nową odmianę standartu telewizji nowej generacji, której z "nowa genracja" ma tyle wspólnego z rzeczywistością co TVN HD z rzeczywistym kanałem HD.

jack
2009-07-04, 12:20
Cyfra ma premiery za 50% ceny na okres wakacji i to jest dopiero wakacyjne kino, warte swojej ceny bardziej niż to darmowe. Cyfra mi generalnie nie odpowiada ale taką promocję bym ozłocił.

Elendil
2009-07-04, 13:11
Cyfra ma premiery za 50% ceny na okres wakacji i to jest dopiero wakacyjne kino, warte swojej ceny bardziej niż to darmowe. Cyfra mi generalnie nie odpowiada ale taką promocję bym ozłocił.

Fakt. Taka promocja usługi jest jak najbardziej OK.

jack
2009-07-04, 15:34
Poprawka, dwa tygodnie a nie dwa miesiące, ale zawsze przez 14 dni sporo się obejrzy

Tristan
2009-07-04, 15:47
Poprawka, dwa tygodnie a nie dwa miesiące, ale zawsze przez 14 dni sporo się obejrzy

...A w TNG n do końca września gratis specjalnie przygotowana kolekcja filmów.

będzie ona aktualizowana odpowiednio:

- 1 lipca

- 1 sierpnia

- 1 września

tomhd
2009-07-04, 16:24
Tristan, please przestan. Te kolekcje to nawet na siłę się nie da oglądać. Lepiej dajcie premiery za pół ceny to przy okazji wy zarobicie a my skorzystamy niz te starocie i to z MGM. Tych tytułów to w zadnej wypozyczalni video nie znajdziesz, takie jest nimi zainteresowanie:)

pedro12
2009-07-04, 16:37
Tristan, please przestan. Te kolekcje to nawet na siłę się nie da oglądać. Lepiej dajcie premiery za pół ceny to przy okazji wy zarobicie a my skorzystamy niz te starocie i to z MGM. Tych tytułów to w zadnej wypozyczalni video nie znajdziesz, takie jest nimi zainteresowanie:)

Dokładnie MGM i ta kolekcja to nie ma co oglądać.

staszek_s
2009-07-04, 17:09
Dokładnie MGM i ta kolekcja to nie ma co oglądać.

wczoraj oglądałem "W księżycową jasną noc" (MIDNIGHT CLEAR), polecam - bardzo dobry film, na podstawie powieści Wiliama Whartona.

tomhd
2009-07-04, 17:26
oj Staszek Staszek, ten film był emitowany przez wszystkie stacje tv i widziałem go kupe alt temu ale zgadzam sie, jest niezły.

staszek_s
2009-07-04, 17:40
to oczywiste, nikt chyba nie liczy na filmy prosto z kina za darmo ;o)
Ja akurat nie widziałem większości filmów tego zestawu, nie mam za dużo czasu ale może raz w miesiącu coś wybiorę, więc nie narzekam.

pedro12
2009-07-04, 18:03
to oczywiste, nikt chyba nie liczy na filmy prosto z kina za darmo ;o)
Ja akurat nie widziałem większości filmów tego zestawu, nie mam za dużo czasu ale może raz w miesiącu coś wybiorę, więc nie narzekam.

Oczywiście nie ma co narzekać przeciez mamy to za darmo.

Pawel85
2009-07-05, 09:49
...A w TNG n do końca września gratis specjalnie przygotowana kolekcja filmów.

będzie ona aktualizowana odpowiednio:

- 1 lipca

- 1 sierpnia

- 1 września

Z filmami, które lepiej obejrzeć sobie w MGM w zdecydowanie lepszej jakości obrazu.

Jarosław K.
2009-07-05, 17:27
Z filmami, które lepiej obejrzeć sobie w MGM w zdecydowanie lepszej jakości obrazu.

I z napisami.

Pawel85
2009-07-05, 18:00
I z napisami.

U mnie akurat napisy odpadają bo na MGM czy wcześniej też na nTalk zawsze pomija mi kilka linijek tekstu, po prostu ich w ogóle nie wyświetla. Nie wiem czemu tak jest bo z VOD wszystkie napisy wyświetlają się tak jak trzeba.
Dodam że w międzyczasie z innego powodu wymieniłem recorder ale problem z napisami na różnych kanałach mam dalej.

Janusz123
2009-07-05, 19:08
Mogliby dołożyć filmy z innej stajni niż MGM, ale darowanemu... Niektórych wcześniej z braku czasu nie widziałem, szkoda że nie są w HD.

PS Napisy na MGM wyświetlają się u mnie prawidłowo, a mam ten pakiet od początku n.

FazaFM
2009-07-06, 00:02
Duzo jestem wstanie zrozumiec . Nawet odgrzewane kotlety jesli sa gratis. Ale nie lubie jak ktos wmawia mi (nam) ze te kotlety sa smaczne i ze to super okazja. Sory ale cyfra dala 50 % taniej na nowosci. Wiec nikt nie bedzie cieszyl sie ze staroci. Pozatym wole szczerosc od obludy...

Pawel85
2009-07-06, 09:12
Sory ale cyfra dala 50 % taniej na nowosci. Wiec nikt nie bedzie cieszyl sie ze staroci.
Pamiętaj że promocje nie są dla abonentów tylko dla nadawcy. Widocznie mało kto korzysta z VOD w Cyfrze więc dali promocje na dwa tygodnie. W Nce zapewne takich problemów z Premierami VOD nie ma, a skoro jest zadowalająca sprzedaż przy cenie 11zł za film to po co będą to obniżać? Jak mówię - promocja zawsze musi być korzystna dla nadawcy.

tomhd
2009-07-06, 09:43
tylko ze w przypadku c+ korzystna jest dla obu stron ale n-ka na to nie wpadnie, oj nie. Na 1 sierpien proponuje 10 darmowych filmów ze stajni wojna i pokoj, dwie osoby na forum byłyby niezmiernie happy:)

Afryka
2009-07-13, 00:47
A tam. Cos sie zawsze znajdzie ciekawego. A ze nie place to i nie narzekam.

MichalV8
2009-07-18, 20:10
Od 2 dni mam dekoder z nagrywarka i poinformowano mnie, ze do konca sierpnia, usluga VOD jest dla mnie bezplatna. Cool. Wiec wchodze tam ale w kazdym filmie nie ma zwiastuna, i w zadnym nie ma opcji, zeby obejrzec, bo jest tylko katalog "wkrotce w ofercie"- wkrotce tzn kiedy? jak minie promocja?

Jarosław K.
2009-07-18, 20:16
Od 2 dni mam dekoder z nagrywarka i poinformowano mnie, ze do konca sierpnia, usluga VOD jest dla mnie bezplatna. Cool. Wiec wchodze tam ale w kazdym filmie nie ma zwiastuna, i w zadnym nie ma opcji, zeby obejrzec, bo jest tylko katalog "wkrotce w ofercie"- wkrotce tzn kiedy? jak minie promocja?
Skoro od dwóch dni nic się nie pojawiło, spróbuj zresetować dekoder.

Oczywiście masz instalację dwuprzewodową?

MichalV8
2009-07-18, 20:25
co to znaczy dwuprzewodowa? Ze dwie anteny? NIe. mam podpieta jedna. Jakby nie bylo, nikt mnie nie informowal o specjalnych wymogach co do korzystani z VOD.

Jarosław K.
2009-07-18, 20:26
Jakby nie bylo, nikt mnie nie informowal o specjalnych wymogach co do korzystani z VOD.

To ciekawe. Taka informacja pojawia się w momencie wyłączania drugiej anteny.

MichalV8
2009-07-18, 21:11
Mozliwe. Ale nie sadzisz, ze to troche pozno jak na taka informacje? (ret)

Czyli po prostu musze miec 2 kable do anteny tak?
I zeby byla jasnosc - nie chce nagrywac tylko obejrzec.

Jarosław K.
2009-07-18, 23:03
Mozliwe. Ale nie sadzisz, ze to troche pozno jak na taka informacje? (ret)

Nie. Wszystkiego mogłeś się dowiedzieć wcześniej, równie dobrze mógłbyś mieć pretensje, że nie poinformowano Cię o tym, że w ogóle trzeba mieć antenę satelitarną.

Czyli po prostu musze miec 2 kable do anteny tak?

Nie musisz, ale jeśli nie masz to jak najczęściej przełączaj dekoder w tryb standby. Pamiętaj o tym, gdy go nie używasz i nie odłączaj go na ten czas z prądu.

KwiateKKK
2009-07-19, 16:09
No więc tak, nie możesz jeszcze obejrzeć nic w tym VOD bo filmy jeszcze sie nie ściągnęły i prędko nie ściągą bo pobierac będzie tyko przy wyłączonym tunerze, tzn. w stanie czuwania :) I nie mów że nie widziałes bo decydując się na ten model dekodera teoretycznie wie sie co birze, to tak jak bys kupiuł telefon i na drugi dzień powiedział panu że od nie robi zdjęc i nie widziałes o tym bo nikt ci nie powiedział...
Posiadając 2 kable będziesz mógł nagrywac jedno a oglądać drugie, także kolekcje VOD będą się ssać szybciej...
Co do darmowego VOD to oczywiście tylko kolekcje bez Premier, ale otym chyba wiesz...
Po zatem nikt cie nie musi o tym informować, nie ma żadnego zapisku u umowie, powinieneś o tym sam sie dowiedziec, np: po przez kontakt telefoniczny albo zadając pytanie w nSklepie...

MichalV8
2009-07-29, 12:32
@ Kwiatek i Jaroslaw:
VOD juz mam (po jednym kablu, moze dzisiaj wywierce wieksza dziure w scianie i puszcze drugi) i teraz sie zastanawiam, czy po wcisnieciu "zamawiam" i wpisaniu nr abonenta i hasla juz mi zezre 11pln, czy zapyta o potwierdzenie bo nie chce wdepnac jak z pakietami, ktore mieli mi wylaczyc a nie wylaczyli, co kosztowalo mnie 120pln. CHodzi o to, czy bede wiedzial, ze dany film moge obejrzec za darmo w ramach promocji.
Druga sprawa - ciekawosc - te filmy beda sciagne przez internet czy po prostu N pusci sygnal satelitarny i od razu pojdzie fim i go sobie nagram?

Trzecia sprawa - co do informacji - po prostu jesli za cos place, i jest mi mowione, ze bede mogl np ogladac jedno a nagrywac drugie - to owszem - moze i prawnie sprzedawca nie jest zobowiazany informowac mnie, ze potrzebuje 2 kable i podawac specyfikacji anteny, TV czy czegos tam jeszcze, ale w dobrym tonie byloby, gdyby wspomnial, bo ta usuga to chyba jedna z wazniejszych.

Elendil
2009-07-29, 12:46
2. Dane z filmami lecą w pętli z satelity
1. Płatne indywidualnie są filmy tylko z zakładki Premiery VoD
3. http://n.pl/oferta/sprzet/nbox_hdtv_recorder.html, wyraźnie jest napisane "zalecana instalacja dwuprzewodowa".

Jarosław K.
2009-07-29, 16:42
VOD juz mam (po jednym kablu, moze dzisiaj wywierce wieksza dziure w scianie i puszcze drugi) i teraz sie zastanawiam, czy po wcisnieciu "zamawiam" i wpisaniu nr abonenta i hasla juz mi zezre 11pln, czy zapyta o potwierdzenie bo nie chce wdepnac jak z pakietami, ktore mieli mi wylaczyc a nie wylaczyli, co kosztowalo mnie 120pln.

Jeśli film jest dostępny to w ogóle nie pojawi się pytanie o numer abonenta i hasło. Zresztą nie ma wtedy przycisku "zamów", tylko "odtwórz".

Janusz123
2010-06-07, 19:35
Czy w tym roku wzorem lat ubiegłych od lipca też będzie Wakacyjne kino n?